Jump to content

רצח תינוקת בירושלים

loko

Recommended Posts

ערביי ישראל, היפים והנאורים, שוכני השלום.

את התקשורת השמאלנית לא עניין כבר חצי שנה שיש אינתיפאדה שלישית ובנס לא נהרגים אנשים כל יום, אם זה ברכבת הקלה, בכבישים שנזרקים עליהם מלמעלה לבנות או בשריפת יערות שהתקשורת חייבת להתמם שהן מקריות בצורה כל כך אינטנסיבית.

חייב לנקוט ביד קשה מאוד נגד כל המתפרעים! אח קטן של חבר נמצא במג"ב ירושלים, במילים שלו הוא אומר שזורקים עליהם אבנים בגודל של כף יד ויורים עליהם זיקוקים מטווחים קצרים ולהם פשוט אסור להגיב.

חבל שאת ביבי מעניין יותר מה יגידו האנטישמים בהאג מאשר שלום הילדים של כולנו.

החלק היותר אבסודרי וכעיס בטירוף מכל הסיפור הזה, זה

שעוד שבוע כולם ישכחו שהתינוקת נרצחה - ובירושלים ימשיכו בשגרה - למרות שהכתובת על הקיר.

מעניין לראות שכבר חודשים יש התפרעויות בירושלים, ובתקשורת מדווח על "אלמונים" שזרקו אבנים, ועל "אלמונים" שהמשחיטים את הרכבת הקלה.

מחיפוש קצר:

אלמונים יידו אבנים אל הקרונות בעיקר בשכונת שועפט. בארבעה מקרים נגרם נזק לחלונות. המשטרה תגברה את היערכותה לאורך תוואי הרכבת הקלה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4579592,00.html

נהג אוטובוס נפצע באורח קל מידויי אבנים, בסילוואן שבמזרח ירושלים יידו אלמונים זיקוקים ובקבוקי תבערה, ובהתנחלות בית-אל שבבנימין שני בקבוקי תבערה הושלכו לעבר בית-פרטי

http://glz.co.il/1064-51899-HE/Galatz.aspx

יותר מידי אלמונים יש בירושלים.

פשוט נשבר הזין ממה שתושבי ירושלים עוברים. כל יום אשכרה כל יום פיגועי אבנים שלא מדווחים בתקשורת. הרכבת הקלה נהייתה זונה של האבנים שלהם בסילוואן.

לא בסילוואן, בשועפט ובית חנינא. בסילוואן אין רכבת.

החלק היותר אבסודרי וכעיס בטירוף מכל הסיפור הזה, זה

שעוד שבוע כולם ישכחו שהתינוקת נרצחה - ובירושלים ימשיכו בשגרה - למרות שהכתובת על הקיר.

מעניין לראות שכבר חודשים יש התפרעויות בירושלים, ובתקשורת מדווח על "אלמונים" שזרקו אבנים, ועל "אלמונים" שהמשחיטים את הרכבת הקלה.

מחיפוש קצר:

אלמונים יידו אבנים אל הקרונות בעיקר בשכונת שועפט. בארבעה מקרים נגרם נזק לחלונות. המשטרה תגברה את היערכותה לאורך תוואי הרכבת הקלה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4579592,00.html

נהג אוטובוס נפצע באורח קל מידויי אבנים, בסילוואן שבמזרח ירושלים יידו אלמונים זיקוקים ובקבוקי תבערה, ובהתנחלות בית-אל שבבנימין שני בקבוקי תבערה הושלכו לעבר בית-פרטי

http://glz.co.il/1064-51899-HE/Galatz.aspx

יותר מידי אלמונים יש בירושלים.

הם בד"כ או אלמונים או צעירים

עשרות מיליונים של נזק לרכבת הקלה נגרמים עקב ההתעקשות שהרכבת תעבור בשועפט ועוד אזורים ערביים בשם הדו-קיום המזוייף.

יהי זכרה של הילדה ברוך. סיפור קורע לב.

תמיר יש לך גבולות ? צחקת, לא צחקת... זה לא מצחיק. אני יודע שבקהילה השמאלנית הקיצונית נהוג לא להשתמש בגבולות, טאקט, רגישות מוסריות ועוד כל מיני דברים לא נחוצים כאלה. אבל בהנחה שאתה אדם עצמאי וחושב, באופן אישי לך יש גבולות ?

ולמי שמאחל שואה לערבים באופן קולקטיבי, גם אחרי אירוע כזה, יש גבולות?

אני חושב שהסרטון הציני בסך הכל בא להחזיר קצת אנשים לשפיות.

בערך מתקופת המלחמה בעזה משתוללת אינתיפאדה בירושלים - לא פחות ולא יותר מזה., אני לא יודע מי הם הגורמים שמנסים להשתיק את העניין אבל בבירור יש מישהו שלא רוצה שהציבור יידע שזה מה שקורה,

מדובר ביידוי אבנים על אוטובוסים, הרכבת הקלה ובעיר העתיקה, ירי זיקוקים והשלכת בקבוקי תבערה על שכונות רבות ועוד תקריות שמתרחשות על בסיס יומיומי מספר פעמים ביום!

באופן אישי אני רוצה לבקר בכותל כבר מספר חודשים ואני מתבייש לומר זאת אבל אני מפחד...! איך ייתכן שכאזרח במדינה ריבונית אני אמור לפחד להסתובב בשטחי עיר הבירה שלי?

איך ייתכן שתושבים בעיר הבירה של מדינת ישראל הופכים להיות מטרות נעות של מחבלים בלי תגובה הולמת מצד המשטרה/הממשלה וגורמי הביטחון?

למען האובייקטיביות אציין כי תושבי ירושלים היהודים לא נשארים אדישים למצב ורבים מהם לוקחים את החוק לידיים.

עד מתי?

לא בסילוואן, בשועפט ובית חנינא. בסילוואן אין רכבת.

הם בד"כ או אלמונים או צעירים

אז בוא אני יחדש לך, הם ממש לא אלמונים. יודעים טוב מאד מי הם. מנסים לטייח את הדברים האלה בצורה קיצונית ומגעילה, הגיע הזמן לנקוט ביד קשה נגד המתפרעים, ויותר מיזה הגיע הזמן לתת יד חופשית למג"ב בירושלים.

ולמי שמאחל שואה לערבים באופן קולקטיבי, גם אחרי אירוע כזה, יש גבולות?

אני חושב שהסרטון הציני בסך הכל בא להחזיר קצת אנשים לשפיות.

אני לא מצדיק שואה, אבל יש הבדל בין בן אדם שרושם מילה ממעמקי ליבו על הכעס שהעם החולני הזה הוציא מתוכו עוד רוצח תינוקות, לבין מישהו ששם סרטון מצחיק וגברי בתוך נושא שמדבר על תינוקת שנהרגה כמה שעות לפני זה

אז בוא אני יחדש לך, הם ממש לא אלמונים. יודעים טוב מאד מי הם. מנסים לטייח את הדברים האלה בצורה קיצונית ומגעילה, הגיע הזמן לנקוט ביד קשה נגד המתפרעים, ויותר מיזה הגיע הזמן לתת יד חופשית למג"ב בירושלים.

אין מנוס מלתת יד להקמת מדינת אלמונייה.

פספסת אותי לגמריי.......

אין מנוס מלתת יד להקמת מדינת אלמונייה.

יש גם את קרית הצעירים ברמה"ש. זה אמור להיות מקום ערבי לא?

יש גם את קרית הצעירים ברמה"ש. זה אמור להיות מקום ערבי לא?

זה תלוי.

יש שם תקריות? אירועים? מקרים? עוברים במקום נהגים? תושבים מהצפון? מתפרעים? חשודים? רעולי פנים?

חבל סתם להסית ולכתוב ערבי.

כל הזמן האחרון היו מלא פיגועי אבנים שהתקשורת המזדיינת שלנו לא מפרסמת כמו שהיא הייתה מפרסמת אם אלו היו פעולות תג מחיר

ממליץ לכל מי שעדיין לא עשה את זה לעשות לייק לדף הפייסבוק של חדשות 0404 וגם להתעדכן באתר שלהם

הרבה יותר טוב מהזבל של Mako ו Ynet

אפשר לשאול למה כותבים בן מיעוטים ולא ערבי מוסלמי?

שלא יכתבו ערבי כי ערבי יכול להיות גם ערבי נוצרי או ערבי יהודי, שיפרטו וירשמו מוסלמי ולא יסבנו אותנו החבורת זבלים בתקשורת.

אלה אנשים שמרוב שהם טיפשים הם אשכרה חושבים שהם חכמים.

אפשר לשאול למה כותבים בן מיעוטים ולא ערבי מוסלמי?

שלא יכתבו ערבי כי ערבי יכול להיות גם ערבי נוצרי או ערבי יהודי, שיפרטו וירשמו מוסלמי ולא יסבנו אותנו החבורת זבלים בתקשורת.

אלה אנשים שמרוב שהם טיפשים הם אשכרה חושבים שהם חכמים.

כי זה לא פוליטיקלי קורקט

כי זה לא פוליטיקלי קורקט

ולרשום שיהודי רצח את אבו ח'דיר זה כן?

כי כשיהודי עושה משהו ישר קופצים יהודי יהודי, אז אם אנחנו מדברים על דתו של אדם כדאי להזכיר את המוסלמים.

"בני מיעוטים" עלק, עוד 20 שנה והבני שרמוטות האלה כבר ממש לא מיעוט.

ברור שיש איזושהי הנחיה לתקשורת לא לסקר ולהשתיק את העניינים האלה. זה לא סתם שכל האתרים והעיתונים שותקים בנושא.

הניחוש שלי הממשלה מנסה למנוע התפשטות לכל הארץ אבל לכו תדעו מה השיקולים הנוספים.

כי כשיהודי עושה משהו ישר קופצים יהודי יהודי, אז אם אנחנו מדברים על דתו של אדם כדאי להזכיר את המוסלמים.

זו בדיוק הבעיה, שהתקשורת שכחה על מי היא צריכה לגונן.

10454476_10152371034921981_6606412837575

פשוט לא להאמין.. או שזה כבר לא אמור להפתיע.

בוגד מגעיל ושפל

פסולת אנושית שלא ראוי לאיזכור פה, הוא והעיתון הבזוי שלו.

הכל קשור אחד לשני..

זה מתחיל ב'יהודי' מצד אחד ו'אלמוניים' מצד שני

ממשיך בטיוח של רצח יהודים , עונש בזיוני לסכנין , זריקות בקבוקי תבערה באופן יומיומי על כוחות הבטחון האימפטונטים (שלא באשמתם) וממשיך בכתבות של גדעון לוי על כמה שהכל בגלל הכיבוש ועל כמה שהערבים הם בעצם מתונים.

שכחנו קצת מי אנחנו ומיהם אויבנו והכל למען ה'דו קיום' החד צדדי ביותר בעולם

אני בד"כ אחד ששום דבר לא מזיז לו, שיכול לראות הכל בלי להניד עפעף, אבל התמונה הזו פשוט שברה אותי, אני אשכרה עם דמעות בעיניים:

10177883_10205079022284303_8096061677040

ובינתיים בסוכנות הידיעות AP מדווחים שנהג ערבי נורה על ידי שוטרים במזרח ירושלים, לא שמחבל רצח תינוקת בת 3 חודשים:

9001_822898187731876_4267400819750797013

ברור שיש איזושהי הנחיה לתקשורת לא לסקר ולהשתיק את העניינים האלה. זה לא סתם שכל האתרים והעיתונים שותקים בנושא.

הניחוש שלי הממשלה מנסה למנוע התפשטות לכל הארץ אבל לכו תדעו מה השיקולים הנוספים.

חשבתי שהסיפור הוא שרק ישראל היום פועלת לפי רצונו של ביבי (=הממשלה)

אבל בפועל בכל מקום כמעט בתקשורת החביאו את הדברים האלה. מעניין למה.

אני בד"כ אחד ששום דבר לא מזיז לו, שיכול לראות הכל בלי להניד עפעף, אבל התמונה הזו פשוט שברה אותי, אני אשכרה עם דמעות בעיניים:

10177883_10205079022284303_8096061677040

ובינתיים בסוכנות הידיעות AP מדווחים שנהג ערבי נורה על ידי שוטרים במזרח ירושלים, לא שמחבל רצח תינוקת בת 3 חודשים:

9001_822898187731876_4267400819750797013

אם זה רק היה איזה יהודי שרצח ילדה פלסטינאית, היו כותרות ראשיות בכל הBBC והCNN

מגיע לעולם המפגר והעיוור והאטום הזה דעאש ואבולה ו2012 והשמדה, פשוט מגיע.