Jump to content

Fm2015

MR.Krabs

Recommended Posts

יש שחקנים שאני מסתכל על הפרופיל שלהם אז תכונות מסוימות מופיעות ככה

Pace 12-16

מה זה אומר ?

שאתה צריך לשלוח סקאוט כדי לדעת את היכולת המדוייקת שלהם

אם אתה רוצה להעלים את זה, אז לפני שאתה פותח שמירה תסמן V על disable player attribute masking

עליתי לרבע גמר גביע המדינה!!!!!!!!!!!!111

לעוד מישהו הגדילו את בלומפילד בסוף העונה הראשונה? אני משחק בטדי עד מרץ.

המצחיק הוא שהפועל ובני יהודה כן ממשיכות לארח בבלומפילד, ורואים גם בתלת מימד שיש עבודות על אחד היציעים (שזה מגניב!), אבל הקיבולת כמו שהיתה קודם.

כן! זה הדבר הכי מצחיק שקרה במשחק! אתה אשכרה עובר לטדי והם נשארים שם ורואים את ההריסות ביציע חחחח צחקתי בקול עונה שלמה.

אתם עוברים קבוצות בשמירה שלכם?

בד"כ כן

בשמירות עם מכבי אני נשאר עד שזכיתי בצ'מפיונס ליג כמה פעמים ומתחיל להמאס, ואחרי זה כמה שמירות שבהן אני מתחיל בקבוצות בינוניות ובליגות משניות באירופה (גם כמה קבוצות מהלאומית לפעמים) ומנסה להגיע כמה שיותר רחוק, בדרך כלל לא נשאר יותר מ2-3 עונות בקבוצה

המשחק הזה כל כך לא מציאותי, זה פשוט מגוחך!

רציתי לפתוח שמירה עם ולנסיה ולהביא את זהבי להיות הכוכב במערך שבניתי עם AMC. קודם כל, איך שאני מגיש הצעה, כתוב לי שאני צריך לשכנע אותו להגיע, למרות שולנסיה זאת קבוצה גדולה ומוכרת, ומה גם שכתוב לו בפרופיל שהוא רוצה לשחק בספרד. נו מילא, אני אומר לו שהוא יהיה הכוכב אצלי וניגש להציע לו חוזה. חשבתי לפתות אותו עם 35-40 אלף דולר בשבוע ככה. הוא דרש 185 אלף דולר לשבוע, וכאן פשוט סגרתי את המנג'ר, מבלי לשמור בכלל.

המשחק הזה כל כך לא מציאותי, זה פשוט מגוחך!

רציתי לפתוח שמירה עם ולנסיה ולהביא את זהבי להיות הכוכב במערך שבניתי עם AMC. קודם כל, איך שאני מגיש הצעה, כתוב לי שאני צריך לשכנע אותו להגיע, למרות שולנסיה זאת קבוצה גדולה ומוכרת, ומה גם שכתוב לו בפרופיל שהוא רוצה לשחק בספרד. נו מילא, אני אומר לו שהוא יהיה הכוכב אצלי וניגש להציע לו חוזה. חשבתי לפתות אותו עם 35-40 אלף דולר בשבוע ככה. הוא דרש 185 אלף דולר לשבוע, וכאן פשוט סגרתי את המנג'ר, מבלי לשמור בכלל.

המשחק בנוי לפי הגדרות מאוד ברורות לפי רמות. בקבוצה בכירה כמו ולנסיה בספרד משכורת ממוצעת ל-Key Player היא סביב ה-180 אלף, וזה חלק מההגדרות במשחק. לכן לא משנה מי, אם תסמן לו את ההגדרה הזו בהצעת חוזה הוא אוטומטית ידרוש משהו כזה.

אם תסמן שהוא יהיה Backup הוא ידרוש הרבה פחות. אבל זה לא ממש משנה כי אם הוא יהפוך אצלך לשחקן מפתח הוא יבקש חוזה חדש..

המשחק בנוי לפי הגדרות מאוד ברורות לפי רמות. בקבוצה בכירה כמו ולנסיה בספרד משכורת ממוצעת ל-Key Player היא סביב ה-180 אלף, וזה חלק מההגדרות במשחק. לכן לא משנה מי, אם תסמן לו את ההגדרה הזו בהצעת חוזה הוא אוטומטית ידרוש משהו כזה.

אם תסמן שהוא יהיה Backup הוא ידרוש הרבה פחות. אבל זה לא ממש משנה כי אם הוא יהפוך אצלך לשחקן מפתח הוא יבקש חוזה חדש..

אין לזה קשר. סימנתי רוטציה אם אני לא טועה, אבל בכל אופן אמרתי אולי אתה צודק, אז פתחתי עכשיו את המנג'ר וטענתי שמירה חדשה עם ולנסיה. שוב מציע הצעה לזהבי, נותן לו חוזה יפה עם סטטוס של בק-אפ, ושוב אותה דרישה מטומטמת של 185K, יחד עם 8.5 מיליון מענק חתימה ובונוסים פסיכיים לכל הופעה ושער, עם דרישה ל key player - הוא אפילו נעל את הסעיף הזה ככה שאי אפשר לשנות. בנוסף, הכיתוב אצל הסוכן זה בצבע כתום, ככה שהוא לא נותן לך אפשרות למו"מ בכלל.

אגב, כדי לסבר את האוזן - המשתכר הכי גבוה בולנסיה הוא אלבארו נגרדו עם 125K$ בשבוע, והבא אחריו הוא אוטמנדי עם 80K$.

אין לזה קשר. סימנתי רוטציה אם אני לא טועה, אבל בכל אופן אמרתי אולי אתה צודק, אז פתחתי עכשיו את המנג'ר וטענתי שמירה חדשה עם ולנסיה. שוב מציע הצעה לזהבי, נותן לו חוזה יפה עם סטטוס של בק-אפ, ושוב אותה דרישה מטומטמת של 185K, יחד עם 8.5 מיליון מענק חתימה ובונוסים פסיכיים לכל הופעה ושער, עם דרישה ל key player - הוא אפילו נעל את הסעיף הזה ככה שאי אפשר לשנות. בנוסף, הכיתוב אצל הסוכן זה בצבע כתום, ככה שהוא לא נותן לך אפשרות למו"מ בכלל.

טוב... זה ממש הזוי. אין לי תשובה לזה

אגב, כדי לסבר את האוזן - המשתכר הכי גבוה בולנסיה הוא אלבארו נגרדו עם 125K$ בשבוע, והבא אחריו הוא אוטמנדי עם 80K$.

אתה פרוץ? יכול להיות שזה בעיה שם (או שהמשחק פשוט ממש מטומטם, כמו בד"כ)

גם בשנים קודמות היו דברים כאלה, ילדים בני 18 שלא עשו כלום בקריירה ומבקשים ממך שכר פסיכי וסכומי העברה של עשרות מליונים או שחקנים מליגות די נידחות עם שכר נמוך שפתאום מבקשים שכר גדול פי 100

סתם משהו שמעניין אותי, אתם משקיעים בסקאוטינג?

אני לדוגמה מחתים צוות ממש גדול ושולח אותם לאפריקה, אסיה, אמריקה מנסה להשיג מאגר שחקנים ממש גדול, אבל ראיתי הרבה שמזלזלים בזה ולא ממש מתעסקים

מצאתי גם כמה שחקנים בליגות נידחות באפריקה שהפכו אחרי זה לחיות ונמכרו בהרבה כסף (וגם כמה פלופים מטורפים), ככה שלדעתי זה די משתלם

בדרך כלל אני לא משקיע בזה בהתחלה, כי יש יותר מדי דברים לדאוג להם

אבל תוך כדי השמירה אני מתחיל להביא מאמנים וסקאוטים, לבקש מההנהלה לשדרג מתקני אימונים, נוער וכו' כל פעם כשאפשר

שמע, הבאתי את זהבי גם לסאותהאמפטון וגם לאייאקס בשתי שמירות שונות וזה כל פעם היה שווה כל שקל. עשו אותו באמת אל במשחק.
וכן, כאילו עשו אותו מאוד שחצן והוא עובר רק לקבוצות ממש גדולות ולקבוצות הדרג שני באירופה אפילו הוא צריך שישכנעו אותו האפס הזה ואז דורש חוזה גדול. זה היה ככה גם אצלי.

מי שכתב שהוא לקח עם מכבי את הצ'מפיונס, אתה רציני? בכמה עונות? אמנם עשיתי איתם עונה וחצי כשרק קניתי את המשחק ועוד לא הייתי כל כך בעניין אבל עצם הלהגיע לצ'מפיונס מבחינתי ממש קשה... או שאני ממש גרוע או שאתה מדבר על עונה עשירית לפחות... אין לך שחקנים ישראלים בשביל צ'מפיונס. פתאום אתה ממש מבין את ג'ורדי שהוא התעצבן שאי אפשר להביא יותר מחמישה זרים...

שמע, הבאתי את זהבי גם לסאותהאמפטון וגם לאייאקס בשתי שמירות שונות וזה כל פעם היה שווה כל שקל. עשו אותו באמת אל במשחק.

וכן, כאילו עשו אותו מאוד שחצן והוא עובר רק לקבוצות ממש גדולות ולקבוצות הדרג שני באירופה אפילו הוא צריך שישכנעו אותו האפס הזה ואז דורש חוזה גדול. זה היה ככה גם אצלי.

מי שכתב שהוא לקח עם מכבי את הצ'מפיונס, אתה רציני? בכמה עונות? אמנם עשיתי איתם עונה וחצי כשרק קניתי את המשחק ועוד לא הייתי כל כך בעניין אבל עצם הלהגיע לצ'מפיונס מבחינתי ממש קשה... או שאני ממש גרוע או שאתה מדבר על עונה עשירית לפחות... אין לך שחקנים ישראלים בשביל צ'מפיונס. פתאום אתה ממש מבין את ג'ורדי שהוא התעצבן שאי אפשר להביא יותר מחמישה זרים...

זה חייב להיות בעונה החמישית לפחות.

בלתי אפשרי לפני. הכי טוב שלי היה עונה שלישית עליתי מהשלב בתים, קיבלתי את צ'לסי ואכלתי בראש 5-0 בבית ו4-2 בחוץ(9-2 בכללי)

א. אל תקרא לאלוהים אפס.

ב. זה גם במציאות ככה, בגלל זה עשו אותו ככה. כי הוא באמת לא מוכן לעבור לקבוצות לא-גדולות ובלי הצעה ממש גדולה.

א. אל תקרא לאלוהים אפס.

ב. זה גם במציאות ככה, בגלל זה עשו אותו ככה. כי הוא באמת לא מוכן לעבור לקבוצות לא-גדולות ובלי הצעה ממש גדולה.

שמע, כתבתי את זה בצחוק אבל עכשיו שאני חושב על זה אפילו בצחוק אני מתבייש בעצמי קצת...

קניתי אותו באייאקס ב2.6 מיליון פאונד ואחרי עונה וחצי מכרתי (בלחץ ממנו כמובן) ב18 מיליון. יצאתי איזי.