Jump to content

הגרלת כרטיסים לדרבי

דקסטר

Recommended Posts

שיעשו את ההגרלה והראשונים שזוכים מקבלים ל-11 ובמידה ומקבלים את שמונה שולחים לבאים בתור SMS למה לשגע אנשים עד הרגע האחרון

צודק לגמרי, זה גם יפחית את הבלאגן בקנייה עצמה.. כשיגיע הזמן..

לקבל הודעה מאורנג שהמילה הראשונה שלה היא מנוי ולהמשיך לקרוא ולהבין שניצלתי את החבילת גלישה...

אין מצב שאתה לא מקבל הודעה כזאת בשבוע של הגרלה גם אם אתה אפילו לא קרוב לנצל את האחוזי גלישה שלך. יש מצב שמנכ"ל אורנג' אוהד הפועל ואוהב להסתלבט על אוהדי מכבי לפני דרבי.

אין מצב שאתה לא מקבל הודעה כזאת בשבוע של הגרלה גם אם אתה אפילו לא קרוב לנצל את האחוזי גלישה שלך. יש מצב שמנכ"ל אורנג'\סלקום\הוט מובייל\גולן טלקום\פלאפון\שקר כלשהו אוהד הפועל ואוהב להסתלבט על אוהדי מכבי לפני דרבי.

בynet רשום שאוהדי הפועל קנו 500 כרטיסים ל8

ויש עד חמישי לקנות את ה1200 שנישארו אחרת 8 יהיה צהוב

עדיין לא קנו באמת.. זה רק רשימה שבה כל אוהד נותן גם אשראי וכמות כרטיסים שהוא רוצה כדי שעד חמישי במיד ויגיעו לכמות הנדרשת אז הכרטיסים ימכרו.

בלי לחץ, מאמין ש8 יהיה שלנו..

הם צריכים למכור עוד 1200 כרטיסים עד מחר כשאחרי מאמץ של שבוע וחצי הם הצליחו לרשום בסה"כ 500 איש שהתחייבו עתידית לקנות כרטיס?

יש לי התחושה ששער שמונה יהיה שלנו...

חברים אני לא באמת מאמין שאזכה בהגרלה 0 מ 8 או לא יודע מכמה .. מישו יודע מתי נפתחת המכירת כרטיסים של הפועל לשער 8?

נראה לי שאם שער 8 יהיה שלהם אז ביום שישי כי הדד ליין שלהם לגבי הנרשמים ל-8 הוא עד חמישי בערב

חברים אני לא באמת מאמין שאזכה בהגרלה 0 מ 8 או לא יודע מכמה .. מישו יודע מתי נפתחת המכירת כרטיסים של הפועל לשער 8?

אם אתה 0 מ 8 , מה אני אגיד ... 0 מ1 ? חחח...ההגרלות האלה קשות..