Jump to content

הגרלת כרטיסים לדרבי

דקסטר

Recommended Posts

יש מצב גדול שיש לי מנוי ואני מנסה לעזור לכמה אנשים

אבל זה וואחד נסיעה לקחת את המנוי ולהביא שחקנים שיקנו כרטיסים ויהיה מעל 5 בדוק

אני מאחל להם מחלות קשות בלב גועל נפש ביום שישי מתקשרים אליי מודיעים לי שזכיתי דיברתי עם בן אדם בשם ליאב שנמצא בלאן

עכשיו אני מתקשר ואומרים לי אתה לא נמצא ברשימת זוכים אני רותח פה ואבוד עצות איזה שירות לקוחות מגעיל

יש מצב גדול שיש לי מנוי ואני מנסה לעזור לכמה אנשים

אבל זה וואחד נסיעה לקחת את המנוי ולהביא שחקנים שיקנו כרטיסים ויהיה מעל 5 בדוק

שלחתי לך פרטית אחי תענה

אני מאחל להם מחלות קשות בלב גועל נפש ביום שישי מתקשרים אליי מודיעים לי שזכיתי דיברתי עם בן אדם בשם ליאב שנמצא בלאן

עכשיו אני מתקשר ואומרים לי אתה לא נמצא ברשימת זוכים אני רותח פה ואבוד עצות איזה שירות לקוחות מגעיל

תילחם על זה אל תוותר להם אני חושב שיש פה עילה לתביעה וגם מריח כאילו שעשו קומבינה על הכרטיס שלך (לכאורה). יש לך את המספר שלהם מהשיחות נכנסות מתי שהתקשרו אליך כדי להוכיח שבאמת התקשרו אליך?

תתקשר למכבי, למחלקת שירות לקוחות או שם שדומה לזה. מניסיון, הם מסדרים דברים מאד מהר.

שנה שעברה קיבלתי סמס שזכיתי בהגרלה ושהתקשרתי ללאן הם טענו שלא זכיתי ושלא קיבלתי סמס, הרמתי טלפון למכבי ואחרי בידיוק 3 דקות שיחה הם התחייבו שנציג של לאן יתקשר אלי אישית והתנצלו על העוגמת נפש.. 10 דק׳ היה לי שיחה מנציג של לאן שהתנצל.

גם אליי התקשרו בשישי, הלכתי לשם היום בבוקר באה לי פקידה ( נראית טוב ) אומרת לי אם לא אספת עד יום שישי הכרטיס שלך מבוטל, קצת דיבורים אחרי 5 דקות הביאו לי כרטיס....מאיפה אתה ? סע לשם על תוותר...

גם אליי התקשרו בשישי, הלכתי לשם היום בבוקר באה לי פקידה ( נראית טוב ) אומרת לי אם לא אספת עד יום שישי הכרטיס שלך מבוטל, קצת דיבורים אחרי 5 דקות הביאו לי כרטיס....מאיפה אתה ? סע לשם על תוותר...

מה ז"א? אני שילמתי ביום חמישי בטלפון ועדיין לא אספתי את הכרטיס, אז הכרטיס שלי מבוטל?

מה ז"א? אני שילמתי ביום חמישי בטלפון ועדיין לא אספתי את הכרטיס, אז הכרטיס שלי מבוטל?

לא, אני שילמתי בשישי( היא אמרה לי שהיא לא יכול לשמור לי את הכרטיס, ומרוב שהייתי באטרף לא היה לי כח להתווכח איתה ולהסתכן אז כבר שילמתי) והלכתי היום ולא עשו שום בעיות

אם הזמנת את הכרטיס באשראי אז שום דבר לא מבוטל אתה תיקח אותו בעמדת תשלום לפני המשחק

אם הזמנת את הכרטיס באשראי אז שום דבר לא מבוטל אתה תיקח אותו בעמדת תשלום לפני המשחק

אף פעם לא לקחתי בבלומפילד, זה אומר שאני לא צריכה לחכות בקופות, אלא רק לבוא עם האשראי ולהוציא מהמכונה?

תבואי עם המנוי שזכה בהגרלה למקרה וצריך לעבור אצל מישהו מלאן שם בקופות ועם האשראי שאיתו שילמת כמובן

תתקשר למכבי, למחלקת שירות לקוחות או שם שדומה לזה. מניסיון, הם מסדרים דברים מאד מהר.

שנה שעברה קיבלתי סמס שזכיתי בהגרלה ושהתקשרתי ללאן הם טענו שלא זכיתי ושלא קיבלתי סמס, הרמתי טלפון למכבי ואחרי בידיוק 3 דקות שיחה הם התחייבו שנציג של לאן יתקשר אלי אישית והתנצלו על העוגמת נפש.. 10 דק׳ היה לי שיחה מנציג של לאן שהתנצל.

תילחם על זה אל תוותר להם אני חושב שיש פה עילה לתביעה וגם מריח כאילו שעשו קומבינה על הכרטיס שלך (לכאורה). יש לך את המספר שלהם מהשיחות נכנסות מתי שהתקשרו אליך כדי להוכיח שבאמת התקשרו אליך?

תאמינו לי אני קורא את זה ועוד שנייה בוכה מאושר אחרי כל כך הרבה התשות טלפון אחד למכבי תוך שתי דקות בלי המתנה בלי כלום לאן מתקשרים אליי

מבקשים סליחה מצטערים על עוגמת נפש ומביאים לי את הכרטיס אין אין אין איןןןן שמח ממני בעולם אוהב אותכם מאוד תודה על העזרה

ומכבי אין לי מילים בפחות מדקה מדברים עם לאן ומסדרים הכול איזה אושרררררררררר

אחרי שאני 20 דקות ממתין על הקו לנציג שירות מלאן,עונה ללי בחורה אני שואל אותה על ההגרלה אוליי צלצלו אליי ולא הייתי זמין היא אומרת לי שהיום בשעה 19:30 מצלצלים להודיע ובום ניתקה לי את הטלפון.

שירות מגעיל כזה בחיים לא ראיתי מאחל להם שיפשטו רגל!!!עוד היום!!!

***מישהו יודע משהו על זה שמודיעים היום ב19:30 כמו שהיא אמרה לי??**