Jump to content

סיכום הניצחון במשחק העונה מול מכבי חיפה בבלומפילד אחרי ש.ח | 3 בנוהל

Sawyer

Recommended Posts

ואם זהבי היה מוסר בנגיעה לטב"ח מול שער ריק?

או שהוא לא מספיק ערבי כדי לבקר אותו על ראיית משחק?

לזהבי לא היתה אפשרות מסירה. פספוס גדול של ראדי.

ואם זהבי היה מוסר בנגיעה לטב"ח מול שער ריק?

או שהוא לא מספיק ערבי כדי לבקר אותו על ראיית משחק?

מה קשור לזה שהוא ערבי ?

אין בו כלום , הוא גם לא ברמה של מכבי פ"ת.

אני חושב שאלה 20 הדקות הכי טובות שראיתי ממכבי אי פעם, אני באמת לא צוחק.

בדיוק הזכרתי אותן בנושא אחר, עשו להן גלוריפיקציה מטורפת. התחלנו את המשחק מצויין, כן, אבל זה הכול. לא מתקרב בכלל להכי טוב אי פעם.

עשו יותר מדי מה20 דקות הראשונות אתמול. גם בעונה שעברה חיפה התחילה עם 20 דקות טובות יותר ולמעשה די שלטה בחצי הראשון.

בסוף החצי הראשון אמרתי לאנשים שאין להם מושג אם חושבים שחיפה עדיפה או שמכבי עושה בונקר, ושפאולו מחפש קודם להבקיע שער אחד ואז חיפה כנראה תתפרק כי היא קבוצה מטומטמת. וצדקתי.

(בעצם אתה מדבר על ה-3-1 או על ה-3-0? כי אני על ה-3-0 שחפרו בו על זה בערוץ 1. מה היה ב-3-1 באמת לא זוכר)

תמצא גם את ההודעה שאמרתי שהיה המצטיין נגד מאריבור (אני חושב) .

זה עדיין לא מסביר מה הקשר שהוא ערבי לזה שהוא שחקן חלש מאוד.

תקרא עוד הודעות בקיץ גם שאני אומר שהבעיה של מכבי היא ראדי,מיטרוביץ ויואב זיו ואתמול פירגנתי למיטרוביץ (גם לא ברמה) שהיה מצטיין .

הנה אני יתן לך עוד משהו, אני שונא את רייכרט , עדיין מקצועית הוא עדיף על שניהם.

מה קשור לזה שהוא ערבי ?

אין בו כלום , הוא גם לא ברמה של מכבי פ"ת.

על זה אני חייב להגיב: יפה, bister. לעיתים, כששמים מראה מול הפנים לאנשים טיפשים, יכול הדבר דווקא לשרת אותם.

בכדורגל הוא כנראה כבר לא יבין הרבה, אבל אולי ילמד שיעור בנוגע ללהיות בן-אדם.

בסוף החצי הראשון אמרתי לאנשים שאין להם מושג אם חושבים שחיפה עדיפה או שמכבי עושה בונקר, ושפאולו מחפש קודם להבקיע שער אחד ואז חיפה כנראה תתפרק כי היא קבוצה מטומטמת. וצדקתי.

(בעצם אתה מדבר על ה-3-1 או על ה-3-0? כי אני על ה-3-0 שחפרו בו על זה בערוץ 1. מה היה ב-3-1 באמת לא זוכר)

דיברתי על ה 0-3 בקריה, אבל גם ב 1-3 בבלומפילד מכבי לא ממש שטפה בחצי הראשון ועיקר ההזדמנויות היו מבעיטות מחוץ לרחבה (אחת מסוכנת של ראדי) ולחיפה היו 2 הזדמנויות (משקוף של עזרא וכדור חופשי של ראיוס שהשוער הדף). השערים הגיעו רק אחרי ההרחקה של פלאח ואגב, ב 0-2 למכבי חיפה צמצמה ל 1-2. לאחר מכן הגיע יצחקי.

על זה אני חייב להגיב: יפה, bister. לעיתים, כששמים מראה מול הפנים לאנשים טיפשים, יכול הדבר דווקא לשרת אותם.

בכדורגל הוא כנראה כבר לא יבין הרבה, אבל אולי ילמד שיעור בנוגע ללהיות בן-אדם.

לא יתחייס למה שאמרת , כי ילד בן 15 יכול לחשוב שהוא מבין ויודע הכל אחרי מקלדת.

לbister. חבל שאתה לא מכיר אותי ומבין שבאמת אין קשר פוליטי , אני בטוח גם שאתה יודע שראדי לא ברמה אליה שואפת מכבי (גם באירופה וגם בליגה) . שבוע טוב.

לא יתחייס למה שאמרת , כי ילד בן 15 יכול להיות גבר מאחורי מקלדת. אבל מאחל לך להבין רבע ממני בכדורגל.

בוא נגיד ככה: אם הגיל שלך הוא מעל 13, אז המצב שלך בכלל בקאנטים.

ראיתי את זה בלייב ונקרעתי מצחוק. לא יודע אם זה מביך בהרבה מזה שהסרט עבר לצ'וצ'ליץ' אחרי זה.

אני מניח שהוא נתן למויאל את הסרט כדי שיעביר לצ'וצ'אליץ'. השאלה היא מי קיבל את הסרט לאחר האדום השני?

אגב, שמתם לב שכשבוקולי יצא, קובי מויאל קיבל את סרט הקפטן?

כמה זמן הוא משחק שם, 19 דקות?

אין שם גיל מינימום 45 בשביל לקבל את הסרט?

לא יודע איפה לכתוב את זה, אז שיהיה כאן - לחיפה יש שני משחקים לא קלים בשבוע הבא, רעננה בבית (שידועה כקבוצה קשה לפיצוח, ובכלליות לא רעה בכלל) וב"ש בוסרמיל. בתרחיש מסוים, ביום שלישי הבא הם כבר עמוק בסחרור המסורתי.

שמעו אני אש

שמעו אני אש

שמע אחי, ההודעה שלך ספציפית ישבה לי בראש כל השבוע וכל השבוע חשבתי עליה, איכשהו היה ברור לי שאתה צודק במיוחד ברעננה שכולם חשבו שיקבלו בראש.

משהו רע קורה למכבי חיפה כשאנחנו מנצחים אותם, לדעתי אם אנחנו חלשים כמו כל העשור טרום ג'ורדי חיפה נאבקת על לפחות אליפות אחת מהשתיים האחרונות, רק מבחינת הריסוק בתחילת עונה.

שמעו אני אש

משבר תחילת עונה של מכבי חיפה זה כמו כלב נשך אדם לעומת אדם נשך כלב. אם היית חוזה שהם לא יהיו במשבר וזה היה קורה - אז הייתי מתרשם.

שמע אחי, ההודעה שלך ספציפית ישבה לי בראש כל השבוע וכל השבוע חשבתי עליה, איכשהו היה ברור לי שאתה צודק במיוחד ברעננה שכולם חשבו שיקבלו בראש.

משהו רע קורה למכבי חיפה כשאנחנו מנצחים אותם, לדעתי אם אנחנו חלשים כמו כל העשור טרום ג'ורדי חיפה נאבקת על לפחות אליפות אחת מהשתיים האחרונות, רק מבחינת הריסוק בתחילת עונה.

ברור שאחת הסיבות המרכזיות לבעיה המנטלית של חיפה ב-3 השנים האחרונות זו ההצלחה שלנו נגדם ובכלל.

הרגשי נחיתות שלהם מאתנו עצומים, בעיקר אצל הקהל אבל זה מחלחל לכל המועדון. לא רק הנצחונות עליהם, כל הצלחה והישג שלנו מחלישים אותם מהיסוד ומכרסמים בהם. אנחנו הקריפטונייט שלהם.