Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

עידכון סיום עונה

הגעתי למחזור האחרון כשאני צריך ניצחון, ושפנאתינייקוס לא ינצחו.

SQAidA8.png

התקוות התבדו. פנאתינייקוס מנצחים במשחק שלהם, ככה שההפסד שלי פחות כואב.

אם הם היו מסיימים בתיקו זו הייתה טרגדיה.

טבלת הליגה בסיום העונה הסדירה:

5nXSXQP.png

כל הפער שצברתי על המקום השלישי שווה לתחת, כי מקומות 2-5 הולכים לפלייאוף שמתחיל ככה:

5Wriwo7.png

כל קבוצה משחקת נגד כל קבוצה פעמיים.

המקום השני הולך לפלייאוף ליגת האלופות, מקומות 2-3 לליגה האירופית.

כל מחזורי הפלייאוף:

ENA1eIU.png

BTebPbZ.png

NR37jL6.png

mTD5zwn.png

aiOXkyj.png

uS0u9bl.png

ההתפרקות מול אולימפיאקוס סיבכה את העניינים, למחזור האחרון הגעתי כשתיקו שלי וניצחון שלהם מוריד אותי למקום השלישי.

למזלי אולימפיאקוס לא ניצחו, והתיקו שלי הספיק לי למקום השני.

Wz6fIFo.png

גביע

לגומלין מול פאו הגענו כאמור אחרי 0-0 ביתי.

9eiI7BN.png

מחצית ראשונה נהדרת, מחצית שנייה התקף לב - ובסוף עולים לגמר, שם חיכתה לי אולימפיאקוס.

MxurOCR.png

טוטו מחזיר את הגביע הביתה!

זכייה שלישית בארבע עונות.

3HMHjQi.png

מצטייני העונה

G31Qobs.png

6Gyypdb.png

IGMdWcC.png

ywOcmkH.png

נקנח עם מספרת אדירה של טוטו שפתחה את שלב הפלייאוף:

תקציב לעונה הבאה

ההכנסות האדירות מהעונות האחרונות עושות את שלהן, וההנהלה מעמידה תקציב שיא לעונה הבאה.

KSF3gPI.png

חבל שלא זכית באליפות, אבל לפחות הבטחת מקום בצ'מפיונס בעונה הבאה.

סחתיין על הגביע. איזה רול לטוטו? תכף תבין למה שאלתי :)

מכבי - פותחים עונה 2: 2015/16.

בהמשך לסיכום העונה ה-1, הגענו לתום חלון ההעברות.

4a2376326bed73d5d0a8c9100c7c1268.png

בנוסף לשרן, ראיקו, קהת וסימון, טוטו תמוז חותם ל3 שנים וירוויח כ600 אלף יורו לעונה. מאחר ויצחקי כבר לא פקטור ברמות הגבוהות(הוצע למכירה ולהשאלה, ללא קופצים) הייתי חייב עוד חלוץ ישראלי שישתתף ברוטציה העמוסה, טוטו חלוץ רחבה קלאסי ומקווה לראות ממנו תפוקה, ולא את מקרה בן בסט2. רובן וצו, בלמה הפורטוגזי הסופר מוכשר של ולנסיה הושאל לשנתיים. חיפשתי וחיפשתי בלם, לבסוף הבנתי שוצו האופציה הכי משתלמת עבורי, מהיר, חזק, עם מנטליות מאוד גבוה, מאמין שיתרום המון במאבקים באירופה.

a941a70639d5d063c6e41d03880f71d7.png

בגזרת העוזבים, לצערי אין מקום למושיקו לוגסי וחסן אבו זייד בסגל הנוכחי, ושניהם נמכרו בזיל הזול לבני יהודה ואשדוד. לאחר שלא הצלחתי למכור את רפאלוב(היו 2 הצעות עלובות על סך 750 אלף יורו, נרכש ב2.4M.) החלטתי לתת לו עוד צ'אנס העונה. בדומה לשנה שעברה, הוא יקבל את הקרדיט באגף שמאל כבר בהתחלה, על מנת שיצבור ביטחון. לשם כך, טב"ח המוח עוזב( :() לורונה האיטלקית תמורת 1.8M יורו ו25% רווחים ממכירה עתידית.

המשחק הרשמי הראשון של העונה מגיע כבר ב11/7, כשאנחנו פוגשים את מחזיקת הגביע - מכבי חיפה בסופר-קאפ הישראלי, או אם תרצו 'אלוף האלופים' הקופים מנעו מאיתנו טרבל שני ברציפות, חשוב מאוד לפתוח את העונה עם תואר.

0404f04dd3a609c4de88c0a11883c6af.png

רוני לוי עולה עם הרכב בדיחה, בשל מצבת הפצועים הארוכה שלו כבר בתחילת הקיץ. פחות מתבוסה היה נחשב אכזבה עבורי מול רשימת השחקנים האלמונים האלו.

9c2511a0d0ffc6aabdd27bf340090120.png

3-0 אחרי קצת יותר מחצי שעה, כל השאר גארבג'. משום מה היה אפשר לעשות 12 חילופים, כך שלא צפיתי ליותר מדי בחצי השני. ערן פותח את העונה כמו שצריך :)

מוק' ליגת האלופות:

ההגרלה לסיבוב השני של המוק' האירה לנו פנים. הוגרלנו מול אלופת הונגריה, דברכן. אנחנו עולים עליהם בכל פרמטר, לא רואה מצב שאנחנו לא עוברים בקלות. המשחק הראשון נערך בהונגריה, שינוי אחד בהרכב שעלה מול חיפה היה ירידתו של מואנס דאבור לספסל לטובת גילי ורמוט, שייפתח מאחורי זהבי.

4c172642683eb045172ab7a2a0b68888.png

רפאלוב פותח נפלא, זהבי מכפיל וילד הפלא מוזס סימון קובע 3-0 לאחר 37 דק'. רפאלוב השלים צמד בחצי השני, כשקהת מקנח בשער יפייפיה מ25 מטר. ניצחון סופר משכנע, הצגנו יכולת נהדרת.

e8f31ce1fd1aa7d8b131d7e5de500d6a.png

לא מעט שחקנים קיבלו מנוחה בגומלין, טוטו ודאבור עלו בחוד, שרן החליף את טב"ח וגם ריקן, נוסא ורפאלוב פתחו את המשחק על הספסל. זה קצת עלה לנו במשחק ההגנה אך לא חשבתי לרגע שתהיה הפתעה. דאבור כבש צמד, רפאלוב עלה כמחליף ונעץ את השלישי לקראת הסיום. עם הפנים לסיבוב ה-3.

בסיבוב ה-3 של מוק' הצ'מפיונס ליג, אנו פוגשים יריבה אותה אנו מאוד מסמפטים, הלוא היא - מאריבור. הגרלה לא כ"כ קשה, אך אסור להקל ראש בבני זונות.

המשחק הראשון ייערך בבלומפילד, עלינו להגיע סופר מוכנים ולנסות לגמור את הסיפור כבר במשחק ה-1.

cb2fdeccf95278ba0856d4ebafa48528.png

מרוואן קבהא פותח בשורות מאריבור, כאשר סלליך שגם כן שייך לסלובנים, הושאל הקיץ להפועל ב"ש. וצו בהופעת בכורה לצד טיבי, ומלבד כך אנו עולים עם ה442 ההתקפי ללא פחד. מאריבור מנגד עולה ב433 עם מרקו טבארס המסוכן. בפועל, הוא לא סיכן שום דבר. 3 בעיטות לשער של מאריבור, אחת בלבד למסגרת. הסלובנים באו להוציא תיקו בבלומפילד, לעומת 28 בעיטות לשער ו11 למסגרת שלנו. השוער של מאריבור לקח פשוט הכל ונתן משחק ענק, בדקה ה89' גם לו נגמר המזל, סימון מצא את זהבי בכדור עומק נפלא, הקפטן לא התבלבל והפעם הצליח להכניע את השוער. עמוק בתוספת הזמן, קרן של זהבי מצא את הראש של טיבי, 2-0 בסיום.

add29aa682204a13365f54728a6390b2.png

בגומלין, הצגנו משחק מאוד חלש. מאטוס קיבל אדום במחצית הראשונה ונותרנו ב10 שחקנים, למזלנו מאריבור לא הצליחו לסכן את השער שלנו יותר מדי. תוצאת הסיום היא 1-0 למארחים, כשבסיומה אנו מוגרלים מול קופנהגאן.

גביע טוטו:

עד למפגש הראשון מול הדנים, יש לנו 3 משחקי גביע טוטו לא מעניינים במיוחד.

1100ad4928b12cb37cab52251563d80c.png

ובחזרה לפלייאוף - המשחק הראשון מול קופנהאגן ייערך בטליה פארקן, אצטדיונה הביתי של קופנהאגן.

f4f0899415d67aeab70a4788f9b5f59c.png

שרן ייני יתפוס את מקומו של מרסלו מאטוס(מושעה עקב כרטיס אדום מול מאריבור), כשלפניו יוצבו נוסא ו-ורמוט. סימון, רפאלוב וזהבי ירכיבו את החוליה הקדמית שלנו, כאשר מונאס דאבור וטוטו תמוז ימתינו לצ'אנס מהספסל. אין שינויים בחוליה האחורית.

e22bce97dd153d29da81e8db2420536d.png

ההצבה של ורמוט במרכז המגרש עשתה את ההבדל. שלטנו במשחק והכתבנו את הקצב, למרות שלא ציפיתי לשליטה אופטית כזו. ורמוט מצא את זהבי פעמיים, זהבי מצא את הרשת.

fd7e0667369f548c183aa38f7c3b8786.png

הגענו לגומלין בבלומפילד, לאחר שמאוד אהבתי לראות את ייני תופס את מקומו של הברזילאי, החלטתי לפתוח איתם יחד בקישור, כאשר ורמוט הצלע ההתקפית מבין השלושה. זהבי פתח לראשונה תחתיי באגף ימין, היה מעניין אותי לראות אותו כוייד פואצ'ר(הרול של מולר). דאבור בשפיץ, ורפאלוב באגף שמאל. כבר בדקה ה3', רפאלוב נפצע וסימון עלה במקומו. קורנליוס תפס את ראיוקביץ' לא מוכן וכבש בדקה ה14'. סימון שעלה מהספסל, השלים מהפך סופר זריז וקבע את תוצאת המשחק,2-1. חוזרים לשלב הבתים של הצ'מפיונס בפעם השניה ברציפות :)

80b01614c7d547b3acf68c0feb9cdeea.png

פעם שניה שאנחנו פוגשים את בנפיקה, מהם הוצאנו לא פחות מ6 נק' בשלב הבתים אשתקד. 2 מפגשים מרגשים מול דורטמונד, וכמובן שיצאנו בזול עם סטיוואה בדרג ג'. אם נהיה חזקים בבית, אפשרי לעשות היסטוריה ולהעפיל לשמינית הגמר. בכל אופן, מקום 4 מבחינתי ייחשב לכישלון, מאחר ואנו טובים יותר מהרומנים.

ליגת העל:

הלחם והחמאה, 2 מפגשים גדולים סידרו לנו כבר בתחילת העונה. במחזור ה-1 נארח את מכבי חיפה, ובמחזור השני יש לנו כבר דרבי - אותו הפועל יארחו. את שתיהן כבר פגשנו העונה, בשני המפגשים ניצחנו בצורה מאוד משכנעת.

cb72c6bd4c9c659f5e3c9f48ce2e103e.png

קונצרט בבלומפילד במחזור הפתיחה מול הקופים. טב"ח הכוח כבש אחרי 40 שניות מבישול של זהבי, ומשם הכל הלך חלק. ברכות לטוטו תמוז על שער הבכורה(" הנה הוא שיחרר, את הנצרה.." ברצינות, עד כה הוא תואם בן בסט במציאות). ראוי לשבח - ליאור רפאלוב. היה עם רגל וחצי בחוץ, פתח את העונה כמו גדול.

מחזור 2, 'מתארחים' מול הפועל בדרבי. בלומפילד מלא, אומנם אדום ברובו, אך אנחנו באים לנצח(כרגיל) את הדרבי.

3c71c93a7f2314709b9ad8823328b46a.png

רביעייה הגנתית רגילה, ייני לצד נוסא בקישור, מיכה וסימון באגפים כאשר ורמוט ישחק מאחורי זהבי. מוחמד גדיר חוזר לארץ וישחק בשפיץ של האדומים.

4a4e7c85ea3ce581d3b2dec97fa8bb86.png

פשוט שוד לאור יום. החמצות הזויות, פנדל מפוקפק של הפועל.. אכזבה גדולה. אם זה לא מספיק, אז זהבי ודאבור ייעדרו במשך מס' שבועות וצפויים להחמיץ את המחזור הבא ואת בנפיקה במחזור הפתיחה של שלב הבתים.

מחזור 3 - מארחים את אשדוד בבלומפילד, ללא זהבי ודאבור הפצועים אך עם תמוז בחוד, חייבים לחזור לנצח אחרי ההפסד בדרבי במחזור הקודם. מאטוס חזר להרכב ע"ח שרן.

c154236d0c9294e80f847603b61e5f27.png

לקח לנו קצת זמן, אבל לבסוף ניצחנו בצורה מאוד משכנעת. יצחקי חתם את תוצאת המשחק, טוטו עדיין לא מצליח להתחבר, וקיבלנו מכה נוספת. טוטו מצטרף למצבת הפצועים שלנו, וייעדר כ-3 שבועות. יחד עם זהבי ודאבור, שלושת החלוצים שלי פצועים ולא ישחקו מול בנפיקה :(

עד כאן. :)

לא מאמין שלא זכית בליגה :(

מי הכוכבים של פנא?

:(

החיזוק בינואר הגיע מאוחר מדי וזה עלה לי באליפות, אבל בסה"כ עונה מצויינת עם גביע ושמינית גמר צ'מפיונס.

הכוכבים של פאו:

jnGjy4m.png

BsyMMhJ.png

9SjkHki.png

8nycoJj.png

FO6nObX.png

CcqE58U.png

וטיזר קטן לעונה הבאה...זייח הנהדר החזיק בסעיף שיחרור של 9 מיליון דולר, ושוב הכרישים הגדולים מהפרמיירליג גונבים לי את הכוכבים.

bhj6NZd.png

המחליף שלו סוגר מייד אחרי כמה ימים... :)

7jRE6Bq.png

MTA For Ever -

פתיחה מצויינת, העפלה מרשימה מול קופנהאגן. אהבתי את הרכש, וצו נראה אש.

טוטו שיחק אצלי TM - A, אבל רול לשחקן צריך לעבוד כחלק ממסגרת טקטית, רול זהה לא יעבוד בכל טקטיקה.

MTA For Ever -

פתיחה מצויינת, העפלה מרשימה מול קופנהאגן. אהבתי את הרכש, וצו נראה אש.

טוטו שיחק אצלי TM - A, אבל רול לשחקן צריך לעבוד כחלק ממסגרת טקטית, רול זהה לא יעבוד בכל טקטיקה.

ברור, סתם עניין אותי לדעת.

מוניאין רכש ענק! :)

אז ככה,

עונה ראשונה עם פורטו, הבאתי שחקנים טובים ברכש זול יחסית לתקציב (כמעט 30 מיליון).

כמו שאמרתי הגרלתי את באיירן, סביליה וספרטה פראג בבית בינוני - סביר.

משחק ראשון נגד באיירן באליאנס ארנה, גם אני התכוננתי טקטית וצפיתי את המערך שלהם 4-1-4-1 (כמו 4-5-1 אבל קשר אחורי), אני גם עליתי עם המערך הזה למרות שהמערך שאני משחק איתו הוא 3-6-1 (3 בלמים, 3 קשרי אמצע, 2 ווינגרים וקשר התקפי, חלוץ)..

אבל מסתבר שבטעות העפתי אחד מהבלמים מהסגל לאלופות אז פתחתי עם המערך השני המועדף עליי.

ניצחתי 1-0, אלוהים יודע איך

vaz5FdE.png

הם בקושי ניצלו מצבים, ספרתי להם איזה 4 קורות ו2 משקופים.

כריסטיאן טייו המושאל מבארסה נפצע ראשון קלות בדקה 20, מיותר לציין שהוא שחקן מפתח בהרכב שלי.. החלטתי להשאיר אותו.

עוד ווינגר שהוא די מוערך אצלי בסגל, Varela, נפצע קלות אבל השארתי גם אותו עד שהוא נפצע.

החלוץ שלי אדיר, משחק איתו רחבה (POACHER)!

מביא לי גולים על ימין ועל שמאל.

בליגה בינתיים 4/4 אבל משחקים לא קלים כמו שהתוצאות אומרות.

לא הבאתי העברות מרשמיות, החלטתי ללכת בקטן ואת הצעד הנוסף לתת בינואר אם נהיה במומנטום טוב ונעפיל לשמינית צ'מפיונס/אירופית.

שמירה מאוד כיפית!

נחשף FM16 - האמת שלא נראה משהו חדש מעניין במיוחד

http://www.fmisrael.com/Article.aspx?id=1428

דווקא אהבתי מאד את החבירה לחברת סטטיסטיקות, אני חולה על השטויות האלה וזה יוסיף המון. גם אהבתי שמחלקים את המגרש לכמה חלקים(אפשר לשים לזה לב בכמה תמונות).

דבר שהייתי שמח שישימו עליו דגש זה הכנסות ממרצ'נדייז, זתומרת אם שחקן נותן עונה מטורפת לראות איך קונים יותר חולצות שלו, או אם בא שחקן עם מוניטין גבוה לראות את איך קונים את החלוצות של אותו שחקן וכו'...

תודה :)

מה הכוונה?

זתומרת אם(סתם זורק שם) בעונה הראשונה היגאווין לא הסכים להגיע אלייך, אז בעונה הנוכחית הוא כן, בגלל שהקבוצה צברה "שם".

דווקא אהבתי מאד את החבירה לחברת סטטיסטיקות, אני חולה על השטויות האלה וזה יוסיף המון. גם אהבתי שמחלקים את המגרש לכמה חלקים(אפשר לשים לזה לב בכמה תמונות).

דבר שהייתי שמח שישימו עליו דגש זה הכנסות ממרצ'נדייז, זתומרת אם שחקן נותן עונה מטורפת לראות איך קונים יותר חולצות שלו, או אם בא שחקן עם מוניטין גבוה לראות את איך קונים את החלוצות של אותו שחקן וכו'...

זתומרת אם(סתם זורק שם) בעונה הראשונה היגאווין לא הסכים להגיע אלייך, אז בעונה הנוכחית הוא כן, בגלל שהקבוצה צברה "שם".

זה כבר קיים

אמנם במתכונת די בסיסית, אבל קיים.

החתמתי כבר את ווילשר ומוניאין, אז אני מניח שכן. מצד שני, עדיין שחקנים כמו איטורבה ונאסרי מסרבים להגיע אליי בהשאלה.

עידכון העברות/מוקדמות ליגת האלופות

נתחיל עם המכירות הבולטות:

DnOZ8Iz.png

זייח, כאמור, ניצל סעיף שיחרור ועזב.

מרטין נמכר מבחירה - נתן עונה נחמדה, אבל לא מה שציפיתי. 4 מיליון על שחקן בן 30 זה מצויין.

סמאריס ופורטוניס - שני שחקני רוטציה מצויינים שלא איכזבו - יצאו להשאלות כדי לפנות מקום לרכש שהבאתי.

כל הילדים המוכשרים שכבר היו מושאלים יוצאים לשנת השאלה נוספת.

בגזרת הרכש, איבוד האליפות גרם לדברים לזוז. ב4 העונות עד כה התנהלתי בשמרנות, הקיץ נשפך הרבה כסף. האליפות חייבת לחזור הביתה, וגם באירופה המטרה היא לתת קמפיין מכובד.

4 רכישות סגרתי והצגתי כבר באמצע העונה הקודמת:

R7TsrV0.png

ועכשיו הגיע הזמן להציג את שחקני הרכש הנוספים שהצטרפו בקיץ:

VVRrLcW.png

958Sk6V.png

ide1mHa.png

T79Xyfr.png

איקר מוניאין - קצת נעלם מהרקע בספרד אחרי שריאל רכשה אותו ב33 מיליון דולר בעונה הראשונה והוא לא הצליח להשתלב. הושאל לבילבאו, חזר לריאל שהציבה אותו ברשימת ההעברות...ועכשיו הוא מגיע לקרוע רשתות אצלי. מי זה זייח?

מיצ'י בטשואיי - חלוץ אדיר, שהיה על סף חתימה כבר בקיץ הקודם, ובסוף העדיף את איינדהובן.

קייל אבסיליו - אחד משחקני המפתח בפיינורד שזכתה באליפות הולנד בעונה שעברה.

אלן חלילוביץ' - הילד הכ"כ מוכשר הזה הוצב ברשימת ההעברות תמורת 650 אלף. טירוף. בעונות האחרונות היה מושאל לספורטינג, ויאדוליד ו-ויאריאל, ואיכזב בכולן. לברצלונה נמאס ממנו, אני מקבל אותו בשמחה ובידיים פתוחות.

gFK2dvq.png

הסגל לעונה הקרובה (לא להתייחס לבחירת ההרכב):

UiY59d5.png

הריבוי בחלוצים איכותיים פותח לי אפשרות לשחק ב4-4-2 עם שני ווינגרים ושני חלוצים, אופציה שאני הולך לנצל בהרבה משחקים.

את העונה אנחנו מתחילים בסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות, שם אנחנו יורדים לרמה של יאנג בויז - בפעם השנייה, אחרי שכבר התמודדנו מולם בעונה השנייה.

fdQItcA.png

במשחק הראשון אנחנו נקלעים לפיגור מפחיד של 2-0 כבר אחרי 21 דקות.

הקבוצה מקרטעת, אבל בסוף אנחנו חוזרים הביתה עם 2-2.

בבית זה כבר סיפור אחר, רביעייה קלה לרשת של השוויצרים, הרכש החדש מתחיל לפרוע שטרות.

בפלייאוף אנחנו מקבלים את סלטה ויגו, שסיימה במקום החמישי בספרד בעונה שעברה.

המשחק הראשון מתקיים ביוון, ואני עולה ב4-4-2 עם שני חלוצים.

1oG0QUA.png

אנחנו אמנם מנצחים 3-1, אבל מה שהולך על הדשא מאוד מדאיג.

סלטה ויגו מצליחים לשלוט בכדור ולהגיע להמון מצבים קלים. כמובן שאחת מהסיבות היה שיש הרבה שחקני רכש חדשים והרכב חדש, אבל עדיין - אסור לנו להיראות ככה.

אם זה יימשך, אני אהיה צריך לבחון את הטקטיקה מחדש.

יצאנו לגומלין בספרד, הרשיתי לעצמי שוב לעלות עם שני חלוצים וביצעתי רוטציה רחבה בהרכב.

s3vNtWk.png

בדקה ה41 סלטה ויגו עולה ל1-0, ובדקה ה47 זה כבר 2-0.

גולסה נפצע, גוארין נפצע...בדקה ה58 אני נשאר בלי חילופים ובפיגור 2-0 שעומד להדיח אותי מהמפעל.

הדקות חולפות, אני לא מצליח למצוא פיתרון למה שקורה על המגרש, ובסוף זה נגמר ככה:

gzWm6c2.png

אלן חלילוביץ', בסה"כ 1.72 מטר, מסתנן בין שני שחקני הגנה של סלטה ומגיע ראשון להרמה של צבלאס המגן השמאלי. בום, ברשת.

עוברת דקה, ושוב זה חלילוביץ' שנמצא במקום הנכון בזמן הנכון, משתלט על ריבאונד מבעיטה של בטשואיי ומדביק את הכדור לפינה הימנית של השער.

הילד שנרכש ב650 אלף דולר מחזיר את ההשקעה עליו ביותר מפי 16 כבר על ההתחלה כשהוא מכניס לקופת המועדון 10.54 מיליון דולר, מענק ההשתתפות הקבוע בליגת האלופות.

אין מילים :)

מהמשחק הזה אני בכל זאת יוצא עם נזק לא קטן, גולסה נפצע ל2-3 חודשים וגוארין נפצע ל3-4 חודשים.

הגרלת ליגת האלופות

הקמפיין הנפלא בעונה שעברה עשה את שלו, והדירוג שלי הספיק כדי להיות בדרג השלישי בהגרלה.

עוד קמפיין כזה ואפשר לבנות אפילו על דרג שני בעונה הבאה.

cE0k7AS.png

אוהב את ההגרלה הזו. יהיה מעניין מול בארסה (חאלילוביץ' יראה להם מה הם פיספסו?), ומול שאלקה בהחלט אפשר להתמודד על המקום השני.

הקשר שהגיע מהולנד עלול להיות פלופ במחיר הזה

שאלקה קבוצה שאפשר להתמודד איתה, בטח עם הסגל שיש לך עכשיו. רכישות נהדרות.

442 מערך יוצא מן הכלל :sleep:

רק אותי מאכזב המשחק החדש ממה שהציגו? הסטטיסטיקה נחמד, השאר נראה כמו תצוגה גרפית חדשה, לא ראיתי שבאמת נותנים יותר מדי אפשרויות חדשות שיורגשו ויעשו הבדל במהלך המשחק.

רק אותי מאכזב המשחק החדש ממה שהציגו? הסטטיסטיקה נחמד, השאר נראה כמו תצוגה גרפית חדשה, לא ראיתי שבאמת נותנים יותר מדי אפשרויות חדשות שיורגשו ויעשו הבדל במהלך המשחק.

הציגו אחוז מאוד קטן מהחידושים, יוצגו עוד הרבה דברים בחודשים הקרובים.

hzoqfmlmtmzz.png

כן, אתם לא טועים. התחלתי שמירה עם יאנג בויז, כי אם כבר היריבות של היריבות של מכבי, אז עד הסוף.

ליאנג בויז יש אחלה קבוצה ביחס לליגה השוויצרית, והיא גם מתחילה במוקדמות ליגת האלופות (אם כי, במסלול הלא אלופות, מה שאומר שהסיכויים להגיע לשלב הבתים די נמוכים)

אני מקבל קבוצה די מוכנה, ולאור סגל השחקנים אני מחליט לשחק 4231, כשבמשחקים קשים אני אנסה מערכים הגנתיים יותר.

אין כמעט עמדות שדרושות לחיזוק, וגם כך אין לי כמעט תקציב לבצע שינויים. בכל זאת אני מזהה בעיה קטנה בקישור המרכזי ושאין מספיק גיבוי לעמדות בכנפיים.

mmz2kn5zmaze.png

הגיעו:

כריסטיאן לדסמה הקשר האיטלקי הותיק בהעברה חופשית. ישדרג את מרכז השדה שלנו.

נחואל (?) לייבה וינגר ספרדי צעיר שהגיע בהשאלה (כמעט בחינם) מויאריאל. יוסיף עומק.

ymgtz0rml2zq.png

zinzwwijyn3m.png

אמנם לא הוצאתי דמי העברה כמעט על הרכש, אבל השכר של לדסמה די מכביד על התקציב, לכן מכרתי את המגן השמאלי המחליף הצ'כי בעבור סכום נאה.

כאמור יאנג בויז מתחילה במוקדמות הצ'מפיונס, ואלה הקבוצות שמחכות להגרלת הסיבוב השלישי במסלול הלא אלופות:

ymam0w2zijfy.png

כמובן שאני מעדיף לקבל את קופנהאגן ולהימנע ממפגש עם שחטאר. אך המנג'ר מתכנן תוכניות והקירח מצחקק צחוקיות:

azowmdologkd.png

המשחק הראשון בחוץ, ואני מתכונן לבצע בונקר לתפארת כדי להשאיר סיכוי לגומלין.

ij5jm0gay3md.png

כל השחקנים בחלק הקדמי מקבלים הוראות אישיות לשמור את שחקני ההתקפה המקבילים של שחטאר (למעט החלוץ, שעם קו ההגנה הנמוך והצפיפות סביב הרחבה דווקא פחות מדאיג אותי)
המגנים עם רול התקפי כדי לנסות לעקוץ באחת המתפרצות.
תוכנית המשחק עבדה די טוב, כששחטאר כצפוי מחזיקה בכדור, אם כי לא בפער ניכר.
פנדל מיותר לקראת סוף המחצית (מאבק בכדור גובה בזמן הגבהה) מוביל ליתרון של שחטאר. אנחנו מצליחים לאזן במחצית השנייה עם התקפה יפה שמסתיימת עם בעיטה של הוראו מקרוב ופנימה. 1-1 סנסציוני. לצערי השיוויון הזה לא החזיק הרבה זמן מעמד, ונגיחה מקרית וקשתית מקצה הרחבה החזירה את היתרון לשחטאר, כשבתוך תוספת הזמן סרנה משלים צמד עם כדור חופשי מדוייק שפוגע קשות בסיכויים לגומלין.
עד כמה תוכנית המשחק עבדה?

0xaimtmzowwd.png

הסטטיסטיקה תצביע על 39-5 בבעיטות לשער, אך שימו לב לכך ששחטאר לא הגיעו כמעט לשום מצב אמיתי להבקעה, כאשר המצב הודאי היחיד הוא הפנדל במחצית הראשונה. פרט אליו חצי מצב נוסף וזהו. כלומר, הרבה חוסר מזל בתוצאה הסופית.

בגומלין אני פותח את המשחק עם הרבה תקוות למהפך, אבל שחטאר שעלתה במערך הגנתי עולה ראשונה על הלוח, ולצערי זהו גם השער היחידי במשחק. הדחה מאכזבת אך צפויה.
אנחנו נופלים לשלב הפלייאוף של הליגה האירופית, ומוגרלים מול לוקרן מבלגיה. גם ב"ש והפועל משחקות בשלב הזה, בעוד שמכבי המשיכה לפלייאוף של הצ'מפיונס.

בליגה בינתיים פתחתי עם 1-0 ביתי על סיון של מוסא קונאטה ו 0-0 בחוץ מול סט גאלן. בין המפגשים עם שחטאר אירחתי את גראסהופרס של דאבור שישב 90 דקות על הספסל. זה נגמר עם 4-1 משכנע (שהפיח תקוות לקראת הגומלין מול שחטאר שנגוזו במהירות כאמור)

במחזור הרביעי אנחנו מארחים את הקבוצה הבכירה בשוויץ ששולטת בליגה כבר מספר שנים ביד רמה. באזל פתחה את העונה בצורה חלשה, ואני מקווה לנצל את זה.
המשחק מתנהל באופן שווה כוחות באופן יחסי, עד שבדקה ה 43 הוראו הצרפתי הענק (1.92 מטר) קובע 1-0 ומוריד אותנו למחצית בתוצאה טובה. אני מזהיר את השחקנים משאננות, אבל שני צהובים של פון ברגן הבלם והקפטן המנוסה תוך 3 דקות משנים את מאזן הכוחות. אני מכניס בלם במקום קשר התקפי, אבל זה לא עוזר, ובדקה ה 61 גאשי מגביה לאמבולו וזה 1-1. למרות החיסרון המספרי אנחנו ממשיכים להחזיק בכדור ולצאת להתקפות, עד שבדקה ה 84 הוראו משלים צמד, ובדקה ה 87 זה המופע של גילהרמה הוראו שמשלים שלושער ענק.
3-1 ליאנג בויז בסיום למרות החיסרון המספרי.

3mmn0m0ejdyg.png

kbqotyt3wotn.png

טבלת הליגה לאחר 4 מחזורים:

iwvnnnmqh5jx.png

באזל שלום באזל שלום איך זה להיות מקום אחרון?
רמה ממש נמוכה.

mmz4ezmqxmzv.png