Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

עידכון: מחזורים 23-25 + רכש לעונה הבאה

הפעם התחלתי לעבוד מוקדם יותר בגזרת הרכש לעונה הבאה. על אף שיש שיפור ניכר בחלק ההתקפי בחצי השני של העונה, צריך ריענון מסויים.

גורקוף ודמבלה מסיימים את ההשאלות שלהם בקיץ, ולמרות שאני יכול להאריך - אני לא מרוצה מהם ולא מעוניין להמשיך איתם.

מרווין מרטין שהגיע בקיץ וחתם לשלוש שנים גם לא צפוי להמשיך. 20 משחקי ליגה, שער אחד, שני בישולים, ממוצע 7.01 - משחקן שמרוויח מיליון וחצי דולר לעונה אני מצפה ליותר. הוא גם מתקרב לגיל 30 ואני חושב שזה יהיה זמן טוב למכור אותו.

סגרתי עם ארבעה שחקנים שיצטרפו בקיץ.

4tXAPuH.jpg

SJz5sUj.png

ST90JNn.png

7SqCMmM.png

NOVGqCd.png

שפוביץ' - היה לא רע בכלל בארבע העונות האחרונות בסלטיק. יספק תחרות לטוטו.

מירוסלב סטוך - כוכב כדורגל. בעונת 13/14 היה מושאל לפאוק, עכשיו חוזר לקדנציה שנייה.

ג'ק פאקינג ווילשר - לא צריך להרחיב במילים.

טב"ח המוח - :wubyellow3:

מחזורים 23-25

נכנסים ליישורת האחרונה בליגה, כל משחק הוא משחק עונה.

מחזור 23, אריס סלוניקי

4weV9dU.png

הצגה (ישראלית) בדרבי מול אריס, שמסיימת אותו עם 9 שחקנים.

תמוז מבשל לגולסה.

מחזור 24, פנאתיאוליקוס

J6gOCQp.png

בלי בעיות.

תמוז פותח את החגיגה עם שער קשה.

מחזור 25, קסנתי

zi2gEnF.png

משחק שהיה קרוב לגמור לנו את התקוות.

חוסר ריכוז בהגנה וחוסר דיוק בהתקפה, עד שמגיע טוטו תמוז ומנצח את המשחק.

שער הניצחון של טוטו.

ובינתיים, זה מה שפנאתינייקוס עושים בשלושת המחזורים האלה:

dZtZN6l.png

מעידה אחת מול גיאנינה מאפשרת לנו לצמק את הפער.

כך נראית הטבלה חמישה מחזורים לסיום העונה הסדירה:

z62Q4LG.png

לפנאתינייקוס נשארו משחקים מול לאריסה (ב), אא"ק (ח), ארגוטליס (ב), אסטראס טריפוליס (ח) ואריס (ב)

לי נשארו משחקים מול וורויה (ח), גיאנינה (ב), פלטניאס (ח), אא"ק (ב) ואסטראס טריפוליס (ח).

נסיים עם הסטטיסטיקה של טוטו תמוז עד כה, שמוכיח שגם רכש ב350 אלף דולר יכול לשנות את העונה:

TAcR2Tn.png

יש לי הרגשה שאתה לוקח. רכש מעולה לעונה הבאה, מושבה ישראלית. מה עם זהבי? עדיין במכבי אצלך?

תודה אחי.

זהבי עבר לבורדו בעונה השנייה תמורת 9 מיליון דולר.

כבש מאז 25 שערים והוסיף 12 בישולים.

ttD8WD0.png

חלאס יא משקיענים!!!!

אין לי זמן לנשום כבר שבועיים!

כריס הורדתי את הסקין וזה דומה אפילו לשלך.

איזה חבילת פרצופים אתה משתמש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עידכון: מחזורים 26-27, המשחק הראשון בשמינית גמר הצ'מפיונס

נתחיל עם הליגה.

במחזור ה26 אנחנו מתארחים אצל Veroia מהמקום ה11.

גוארין מחמיץ פנדל בדקה השנייה, אבל זה לא מונע מאיתנו לדרוס את היריבה ולנצח 3-0 בסיום.

במשחק המעניין השני, פנאתינייקוס מסיימת בתיקו 1-1 מול לאריסה בבית, ובנוסף מאבדת שני שחקני הרכב שנפצעים לשבוע.

למחזור ה27 אנחנו מגיעים אחרי שפנאתינייקוס שיחקו את המשחק שלהם - משחק חוץ מול אא"ק אתונה, אותו הם מפסידים 2-1.

אנחנו מארחים את גיאנינה - קבוצה שהנחילה לי את אחד משלושת הפסדי הליגה שלי עד כה כשניצחה אותי 1-0 בסיבוב הראשון.

בעונה שעברה אותה גיאנינה הדיחה אותי מהגביע, ובליגה ניצחה אותי והוציאה תיקו.

בקיצור, קבוצה קשה - אבל ניצחון כאן מוריד את ההפרש מפאו לנקודה אחת בלבד.

lmOEKON.png

7XLR4Xf.png

משחק שמוציא לי את הנשמה.

הלך קשה מאוד, האדום הקל עלינו - ובדקה ה70 מגיע טוטו, מחליט שנמאס לו ושם לזה סוף.

אגב, הוא גם ספג מכה בשלב מוקדם במשחק הזה ושיחק את רובו על 50-60 אחוז כשירות, מה שלא עצר אותו.

שער הניצחון

טבלת הליגה אחרי המחזור ה27, שלושה מחזורים לסיום:

Ee6aptP.png

שמינית גמר ליגת האלופות, משחק ראשון

ZVHMUrv.png

כמובן שהמשחק הזה הצריך התאמות מיוחדות כי אנחנו מגיעים כאנדרדוג מובהק להתמודדות הזו.

קיבלתי את דו"ח הסקאוט ועברתי על כל מה שהיה רלוונטי עבורי.

למדתי שהם הולכים לפתוח כמעט בוודאות ב4-3-3, עם קשר אחורי ושני ווינגרים. המגן השמאלי שלהם מצטרף להתקפות, המגן הימני נשאר יותר מאחור.

57jPqB1.png

עוד דבר מעניין ששמתי לב אליו זה שהשערים שלהם לא מגיעים מהרמות, וגם לא מכדורים ארוכים. למעשה, שום שער בקמפיין שלהם עד עכשיו לא הגיע מהרמה או כדור ארוך - כל הבישולים הגיעו ממסירות או ממצבים נייחים.

שחקני המפתח

BPH9yMQ.png

אצל בנפיקה זה ללא ספק נלסון אוליביירה.

חלוץ שלם, חזק וטכני שנמצא בשיא הקריירה שלו. מספק סטטיסטיקה מטורפת השנה בליגה בפורטוגל עם 22 שערים ו6 בישולים ב21 משחקים.

KhNkQEH.png

אצלנו זה האיש והאגדה, רובין אולסן.

השוער ששימש כשוער שני בעונה ראשונה, והחל מהעונה השנייה התחיל לבסס את מעמדו יותר ויותר כאחד השחקנים הכי חשובים והכי טובים שלי (וגם זכה באפודת השוער הראשון בנבחרת שבדיה).

הציל אותנו אין ספור פעמים באירופה מול קבוצות גדולות, גם היום הוא יהיה צריך לספק משחק מצויין - שער נקי נמצא בעדיפות ראשונה.

מערכים, טקטיקה והמחשבות שמאחוריה

eTOQwiK.jpg

אני מגיש את ההרכב ושמח לגלות שבנפיקה עולה בדיוק במערך שהתכוננתי אליו, ובדיוק עם השחקנים שהתכוננתי אליהם.

לא שזו סיבה לחגיגה, אבל לפחות אני יודע מה מצפה לי.

במשחק הזה אני פותח עם סוג של 4-1-2-2-1.

מנטליות: Standard, הוראות קבוצתיות: shorter passing, pass into space, play out of defence, play narrower, drop deeper, lower tempo, be more disciplined

- אני רוצה לשחק עם קו הגנה נמוך יחסית. קו הגנה נמוך מזמין יותר הרמות ופחות כדורי עומק - וזה מה שאני רוצה שיקרה.

בנפיקה לא משחקים על הרמות באופן טבעי, במשחק הזה אני רוצה להכריח אותם לשחק ככה.

קאפלהוף אמנם רק 180 ס"מ, אבל עם ניתור מצויין. לארסן 190 ס"מ. סומך עליהם שיהוו מטרייה אווירית ברחבה.

- גוארין וגולסה פותחים בצדדים והולכים לעשות הרבה הגנה. הם גם אמורים להיות יותר קרובים לחוליית ההגנה והקישור האחורי ולעזור לספק את הכדורים לקישור ההתקפי, שהולך לשחק תפקיד מפתח במשחק הזה.

גוארין מקבל רול של W ולא DW כי אני מצפה שהמגן השמאלי של בנפיקה, אלכס סאנדרו, ישאיר הרבה שטחים מאחורה כשהוא עולה להתקפות - ולכן אני רוצה שיישאר בעמדה קצת יותר קדמית.

- תמוז משחק על משבצת קצת יותר ימנית מאותה הסיבה - אני רוצה שהוא יהיה קרוב יותר לאגף של אלכס סאנדרו ההתקפי ולא של קלאודיו ווינק ההגנתי.

בנוסף, הקשר ההגנתי שלהם משחק בצד ימין, וההתקפי יותר בצד שמאל, מה שמחזק את הסיבה הראשונה.

- שני קשרים בעמדת הAM, זייח ומרטין.

בנפיקה משחקת בלי קשר אחורי, וטורנסטרה משחק עם אוריינטציה התקפית בעיקר.

זייח ומרטין אמורים לנוע ברווח שבין ההגנה לקישור שלהם, יהיה להם הרבה שטח.

- ההוראות הקבוצתיות אמורות ליצור סגנון זהיר, אבל לא הגנתי מדי. המנטליות על סטנדרד ולא על קאונטר כי אני לא רוצה קו הגנה נמוך מדי, וגם כי אני מאמין שאנחנו יכולים לשלוט במשחק. אני מצפה שנניע כדור באיטיות ובמסירות קצרות רוב הזמן - pass into space אמור לעזור להפעיל את שני הקשרים ההתקפיים.

play narrower אמור לעזור לצמצם את ה"חור" שנשאר לי במרכז המגרש בגלל המערך.

יישום הטקטיקה במשחק

xxKLLxX.jpg

גולסה וגוארין שומרים על הווינגרים שלהם, הרביעייה האחורית נשארת בקו אחיד וסולידי.

kUy7TCG.jpg

עוד מצב דומה מהתקפה אחרת, ממחיש היטב את ההכנה למשחק.

קו ההגנה שלי די נמוך, נוצר רווח גדול בין הבלמים לקשר אחורי. אם היה לבנפיקה שחקן מאחורי החלוץ, הייתי בצרות.

אבל - בנפיקה משחקת עם שני קשרים באמצע, קשר הגנתי ופליימייקר מתקדם על רול תמיכה - שניהם נשארים באמצע ולא מצטרפים בגל שני.

שני שחקני הכנף שלי סוגרים את הווינגרים שלהם, ושוב - אוליביירה נשאר לבד מול 4 שחקני הגנה.

8qoQ6NB.jpg

העיגולים הירוקים באמצע מראים את השטח הפנוי שיש לשני הקשרים ההתקפיים שלי, זייח ומרטין - תוצאה של המערכים של שתי הקבוצות.
מצד שני, גם אם הם יקבלו את הכדור, אין להם יותר מדי אופציות מסירה - יכול להיות שהייתי צריך לשחק עם מגנים התקפיים יותר שמצטרפים לשליש האחרון של המגרש כדי לנצל סיטואציות כאלה יותר טוב.

88RxmNa.jpg

התקפה מתפרצת, ושוב שני הקשרים ההתקפיים שלי נשארים עם הרבה שטח פנוי בגלל שבנפיקה משחקת בלי קשר אחורי.

aMAe8Cj.jpg

מרטין נשאר עם המון שטח פנוי מחוץ לרחבה ברגע ששחקני הקישור של בנפיקה סוגרים את זייח.

סטטיסטיקות ותוצאה

SgOMqvs.png

G7cCwid.png

קרן, הרמה לקורה הקרובה - קאפלהוף מהאוויר לרשת.

ככה מסתיים המשחק.

ב90 הדקות שלפני כן היה משחק מרתק.

בצד ההגנתי אני חושב שעשיתי עבודה די טובה עם הטקטיקה, למרות שהם הגיעו להרבה בעיטות. הוצאתי את הווינגרים שלהם מהמשחק ואוליביירה היה מנותק משאר הקבוצה רוב הזמן.

בצד ההתקפי, הרעיון עם הקשרים ההתקפיים היה נחמד - אבל בפועל לא הייתה להם מספיק תמיכה מסביב כדי להפוך את זה מרעיון נחמד לקטלני. עליתי עם מגנים ושחקני כנף הגנתיים מדי בשביל לנצל את היתרון היחסי הזה. חומר למחשבה למשחק הבא.

SMBbRGi.png

העמדה הממוצעת של שחקני בנפיקה, רואים כמה אוליביירה מבודד.

RhwQCbj.png

כל ההגבהות של בנפיקה במשחק.

hmeQwZe.png

כל התיקולים של פטסוס, הקשר האחורי שלי במשחק הזה. עבודה אדירה.

פרסום בפייסבוק:

היום ב16:00 ההכרזה על המשחק החדש.

Tune in right here tomorrow at 2pm BST as we'll be revealing our new line-up for 2016 ‪#‎FM16‬

ארבע שעון ישראל. (הפרסום הוא מאתמול)

עדכון קצר על אקדימקה.

בחרתי לפתוח עם אקדמיקה, קבוצת אמצע טבלה בליגה הפורטוגלית וקיבלתי בסביבות ה100,000 יורו תקציב משכורות, מה שכמובן מעט מאד ולא מספיק לחזק את הקבוצה, שצריכה המון חיזוקים אם היא רוצה להתמודד בכבוד בליגה הפורטוגלית.

אז הסתכלתי על הקבוצה שלי, ראיתי קבוצה חלשה להחריד וחשבתי הלוואי שנצליח להגיע לחלק העליון של הטבלה.

שני השחקנים שסימנתי אותם כהכי חשובים והכי משמעותיים הם לינו המגן השמאלי ומרכוס פאולו הקשר אמצע.

פרופילים:

55ed67535d42f.jpg

55ed68820226d.jpg

המטרות רכש שלי הם להביא מגן ימני(העמדה הזאת פשוט מזעזעת בקבוצה שלי, השחקן הכי טוב הוא שחקן בינוני לליגה השנייה בפורטוגל), קשר אמצע שיעשה רוטציות ושחקן לרוטציות בכנפיים.

דבר ראשון הסתכלתי על הסקאוטים שלי ש...לא היו כאלה. מלבד סקאוט ראשי, עם 11-11. הלכתי להחתים סקאוט, ויתרתי על סקאוט טוב לקבוצה שלי(17-17) והבאתי אחד פחות טוב, אבל עם ידע באנגליה וספרד, החלטה שהתבררה כנבונה.

ההחתמה הראשונה, קשר אמצע מריאל מדריד קסטיליה, תמורות סכום שיכול להגיע ל110K יורו.

פרופיל:55ed6a50a8444.jpg

אני מודאג מאד מכמה אספקטים במשחק שלו, הוא עוד צעיר נקווה שישתפר בהם.

לאחר מכן ורמיג'י הגיע לעמדת המגן הימני בהשאלה ממנצ'סטר יונייטד, והכנסתי סעיף קניה ב300,000 יורו.

פרופיל:55ed6b5ff0879.png

בדרך כלל אני לא אוהב מגנים שלא מגביהים טוב, אבל נאלצתי להתפשר.

שחקנים נוספים שהגיעו:

קרלוס מאנה, צעיר מבטיח שהגיע בהשאלה מספורטינג ליסבון לעמדת הכנף השמאלית.

אהרון מוקונה שהגיע בתור בלם וקשר אחורי(הקשר האחורי הראשי פצוע ל4 חודש מתחילת העונה) מחליף, עם עבר עשיר בפריימליג והצמינושיפ

עוד מושאל בולט שמשחק בקבוצה שלי שמוכר לחובבי הכדורגל, אדגר סאלי שהגיע בהשאלה ממונאקו.

כמו"כ פריצה שוחרר ממכבי, ניסיתי להביא אותו אבל הדרישות שלו היו גבוהות מדי בשבילי.

שחקנים שנמכרו: החלוץ המחליף נמכר לכריס(פאוק) כדי לממן חלק מההעברות וההשאלות, וכרגע אני משחק עם חלוץ אחד ועוד סאלי כגיבוי לחלוץ ולכנף השמאלית.

טקטיקה:55ed6cd579a04.png

כמו שאמרתי, לא ציפיתי להרבה מהעונה, ו"תכננתי" לדשדש במרכז הטבלה.

משחקי ההכנה נראו בסדר, היו כמה שחקנים שהפתיעו אותי, בראשם הכנפיים והקשרים המרכזיים. גם לינו סיפק את הסחורה עם בעיטות חופשיות טובות ובישולים פסיכיים.

באחד הפסדתי לקבוצת ליגה ראשונה בפורטוגל, בכל חמשת האחרים ניצחתי, אבל אלו היו קבוצות ליגה שנייה ומטה.(כל הספיגות שלי בהכנה היו מקרנות. לא נגיחות, הרחקה לא טובה ובעיטה.)

ו

הנה התחילה העונה, סדר המשחקים זימן לי משחק ראשון מול העולה החדשה מהמקום הראשון,ההתחלה נראתה מבטיחה עם שער בדקה הראשונה, לאחר מכן היתה ירידת מתח שבזמן הזה מוריינסה הצליחו להפוך את המשחק, ואז המושאל הטרי מספורטינג נכנס כמחליף, עם שני גולים(82,89) הפך את התוצאה, ופתחנו את העונה ברגל ימין.

המשחק השני זימן לי את העולה החדשה פאנפייל, נגמר בתוצאה 2-0 עם גולים של הכנפיים.

המשחק השלישי זימן לי משחק שהייתי בטוח שנתקשה בו, אבל לינו בהופעה מופרעת לחלוטין עם 3 בישולים בצבע, היה הסיבה המרכזית שריו אווה הובסה בביתה 4-1.

המשחק הרביעי זימן לי את ז'יל ויסנטה, קבוצה שפתחה באופן מעולה יחסית את הליגה עם תוצאות תיקו מול פורטו ומול ספורטינג ליסבון, הלך קשה מאד ולבסוף המחליף סאלי הביא לי את הניצחון בדקה ה88, אחרי שתי הצלות מרהיבות של השוער שלי שבמזל הכדור לא נכנס.

המשחק החמישי זימן לי את הקבוצה שפתחה בדהרה את הליגה והיתה צמודה אליי בטבלה, פאקו פריירה. פחדתי מהמשחק מאד, והתכוננות אליו היתה בהתאם והתבטא בזה שלמדתי כל פרט בדו"ח וישמתי את זה.

לבסוף זה הביא לי ניצחון 2-0 חלק, שוב מגולים בכנפיים, אחד בכל צד.

לסיכום בנתיים, פתיחה אדירה של הליגה, לא חלמתי שאני אהיה במקום הראשון בשום שלב העונה.

מרוצה מאד בנתיים, הסיבה היחידה לדאגה שלי זה שאני לא מצליח לשמור על החזקת כדור. נראה איך נשפר את זה.

וגם זה שהחלוץ עדיין ללא שער.

משחק הבא מול בנפיקה, נעדכן(:

55ed708516172.png

55ed70fe9b2b4.png

אגב, פיקנטריה בקטנה:

זהבי ועדן כובשים את אירופה

55ed70aedd869.jpg

תודה חברים :)

עידכון: מחזורים 28-29, המשחק השני בשמינית גמר הצ'מפיונס

נתחיל בסדר כרונולוגי הפעם, עם הגומלין נגד בנפיקה.

מערכים, טקטיקה והמחשבות שמאחוריה

טוב, אז כמובן שביחס לדו"ח הסקאוט הקודם, לא היו דברים חדשים ללמוד על סגנון המשחק הכללי שלהם.

מה שכן, הפעם הסקאוט צפה מערך 4-3-3 של בנפיקה - שלושה MC, שלושה חלוצים.

הם עוד לא עלו במערך הזה העונה בצ'מפיונס, אבל החלטתי לסמוך עליו ולהתכונן בהתאם.

cSxaF1F.jpg

אני מגלה שאכן כך הם עלו, מה שלא מצריך שינויים נוספים במערך לפני שריקת הפתיחה.

אני עולה ב4-2-2-2.

מנטליות: Counter, הוראות קבוצתיות: more direct passing, pass into space, clear ball to flanks, stick to positions

לא משהו מסובך או מתוחכם מדי. טקטיקת מתפרצות פשוטה, שאמורה לספק לי מספיק שחקנים מאחורה וגם מספיק שחקנים באגפים, שזו נקודת התורפה במערך של בנפיקה. לכן אני עולה עם מגנים התקפיים ושני ווינגרים, אחד על support ואחד על attack.

בהתקפה דמבלה פותח לצד תמוז כדי להוסיף מימד של מהירות.

פטסוס מקבל רול DLP כדי שיתחיל את המתפרצות עם כדורים ארוכים.

יישום הטקטיקה במשחק

JMH3J5J.jpg

מהמצב הזה אנחנו כובשים את אחד מהשערים שלנו, והוא ממחיש מצויין את הרעיון הטקטי שניסיתי להנחיל.

ג'נקינסון משתלט על הכדור בעמדה התקפית בזכות הרול שלו ושולח כדור עומק ארוך לדמבלה.

דמבלה רץ עם אלברז בלאנטה - בלם לא איטי בכלל - גוף לגוף, גובר עליו וכובש.

השער של דמבלה

mrRSTQe.jpg

שלושת החלוצים של בנפיקה תקועים למעלה ושלושת הקשרים תקועים באמצע. ג'נקינסון חורך את האגף בחופשיות וגם מקבל כדור טוב.

rNnCxbQ.jpg

אותו עיקרון, המחסור בשחקן כנף של בנפיקה משאיר את ג'נקינסון ההתקפי עם הרבה שטח והזדמנות להתקפה טובה.

סטטיסטיקות ותוצאה

XJC7yT9.png

gh2GZm2.png

מפסידים 5-3 ומודחים.

קודם כל, אתחיל בזה שבסיכום שני המפגשים בנפיקה אכן הייתה הקבוצה הטובה יותר, ועלתה בצדק.

במשחק הזה אני חושב שעשינו עבודה מצויינת מבחינה התקפית - מבחינה הגנתית סבלנו משילוב של קצת חוסר מזל ובעיקר חוסר יכולת.

בעיטה מדהימה מרחוק שנכנסת, שחקן אחד שפשוט קורס תחת הלחץ (צבלאס, המגן השמאלי, שגרם לפנדל, קיבל גול על הראש וסיים עם ציון 4.4), וכל השאר ההגנה שלא עושה עבודה מספיק טובה וסופגת שערים שאסור לספוג ברמה הזו.

אין לי חרטות על הטקטיקה שעליתי בה, אני חושב שהיא נתנה לנו סיכוי טוב, אבל הבדלי הרמות פשוט היו גדולים מדי.

חוזרים לליגה, היו לנו 11 ימים להתאושש מההפסד ולחזור בכוחות מחודשים.

במחזור ה27 אנחנו מתארחים אצל פלטניאס מהמקום השביעי.

במשחק המקביל, פאו מארחים את ארגוטליס מהמקום ה11.

ESxdtEw.png

משחק נורא שלנו, סיימו עם בסה"כ 8 בעיטות ומתוכן רק 5 למסגרת - אבל ניצלנו את המצבים שלנו ויצאנו עם ניצחון חשוב.

טוטו לא עוצר. שער קשה

במשחק המקביל, פאו מנצחים מנצחים 2-0 את ארגוטליס.

במחזור ה29 מחכה לנו אחד המשחקים הקשים בליגה, מול אא"ק אתונה.

פנאתינייקוס יוצאת למשחק חוץ אצל אסטראס טריפוליס.

Bb0G5So.png

עוד חגיגה ישראלית, תמוז שוב כובש וגם מבשל לגולסה את הראשון.

ניצחון סופר חשוב.

במשחק המקביל, פנאתינייקוס נקלעת לפיגור בדקה השישית, אבל הופכת את התוצאה עוד במחצית הראשונה.

בדקה ה70 הירוקים נשארים בעשרה שחקנים אחרי אדום, אבל התוצאה נשמרת עד הסיום. 2-1 לפנאתינייקוס.

טבלת הליגה, מחזור אחד לסיום:

FIrGgy7.png

במחזור האחרון פנאתינייקוס מתארחת אצל אריס סלוניקי מהמקום ה15.

בבית אריס קבוצה סבירה, והפסידה רק 7 מתוך 14 המשחקים שהיו לה.

אנחנו מתארחים אצל אסטראס טריפוליס.

גביע יוון:

5nfH7kG.png

את הדרך לרבע הגמר כבר הראיתי בעידכון קודם, רואים אותה כאן שוב.

את רבע הגמר עברנו בלי מאמץ מיוחד.

בחצי הגמר אנחנו מקבלים את היריבה המרה שלנו, פנאתינייקוס.

המשחק הראשון מתוך השניים נערך בטומבה, האיצטדיון הביתי שלנו.

7eujSfa.png

משחק שאנחנו יותר טובים בו, אבל לא מצליחים למצוא את הרשת. 0-0 שמשאיר הכל פתוח לגומלין.

המערך הזה של 433 עם 3 חלוצים ו 3 MC הוא המערך שהכי קשה לי לשחק נגדו

בשמירה שלי עם פומפי למשל, עונה אחת צ'לסי שיחקה ככה ועונה אחת סיטי שיחקה ככה, ובעונות האלה הם דרסו את הליגה, משום מה היו שם חילופי מאמנים רבים (בעונות 8-9 ומעלה מגיעים כל מיני מאמנים מוזרים לקבוצות הצמרת, בעוד שמאמנים כמו גוארדיולה או מוריניו יכולים לאמן בסותון) ובעקבות כך גם שינו מערך והצליחו פחות אחר כך.

יש לך עוד משחק נגד פנתאנטייקוס העונה?

משחק אחד עד סוף העונה, לא ראש בראש. כתבתי מתחת לטבלה :)

מסכים^

אחד המערכים היותר קשים לעמוד מולו טקטית.

כריס, יש מצב לחבילת פרצופים שיש לך של שחקני מכבי? :)

http://www.fm-base.co.uk/forum/player-faces-facepacks/168678-fm15-action-facepack-project.html

בEuropean Teams

ושאר הפרצופים מכאן:

http://www.fm-base.co.uk/forum/player-faces-facepacks/339251-carlos_fierros-2014-15-remix.html

טוב אז הנה בקצרה הפיצ'רים החדשים:

1.יש מצב חדש של המשחק בדומה לקלאסיק,שנקרא FM TOUCH,מיועד בעיקר לטאבלטים למי שרוצה לשחק בהם אבל גם אפשרי במחשב לאלה שרוצים משחק מאוד מהיר בלי יותר מדי טקטיקות וכאלה

בין המשחק במחשב לטאבלט יהיה אפשרות לעשות קרוס כלומר שיהיה אפשר לשחק את אותה השמירה על שתיהם למי שרוצה בדרכים לשחק ואז לבוא הביתה ולהמשיך

2.פעם ראשונה יהיה אפשר לעצב את הדמות של המאמן,ממש דמות של משחק עם עיצוב פנים וכל זה,לא יודע עד כמה זה נחוץ אבל מה רע

COTctkHUAAAXKfZ.png

3.כמובן יהיה שיפור במנוע המשחק כולל אנימציות חדשות,היילייטס חדשים,יריבים יותר קשים ויותר שליטה במצבים נייחים

COTdX-xVAAQFnqB.png

4.מצב שנקרא FANTASY DRAFT,עוד לא הבנתי בדיוק מה עושה ובעתיד ייחשפו יותר פרטים עליו אבל זה מסתמן להיות אופציה נוספת של אונליין

COTeD6dUAAAZdLB.png

5.CREATE-A-CLUB MODE-מצב שיהיה אפשר לקחת קבוצה קיימת וממש בתוך המשחק בלי אדיטור להחליף אותה לקבוצה חדשה לגמרי

שוב,לא ברור למה להשקיע בזה שיש אדיטור אבל מה רע...

COTewBeUEAAYXnB.png

6.כריס זה בשבילך,הרבה יותר אפשרויות לאבחון וניתוח המשחק

COTfb23UYAQgmSj.png

7.שינויים גדולים ואפשרויות חדשות בכל נושא ההעברות והחוזים:

COTgH-iUEAAnZ7m.png

8.שדרוגים בנושא הבקשות מההנהלה וכל מה שקשור לכספים ודיבורים עם התקשורת:

COThfpvUYAAUqQ5.png

9.יותר ריאליזם בכל מה שקשור לפציעות וטיפול בהם

בעיקרון זה מה שהם חשפו אבל אולי בעתיד יהיו עוד דברים קטנים אבל זה כנראה השינויים העיקרים במשחק הקרוב