Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

נראה לי שזאת הגרסה שהורדתי

https://thepiratebay.gd/torrent/11954491/Football.Manager.2015-CPY

עובדת מעולה עם העידכון האחרון (של ינואר, מומלץ להוריד בנפרד עידכון העברות של הקיץ: http://www.fm-base.co.uk/forum/downloads.php?do=file&id=8923)

הורדתי את מה שנתת פה, התקנתי את המשחק ואז שמתי את התיקייה של הקראק בתיקייה של המשחק וזה כתב לי שיש בעיה עם crush dumps ולא הפעיל את המשחק וגם כשניסיתי לפצל את המסמכים שיש בתיקייה של הקראק ולשים אותם בנפרד בתיקייה של המשחק זה הראה לי אותה בעיה. למה זה לא עובד לי?

הורדתי את מה שנתת פה, התקנתי את המשחק ואז שמתי את התיקייה של הקראק בתיקייה של המשחק וזה כתב לי שיש בעיה עם crush dumps ולא הפעיל את המשחק וגם כשניסיתי לפצל את המסמכים שיש בתיקייה של הקראק ולשים אותם בנפרד בתיקייה של המשחק זה הראה לי אותה בעיה. למה זה לא עובד לי?

תנסה להוריד עם העידכון האחרון, ותנסה בלי.

תבדוק אם הקובץ 3dm_ceg.dll עדיין קיים לך בתיקיה הראשית או שהאנטי וירוס מחק\quarntine לך אותו

עידכון סוף עונה שלישית:

תיקו 1-1 מול פאו ועוד שני נצחונות הביאו אותי למחזור ה29, שבו התארחתי אצל אולימפיאקוס למשחק על האליפות.

מצב הטבלה לפני המשחק:

1. פאוק 63

2. אולימפיאקוס 60

ידעתי שתיקו סוגר את הסיפור באופן רשמי, ועליתי כדי לשחק על תוצאה.

את מה שקרה ב90 הדקות הבאות צריך ללמד בבתי ספר לבונקרים.

מערכים?

vffg2yJ.png

סטטיסטיקה?

ni9UrW2.png

מצבים של אולימפיאקוס?

4tfCeJ1.png

תוצאה סופית:

Tda1jSO.png

בום.

יש אליפות! :)

תיקו חסר משמעות במחזור האחרון חתם את הטבלה:

A9w6Uih.png

גביע:

PA92qCn.png

הלם. הדחה מפתיעה בחצי הגמר, ועוד אחרי ניצחון 1-0 בבית. חלום הדאבל השני ברצף מתנפץ.

פיקנטריה של העונה:

- ראיין באבל, שנפצע לחצי שנה במחזור העשירי...חזר מהפציעה ונפצע שוב לשלושה חודשים.

סיכום התפוקה: 9 משחקים, 3 שערים (2 פנדלים), בישול אחד - שכר של מיליון וחצי דולר על העונה הזו.

- רפאלוב סיים את העונה עם 7 שערים (כולל כמה שערי קלאץ' במחזורים האחרונים) ו3 בישולים.

הכי מרגש משחקים כאלה שאתה עושה בונקר ונותן ליריבה לבעוט מחוץ לרחבה ולהחטיא, כשבסוף אתה עוקץ בצד השני.

עידכון תחילת עונה רביעית:

מכירות משמעותיות לא היו, עזבו שחקני סגל רחב (Platellas וFede) בסכום מצטבר של 2 מיליון דולר בסה"כ.

ראיין באבל שוחרר בחינם לבורסאספור, לא הייתי מוכן לסחוב איתו עוד עונה אחרי 9 חודשים של פציעות.

ווקוייביץ' בן ה33 סיים חוזה ושוחרר. הכיוון היה להשאיר אותו, אבל ציפיתי שיקצץ בשכר והוא דווקא לא התפשר על פחות מהעלאה, אז גם הוא שוחרר.

עזיבות נוספות - רפאלוב, סיים את ההשאלה (וגם את החוזה שלו בברוז', אבל בחרתי שלא להחתים), נאברי (סיים את ההשאלה, לא רציתי להאריך בשל השכר הגבוה).

בגזרת הרכש היה דווקא מעניין, למרות שגם הפעם נשארתי צנוע עם ההוצאות על אף תקציב של 20 מיליון דולר.

QMoPoB1.png

קאדו - שיחק כמה עונות במילואים של פורטו, הגיע כדי לשמש כשוער שני.

חאקים זייח - שחקן הרכב בטווטנה כבר שלוש שנים, עדיין לא עשה את הפריצה האמיתית מבחינת המספרים שהוא נותן. מצפה שיעשה אותה אצלי. יכול לשחק בכל עמדות הקישור והקישור ההתקפי.

גוארין - אגדת כדורגל.

מרווין מרטין - העביר את כל הקריירה בליגה הצרפתית, בהתחלה בסושו וב5 העונות האחרונות בליל. רשם גם 15 הופעות בנבחרת צרפת. יכול לשחק בכל עמדות הקישור והקישור ההתקפי.

קוסטאס פורטוניס - בשלוש העונות האחרונות בעיקר התייבש על הספסל של אולימפיאקוס, לפני כן שיחק שלוש שנים בקייזרסלאוטרן. שיחק גם 12 פעמים בנבחרת יוון. שחקן מצויין כדי להעמיק את הסגל.

תומאס פארטי - הרכש הכי יקר של הקיץ. לא הצליח לפרוץ באתלטיקו, מגיע לפאוק בתור באנקר בהרכב.

FKh2Udc.png

sAkG8sI.png

MbVc7Pp.png

F3omCq0.png

jdnzpr9.png

פתיחת הליגה:

MRFg3dZ.png

שני מחזורי פתיחה מאוד לא מרשימים, ארבעה נצחונות על יריבות נוחות לאחר מכן - וגם שם זה לא היה רחוק מלהסתיים באכזבות בחלק מהמשחקים.

בסה"כ פתיחה סבירה פלוס, בהחלט דרוש שיפור. 6 ספיגות ב6 משחקים זה יותר מדי.

ליגת האלופות:

גם הפעם העפלתי ישירות לשלב הבתים בזכות האליפות.

למרות ששמרתי על דירוג כמעט זהה לעונה הזו, הפעם דורגתי בדרג 4.

JBzrNuj.png

אחרי שקיבלתי בעונה הקודמת את סיטי בדרג 2, הייתי מוכן להתפשר הפעם על #הכלרקלאביתהמוות

כמובן שהקירח זיין אותי והוגרלתי לבית המוות.

במשחק הפתיחה של הקמפיין אירחתי את סגנית אלופת איטליה, מילאן.

הם הגיעו למשחק הזה כששני הבלמים הפותחים שלהם (רומאנולי וFabian Noguera) פצועים. התיכנון המקורי היה לעלות בסגנון הגנתי, אבל אחרי שראיתי את זה החלטתי שזו ההזדמנות שלי, ועליתי במערך התקפי.

HItDzxH.png

yinPLHp.png

הצגה.

משחק שקול, פטסוס מנצל עירבובייה ברחבה אחרי הוצאת חוץ וכובש את השער היחיד במשחק.

בסיום מילאן הפעילו לחץ אדיר, הצלחנו לעמוד בו.

במחזור השני חיכה לי משחק חוץ מול סיטי.

התכנית: בונקר ותפילות.

219ZWbZ.png

כבר בדקה ה29 התכנית מתפרקת.

9 שחקנים ברחבה לא מצליחים למנוע מאגוארו לקבל את הכדור ולנעוץ אותו ברשת.

7vhJpwW.jpg

בשלב הזה שיניתי את הסגנון ועברתי למערך שאמור להיות התקפי. כמובן שבפועל סיטי ממשיכים לשלוט במשחק באופן מוחלט, אנחנו כמעט ולא קיימים...עד הדקה ה73.

צבלאס חוטף לסטרלינג באזור האמצע, 7 מסירות מהירות בין שחקני הקישור תופסות את ההגנה של סיטי לא מאורגנת, ואז...

e32rQdf.jpg

W0Tt1iW.jpg

גולסה (שנכנס במחצית) מהמםםםםםם את ג'ו הארט.

סיטי עם מכבש לחצים אדיר עד שריקת הסיום, אבל בונקר מרגש ושוער אדיר שומרים על התוצאה.

nZepz8z.png

bBkb4ST.png

מפת העמדה הממוצעת של השחקנים שלי:

75N1MXM.png

כשהחלוץ שלך משחק כמו קשר אמצע רוב המשחק, אתה יודע שדורסים אותך.

כל הבעיטות של סיטי (וואו):

n6r7daK.png

המצב בבית אחרי שני מחזורים:

p9rz6Ix.png

ונסיים עם איש המשחק.

קבלו אותו, מספר 7 בשחור, אייל גולסה.

VpRu12H.png

זה רק אני או שהקבוצה שלך איטית? לא שמתי לב לאף שחקן מהיר בחלק הקדמי

לגבי הבית באלופות - לא חושב שבית עם סיטי מילאן ואייקס זה בית מוות. נפלתי על שילובים הרבה יותר גרועים מזה, וגם אתה בעונה הקודמת נפלת לבית קשה יותר.

כריס ולכל שאר האנשים שמשחקים פה,

משחק עם האלופה הדנמרקית, מידטלנד, תקציב מזערי. צריך לעשות עונה פיננסית.

המלצות לשוער ומגן שמאלי?

מצטער, זה פשוט יותר מדי מפריע בעין

האלופה הדנית* :)

(ואני חושב שגם מיטלנד, בוודאות לא מידטלנד)

מצטער, זה פשוט יותר מדי מפריע בעין

האלופה הדנית* :)

(ואני חושב שגם מיטלנד, בוודאות לא מידטלנד)

Midtjylland

מידטלנד :)

בקשר לדנית/דנמרקית אתה צודק. כל כך הרבה זמן לא השתמשתי במילה הזו שפשוט שכחתי.

זה רק אני או שהקבוצה שלך איטית? לא שמתי לב לאף שחקן מהיר בחלק הקדמי

לגבי הבית באלופות - לא חושב שבית עם סיטי מילאן ואייקס זה בית מוות. נפלתי על שילובים הרבה יותר גרועים מזה, וגם אתה בעונה הקודמת נפלת לבית קשה יותר.

החלוץ דמבלה מהיר (פותח כבר עונה רביעית כמושאל. כבר שנתיים שאני מנסה להביא חלוץ תותח באמת, וגם הייתי קרוב להחתים את מיצ'י בטשואי, אבל לא יצא).

kpd3bms.png

חוץ ממנו, כן, קבוצה די איטית. הכי מהירים אחריו בחלק ההתקפי זה פורטוניס וזייח עם 14 ו13. גורקוף הכי איטי עם 9.

הסמל הצהוב - מצטער, אין לי שם להביא לך בשלוף

בעיקרון התכוונתי לשחקנים באגפים

ותגיד, כשאתה שואל אותו עונה אחר עונה, והוא מציג יכולת גבוהה - הם לא דורשים ממך סכומים גבוהים על ההשאלה?

בעיקרון התכוונתי לשחקנים באגפים

ותגיד, כשאתה שואל אותו עונה אחר עונה, והוא מציג יכולת גבוהה - הם לא דורשים ממך סכומים גבוהים על ההשאלה?

הם כן, בכל שנה תנאי ההשאלה היו שונים.

העניין שהוא לא מציג כזו יכולת גבוהה. בכל שלוש העונות הוא כבש רק 11 שערי ליגה והוסיף כמה בישולים, והממוצעים שלו אפילו ירדו מעונה לעונה - 7.34 בראשונה, 7.00 בשנייה, 6.91 בשלישית.

אחרי עונת השיא שלו הייתי צריך לשלם יותר כדי להשאיר אותו, בעונות שאחרי זה הם כבר התפשרו על השאלה בחינם והשתתפות בחלק מהשכר.

כמו שאמרתי, שחקן סביר שאני מנסה כבר שנתיים למצוא לו תחליף בלי להשתגע כלכלית ולא מצליח.

כריס, אתה יכול להניח לינק לסקין?

אם זה באתר שדורש הרשמה אשמח אם תעלה לשרת כלשהו אם זה לא בקשה מוגזמת :)

http://www.passion4fm.com/fm-2015-skin-alavanja-pro-eyegasm/

עידכון: מחזורים 7-10 + ליגת האלופות

0Iw2kQx.png

נראים לא מספיק טוב וזה מתחיל להדאיג.

3 הפסדים בכל העונה הקודמת, העונה כבר עם 2 הפסדים אחרי 9 מחזורים.

חלק מזה כנראה באשמתי, אולי אני מגזים עם הרוטציה, אבל אין ספק שיש בעיה בחלק ההתקפי. אנחנו שולטים במשחקים אבל בלי הרבה תכלס, מרגיש שחסרה נוכחות של איזה ביג מן ברחבה. אנסה להביא חלוץ בינואר.

jr5B7k7.png

ליגת האלופות

במחזור השלישי אני מארח את אייאקס למשחק קריטי.

אחרי הפתיחה הטובה, צמד המשחקים מול אייאקס יכול להכריע את העונה האירופית לכאן או לכאן.

הנה חלק ממה שקיבלתי מדו"ח הסקאוט:

IX62Kb0.png

EzVCH2C.png

המערך שבו הם צפויים לפתוח הוא 4-1-2-3, עם קשר אחורי ושני ווינגרים - כמו המערך שאני פותח איתו לרוב.

מה שלמדתי והסקתי מהדו"ח:

- הרבה מהבישולים שלהם מגיעים מכדורים ארוכים. בד"כ אני משחק על control, מה שבאופן אוטומטי גורם לקו הגנה גבוה יחסית. בנוסף אני משחק עם מלכודת נבדל.

מול יריבה כזו קו הגנה גבוה ומלכודת נבדל יכולים לרצוח אותי, אז הפעם אני הולך על standard ומוסיף drop deeper בהוראות. בלי מלכודת נבדל כמובן.

קו הגנה נמוך אמור להיות פחות חדיר לכדורים ארוכים.

- רוב הבישולים שלהם מגיעים מאגף שמאל. המגן הימני שלי יקבל הוראה להיות יותר הגנתי, ואשקול גם שחקן כנף עם יותר אחריות הגנתית בצד שלו.

- סילביו רומרו מפציץ אצלם בלי הפסקה ויקבל שמירה צמודה במשחק.

מגיע יום המשחק, אני בוחר 11, מכין את הטקטיקה...רואה את המערך שלהם, וחצי מהתכנית שלי הולכת לפח באותו רגע.

q4Ughlm.png

4-3-1-2.

בלי ווינגרים, שני חלוצים במקום אחד, קשר התקפי במשבצת שהייתה אמורה להיות ריקה...בקיצור, ממש לא מה שהתכוננתי אליו.

את ה11 שלי כמובן שכבר לא יכולתי לשנות (לא בטוח גם שהייתי עושה שינוי), אבל כן יכולתי לשנות את המערך וההוראות.

UHams7s.png

חלק ממה ששיניתי:

- שני המגנים מקבלים חופש התקפי מוחלט כדי לנצל את חוסר האגפים במערך של אייאקס. זה יכול להשאיר אותי דליל מדי מאחורה, אבל נראה כמו הימור ששווה לקחת. תמיד אפשר לתקן אם זה נראה לא טוב.

- הוראות נוספות: look for overlap, exploit the flanks

- גולסה, שבמערך המקורי היה אמור לפתוח באגף, עובר לעמדת הקשר ההתקפי. לאייאקס אין קשר אחורי במערך הזה והוא יוכל לנצל את השטח הפנוי.

- פארטי מקבל הוראה לשמור אישית צמוד את מקסימיליאן מאייר, המבשל הבכיר שלהם בהרכב הזה.

המשחק היה פעיל בשני הצדדים, אף קבוצה לא התבטלה.

zPYvMQJ.png

תוצאת סיום:

cDj3ylX.png

משחק הפכפך עם סיום מתוק. ההגנה שלנו במשחק השוטף הייתה יותר טובה ממה שהתוצאה רומזת - ספגנו שני שערים מקרנות.

גם התיקו בין מילאן לסיטי טוב לנו.

השער היפה במשחק:

טבלת הבית אחרי שלושה משחקים:

EmDdsqM.png