Jump to content

ראדה פריצה צריך להישאר או גמר את הסוס?

Armagedon

Recommended Posts

אחד השחקנים האהובים על כולנו, ויקינג אמיתי.

מתחילת העונה (כולל אירופה), ראיתי לא מעט הודעות של גולשים שקוראים שצריך להפרד מפריצה ולהביא דם חדש.

אני בדעה שצריך להישאר איתו עד סוף העונה ולא להביא מישהו במקומו בינואר.

הוא מביא לנו כמה אספקטים מאוד חשובים:

פיזיות

ניסיון

מרקם חברתי חיובי

ווינריות

יציבות יחסית (בכושר בינוני/גרוע הוא יודע לשים את ה1-0 שצריך).

דעות?

tqnxy2muzk4n.jpg

(@קרדיט על התמונה למשתמש דוד המכבי)

כבר כתבתי בעבר- הלוואי שכל האוהדים שלנו שכל כך מתים להעיף אותו היו מעריכים ומוקירים אותו לפחות כמו שאוהדי היריבות שלנו מפחדים ממנו. חלוץ גדול, חייב להישאר לדעתי.

אני גם לא מבין איך אפשר לנתק את הרגש וברגע שהוא לא בשיא היכולת לשכוח איזה מלך הוא ואיזה חיבור יש לו עם הקהל.

אני גם לא מבין איך אפשר לנתק את הרגש וברגע שהוא לא בשיא היכולת לשכוח איזה מלך הוא ואיזה חיבור יש לו עם הקהל.

אני אישית חושב שהוא צריך להישאר כי בסופו של דבר הוא נותן את המספרים ואני חולה עליו אבל ברגע שמדובר בשחקן זר אז צריך לשים את הרגש בצד וברגע שהוא לא טוב ורואים שהוא לא חוזר לעצמו (לא מדבר על פריצה) אז צריך לחתוך אותו. זה לא שמדובר בישראלי שהכי הרבה אם הוא לא טוב יתפוס לך מקום בסגל פה מדובר על מקום של זר.

לא הבנתי למה הדיון הזה רלוונטי כשאנחנו נמצאים בתום מועד ההעברות ורחוקים מהחלון שבינואר.

כרגע יש לו זמן להוכיח מה הוא שווה. בעוד חודשיים נדע יותר לאן נושבות הרוחות.

לא מבין מה כואב לאנשים שנפתח נושא? מי ישמע כל הנושאים בפורום לא לעסו אותם.

לא אהבתם שיש נושא? אז אל תגיבו, יש מספיק אוהדים שכן רוצים לתרום לדיון ולא לחפור על אותו דיון בפורום שרץ שבוע.

אני אישית חושב שהוא צריך להישאר כי בסופו של דבר הוא נותן את המספרים ואני חולה עליו אבל ברגע שמדובר בשחקן זר אז צריך לשים את הרגש בצד וברגע שהוא לא טוב ורואים שהוא לא חוזר לעצמו (לא מדבר על פריצה) אז צריך לחתוך אותו. זה לא שמדובר בישראלי שהכי הרבה אם הוא לא טוב יתפוס לך מקום בסגל פה מדובר על מקום של זר.

אני מבין את ההגיון שמאחורי הדברים שלך אבל המושג לנתק את הרגש בכדורגל נראה לי קצת תלוש מהמציאות הרי הרגש זה הדבר הכי יפה, טוב וכיפי שיש לנו מהמשחק הזה..

ועכשיו לעניננו, גמר את הסוס או לא אפשר להתווכח עד מחר מה שכן בקושי התחילה העונה ובעונה שעברה אם תשוו את מספר ההזדמנויות שנתנו לפריצה לשחק לעומת המספרים שהוא נתן אני לא חושב שהוא לא סיפק את הסחורה.. במיוחד שמדובר בחלוץ, שזה תפקיד שנמדד בעיקר על כיבוש שערים, קשה לחלוץ לתת גולים שפעם הוא משחק, פעם הוא מחוץ לסגל ופעם הוא נכנס מחליף לעשרים דקות. לדעתי הוא חלוץ גדול שיש לו עוד מה לתת ובנוסף ולא פחות חשוב הוא מכביסט שבכל דקה שנותנים לו הוא נלחם ונותן מעצמו 100%..

קשה לי להיות אובייקטיבי בעל מה שקשור לראדה, מצד אחד החיבור שלו לקבל הוא עצום, ולא זכור לי חלוץ עם חכמת משחק כזו, מצד שני.. הרצון הוא תמיד להשתדרג ויש תחושה שאפשר להביא מישהו טוב יותר, צעיר יותר. אני הולך עם ג׳ורדי בלב שלם בנושא הזה.