Jump to content

יורוליג משחק ראשון - לימוז'

enrique

Recommended Posts

כתבתי את זה בעונה שעברה ואכתוב שוב, דגן יבזורי היה שווה נסיון אצלנו.

יכול היה לתרום יותר מאוחיון, לנדסברג וליינהארט.

קלע של 40% מה-3 לא יכול היה להזיק לקבוצה שמחפשת קלעי 3 יציבים.

בשביל שחקן של נטו יכולת אחת , הוא לא מספיק טוב למכבי.

מכבי עוד לא מספיק עשירה בשביל סגל של 12 "שחקנים" שמתוכם יהיו גם כאלה עם התמחות בודדת

מת על בלאט, אבל חייב להודות שהתגעגעתי למשחק מהיר עם קצב נקודות גבוה.

ב3 שנים האחרונות מכבי הגיעה ל92 נקודות רק 7 פעמים ביורוליג במשחקים ללא הארכה (מתוך 78). לשם השוואה, ריאל הגיעה למספר הזה 8 פעמים רק בעונה שעברה.

10258374_10152778037594738_2510807647770

דווין היה מצויין, נראה אם יצליח להמשיך ביכולת הזו מול הגדולות (שבוע הבא צסק"א חוץ הזדמנות טובה)

ג'ייק לא ברמה של מכבי, כנל מאריץ'. נראה מה יתפתח בגזרה הזו.

מבסוט מאוד על ג'רמי, מרקיז, ברייאן (רק שלא יפצע יותר מדי) וסופו שלמרות שלא התאמן עם הקבוצה כמעט + כל הבעיות ממשיך להראות שאין לו תחליף.

ביום שבת חולון ביד-אליהו, יום שני אילת בחוץ. בשני המשחקים טיוס לא יכול לשחק, בשבת אני לא מאמין שנראה את סופו ליותר מדי דקות - נראה אם יתנו לבן אלטיט הזדמנות...

באיזה שטויות הם מתעסקים זה לא יאמן

http://www.one.co.il/Article/240726.html

אני אופטימי מאד אם לומר את האמת, אני חושב שבסופו של דבר בנינו אחלה קבוצה למרות כל הסאגה המעייפת בקיץ, מה שחסר לנו וזה כמובן היה בולט לעין ויבלוט עוד יותר שבוע הבא מול צ"סקא זה שפאקינג אין לנו גבוהים..מאריץ' זה שחקן בדיחה, אם זה לא היה עצוב הייתי נקרע מצחוק

וואלה אולי אני לא מבין כלכך בכדורסל אבל אם מאריץ' כזה חתול בשק אז לא היה שווה להביא חצי מהדקות שלו אתמול לבן אלטיט?הוא יכול להיות כלכך גרוע?

האווירה בנוקיה הייתה נהדרת, סמית היה ענק ועל פארגו אין יותר מדי מה להגיד, שחקן ענק.

היינס הפתיע אותי לטובה אבל יקח זמן עד שיתרגל לשיטה ההגנתית.

יש לקבוצה הזו פוטנציאל עצום

פארגו סופו טיוס סמית, כל אלו כבר הוכיחו שהם טופ יורוליג

עם עונה טובה של לנדסברג ורנדל שהם פשוט שתי פצצות של כשרון ופוטנציאל

כמה משחקי גניבה טובים של מאריץ ופניני

אני מהמר על הצלבה עם אופציה לגנוב פיינל פור.

חלאס עם הקלישאה הזאת, אין קבוצה ש"גונבת" פיינל פור, או "גונבת" גביע, גניבה זה משהו חד פעמי, פה אתה צריך לעבור דרך ארוכה כדי להגיע לפיינל פור,ואם הגעת אתה מספיק טוב כדי לקחת גביע.

חלאס עם הקלישאה הזאת, אין קבוצה ש"גונבת" פיינל פור, או "גונבת" גביע, גניבה זה משהו חד פעמי, פה אתה צריך לעבור דרך ארוכה כדי להגיע לפיינל פור,ואם הגעת אתה מספיק טוב כדי לקחת גביע.

לא מסכים

יש ביורוליג 8-10 קבוצות שהן פשוט יותר טובות מכל השאר, אז להגיע להצלבה זה לא חכמה, גם אם יש דרך ארוכה לפני כן

לגבי הפיינל פור - משחק אחד שבו הכל יכול להיות. הרי צסקא וריאל קבוצות טובות יותר ממכבי, אבל ככה זה עם טורנירי גביע.

לא מסכים

יש ביורוליג 8-10 קבוצות שהן פשוט יותר טובות מכל השאר, אז להגיע להצלבה זה לא חכמה, גם אם יש דרך ארוכה לפני כן

לגבי הפיינל פור - משחק אחד שבו הכל יכול להיות. הרי צסקא וריאל קבוצות טובות יותר ממכבי, אבל ככה זה עם טורנירי גביע.

לגבי זה מסכים איתך, דיברתי מהשלב של ההצלבה ומעלה, קבוצה פחות טובה נדיר מאד שתעבור בסדרה של 5 קבוצה טובה ממנה, ואם היא עברה? מגיע לה להיות בטופ 4 על חשבון הקבוצה שלכאורה היא טובה יותר.

ולגבי צסקא וריאל טובות ממכבי- זה נכון על הנייר, אבל מכבי הציגה עליונות בתכנון המשחק וכו' וכו', קבוצה יותר טוב זה לא שחקנים נטו

צסק"א וריאל היו בשנה שעברה הרבה יותר טובות ממכבי ועובדה שניצחו אותנו 4 פעמים.

בכלל, מפת יחסי הכוחות ביורוליג השתנתה מאוד משנה שעברה. בשנה שעברה היו 3 קבוצות על- צסק"א, ריאל וברצלונה ואחריהן עוד 3-4 קבוצות סבירות כמו מכבי, מילאנו ואולימפיאקוס. השנה 3 החזקות נחלשו בעוד הביניים, קבוצות כמו פילזן, קאזאן וגלא התחזקו. הפערים הרבה פחות גדולים השנה אבל יתכן שקיום הפיינל פור במדריד יכריע את גורל העונה.

נקודת ה"אור" היחידיה, זה שרואים שיפור מגמתי ביכולת של מאריץ', אהבתי מה שראיתי ממנו היום נראה הרבה יותר נייד, עשה מהלכים יפים.

לינהארט פשוט לא זה, בחור חמוד ונראה אחלה גבר בסה"כ, אבל לא מתאים למכבי.

כמו שאני אומר כבר כמה שנים, רנדל שחקן מצוין שעוד יועיל לנו המון העונה. ושוב, הבעיה בריבאונד היתה בולטת לעין בצורה מכאיבה

אין מה להאשים את גודס

הגיעו למוסקבה בידיעה שמפסידים (זוכר דיברוים על לא לקבל תבוסה)

אין גבוהים

פארגו מנסה להוכיח שהוא שווה היה זוועה

זהו

אין מה להאשים את גודס

אין גבוהים

זהו

בדיוק. מאמן כזה אני לא רוצה בקבוצה שלי. מעניין לי את הזין אם אנחנו משחקים מול סן אנטוניו או תיכון בליך

(אם זה נרשם כשתי שורות שונות, אני לוקח את הדברים שלי בחזרה)

אין מה להאשים את גודס

אין גבוהים

זהו

הוא החליט לוותר על המשחק באמצע הרבע השלישי. כאילו מה?

וברור שהגענו לשם במטרה להפסיד בכמה שפחות הפרש. לפני המשחק קניתי הפסד ב 25 נק' האמת בידיעה שזה הסגל שטס למשחק, אבל הניהול משחק שלו (ולא בפעם הראשונה) פשוט מזעזע.

מה זה להפסיד בכמה שפחות? זה לא כדורגל שאתה יכול לעשות בונקר, לא יודע היתה לי תחושה מצוינת לפני המשחק. והוויתור שלו היה זוועתי וכ"כ לא מכביסטי

מה זה להפסיד בכמה שפחות? זה לא כדורגל שאתה יכול לעשות בונקר, לא יודע היתה לי תחושה מצוינת לפני המשחק. והוויתור שלו היה זוועתי וכ"כ לא מכביסטי

ככה זה כשאתה יוצא למשחק חוץ הכי קשה שיש לך בשלב הבתים ללא דווין סמית' ואלכס טיוס, כשסופו במצב בעייתי, ועל אלכס מאריץ (שהפתיע) אתה לא יכול לסמוך, וזה בנוסף לכל שאר הליקויים בסגל.

ולא התכוונתי לעשות בונקר, אלא פשוט לכך שלא היו ציפיות אמיתיות לניצחון.

אני עם DOW, לא הבנתי למה פתח עם סופו את המחצית השנייה למרות שמאריץ' פתח לא רע את המשחק.

ההרכבים שלו רעים.

לגבי השחקנים, רנדל היה ברור לי ששייך לרמה הזאת, הבעיה בקו האחורי שומרים חלשים והתקפית בינוניים מלבד פארגו.

אני לא אוהב את המשחק של היינס שיתאים אולי לאנרגיות של נוקיה אבל אני מזהה שומר גרוע מאוד באזורית ושחקן לא מלוטש התקפית.

לאנדסברג שומר רע והתקפית תחנה אחרונה.

אוחיון חלש בשני הצדדים.

אל תתחילו לקטול את גודס , אאל"ט זאת בסה"כ העונה השניה שלו כמאמן ראשי , והראשונה שלו במכבי , כבר מתחילת העונה היה ברור שיהיו נפילות כאלה.

לגבי ההפרש , זה כן חשוב לשחק על זה כי אל תשכחו שזה יכול לקבוע אחר כך במידה ונהיה בשוויון נקודות צ'סקא אז המאזן הפנימי יקבע על פי הפרשים.

מצטער שזאת ההבחנה אחרי 4-5 משחקים ,אבל מערכת הסקאוטינג נפלה בגדול השנה!!

לינאהרט מאריץ והיינס לא יכולים להיות באלופת אירופה!!

הקוסם של שנה שעברה עבר לרמות הגבוהות שלהם הוא שייך ולכן למחליפו היו צריכים לדאוג לשחקנים יותר ראויים.

עד מתי פדרמנים?!