Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

אגב perez הזה בשמירה שלי נקנה ע"י ארסנל בעונה השישית תמורת 39 מיליון, השווי הנוכחי שלו עומד על 45.5, והוא בכלל המחליף של צ'ובה אקפום.

עידכון על עונת 2018/2019

אז לאחר שהשגתי מקום בליגה האירופית בעונה הקודמת, המטרות מבחינתי היו לעבות את הסגל ולא ללכת אחורה בליגה, ואולי להתקדם לעבר מקום בליגת האלופות

במוקדמות הליגה האירופית טיילתי מול קבוצה מהונגריה עם 10-0 בסיכום שני המשחקים, ובשלב הפלייאוף פגשתי את בורסאספור מטורקיה, הפעם 6-0 בסיכום. יש שלב בתים! קיבלתי בית די נוח עם שאלקה, סטיאווה וגראסהופרס.

למרות שלא התקשיתי באירופה, זה כנראה פגע בי בליגה, כי לאחר 10 מחזורים הייתי עם 5 ניצחונות ו 5 הפסדים. לא ככה קיויתי להתחיל. באירופה כאמור הלך הרבה יותר טוב, וסיימתי את שלב הבתים עם 6 ניצחונות ומאזן שערים מפחיד של 24-2, עם שתי שביעיות מול הרומנים והשווייצרים. שימו לב למשחק הזה מול סטיאווה:

mojwwzdk2dkq.png

שלושת הפנדלים בהתחלה נעשו ע"י אותו בלם, שסיים עם המשחק עם ציון 3.0 (סיים 90 דקות, לא הוחלף)

*קטע מעניין לפיקנטריה - בסוף העונה הקודמת מוריניו החליט שכנראה נמאס לו בצ'לסי, והתעניין במשרה שהתפנתה בלא אחרת מאשר סאות'המפטון. הוא אכן הגיע לשם בתחילת העונה הזאת, ואת התוצאה שהשיג במשחק הביתי שלהם מול צ'לסי אין לי דרך להסביר, התמונה מדברת בעד עצמה:

eimwyn5ym522.png

חזרה לפומפי - לאחר ההפסד האחרון קיימתי שיחה עם השחקנים, ואחריה רשמתי רצף של 3 ניצחונות, ולאחר מכן 4 תוצאות תיקו ברציפות. זה נתן קצת איזון לקבוצה, ומשם פתחנו מבערים והגענו למקום טוב בצמרת הליגה.

בשלב 32 האחרונות בליגה האירופית הגרלתי את ריינג'רס שהספיקו לחזור לליגה הבכירה בסקוטלנד (אבל לא לקחת אליפות, סלטיק עם 9 אליפויות רצופות שם). אמרתי שהלך לי טוב באירופה? 9-1 בסיכום שני המשחקים הפגיש אותי עם הגרלה אכזרית בשמינית הגמר, מול ליברפול. אתם צריכים להבין רגע שמאז שעליתי לפרמיירליג ליברפול היא הנמסיס שלי. תמיד נורא קשה לי נגדם, ולמרות שלא זכו עדיין באף אליפות, יש להם קבוצה מעולה שתמיד מופיעה מולי (בראשות החלוצים מיליק ואמבולו). שני הפסדים של 2-1 ו 3-2 שלחו אותי הבייתה בשלב מכובד, אבל עם הרגשת פספוס קטנה.

בסיבוב הראשון בליגה הפסדתי 1-0 לצ'ארלטון, שעדיין מודרכת ע"י גיא לוזון. בסיבוב השני השחקנים שלי העניקו לי את הנקמה עם ניצחון 5-1 מוחץ, ואחר מכן עלה לגיא הלוזון לראש במסע"ת:

1ooqgt2rj2mc.png

:mushy:

נדלג ישר לטבלת הליגה:

סיימתי עם 22 ניצחונות, 9 תיקו ו 7 הפסדים בלבד, עם מאזן שערים מרשים של 79-37. מי שזוכר, בעונה הקודמת גם הבקעתי 79 שערים, אך אז ספגתי 57, כך שלמעשה מדובר בשיפור עצום מבחינה הגנתית. זה הספיק ל 75 נק' ולמקום השני. לצערי הייתה קבוצה אחת עם הגנה והתקפה טובים יותר ממני במהלך העונה (94-32), וזאת ארסנל שסיימה עם 82 נק' וסוף סוף יש אלופה חדשה מלבד צ'לסי וסיטי בשמירה שלי. 94 השערים של ארסנל הם גם שיא כיבושים בליגה עד כה בשמירה.

נעבור למסע בגביע:

בגביע הקפיטול הודחתי כבר בסיבוב הרביעי (ת'כלס זה השני מבחינתי) אחרי 3-2 לווסטהאם.

בגביע האנגלי, והחשוב יותר, נחלתי הצלחה הרבה יותר גדולה. זה התחיל עם 4-1 מול יאוביל מהליגה השלישית, 3-0 מול נוטינגהאם פורסט מליגת המשנה, 4-2 מול אסטון וילה ו 1-0 מול QPR. כל 4 המשחקים שוחקו באיצטדיון הביתי שלי. אפרופו האיצטדיון הביתי - אני שיחקתי העונה באיצטדיון של ברייטון, לאחר שביקשתי מההנהלה לשפץ ולהרחיב את Fratton Park, והשיפוצים אורכים כשנה, והאיצטדיון יגדל מכ- 20 אלף מקומות ל 30150 מקומות בסוף העבודות.

בשלב חצי הגמר המזל בהגרלות נמשך, כאשר קיבלתי את ווסט ברומיץ, כאשר בחצי הגמר השני שיחקו יונייטד וליברפול. אני ניצחתי 2-0, ולשמחתי הייתה זו יונייטד שעלתה לגמר לאחר ניצחון בהארכה. מול יונייטד העונה הפסדתי בחוץ 4-1 וניצחתי בבית 2-1, כך שכל קבוצה הגיעה עם ניצחון אחד מול היריבה. 3 דקות לאחר שריקת הפתיחה, ומול 90,000 צופים נלהבים בוומבלי, שריקה הזויה לפנדל מובילה ל 1-0 מרגלי לוקאקו. כבר בדקה ה 14 מגיע שער השיוויון כאשר הבלם (הריג'ן) שלי מבקיע לאחר ערבוביה ברחבה. לא חולפות 6 דקות, ווינסנט אבובאקר מחזיר את יונייטד ליתרון, שנשמר עד למחצית. הדקות חולפות ופומפי מפעילה לחץ על שערו של דה חאה, ובדקה ה 82 נעשה צדק עם שריקה לפנדל לטובת הכחולים. קרצ'י ניגש לבעוט ושולח את הכדור פנימה, ואת המשחק להארכה. 15 דקות של שיעמום עוברות עד שהבלם הריג'ן עולה לכדור קרן ונוגח פנימה. לא חולפת דקה, וג'ורדן פרי קובע 4-2 ענק. אבובאקר מספיק לצמצם בדקה ה 113 ולגרום לדפיקות לב, אבל שריקת הסיום נשמעת, והגביע עושה את דרכו דרומה, אל פורטסמות'. זאת הזכייה השלישית בהיסטוריה של פומפי בגביע, לאחר שעשו זאת גם ב 2008, ופעם נוספת ב 1939 (אגב, הסגנות בליגה היא הפעם הראשונה בהיסטוריה שפומפי מסיימת במקום השני בליגה הבכירה).

סגל השחקנים שלי, תמונה שצולמה באמצע העונה:

jiqjtfnjzymz.png

הבלם הריג'ן - מעלה תמונה כי הוא הריג'ן היחידי בסגל. נקנה העונה מאייאקס תמורת 14 מיליון:

wygnojtqigmx.png

תמונה נוספת שממחישה את גודל ההישג, סכום המשכורות שהמועדון מוציא בעונה לעומת שאר הליגה:

qnmezwyjej45.png

רק 3 קבוצות בזבזו פחות כסף על משכורות ממני, 2 מהן ירדו ליגה (בולטון שרדה)

נ.ב - אקפום שהזכרתי בתחילת ההודעה, החלוץ של ארסנל - מלך השערים של הליגה שנתיים ברציפות. עונה שעברה 26 שערים ו 8 בישולים, העונה 31 שערים ו 12 בישולים. מפלצת!

עונה הבאה - צ'מפיונס ליג!

מעניין אותי: כמה מקבלים בעונה הזו על זכויות השידור וכמה מתוך זה מבוסס על מענק מיקום?

המון

עונה שעברה קיבלתי 176,339,464$ מהטלוויזיה בליגה האנגלית, בנוסף ל 60,284,000$ מענק מיקום על מקום 2 בליגה.

זאת הסיבה שמתוך 10 הקבוצות העשירות בעולם, 7 מהן קבוצות אנגליות, כאשר הטופ 5:

צ'לסי עם 1.89B$

יונייטד עם 1.88B$

סיטי עם 1.82B$

ארסנל עם 1.6B$

פ.ס.ז. עם 1.36B$

אגב, משהו מעניין בשמירה שלי - ולנסיה הפכה למועדון גדול יותר מברצלונה, בכל המובנים.

קודם כל כספית - הם מקום 10 בעולם וברצלונה רק 12, מעמדית - כשהולכים לעמוד של 'ספרד', בקטגוריית Major Clubs הראשונה היא ריאל, שנייה ולנסיה, וברצלונה שלישית. מבחינת תארים כל אחת זכתה באליפות אחת, ריאל ב 3.

באיטליה בשלושת העונות הראשונות האליפות התחלקה בין נאפולי, יובנטוס ומילאן, ולאחר מכן שתיים נוספות של יובה.

בגרמניה למעט אליפות אחת של לברקוזן, הליגה עדיין נשלטת ע"י באירן מינכן, ובצרפת פ.ס.ז. זכתה ב 4 האליפויות הראשונות, ודווקא העונה מונאקו גברה עליה וזכתה באליפות סוף סוף.

לגבי ההשפעה של הכספים מהפרמיירליג על מועדוני הצמרת - ב 5 עונות של צ'מפיונס ליג:

צ'לסי גברה על באירן 3-0 בעונה הראשונה

יובנטוס גברה בהארכה על אתלטיקו 2-1 בעונה השנייה

ברצלונה גברה על לברקוזן 4-2 בעונה השלישית

ליברפול גברה בפנדלים על ברצלונה בעונה הרביעית

צ'לסי גברה על בנפיקה 3-0 בעונה החמישית

אז לא, אין דומיננטיות מוחלטת, אבל 3 זכיות של קבוצות אנגליות ב 5 שנים בצ'מפיונס מדברות בעד עצמן.

עוד משהו ששכחתי לעדכן עליו בסיכום עונה - אני כעת מוגדר כ Legend במועדון.

שני שחקנים שכיכבו בעונות הראשונות - jose angel pozo ו harry wilson מוגדרים כ Icons, וכרגע ברשימת האנשים אהובים יש שני שחקנים - serge gnabry ו alen halilovic.

וואו, שדרוג עצום.

ממש כיף לבנות קבוצה כמעט מאפס ולהגיע להישגים כאלו. שאפו.

אז אתה מתכנן להתפרע בשוק ההעברות או להמשיך במדיניות של ג'ורדי? :whistling:

וואו, שדרוג עצום.

ממש כיף לבנות קבוצה כמעט מאפס ולהגיע להישגים כאלו. שאפו.

אז אתה מתכנן להתפרע בשוק ההעברות או להמשיך במדיניות של ג'ורדי? :whistling:

את רוב השחקנים אני מביא בסכומים הגיוניים ומחפש מציאות, אבל לפעמים עולה לי הפלורנטינו פרז לראש ואני עושה החתמה בעשרות מיליונים (קרצ'י שעלה 37.5M$ ועוד שחקן שאולי אני אזכיר בעידכון הבא)

שמעו רגע, יש שחקן אחד שאני די בטוח שקיים רק בעידכון נתונים של LFMarshall ולא נמצא בדאטבייס הרגיל של המשחק.

מדובר ב Pietro Tomaselli, ילד הפלא של רומא, שמוגדר כטוטי הבא. אממה? הוא בן 9!! נולד ב 4/7/2005. אז בסדר, הכניסו למשחק ילד בן 9, נגיד שזה הגיוני, אבל פתאום אני קולט שכבר בעונה הראשונה הוא שיחק פעמיים בליגה, כולל פעם אחת בהרכב הראשון! איזה דבילי זה חחחחח ילד בן 9 בסרייה א'. בגיל 10 הוא כבר רשם את שער הליגה הראשון שלו במדי רומא (שוב, סרייה א', לא ליגת מילואים/נוער או משהו כזה)

חחחחח אני מדמיין את זה במציאות זה ענק.

בטח רומא דורשים עליו איזה 50 מיליון נכון ?

וואלה לא, עבר כבר שתי קבוצות בתוך איטליה, פעמיים סכום ההעברה היה בערך 4 מיליון דולר. עכשיו הוא ביובנטוס

אין לי כוח לסיכומים כמו של דואו, רק אציין שעליתי ליגה עם מכבי הרצליה (התקציב הראשוני לעונה הבאה - 2 מיליון פאונד. הזייה. (אבל הייתה עונה טובה כלכלית)

ה-רכש שלי (ב70,000 פאונד) שגיא דרור. (לאומית והכל, אבל שחקן שחקן.)

edf4f62cbb48685c17d570225b2922cf.png

גביע הגעתי לרבע גמר והפועל ירושלים הדיחה אותי בפנדלים. ב''ש זכתה עם 4:2 על מכבי

אגב אחרי הרבה דיבורים בתקשורת ושיחה איתו מרציאנו הסכים לפתוח איתי במו''מ. ( מסיים חוזה)

אני, ב''ש ואיזה קבוצה בלגית נלחמים. נתתי לו בונוסים אדירים. מקווה שיילך לי.

עשיתם לי חשק לחזור,אבל יש למישהו פה טקטיקה מוכנה איכותית?

דואו אם יש לך כזאתי זה יהיה מדהים,כי התוצאות שלך טובות מאוד

תוריד מפה

http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/

את הפורום אני מכיר טוב, אבל לא מצליח למצוא אחד ברמה

יש לך המלצה, משהו שאתה אישית משתמש בו?

תחשוב על מערך שבא לך לשחק בו, תראה אם יש משהו כזה שם, ואם יש הבדלים עדיין בין מה שיש למה שאתה מחפש, תעשה שינויים בתוך המשחק שיתאימו לך.

תחשוב על מערך שבא לך לשחק בו, תראה אם יש משהו כזה שם, ואם יש הבדלים עדיין בין מה שיש למה שאתה מחפש, תעשה שינויים בתוך המשחק שיתאימו לך.

אין איזה משהו שאתה אישית ממליץ עליו?

לא רואה אתגר עם פורטו, אז מאלמו

אסביר: יהיה לך אתגר באירופה כמובן, אבל בשביל 6-8-10 משחקים בממוצע בעונה, זה שווה את זה? הרי אם תפעל נכון לא יהיה לך שום אתגר בליגה

בעצם אולי זה נכון גם לגבי מאלמו, אבל שם יהיה יותר קשה להשתלב באירופה, ויש שלבים במוקדמות וכו'.. בכלל נשמע מרגש יותר. קופי אדו!

לפורטו אין קרב עם ספורטינג בנפיקה?

עונה אחרונה בנפיקה לקחו

הולך על מאלמו, כרגע המשחק מכין את הדאטאבייס עניינים

עזוב קופי אדו

מרקוס רוזנברג :wub_anim:

גם החלון שם בשבדיה במועד אחר...