Jump to content

Ps4 Fut 15 - הנושא הרשמי

Sawyer

Recommended Posts

מישהו יכול לתת לי הרכב טוב מעדיף בנוי מכמה ליגות מינימום 2 עם שחקנים כיפיים אני מעדיף קבוצה לא שגרתית בתקציב סביר עד 80 אלף בסוני 3

http://www.futhead.com/15/squads/15663033/

4 ליגות

יצא 83K

התלבטות: להביא קלישי SIF או נוייר בקבוצה הזאת. יש לי כסף כנראה לאחד מהם אבל אני נוטה לכיוון קלישי כי קורטואה תותח בשער.

http://www.futhead.com/15/squads/14885937/

תגידו, פה ושם יש שחקנים במרקט שיש להם פלוס עשר בכל אטריבוט זה אמיתי או חרטא? נגיד פתאום יש דויד סילבה עם 99 בדריבל וכאלה

זה כרטיסים שמוסיפים למשחק אחד או שניים סקילים , זה בעקרון לרמות אותך ..

אם תשים לב איפה שרשום המספר של הריטינג שלהם יש שם מין צבע בהיר שמעיד על זה .

הקבוצה החדשה שלי

HgY3qq.png

פאקקק קבוצה אדירה. אני לא מבין איך יש לכם כסף לשחקנים כאלה יקרים השחקנים הכי יקרים שלי עלו גג גג בסביבות ה25k, ויאיא טורה(מדהים) שקיבלתי במתנה בכריסמס.

פאקקק קבוצה אדירה. אני לא מבין איך יש לכם כסף לשחקנים כאלה יקרים השחקנים הכי יקרים שלי עלו גג גג בסביבות ה25k, ויאיא טורה(מדהים) שקיבלתי במתנה בכריסמס.

האמת שעד עכשיו הייתי כמוך ואמנם הצלחתי להביא את ניימאר ב 300 אלף, אבל היום שרפתי 200 אלף שהיו לי שצברתי לאורך כל החודש האחרון בטריידים ומשחקים, פתחתי 2 חבילות 100K כל אחת, קיבלתי כלום, שיט לגמרי, מהעצבים קניתי מיליון קויינס ב 30 דולר וסיימתי עם זה אני בונה את הקבוצה שבא לי וזהו.

ebibo:

1. אתה דוחה אותי. איכס.

2. תביא במקום אבדוליי קונקו את ליכשטיינר/קאסרס IF

3. נוייר במקום בופון

4. בסטיאן/להאם במקום גצה (במערך כזה חייב 2 CM צדדים הגנתיים)

5. חדירה השחקן הכי חלש בפוט. כל דבר עדיף עליו, בטח טוני.

לסיכום,

אתה דוחה אותי. איכס. קונה לי קוינס.

ebibo:

1. אתה דוחה אותי. איכס.

2. תביא במקום אבדוליי קונקו את ליכשטיינר/קאסרס IF

3. נוייר במקום בופון

4. בסטיאן/להאם במקום גצה (במערך כזה חייב 2 CM צדדים הגנתיים)

5. חדירה השחקן הכי חלש בפוט. כל דבר עדיף עליו, בטח טוני.

לסיכום,

אתה דוחה אותי. איכס. קונה לי קוינס.

חח אני גם דוחה את עצמי אבל אחרי חודש של משחקים נוסנסטופ בדיויז'ן 1, אחרי שעשיתי מיליון טריידים, פתחתי 2 מעטפות של 100K וקיבלתי את גונדוגאן ב 1100 קויינס כשחקן הכי איכותי פשוט נשבר לי הזין, אין לי כח למאמץ הזה, 120 שקל ונשכח מהכל, עדיין אני דוחה את עצמי, לגבי יתר הטיפים.

נוייר סתם יקר טילים אז לא שווה לי כל ההחלפה של המגן ימני לליכשטינר, בופון מעולה ואני נעול עליו.

במערך הזה אני אוהב בדיוק שחקן אחד התקפי, שחקן אחד הגנתי ושחקן אחד שעושה את שני הדברים טוב, פוגבה אמנם עם H בהתקפה אבל עושה הגנה מעולה במרכז מגרש, גצה עם דריבל אלוהי ומהירות נחמדה מאוד ל CM לא מוותר עליו בחיים, וחדירה זה חתיכת קיר, נוסא איגבור של אירופה, הנגר האולטימטיבי שכלום לא עובר אותו.

השינוי היחידי שאני קצת שוקל הוא וידאל רגיל או IF במקום פוגבה בשביל ה M\M, אולי אני אעשה את זה נראה.

בופון חלש עדיף כבר את אנדנוביץ'

אני יכול לשים את ליכשטיינר ו-וויידנפלר בתקציב, השאלה אם הוא יהיה מספיק טוב, כי בופון אצלי הרבה זמן ודיי סבבה.

עריכה:

משהו כזה בערך

http://www.futhead.com/15/squads/17130551/