Jump to content

בעיית המגנים / 3-4-3 יהלום

Naor23

Recommended Posts

מה זה יעבוד? הרי בעונה שעברה שיחקנו עם 3 בלמים גם לאחר הפציעה של יצחקי, אבל נראינו על הפנים

הקטע הוא שיצחקי הופך את המשחק שלך לכל כך הרבה יותר טוב, בטח במערך כזה.

(לגבי המערך שהעלית כאן - לא זכור לי שסוזה היה עולה עם מיכה + טב"ח ביחד באגפים במערך כזה, ויש סיבה לכך - עזרה בהגנה. אגב, בכושרו הנוכחי של טב"ח בכלל לא הייתי שוקל לעבור לשחק איתו באגף עם תפקיד הגנתי גדול, כי הוא פשוט כל כך יותר יעיל בהתקפה)

הייתי מעוניין לראות את זה, ולתת לבן הרוש קצת יותר חופש לעלות לצד בן חיים מה שיתן לבן חיים אופציה גם למסירה חכמה מדי פעם לבן הרוש שיעקוף אותו משמאל...

pneIKs.png

http://lineupbuilder.com/?sk=533t

מבין, אני עוד יותר חשוף ממך.

זה הרכב לתת שבעייה לעכו. אבל לטל בן חיים אין את מה שנדרש כדי לעשות את מה שההרכב הזה מבקש ממנו

וחבל, אחרת יכל להיות נהדר.

http://lineupbuilder.com/?sk=533t

מבין, אני עוד יותר חשוף ממך.

זה הרכב לתת שבעייה לעכו. אבל לטל בן חיים אין את מה שנדרש כדי לעשות את מה שההרכב הזה מבקש ממנו

וחבל, אחרת יכל להיות נהדר.

אהבתי.

עם הסגל הנוכחי בעיקרון אפשר לעשות את מה שבאיירן עשו היום, ובמקום טל לשים את עבה, ובמקום יצחקי את טל (שיחליף מקומות עם בן בסט כי שניהם די יודעים להשתמש בשני הרגליים)

אהבתי.

עם הסגל הנוכחי בעיקרון אפשר לעשות את מה שבאיירן עשו היום, ובמקום טל לשים את עבה, ובמקום יצחקי את טל (שיחליף מקומות עם בן בסט כי שניהם די יודעים להשתמש בשני הרגליים)

אוקיי.

ואתה תעלה עם זה לחיפה בחוץ?

כי זה מאוד מאוד מסוכן.

מסכים איתך שאפשר לשחק ככה בבית מול 90% מהקבוצות.

אבל מה עם משחקים "גדולים/חשובים/מסוכנים"?

מכבי השנה עושה לא מעט פספוסים בהגנה. היה לנו מזל נגד חיפה בהתחלה.

משהו שם חורק, קרלוס נראה כבד (כנראה הפציעה), טיבי נראה שבע מעט, ייני חלש מאוד ובן הרוש לא חזר מהפגרה של עונה שעברה.

אין לנו כלים ל-3 בלמים כרגע. זה משהו שסוזה ממש הצטיין בו.

רוצה לפתור את בעיית המגנים ? תביא פאקינג מגנים !! צד ימין ישך את שפונגי זה בסדר יחסית צד שמאל יש לך את חושך וחברו ליציע אז חייב להביא מגן זר שמאלי..אין ברירה להכניס מערך חדש ומסובך כזה לא יהיה קל ולכן לא יהיה זה שחקני כדורגל לא מתמטיקאים תיודע איזה קשה זה להם לשנות טקטיקה..רעיון נחמד אבל לא ריאלי מה לעשות

רוצה לפתור את בעיית המגנים ? תביא פאקינג מגנים !! צד ימין ישך את שפונגי זה בסדר יחסית צד שמאל יש לך את חושך וחברו ליציע אז חייב להביא מגן זר שמאלי..אין ברירה להכניס מערך חדש ומסובך כזה לא יהיה קל ולכן לא יהיה זה שחקני כדורגל לא מתמטיקאים תיודע איזה קשה זה להם לשנות טקטיקה..רעיון נחמד אבל לא ריאלי מה לעשות

זה שהוא לא ריאלי אני כתבתי את זה מראש.

שפונגין אגב כל כל בסדר יחסית שהוא באנקר בהרכב לא?

מה שנותר לנו זה רק (רק) להביא מגנים? בגלל זה אנחנו מחפשים מגנים כבר 3 שנים? בוא נספור כמה מגנים עברו אצלנו - ורד,גורי,פידלף (חח),מאנה,מרבאל (והיום - שפונגין, עומרי, שרן ויואב). שכחתי מישהו?

זה שהוא לא ריאלי אני כתבתי את זה מראש.

שפונגין אגב כל כל בסדר יחסית שהוא באנקר בהרכב לא?

מה שנותר לנו זה רק (רק) להביא מגנים? בגלל זה אנחנו מחפשים מגנים כבר 3 שנים? בוא נספור כמה מגנים עברו אצלנו - ורד,גורי,פידלף (חח),מאנה,מרבאל (והיום - שפונגין, עומרי, שרן ויואב). שכחתי מישהו?

אז להפסיק לחפש כי נכשלת בעבר ? להפך תלמד מה להביא ומאיפה ! ניסינו הכל אז בוא ננסה דרום אמריקאי אולי פאקו יסדר משו ..לגבי שפונגי כשאני אומר בסדר יחסי ברור שאני מעדיף להביא שם עוד מגן אבל אתה מוגבל בזרים ולכן הוא האופציה הכי טובה שיש לך..ייני לבינתיים מועדף על פניו אבל לא חושב שזה יהיה להרבה זמן כי הוא טוב ממנו בכל פרמטר..אגב משחק אחרון היו דיבורים שהוא יפתח אבל הוא נפצע..

מכבי השנה עושה לא מעט פספוסים בהגנה. היה לנו מזל נגד חיפה בהתחלה.

משהו שם חורק, קרלוס נראה כבד (כנראה הפציעה), טיבי נראה שבע מעט, ייני חלש מאוד ובן הרוש לא חזר מהפגרה של עונה שעברה.

אין לנו כלים ל-3 בלמים כרגע. זה משהו שסוזה ממש הצטיין בו.

קרלוס וטיבי נהדרים לטעמי.

להפך, אני חושב שטיבי מתחילת השנה מגלה יכולת טובה יותר מבעונה שעברה עד עכשיו.

משחק ההגנה הוא זה שעושה בעיות וזה מתחילים בעובדה שמיכה לא יורד עם טוואטחה להגנה וגורם לתזוזות (מבחינת מיקום) לא רצויות בהגנה. למשל כשעומרי מצופף למרכז כי טיבי יצא החוצה אז השחקן שמגיע מהאגף שלו חופשי לגמרי.