Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

לא יודע אם זה באג או לא, אבל זה די מעצבן

יש לי את סוקראטיס פאפאסטאטופולוס, הבאתי אותו לפני שתי עונות בהעברה חופשית, חוזה לשנתיים עם הסעיף One year extension after league games (final season): 30

החוזה שלו אמור להתחדש לעונה נוספת באופן אוטומטי במידה והוא משחק 30 משחקי ליגה בעונה האחרונה, כן?

בערך בינואר או פברואר הוא קיבל הצעה ממונאקו. אני לתומי חשבתי שאין צורך להילחם איתם על השחקן, כי לקראת סוף העונה, כשהוא ישחק את המשחק ה 30 שלו, החוזה יתחדש. בפועל הוא הסכים לחוזה שמונאקו הציעה לו, ובסוף העונה (רק במחזור האחרון, היה מורחק לדי הרבה משחקים בגלל כרטיסים צהובים כל פעם, לאחר הצהוב ה 15 הוא הורחק מ 3 משחקים למשל) הוא השלים את ההופעה ה 30 שלו העונה, בליגה כמובן. לא קיבלתי שום הודעה על כך, ועדיין כתוב לו בפרופיל שהוא עובר למונאקו ב 1/7.

זה די מבאס.. הוא אמנם יהיה בן 33, אבל עדיין בלם ברמה גבוהה מאוד, וגם אם שקלתי להפוך אותו לבלם שלישי החל מהעונה הבאה, זה מעצבן לאבד אותו ככה.

לא יודע אם זה באג או לא, אבל זה די מעצבן

יש לי את סוקראטיס פאפאסטאטופולוס, הבאתי אותו לפני שתי עונות בהעברה חופשית, חוזה לשנתיים עם הסעיף One year extension after league games (final season): 30

החוזה שלו אמור להתחדש לעונה נוספת באופן אוטומטי במידה והוא משחק 30 משחקי ליגה בעונה האחרונה, כן?

בערך בינואר או פברואר הוא קיבל הצעה ממונאקו. אני לתומי חשבתי שאין צורך להילחם איתם על השחקן, כי לקראת סוף העונה, כשהוא ישחק את המשחק ה 30 שלו, החוזה יתחדש. בפועל הוא הסכים לחוזה שמונאקו הציעה לו, ובסוף העונה (רק במחזור האחרון, היה מורחק לדי הרבה משחקים בגלל כרטיסים צהובים כל פעם, לאחר הצהוב ה 15 הוא הורחק מ 3 משחקים למשל) הוא השלים את ההופעה ה 30 שלו העונה, בליגה כמובן. לא קיבלתי שום הודעה על כך, ועדיין כתוב לו בפרופיל שהוא עובר למונאקו ב 1/7.

זה די מבאס.. הוא אמנם יהיה בן 33, אבל עדיין בלם ברמה גבוהה מאוד, וגם אם שקלתי להפוך אותו לבלם שלישי החל מהעונה הבאה, זה מעצבן לאבד אותו ככה.

לא באג. הסעיף הזה לא מונע מעברים כאלה

אז מה זה שווה? :|

עוד משהו שביאס אותי - לאחר שביקשתי להגדיל את האיצטדיון, והגדילו אותו מ 20 ל 30 אלף, ביקשתי איצטדיון חדש, והסכימו.

עכשיו, תמיד כשבונים איצטדיון חדש, הוא נקרא על שם של אחת האגדות במועדון. בפורטסמות' יש 2 אגדות בתחילת השמירה, ואני הצטרפתי איפשהו באחת העונות (לא זוכר איזו, כתבתי כאן). בכל אופן, קיויתי שיעניקו לי את הכבוד, אבל האיצטדיון ייקרא על שמו של Jimmy Dickinson. איזה זין :mushy:

מסתבר שהוא שיאן ההופעות במועדון עם 764 משחקי ליגה!

מנפלאות המנג'ר, קשר אחורי ריג'ן עם נתונים פנטסטיים, והופ, 1 באגרסיביות

בחייאת, הוא 1.91 מטר, 19 כוח, ורק 1 אגרסיביות?

nn1wmymtzzy2.png

דיל ברייקר?

שונא את הריג׳נים האלה.. תמיד היכולות לא הגיוניות ויש פאקים כמו זה שהבאת פה.

הrival של מאלמו - הלסינבורג

החתמה ראשונה שלי כמנג'ר מאלמו - ראדה פריצה.

:)

נשבע באלוהים שידעתי שתחתים אותו ברגע שהתחלת לדבר על מאלמו.

אגב - מסתבר שהתחלת העונה בפברואר גם אומרת שאין לי אירופה כי עפתי לבאסה בוריסוב סיבוב שני :|

וזהבי לא מעוניין לבוא למועדון למרות שמכבי סבבה עם הכסף

מקבל ים הצעות, בניהם מועדונים כמו שאלקה, מונאקו ופיורה.

הולך לי מעולה.

מכבי שולטת בליגה והביאה את בורק ילמאז, ניצחו 1-0 את באיירן!!!!

במשך כמה עונות סימנתי כמה שחקנים בכירים במטרה להביא את אחד מהם לפומפי. סוף סוף זה קרה:

ye1ztyiczwzw.png

וכשחשבתי שזכיתי באליפות הקיץ, פתאום אני רואה את זה:

nadzujnmtwm4.png

ואז את פאקינג זה:

nnmmmhmjjwfm.png

סיימתי את העונה הראשונה עם מכבי.

בגלל הרבה פציעות בהתחלה הקרבתי את הליגה בשביל ליגת האלופות, וזה הסתיים ברע עם כמה הפסדי ליגה וקמפיין משפיל של 5 הפסדים ותיקו באלופות (עם אייאקס).

למרות שק"ש ובית"ר (תומר סוויסה מלך השערים של הליגה) פתחו ממני פער של 10+ נקודות, הצלחתי בעזרת ריצה אדירה של משחקים ללא הפסד לזכות באליפות בסופו של דבר, כשמשחק האליפות הוא 4:0 בטדי על הראש של בית"ר שהייתה במקום שני.

בגביע הטוטו הפסדתי לבית"ר בחצי הגמר 1:0, ובגביע המדינה זכיתי בצורה מרשימה - תראו בתמונה:

55d1fb031ea8f.png

אגב הגמר... הכנסתי את פריצה לסגל כדי לתת לו דקות אחרונות בקבוצה, והוא כבש פנדל D: היה מרגש.

רכש בעונה הזאת: שיר צדק, בן שהר, טוטו תמוז, ריקן, אמיר בן שמעון (טעות) ואוסמר (Osmar) קשר אחורי ספרדי שתרם הרבה מאוד העונה.

רכש לעונה הבאה כרגע: בכסף - קליימן, טוואטחה ; חופשיים - רוצ'ט, סראז' נסאר, דיא סבע, אורי פסו (לא ברור למה).

סיימתי את העונה הראשונה עם מכבי.

בגלל הרבה פציעות בהתחלה הקרבתי את הליגה בשביל ליגת האלופות, וזה הסתיים ברע עם כמה הפסדי ליגה וקמפיין משפיל של 5 הפסדים ותיקו באלופות (עם אייאקס).

למרות שק"ש ובית"ר (תומר סוויסה מלך השערים של הליגה) פתחו ממני פער של 10+ נקודות, הצלחתי בעזרת ריצה אדירה של משחקים ללא הפסד לזכות באליפות בסופו של דבר, כשמשחק האליפות הוא 4:0 בטדי על הראש של בית"ר שהייתה במקום שני.

בגביע הטוטו הפסדתי לבית"ר בחצי הגמר 1:0, ובגביע המדינה זכיתי בצורה מרשימה - תראו בתמונה:

55d1fb031ea8f.png

אגב הגמר... הכנסתי את פריצה לסגל כדי לתת לו דקות אחרונות בקבוצה, והוא כבש פנדל D: היה מרגש.

רכש בעונה הזאת: שיר צדק, בן שהר, טוטו תמוז, ריקן, אמיר בן שמעון (טעות) ואוסמר (Osmar) קשר אחורי ספרדי שתרם הרבה מאוד העונה.

רכש לעונה הבאה כרגע: בכסף - קליימן, טוואטחה ; חופשיים - רוצ'ט, סראז' נסאר, דיא סבע, אורי פסו (לא ברור למה).

דווקא פסו יהיה אחלה מחליף

סיימתי את השמירה עם הרצליה, אין לי שום סיכוי להגיע לאליפות שמכבי רוכשת כל מה שזז, בין השחקנים שהגיעו: חמד, ילמאז, ביטון ובכלל יש שם זרים אדירים. לא מבין איך הגיעו לזה, כאילו, התקציב הוא 14 מיליון לפחות, אבל עדיין.

ויש להם ערן.

פתחתי עונה עם וולפסבורג, יש כסף ואחלה מלחמה עם באיירן דורטמונד ושאלקה.

26ff6ed116b95b987c3aa0db238ce3c0.png

פריסיץ' בשביל הכסף, פליפה לא מועיל ועוד קצת מזומנים משחקנים טובים אבל כסף שהייתי צריך.

מרוצה מהרכש שהבאתי, ומרווין מרטין עוד על הפרק (תלוי בהאם אצליח למכור.)

אמבולו חיה רעה לפי הפרופיל, אם ייתן הופעות טובות בהכנה דוסט יהפוך למחליף.

נמכר ויריניה תמורת 18M פאונד, שנה אחרונה לחוזה. לא מעונין להאריך.

בנאליו פצוע לחצי שנה, מוסלרה במקומו. בנאליו יימכר.

בשמירה שלי ליברפול עם אמבולו ומיליק (מתחיל בארסנל) ושניהם מפלצות

ממליץ לך להביא גם את מיליק אם אתה יכול, מתישהו.

איזה רול לתת לו דואו ? היה פצוע לאורך הכנה ושני המשחקים הרשמיים היו נגד באיירן ככה שאני עוד נותן לו הזדמנות.

כרגע הוא על TM S

לא ידעתי שאני מתחיל בבתים של הצ'מפיונס, יפה.

צ'לסי, השרמוטות של הקירח, זלצבורג. מקום שני קליל.

מכבי עם גלא', באיירן וזניט.

ספיישל ריג'נים

במשך מרבית השמירה השתדלתי להימנע כמה שאפשר מריבוי ריג'נים, עם התבססות כמעט מוחלטת על שחקנים "אמיתיים", אבל באיזשהו שלב זה לא באמת אפשרי, וכדי שהמועדון יוכל להמשיך לצעוד קדימה, הייתי חייב לעשות שינויים, וזה אומר למכור שחקנים בגילאים מתקדמים, כל עוד אפשר להרוויח עליהם סכומים יפים, ולהחליפם בשחקנים צעירים (רובם ריג'נים אבל יש לי עוד כמה שמתחילים את המשחק בגיל צעיר)

אז אלה הריג'נים שיש לי כרגע בקבוצה:

קשר אמצע/התקפי. הגיע תמורת 25M$ בעונה השביעית.

zxa4tmdu0zmm.png

חלוץ. הגיע תמורת 36M$ בעונה השמינית.

yqvmmlwtz3zo.png

קשר אמצע/אחורי. הגיע תמורת 31.5M$ בעונה השמינית (כבר הוזכר כאן בנושא)

hqzyynmk22mm.png

קשר אמצע/התקפי, אני מלמד אותו לשחק באגף. הגיע בהעברה חופשית בעונה השמינית.

d1yzyzxg5mum.png

בלם. הגיע תמורת 14M$ בעונה החמישית.

zdyayjntqqmz.png

מגן שמאלי. הגיע תמורת 58M$ באמצע העונה השביעית.

jyg3qmmno5mw.png

מגן ימני. הגיע תמורת 12.25M$ בעונה השביעית.
kjmvmwidzzzg.png

קשר שמאלי. הגיע תמורת 6.75M$ בעונה השמינית.
znd2jlmwjzga.png

בלם. הגיע תמורת 7.25M$ בעונה השישית. הושאל במשך שנתיים לקבוצות בפרמיירליג, העונה הוא כבר בלם הרכב/מחליף ראשון לעמדה.
dmu42yg1uog2.png

מעניין אותי לדעת איך אתה מוצא ריג׳נים?

מחפש בנבחרות? במועדונים עם מחלקות נוער טובות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מעניין אותי לדעת איך אתה מוצא ריג׳נים?

מחפש בנבחרות? במועדונים עם מחלקות נוער טובות?

עבודת נמלים...

בודק מדי כמה זמן את הסגלים של הקבוצות הבכירות בהולנד, ברזיל, ארגנטינה, פורטוגל וכו'

בנוסף יש לי 23 סקאוטים במועדון (כולם מינימום 19/19) שסוקרים את הליגות הבכירות

הסקאוטים סוקרים ליגות בכירות עם תנאים מסויימים? גיל וכאלה? או מביאים לך דוחות על שחקנים בלי קשר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

דוחות רגילים, לא מחפש באופן מיוחד שחקנים מתחת ל 18

אתה יכול לראות גם שלא הבאתי ריג'נים בני 15-16 שגדלו אצלי במועדון (יש שחקן אחד כזה, טומסלי שהזכרתי כאן בנושא, שמתחיל בגיל 9 והבאתי אותו העונה, סתם כי זה מגניב, וכדי שיהיה לי עוד שחקן בית בהמשך השמירה)