Jump to content

Recommended Posts

הנה עוד אחד...

מתי תבינו? שריון זה מדהים, תפסיקו עם השטויות שלכם.

אם אתה במילא לא הלכת לימי גיבוש/לא עברת אז תלך לשריון.

ואני לא בטוח אם תהיה התייחסות, אני מכיר אנשים שלא רצו להיות בקרק"ל והם נאלצו לשבת בתל השומר עד שהצליחו לשנות את השיבוץ...

הנה עוד אחד...

מתי תבינו? שריון זה מדהים, תפסיקו עם השטויות שלכם.

אם אתה במילא לא הלכת לימי גיבוש/לא עברת אז תלך לשריון.

ואני לא בטוח אם תהיה התייחסות, אני מכיר אנשים שלא רצו להיות בקרק"ל והם נאלצו לשבת בתל השומר עד שהצליחו לשנות את השיבוץ...

לא הייתי בימי גיבוש

ואם תוכל לתת הסבר מה מדהים זה מאוד יעזור

אל תתבאס, חברה מאוד איכותיים מגיעים לשריון. אתה מקבל הרגשת סיפוק אדירה ובטח אחרי כמו המבצע האחרון בעזה.

יש לך הרבה אפשרויות להתקדם ולהתפתח: קורס פיקוד וקצונה מושקעים מאוד וגם בתור חפ"ש אתה יכול למצוא את עצמך מהר מאוד חלק מהמפלג בתור חבר צוות של טנק מ"פ\סמ"פ, חופ"ל, קשפ"ל או ב' קוד. שירות מגוון מאוד שכולל גם קווי חיר (ערבה, איו"ש, מצרים, סוריה) ולא רק טנקים כל הזמן!

אני כולה אוג' 13 והספקתי לעשות אימון טנקים מטורף בגולן שבמהלכו גם הוקפצנו לגבול סוריה, קו טנקים בגבול לבנון, קו חיר (בלי טנקים) בערבה, קו טנקים בעזה וכמובן מבצע 'צוק איתן'. אני בספק אם בתור חירניק יצא לך לחוות כל כך הרבה במשך שנה וחודשיים בלבד!

אל תזלזל ואל תפסול כל כך מהר, אני ממליץ לך לחקור ולקרוא עוד על שריון כי חבל שתפספס את זה.

ממליץ לך לעבור גם בפורום:

גיוס לשריון מחזור אוג' 14

מעבר משריון לחיר

לא התכוונתי ששריון לא עושים שירות משמעותי

התכוונתע מבחינת תנאים,אנשים, יציאות וכל זה

קרבי זה חרא. שריון, הנדסה, חי״ר.

או שאתה נותן מעצמך ואוכל חרא שלוש שנים (או יותר). או שלא.

Sent from my iPhone using Tap

קרבי זה חרא. שריון, הנדסה, חי״ר.

או שאתה נותן מעצמך ואוכל חרא שלוש שנים (או יותר). או שלא.

Sent from my iPhone using Tap

זה ברור לי אני יודע שאני לא בא לקייטנה

נו אז מה השאלה פה?

על איזה תנאים מדובר? יציאות? פחות או יותר אותו הדבר בכל מקום. הרבה תלוי במזל. אני מכיר אנשים שלא ראו בית שבועות בחי"ר וכאלה שיצאו במשך כמה שבועות כל שבוע הביתה בשריון.

אוכל? מיטה?

נו אז מה השאלה פה?

על איזה תנאים מדובר? יציאות? פחות או יותר אותו הדבר בכל מקום. הרבה תלוי במזל. אני מכיר אנשים שלא ראו בית שבועות בחי"ר וכאלה שיצאו במשך כמה שבועות כל שבוע הביתה בשריון.

אוכל? מיטה?

אני יגיד לך מה,תכלס אני לא מבין כלום בצבא אני מתגייס בגיל 18 ושבוע

וכול מי שאני מכיר כולל משפחה שהיו בחיר ותותחנים,

אומרים לי לא להתקרב לשריון

אני באמת רוצה לעשות שירות קרבי ומשמעותי ורציתי לשמוע עוד חוות דעת.

אני יגיד לך מה,תכלס אני לא מבין כלום בצבא אני מתגייס בגיל 18 ושבוע

וכול מי שאני מכיר כולל משפחה שהיו בחיר ותותחנים,

אומרים לי לא להתקרב לשריון

אני באמת רוצה לעשות שירות קרבי ומשמעותי ורציתי לשמוע עוד חוות דעת.

אל תתבאס, חברה מאוד איכותיים מגיעים לשריון. אתה מקבל הרגשת סיפוק אדירה ובטח אחרי כמו המבצע האחרון בעזה.

יש לך הרבה אפשרויות להתקדם ולהתפתח: קורס פיקוד וקצונה מושקעים מאוד וגם בתור חפ"ש אתה יכול למצוא את עצמך מהר מאוד חלק מהמפלג בתור חבר צוות של טנק מ"פ\סמ"פ, חופ"ל, קשפ"ל או ב' קוד. שירות מגוון מאוד שכולל גם קווי חיר (ערבה, איו"ש, מצרים, סוריה) ולא רק טנקים כל הזמן!

אני כולה אוג' 13 והספקתי לעשות אימון טנקים מטורף בגולן שבמהלכו גם הוקפצנו לגבול סוריה, קו טנקים בגבול לבנון, קו חיר (בלי טנקים) בערבה, קו טנקים בעזה וכמובן מבצע 'צוק איתן'. אני בספק אם בתור חירניק יצא לך לחוות כל כך הרבה במשך שנה וחודשיים בלבד!

אל תזלזל ואל תפסול כל כך מהר, אני ממליץ לך לחקור ולקרוא עוד על שריון כי חבל שתפספס את זה.

ממליץ לך לעבור גם בפורום:

גיוס לשריון מחזור אוג' 14

מעבר משריון לחיר

בתור אחד שרצה "רק גולני" - הודיתי בכל יום למי שישב שם ושיבץ אותי בחיל השריון.

תקשיב מניסיון אחי

אני מכיר הרבה שקיבלו תותחנים/ שריון/ הנדסה וסירבו כי רצו חיר ובסופו של דבר היו בבקום שבועיים ואחרי זה שובצו לחימוש או תקשוב

אם אתה רוצה להיות לוחם , זה לא משנה אם תהיה חיר הנדסה תותחנים או שיריון...הדבר האחרון שצריך להיות המניע שלך זה תש ויציאות..

גם אני זילזלתי בשיריונרים לפני שהתגייסתי וגם בתחילת השירות שלי כשהייתי צעיר...

אבל תשאל כל לוחם..אין שום דבר שמשתווה לכח אש האדיר הזה ולעוצמה של הטנקים..במיוחד בלחימה..מנסיון..

הייתי מוהנדס ולא שיריונר

כולם פה שריונרים חחח מה זה רק אני ומגבניק צהוב המגבניקים היחידים פה??

Sent From The Kushelahotha

• 2 weeks later...

כולם פה שריונרים חחח מה זה רק אני ומגבניק צהוב המגבניקים היחידים פה??

Sent From The Kushelahotha

לא אני דווקא הייתי בהנדסה אבל יודע להעריך את שריון ולתת פידבק חיובי שמגיע להם.

אידיוט מי שאומר שאסור לו בשום פנים ללכת לשם.

בקרבי תמיד קשה-תמיד!

בשריון יש אנשים זהב, גיבוש מטורף, זה חוויה לכל החיים.

כמה שאני מקנא בהם שלא יצא לי לנסוע בטנק (אני מהנדסה אז יצא לי רק בפומה ונגמש), במיוחד בטנקים החדשים, איזה ציוד יש שם, מחשוב מטורף כמו חללית.

אם היה לך הזדמנות ללכת להנדסה הייתי מציע לך ישר נכנסו להם עכשיו הנמרות שזה אחד הכלים הכי מתקדמים בצה"ל ובכלל אין על הנדסה, אבל מוינת כבר לשריון...

שמעתי שבגלל שיש מחסור של אנשים בשריון ואף אחד לא רוצה להתגייס לשם(אני כמעט בטוח שזה שריון) אז החליטו לעשות "מבצע":

אפשר לבחור להתגייס עם 4 חברים מהבית לאותה פלוגה

זה לא מבצע מיוחד אחי פשוט בשריון מאוד מאמינים בזה שיתגייסו חברים ביחד... ככה מעלים את המוטיבציה...

בקשר לבחור שפתח את הנושא - אני התגייסתי לפני שנה לשריון עם הרבה חברה שלא רצו שריון ועוד שבוע אני מסיים קמ״ט ו95% ממי שלא רצה שריון מבסוט על זה שהוא פה עכשיו...

זה לא מבצע מיוחד אחי פשוט בשריון מאוד מאמינים בזה שיתגייסו חברים ביחד... ככה מעלים את המוטיבציה...

בקשר לבחור שפתח את הנושא - אני התגייסתי לפני שנה לשריון עם הרבה חברה שלא רצו שריון ועוד שבוע אני מסיים קמ״ט ו95% ממי שלא רצה שריון מבסוט על זה שהוא פה עכשיו...

תקשיב לו הוא יודע מה הוא אומר!!