Jump to content

Recommended Posts

זה לא מבצע מיוחד אחי פשוט בשריון מאוד מאמינים בזה שיתגייסו חברים ביחד... ככה מעלים את המוטיבציה...

בקשר לבחור שפתח את הנושא - אני התגייסתי לפני שנה לשריון עם הרבה חברה שלא רצו שריון ועוד שבוע אני מסיים קמ״ט ו95% ממי שלא רצה שריון מבסוט על זה שהוא פה עכשיו...

צעירים אחושרמוטה.....

כל החברים שלי עובדי רס"ר עלק מבצע

סתם באמת תודה העלתם לי תמוטיבציה

פחות מחודש לאזרחות

איזה צעיר מתלהב אני נראה מהצד בטח

שמעתי שבגלל שיש מחסור של אנשים בשריון ואף אחד לא רוצה להתגייס לשם(אני כמעט בטוח שזה שריון) אז החליטו לעשות "מבצע":

אפשר לבחור להתגייס עם 4 חברים מהבית לאותה פלוגה

כבר הרבה שנים מאפשרים את זה. הייתה תקופה בשנים האחרונות שהיה עודף ביקוש לחיל לעומת מקומות...זה משתנה מתקופה לתקופה ולפי הפרסום שהחיל מקבל בתקשורת (אחרי 'עופרת יצוקה' וכל הסרטונים שהראו מעזה היה ביקוש מפגר לחיל, כאילו זה גולני).

כל החברים שלי עובדי רס"ר עלק מבצע

סתם באמת תודה העלתם לי תמוטיבציה

פחות מחודש לאזרחות

איזה צעיר מתלהב אני נראה מהצד בטח

אתה אפילו לא יכול לקרוא לעצמך עדיין צעיר :)

• 2 weeks later...

וואלה אני רציתי שריון, התגייסתי מחזור קודם (כן, הכי צעיר בצהל), בהתחלה כולם שבוזים מחפשים איך לעוף משם וזה קצת מבאס, אבל עכשיו, כולה אחרי סיום טירונות כולם מבסוטים רצח ורק שואפים להתקדם (כמעט כל המחלקה שלי רוצה פיקוד)!

זה חיל נדיר עם מפקדים באמת מעולים וכמובן גם יחס של פחות חיילים על מפקד ובכללי פחות אנשים בצוות ולכן מתחברים הרבה יותר והרבה יותר בקלות..

היציאות פח בכל קרבי, לשטח לוקח קצת זמן להתרגל בכל מקום (אולי אפילו בטנקים זה יותר קל) ותכלס האנשים והעבודה הדיי מעניינת לדעתי (טנק זו מכונה גאונית) נותנים פה יתרון רציני לשריון.

וואלה אני רציתי שריון, התגייסתי מחזור קודם (כן, הכי צעיר בצהל), בהתחלה כולם שבוזים מחפשים איך לעוף משם וזה קצת מבאס, אבל עכשיו, כולה אחרי סיום טירונות כולם מבסוטים רצח ורק שואפים להתקדם (כמעט כל המחלקה שלי רוצה פיקוד)!

זה חיל נדיר עם מפקדים באמת מעולים וכמובן גם יחס של פחות חיילים על מפקד ובכללי פחות אנשים בצוות ולכן מתחברים הרבה יותר והרבה יותר בקלות..

היציאות פח בכל קרבי, לשטח לוקח קצת זמן להתרגל בכל מקום (אולי אפילו בטנקים זה יותר קל) ותכלס האנשים והעבודה הדיי מעניינת לדעתי (טנק זו מכונה גאונית) נותנים פה יתרון רציני לשריון.

בוא נדבר אחרי החורף, והבוץ. :)

על אימון חורף שמעת?

כבר אין צמ"פ ברמת הגולן, איזה בוץ הוא ייראה בשיזפון ? :P

אימון חורף...קו כחול....להמשיך? השטן הוא לא אדום, אבל הוא נמצא בדצמבר-ינואר בצפון.

על אימון חורף שמעת?

אימון חורף...קו כחול....להמשיך? השטן הוא לא אדום, אבל הוא נמצא בדצמבר-ינואר בצפון.

מי שחושב שאין חורף בשיזפון כנראה לא היה שם בחורף.

אפרופו שיזפון אני שם רק בטירונות או גם בהכשרה?

זה תצטרך לשאול את היותר צעירים. כשאני הייתי שם עוד עשינו שבועות קליעה עם חץ וקשת.

הכל בשיזף כבר כמה שנים..לא מאמין שזה השתנה.

תורג'י, אל תשווה את הבוץ של הפודרה של השיזף לבוץ של רמת הגולן. הייתי גם בשיזף בימים של סופות ועומסי קור, זה לא משתווה לרמה.

הכל בשיזף כבר כמה שנים..לא מאמין שזה השתנה.

תורג'י, אל תשווה את הבוץ של הפודרה של השיזף לבוץ של רמת הגולן. הייתי גם בשיזף בימים של סופות ועומסי קור, זה לא משתווה לרמה.

ברור שרמת הגולן אינטנסיבית יותר.

אבל קפוא בחורף בשיזפון, העוקב קפא לנו יותר מפעם אחת וכבר ראיתי נטיפי קרח מהסלצריח.

מה?! הם עדיין ממשיכים בשטות הזאת? מדהים...6 שנים של טעות מתמשכת.

טעות זה לא מילה על האילוץ להעביר 4 חודשים בבסיס המסריח הזה..

ולחשוב שאני הולך לאימון חורף עכשיו.. איזה גיהנום

יש לי חבר בתל השומר שיכול להביא נעליים של חיר.

לפי מה שהבנתי הם הרבה יותר נוחות, יעשו לי עם זה בעיות?

לא.

מנסיון, אין הרבה הבדל.

לי היה יותר נוח עם נעלי חש"ן.

תורג'י...הנעלי חי"ר של היום זה לא ה"נעליים קלות" שלנו....זאת נעל באמת איכותית, לא סתם חתיכת עור פחות כבדה.

זה מה שהתכוונתי ממש רואין הבדל במראה גם

יעשו לי עם זה בעיות?