Jump to content

הגרלת כרטיסים לדרבי

דקסטר

Recommended Posts

מה בעיה לעשות עוד הגרלה לשער 8 עם אלו שנרשמו ושלא יצאו בהגרלה ל-11? אם נקבל אותו שלא יעשו מכירה פתוחה לאלו שלא מנויים.

אם נקבל אותו אז מכירה רק למנויים בלי הגרלה אז הסיכוי לזכות בכרטיס יגדל ממספר אפסי שרק רונאש מכיר ל-0.000005 אחוז אבל זה גם משהו

באיזה סרט אתם שייתנו לנו את 8 ?

בסרט שיש להם הנהלה שמחפשת לעשות קופה ולצמצם עלויות אבטחה ושאין להם בחיים 1700 נרשמים לשער הזה

לא מאמין לך תעשה את זה פה מול כולנו

הולך.

אם תתאבד ותשאיר מכתב אז בטוח שהנהלת מכבי תשיג כרטיס למשפחה שלך

ועל איומים יש מה לדבר?

איומי התאבדות זה טוב?

באיזה סרט אתם שייתנו לנו את 8 ?

כפי שהפועל נראית, ומצבה הכלכלי הגרוע, אני כמעט בטוח ששער 8 יוקצה לאוהדי מכבי. אם הם עוד היו מנצחים היום אז אוהדי הפועל היו מגיעים, אבל ההפסד הזה הוציא להם את כל האמונה בקבוצה

כפי שהפועל נראית, ומצבה הכלכלי הגרוע, אני כמעת בטוח ששער 8 יוקצה לאוהדי מכבי. אם הם עוד היו מנצחים היום אז אוהדי הפועל היו מגיעים, אבל ההפסד הזה הוציא להם את כל האמונה בקבוצה

כמעט*

מה עדיף לרמון לעשות קופה בטוחה או להמר על כך שאולי שער שמונה יהיה מלא?

יש גם את העניין שאם שער 8 נשאר אצל הפועל, רמון יכול למכור פחות כרטיסים וצריך לשלם יותר אבטחה (בגלל החציצה הנדרשת בין 8 ל-11).

מישהו זוכר מתי הפעם האחרונה שקבוצה קיבלה בדרבי בליגה עוד שער?

בעונת 09/10, בדרבי 0-0 שבוע לפני הדאבל שלהם הם לקחו לנו את שער 8 ושברו את הסטטוס קוו שהיה מספר שנים.

מה זה מי שחשוב לו? אתה יודע שיש לאנשים עבודה, יש כאלו שלא גרים בתל אביב. מכל השיטות שטחנו פה האמירה של מכירת כרטיסים בקופות ומי שחשוב לו יגיע היא הכי מעצבנת ומנותקת מהמציאות

בתור אחד שיום עבודה שלו זה 12 שעות אני יודע פחות או יותר מה זה לאנשים יש עבודה,ולגבי המרחק אח שלי אי אפשר לאכול אץ העוגה ולהשאיר אותה שלמה אנחנו מכבי תל אביב מקריית שלום אם יש כל הקודם זוכה מי שרוצה צריך להגיע לפה אנחנו לא קבוצה של המדינה שצריך כל פעם לחשוב פעמיים על דברים כאלה בגלל אוהדים שגרים רחוק מי שחשוב לו יגיע תאמין לי