Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

טוב אני חושב שאני די דפ״ר במשחק

מאיפה מתחילים שמתחילים שמירה? חוץ מנסיונות רכש / אימון קבוצה עם העוגה הזו / טקטיקות

רצוי שיהיה לך בראש מערך שבו אתה רוצה לשחק, ולפיו תבחר קבוצה עם שחקנים שמתאימים למערך הזה (אלא אם כן אתה בונה על שמירה ארוכה מאוד עם קבוצה מליגה נמוכה, ואז אתה כבר יכול להתאים את הקבוצה לסגנון שאתה רוצה)

נגיד בחרת, הכל טוב ויפה. לך בהתחלה למסך הטקטיקה, שים את השחקנים בהרכב ותראה איזה עמדות חסרות לך מבחינת איכות/עומק, ולפי זה תחפש שחקנים לעמדות האלה.

בלי קשר, תבדוק אם יש שחקנים מעניינים ברשימת ההעברות למכירה/השאלה.

זהו בעיקרון, לא חושב שיש עוד משהו שצריך לעשות בהתחלה. תוודא גם שאתה בוחר רשימת שחקנים לבעיטות חופשיות/קרנות/פנדלים, שלא יווצר מצב שפתאום הבלם שלך בועט פנדל חשוב בדקה מאוחרת ומפספס לך ניצחון, יחד עם קפטן 3/4/5 (תחזור למסך הזה לאחר שאתה מסיים עם הרכש, יכול להיות שתהיה צריך לעדכן במידה והבאת שחקן מעניין במהלך חלון ההעברות)

אני באופן אישי אוהב גם לקבוע את משחקי האימון של הקבוצה, אבל האמת שבדרך כלל אני לא נוגע בזה בעונה הראשונה ונשאר עם המשחקים שהעוזר/משחק קבעו לי מראש, כי במילא יש מספיק דברים להתעסק בהם בהתחלה - מאותה סיבה אני גם לא מתעסק לרוב בנושא של אימונים ומאמנים יותר מדי.

עדיין לא הצלחתי להתקין את 15...למישהו יש הורדה שהיא לא NOSTEAM?

נראה לי שזאת הגרסה שהורדתי

https://thepiratebay.gd/torrent/11954491/Football.Manager.2015-CPY

עובדת מעולה עם העידכון האחרון (של ינואר, מומלץ להוריד בנפרד עידכון העברות של הקיץ: http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=8923)

יש מצב שההעברות שונות מ13?

ב13 היה מסך כזה שהיה אפשר לעבור מהשאלה\ברשימת ההעברות\קישור\הגנה\התקפה, וכל קטגוריה היה רשימת שחקנים.

ב15 משום מה אין, או שאני איכשהו לא מסתכל במקום הנכון?

לא זוכר מה היה ב 13, אבל כנס לעמוד של הסקאוטינג בעיקרון (עם הזכוכית מגדלת)

שם אתה תראה בעמוד הראשון את השחקנים שמוכרים למועדון

אתה יכול לסנן לפי איזה קטגוריות שאתה רוצה - עמדות, רשימת העברות, מסיימים חוזה וכו'

בעמודים האחרים באותו חלון יש אפשרות ללכת ל shortlist שלך (אם שמת שם שחקנים), לחלק משימות לסקאוטים וכו'

לא התפתח כמו שצריך אצלי כנראה

myu0ttmbm3ag.png

שיחק 3 עונות בליגה הרביעית כשחקן הרכב, ורק בעונה האחרונה כשחקן הרכב בליגה הראשונה בספרד (ממוצע 6.7), שאר העונות שיחק 2-3 משחקים.

מניח שאם מביאים אותו בשלב מוקדם במשחק ומפתחים אותו כמו שצריך, הוא יכול להפוך לתותח.

אל תשחקו עם ברונדבי

כאלו רגלי חרסינה עוד לא ראיתי

יש לי בערך 10 פצועים אחרי אימונים\משחק וחצי

ושוער שפבלו הוא נויר לידו

משחק ראשון בליגה מפסיד לאלופה איזה 5-2

משחק שני מפסיד ת'דרבי 4-1

משחק שלישי מפסיד בסיבוב השלישי משחק ראשון בבית ל...ויקטוריה פלזן :| 4-1

חרא

חרא חרא חרא

שמירה חדשה

(רק מרגוליס אש)

יפה לקרית גת על הפריצה...

מה הישג השיא שלך באירופה?

הפריצה של קרית גת זה כי בא להם רוכש ארגנטינאי והם קנו שחקנים ב 10+ מליון דולר והביאו להם משכורות של 50,000 דולר מינימום בשבוע (אבל הקטע הוא שהשחקנים שהם הביאו להם את זה היו ישראלים די פחים).

עם אירופה קצת קשה לי לעבור בליגת האלופות את השמינית גמר בגלל ההגבלת זרים אבל כל שנה אני עולה לשמינית גמר באלופות

ב 2018 לקחתי את הליגה האירופית, ו ב 2019 אליפות עולם עם נבחרת צרפת

די מהר האירופית, יפה. מי הכוכבים אצלך מהישראלים הקיימים?

זהבי היה הכי טוב עד שנהיה בן 32, אחריו מיכה עד גיל 32 וכמובן ריג'נים טובים ישראלים

איפה אתה מציב את מיכה ואיזה תפקיד באותה עמדה? הוא חלש אצלי גם כ-AMR וגם כ-MR, אני משחק עם ורמוט ולא איתו (ו-ורמוט סיים עונה עם 4 שערים, לא מספיק)

איפה אתה מציב את מיכה ואיזה תפקיד באותה עמדה? הוא חלש אצלי גם כ-AMR וגם כ-MR, אני משחק עם ורמוט ולא איתו (ו-ורמוט סיים עונה עם 4 שערים, לא מספיק)

אני משחק 4-4-1-1 מיכה MR

בהתחלה בהתחלה העפתי ישר את כל הזרים שלנו הבאתי 5 זרים בהשאלות בלי לבזבז שקל (די טובים ת'אמת ברמה יותר גבוהה מהזרים שלנו)

עד איזה עונה 4 הלכתי על השיטה של 5 זרים בהשאלות וכל פעם הזרים נהיו טובים יותר כי יכלתי להביא את התותחים האלה מליברפול וכאלה כמו אוריגי לדוגמא.

ואחרי זה שהתחילו לצאת ריג'נים טובים קניתי אותם וכל אחד מכרתי ב 20+ מליון דולר ונהייתי ועכשיו אני עם 170 מליון דולר העברות ו 190 מליון דולר בבנק

ועדיין גולדהאר מתקמצן לבנות אצטדיון אני עדיין בבלומפילד עם 14 אלף מקומות