Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

הורדתי אותו, ורמוט בהפועל ועוד כל מיני פאקים..

תכתוב לי כאן או בפרטי מה צריך לתקן ואני אעשה את זה מחר או בשבת

שמירה עם פורטסמות' מהליגה הרביעית

אני משתמש בדטאבייס של LFCMarshall, ומעניין שאין חובות למועדון. בהתחלה חשבתי שיש קשיים כלכליים עדיין.

חייב לומר שכמועדון, פורטסמות' גדולה בכמה מידות על הליגה הרביעית, לראייה balance של 15-20 מיליון דולר, ואיצטדיון של 20 אלף מקומות (כמובן לא מלא בליגות האלה, וגם עלות האחזקה שלו יקרה)

בעונה הראשונה די טיילתי בליגה, סיימתי עם 118 נק' (רק 2 הפסדים כל העונה בליגה) כשאני כובש 113 שערים וסופג רק 25! המון משחקים של 1-0 ו 2-0, כולל אחד של 8-2 מטורף מול plymouth

מבחינת גביעים הודחתי ממש מוקדם בכל הגביעים השונים למעט הגביע האנגלי שהוא דווקא החשוב ביותר. זה כולל ניצחון על 4-1 על ווטפורד מהפרמיירליג, עד שהודחתי מול לסטר, גם כן מהפרמיירליג בתוצאה 3-0.

בעונה השנייה יותר קשה בינתיים. ההגנה כבר לא מה שהייתה, ולמרות שרוב השחקנים מוגדרים כשחקנים מובילים לליגה (או יותר מזה) אני סופג הרבה ומתקשה בליגה.

אחרי 10 מחזורים אני במקום השביעי עם מאזן שערים של 26-15. חייב לייצב את ההגנה (לא הצלחתי למצוא שוער ברמה מספיק גבוהה, בסוף התפשרתי על ספרדי מבוגר אחד שלא עושה את העבודה בינתיים)

העונה אני מצליח ממש טוב בקפיטל קאפ, ואחרי 3 סיבובים אני עם ניצחונות על נוטינגהאם פורסט ובריסטול סיטי מהצמפיונשיפ, ואפילו 1-0 בחוץ מול ניוקאסל (הרכב כמעט מלא שלהם ו 49 אלף צופים, לקחו את המשחק ברצינות).

מבחינת רכש, הבאתי בעונה הראשונה 7 שחקנים בהשאלות מליברפול והסיטי ועוד איזה העברה חופשית או שתיים, וגם בעונה השנייה עוד 5 השאלות וכמה העברות חופשיות. מבחינה תקציבית יש לי כסף כדי לרכוש שחקנים, אבל זאת לא הדרך שאני אוהב לשחק בליגות האלה.

בין המושאלים: ג'ורדן רוסיטר, סקו פופאנה, חוסה אנחל פוצו ועוד כל מיני בסדר הגודל הזה.

מקווה שעד שאני אגיע לפרמיירליג זהבי יישאר במכבי, ואז אני אוכל לצרף אותו.

סיימתי את העונה השנייה עם אליפות הליגה השלישית לאחר חצי עונה שנייה גדולה

107 נק'', 33 ניצחונות 8 תיקו ו 5 הפסדים, מאזן שערים 127-45.

זכיתי גם בגביע של ליגות 3 ו 4 והגעתי עד לרבע גמר גביע הקפיטל (כמו גביע הטוטו בארץ)

יכול להיות שהגזמתי קצת עם הרכש לקראת העונה הבאה בליגה השנייה, כשהבאתי 11 שחקנים בהעברות חופשיות + 6 מושאלים (5 המשיכו מהעונה שעברה, כולל 3 שפותחים עונה שלישית אצלי בהשאלה)

זה מתבטא בתוצאות לא טובות בכלל. אחרי 5 מחזורים אני מתחת לקו האדום עם ניצחון, תיקו ו 3 הפסדים, כשבכל המשחקים אני עם יותר בעיטות ומצבים מסוכנים מהיריבה. אולי נפלתי עם שוער שמוגדר כשוער טוב לליגה בלבד, ואולי אני פשוט צריך לחכות שהסגל יתחבר (עבדתי עם השחקנים על עבודת צוות בשלב ההכנה)

בלי פציעות/הרחקות/עייפות זה אמור להיראות ככה:

Ivan Cuellar

Luis Hernandez, Steven Taylor, Jack Whatmough, Enda Stevens

Kyle Bennett, Ruben Perez, Seko Fofana, Harry Wilson

Victor Montano, Jorge Galan

פורטסמות הכריזה באמצע העונה על כך שסיימה לשלם את כל חובותיה ומאוזנת כלכלית.

אם הדאטהבייס שלך מעודכן זה די הגיוני שאין שם חובות.

http://www.theguardian.com/football/2014/sep/29/portsmouth-debt-free-administration-pompey

אני ניסיתי כמה קבוצות לאחרונה ואף אחת לא תפסה אותי.

מעצבן שהמשחק יוצא כל פעם בסביבות נובמבר.

קיבלתי דיווח על משחק של אנגליה U19 מול סרביה U19

בקיצור, הלכתי לעמוד הנבחרות שלהם, ואז ל U21, ואחר כך לנבחרת הבוגרת, ופתאום אני רואה שאחד הכוכבים הכי גדולים במנג'ר הזה משחק במכבי.

5zxjmivyimju.png

קנו אותו תמורת 5.5 מיליון דולר.

המשפט שאמרת על השוער הספרדי הזר נשמע מוכר קצת ..

חחחח

אולי אני צריך להפסיק לבנות על שוערים ספרדים, כי גם עונה שעברה היה לי שוער ספרדי (עדיין אצלי, הארכתי לו את החוזה בעונה כדי שיהיה גיבוי העונה) - Carlos Craviotto, וגם ממנו לא הייתי כל כך מרוצה בהתחלה.

בינתיים אבל השוער הראשון נפצע לי לחודשיים אז הבאתי בהעברה חופשית את... Heurelho Gomes ששיחק בטוטנהאם פעם. העוזר מאמן לא מתרשם ממנו (טוען שיהיה שוער טוב לליגה השלישית בלבד), אבל הפרופיל שלו די מרשים (למעט 17 במוזרויות) והוא עושה את העבודה בינתיים, בשכר נמוך.

מבחינת הקבוצה, ההגנה התייצבה וכרגע אני משתייך לפלייאוף. המטרה מבחינתי היא להשיג עלייה אוטומטית, אני לא בנוי ללחצים של פלייאוף.