Jump to content

קליבלנד קאבלירס - מכבי תל-אביב

Omer

Recommended Posts

אלכס טיוס פתח את העונה שעברה כסנטר השלישי של הקבוצה.

תנו לזמן לעשות את שלו ותפסיקו להסיק מסקנות לפני שהעונה התחילה.

בוא נגיד ככה

אני מאוד מאוד מאוד אופתע אם לינהרט יתברר כשחקן יורוליג לגיטימי. לגבי מאריץ' ורנדל צריך להיות סבלניים איתם.

בוא נגיד ככה

אני מאוד מאוד מאוד אופתע אם לינהרט יתברר כשחקן יורוליג לגיטימי. לגבי מאריץ' ורנדל צריך להיות סבלניים איתם.

אני דווקא יותר פסימי לגבי מאריץ'. הוא נראה פשוט חושך עד עכשיו, ועוד אני הייתי בטוח שהוא יפתיע לטובה.

לינהארט לא היה אמור להיות שחקן מוביל בקבוצה, בוא נגיד שלא נקום וניפול עליו... מסוג השחקנים שאתה שוכח ששיחקו פה.

אז כן, גם אני אופתע אם הוא יתברר כשחקן יורוליג לגיטימי. אבל אם היית אומר לי שמכבי של שנה שעברה תגיע לפיינל פור הייתי יותר ממופתע. לא צריך להזכיר איך זה נגמר.

אני דווקא יותר פסימי לגבי מאריץ'. הוא נראה פשוט חושך עד עכשיו, ועוד אני הייתי בטוח שהוא יפתיע לטובה.

לינהארט לא היה אמור להיות שחקן מוביל בקבוצה, בוא נגיד שלא נקום וניפול עליו... מסוג השחקנים שאתה שוכח ששיחקו פה.

אז כן, גם אני אופתע אם הוא יתברר כשחקן יורוליג לגיטימי. אבל אם היית אומר לי שמכבי של שנה שעברה תגיע לפיינל פור הייתי יותר ממופתע. לא צריך להזכיר איך זה נגמר.

זה נגמר ככה כי היה לך את בלו, שחקן שיכול לקלוע בכל רגע נתון השנה אין לך כזה אל תצפה לניסים

זה נגמר ככה כי היה לך את בלו, שחקן שיכול לקלוע בכל רגע נתון השנה אין לך כזה אל תצפה לניסים

אף פעם לא מצפה לניסים אבל מה שאמרת זה קצת לא רציני

האמת היא שהוא צודק

בלי בלו לא היינו זוכים באליפות אירופה, גם לא בטוח שבאליפות בארץ

השחקן שהגיע על העמדה שלו הוא רנדל, אבל הוא בתפקיד אחר לגמרי. יותר מחליף לשון ג'יימס מבחינת מה שהוא מביא למגרש, וכרגע אין אף שחקן בסגל שיכול לתת את מה שבלו נתן לנו בשני הצדדים של המגרש - גם קלעי אבסולוטי וגם שומר נהדר (וגם ריבאונדר אנדרייטד)

האמת היא שהוא צודק

בלי בלו לא היינו זוכים באליפות אירופה, גם לא בטוח שבאליפות בארץ

השחקן שהגיע על העמדה שלו הוא רנדל, אבל הוא בתפקיד אחר לגמרי. יותר מחליף לשון ג'יימס מבחינת מה שהוא מביא למגרש, וכרגע אין אף שחקן בסגל שיכול לתת את מה שבלו נתן לנו בשני הצדדים של המגרש - גם קלעי אבסולוטי וגם שומר נהדר (וגם ריבאונדר אנדרייטד)

אה טוב

אז בלי בלו לא היינו זוכים

ובלי רייס לא היינו זוכים

ובלי בלאט בחיים לא היינו זוכים

ובלי חרייאפה שאיבד את הכדור לא היינו זוכים

ובלי סופו שהחזיק אותנו במשחק הראשון במילאנו לא היינו זוכים

ואם מלי לא עושה את העבירה הבלתי ספורטיבית חצי דקה לסיום היינו עפים בהצלבה

ואם גוסטאס היה שם רק אחת מהקו

ויותר מזה, אם טאנוקה בירד לא היה קופץ לריבאונד.....

אם ואם ואם ובלי ובלי בלי, הכל שטויות. מכבי זכתה כי מכבי זכתה. על הנייר הכל טוב ויפה, בלו שחקן ענק, קלעי אבסלוטי שומר נהדר הכל נכון, אבל כל משחק והדינמיקה שלו כל עונה והדינמיקה שלה. בסופו של דבר תלוי איך הקבוצה מתחברת ולא בשחקן כזה או אחר.

אני גם חושב שלינהרט צריך להיות 10-11 ברוטציה. הבעיה היא שהמאמן כנראה לא חושב ככה לאור ה 20 דקות שהוא מקבל במשחקי ההכנה ובהן מציג יכולת חלשה.

אני גם חושב שלינהרט צריך להיות 10-11 ברוטציה. הבעיה היא שהמאמן כנראה לא חושב ככה לאור ה 20 דקות שהוא מקבל במשחקי ההכנה ובהן מציג יכולת חלשה.

יש לציין שלא בדיוק הפעילו אותו (היה לו שם איזה 3 פעמים שהוא היה לבד לגמרי לשלוש ולא מסרו אליו) והוא שיחק את רוב הרבע האחרון שהיה גארבג' טיים...

אגב הוא שיחק נגד קליבלנד 20 דקות ובמהלך הזמן שלו על המגרש מכבי ניצחה ב-5 נק'...

לפי גביע ווינר יש לו קליעה לא רעה, והוא עוזר לא מעט בריבאונד. צריך לראות אותו עוד קצת לפני שמחליטים סופית.

פארגו, אוחיון, היינס, לנדסברג, פניני, סמית', טיוס, רנדל, סופו

כל אלה יהיו לפני לינהארט ברוטציה, מה שאומר שהוא באמת יהיה 10 ברוטציה (במקרה הטוב).

להתבסס על משחק מול קליבלנד, כשבן אלטיט עולה לשחק כבר ברבע הראשון... לא רלוונטי.

שידור שפועל

http://live.drakulastream.eu/static/popups/24514205762200.html

מסתבר שרנדל החלים ועולה בחמישייה יחד עם ג'ייק כהן

אהבתי את הקטע שהם משדרים רק את ההתקפות של ברוקלין, דופקים 10 הילוכים חוזרים ומדלגים ככה על ההתקפות שלנו

111-94 , סביר, בלי סופו וטיוס..

פארגו להט עם 27 נק' ודאנק סטייל נגד רומא בהיכל אז..

סופו צפוי להיות כשיר ליורוליג שבוע הבא נגד לימוז'.. יהיה בסדר. עדיין חייבים להתחבר.

כספי קלע 15 נק' בניצחון של סקרמנטו על טורונטו בקדם עונה

מקל קלע 7 נק' בהפסד של דאלאס ליוסטון בקדם עונה