Jump to content

מחאת הכרטיסים ממשיכה.

אחים לסמל

Recommended Posts

כל הכבוד אחים יקרים, הלוואי ונצליח ביחד להגיע למצב שבו המחירים יהיו 50 ש״ח אחיד למשחקים נגד הקטנות. ו-80 נגד הגדולות. בנוסף, העניין של העמלות חייב להיות מוסדר חוקית ושהמחירים האלו יכללו את העמלה. בכלל אנחנו חוסכים למשרדי הכרטיסים את השירות וההתעסקות הפיזית שלהם איתנו והבלגאן במשרדי הכרטיסים, אז הם בחוצפתם לוקחים על זה כסף?! זה דבר שחייבים לתקן אותו.

אתה שופט מחאה שנועדה מראש לטווח הארוך. ולשפוט בשני משחקים זה פשוט לא נכון

.

אנחנו והפנאטקיס העלנו את הדרישות שלנו לקבוצות בצורה מסודרת, העברנו את המסרים בכל הערוצים ואנחנו מתכוננים למחאה ארוכה.

אז לבוא ולשפוט מבחוץ זה קל, אבל אנחנו ממשכים .

שהגעתם למשחק נגד הפועל ב"ש פה הרסתם את המחאה, אני בחוץ!

שהגעתם למשחק נגד הפועל ב"ש פה הרסתם את המחאה, אני בחוץ!

איך המחאה נהרסה אם היא ממשיכה? אולי נפגעה , אבל היא בכל זאת עדיין פה.

זה לא שאמרו די אנחנו מוותרים , אם באמת כל הנושא הזה חשוב לך , אין דבר כזה "אני בחוץ".

אם זה היה נכון לא להחרים את המשחק אתמול או לא כבר לא רלוונטי , המחאה ממשיכה , זאת עובדה

אמנם מחאת אוהדים והחרמה בנושא אחר בטורקיה אבל פה ללא ספק הם מאוחדים. מוחים על החלפת הכרטיסים האלקטרונים באיזה סוג אחר שמאפשר איתור על פי מס זהות.

passolig.jpg

אגב, יש עוד זמן אבל המשחק מול עכו במחזור 5 בחוץ הוא משחק קלאסי להחרמה (אם הם יקחו מחיר מופרז כמובן) יום ראשון שאנשים עובדים בו, צפון, עכו, קל להחרים. גם ככה אני מאמין שיבואו גג 1,500 צופים שלנו, אבל בניגור למשחק מןל באר-שבע שבכל מקרה הקהל הרחב יבוא, כאן אם יוצאים בהודעה (מסודרת כמובן) ומספיק זמן מראש לפני שיוצאים הכרטיסים אפשר לקבל אפקט שיהיו שם פחות מ 500 אוהדים שלנו.

* יש מצב כמובן שדווקא במשחק הזה מכבי מאוד תצטרך אותנו, יותר מבמשחקים אחרים. אבל זה לא קשור למחירי הכרטיסים.

תסלחו לי שאני קצת מסיט את הנושא אבל עוד דבר חשוב מאוד שלא שמו עליו דגש במחאה הזאת אלו שעות וימי המשחקים.

לא יתכן ששולחים אותנו לב"ש קרית שמונה עכו או חיפה באמצע שבוע בלילה. מחרבנים פה על אוהדי הכדורגל ואז שואלים למה לא בא קהל.

כולם כמובן יודעים שהטלוויזיה וזכויות שידור או לא יודע מה מנהלים את הנושא אבל אני חושב שאם יש דבר חשוב כאן זה להחזיר את הכדורגל לימי שבת.

ויסלחו לי החבר'ה המסורתיים שומרי השבת הכדורגל מאז ומתמיד היה בשבת ואני מניח שלרוב הוא יתחיל במוצ"ש ככה שזה לא נורא.

לי באופן אישי נמאס לצאת מהעבודה כמו זין ב5 ולנסוע בפקקים כי זה יום חול ולחזור הביתה באמצע הלילה במקרה הטוב ב1 מב"ש ובמקרה הפחות טוב ב3 בלילה מק"ש. ואני עוד גר במרכז באור יהודה.

כדורגל צריך להיות בשבת בשעה אחידה עם משחק אחד מרכזי בשעה קצת יותר מאוחרת וזהו. נקודה. ושלא יבלבלו תשכל.

תסלחו לי שאני קצת מסיט את הנושא אבל עוד דבר חשוב מאוד שלא שמו עליו דגש במחאה הזאת אלו שעות וימי המשחקים.

לא יתכן ששולחים אותנו לב"ש קרית שמונה עכו או חיפה באמצע שבוע בלילה. מחרבנים פה על אוהדי הכדורגל ואז שואלים למה לא בא קהל.

כולם כמובן יודעים שהטלוויזיה וזכויות שידור או לא יודע מה מנהלים את הנושא אבל אני חושב שאם יש דבר חשוב כאן זה להחזיר את הכדורגל לימי שבת.

ויסלחו לי החבר'ה המסורתיים שומרי השבת הכדורגל מאז ומתמיד היה בשבת ואני מניח שלרוב הוא יתחיל במוצ"ש ככה שזה לא נורא.

לי באופן אישי נמאס לצאת מהעבודה כמו זין ב5 ולנסוע בפקקים כי זה יום חול ולחזור הביתה באמצע הלילה במקרה הטוב ב1 מב"ש ובמקרה הפחות טוב ב3 בלילה מק"ש. ואני עוד גר במרכז באור יהודה.

כדורגל צריך להיות בשבת בשעה אחידה עם משחק אחד מרכזי בשעה קצת יותר מאוחרת וזהו. נקודה. ושלא יבלבלו תשכל.

יש כל כך הרבה מאבקים.

אם אוהדי הכדורגל בארץ היו חכמים הם היו מחרימים את הליגה, את הערוצים ואת הווינר.

יש כל כך הרבה מאבקים.

אם אוהדי הכדורגל בארץ היו חכמים הם היו מחרימים את הליגה, את הערוצים ואת הווינר.

לך תעשה מחאה עם בית"ר, כאלה כסילים ונבערים. תומכים בעבריין טביב כשהוא אומר ש90 זה סביר ומי שאין לו שישאר בבית עם סיסמא של "לאהבה אין מחיר", הרוויחו את התדמית שלהם ביושר.

אם לא החרמתם את באר שבע בגלל "שזה משחק חשוב" "ושאם לא תגיעו מישהו אחר יבוא במקומכם" אז מה עשיתם פה?

מי אמר שלא החרמנו כי "זה משחק חשוב"?

התשובה לשאלה שלך נמצאת באחת ההודעות שלי בעמודים האחרונים, אבל אני ארשום שוב -

יש משחקים שלא נכון יהיה להחרים מהסיבה הפשוטה שהקהל יפקוד את היציעים בהמוניו בגלל האטרקציה והעניין. למשל? דרבי, חיפה בסמי עופר (כולם מתים להגיע לשם), בית"ר בטדי וגם בסיטואציה הנוכחית המשחק בוסרמיל נגד באר שבע. ואז מה עשינו בזה אם 2,500 אוהדים מגיעים למשחק בגלל שזה יענו 'משחק גדול'? לא עשינו כלום ואם הוצאנו הודעה על החרמה מן הסתם שזה יבזה את הקהל שלנו ויתקע מקל בגלגלים למחאת הכרטיסים. אז אנחנו בוחרים את הקרבות בהתאם למציאות של הקהל שלנו ולא בהתאם ל'הכל או כלום'.

בכל אופן יש לנו סבלנות ואני חוזר ואומר - זה מאבק ממושך ותהליך ארוך שעלול לקחת זמן. קיצר אנחנו כאן לריצת מרתון ולא מתכוונים לוותר.

מי אמר שלא החרמנו כי "זה משחק חשוב"?

התשובה לשאלה שלך נמצאת באחת ההודעות שלי בעמודים האחרונים, אבל אני ארשום שוב -

יש משחקים שלא נכון יהיה להחרים מהסיבה הפשוטה שהקהל יפקוד את היציעים בהמוניו בגלל האטרקציה והעניין. למשל? דרבי, חיפה בסמי עופר (כולם מתים להגיע לשם), בית"ר בטדי וגם בסיטואציה הנוכחית המשחק בוסרמיל נגד באר שבע. ואז מה עשינו בזה אם 2,500 אוהדים מגיעים למשחק בגלל שזה יענו 'משחק גדול'? לא עשינו כלום ואם הוצאנו הודעה על החרמה מן הסתם שזה יבזה את הקהל שלנו ויתקע מקל בגלגלים למחאת הכרטיסים. אז אנחנו בוחרים את הקרבות בהתאם למציאות של הקהל שלנו ולא בהתאם ל'הכל או כלום'.

בכל אופן יש לנו סבלנות ואני חוזר ואומר - זה מאבק ממושך ותהליך ארוך שעלול לקחת זמן. קיצר אנחנו כאן לריצת מרתון ולא מתכוונים לוותר.

אז אני אתייחס להודעה אחרת שכתבת

הקהל שלנו לא יחרים משחק גדול נקודה. אתה היית מחרים דרבי או חיפה? אני כן אבל אני יודע שאני במיעוט כאן והמקום שלי יתפס על ידי מישהו שיקפוץ על המציאה. מבטיח לך.

לא החרמת כי ידעת שמישהו אחר יקפוץ על המציאה או כי המחיר היה הוגן לדעתך?

אז אני אתייחס להודעה אחרת שכתבת

לא החרמת כי ידעת שמישהו אחר יקפוץ על המציאה או כי המחיר היה הוגן לדעתך?

דווקא כן החרמתי אחינו. אני לא הייתי במשחק. אבל בין להחרים אישית את המשחק לבין לצאת בהצהרות על החרמה כוללת יש הבדל גדול, וגם אחריות גדולה. ולכן הדברים נעשים בצורה מחושבת כדי לא לבזות את הקהל שלנו.

הוא בן אדם הזוי, ספק אמיתי, ספק אוהד מכבי

אל תתרגש קובצ'י.

לא ואתה שיא השפוי עם הנושאי ספאם המטונפים שלך

שהם אומרים לי לא לבוא לפת כי יש מחאת כרטיסים אז אני לא בא אבל שבוע אחרי פתאום שיש משחק נגד הפועל ב"ש כולם באים במחיר מטורף

כל הקטע של המחאה הזאת שהיא באמת תצליח זה להחרים את המשחקים הגדולים ולא הקטנים המשחקים הקטנים לא יתפסו כותרת בחיים אבל אם הצד של מכבי היה ריק מול ב"ש היית שומע את זה טוב טוב

שהם אומרים לי לא לבוא לפת כי יש מחאת כרטיסים אז אני לא בא אבל שבוע אחרי פתאום שיש משחק נגד הפועל ב"ש כולם באים במחיר מטורף

כל הקטע של המחאה הזאת שהיא באמת תצליח זה להחרים את המשחקים הגדולים ולא הקטנים

שמע, אני מבינה אותך, באמת.

אבל וזה אבל גדול- יש את הארגון ואחים לסמל שמנהלים את המאבק וזה מאבק לא פשוט ובדרך יהיו הרבה עליות ומורדות ואי הסכמות וויכוחים אבל צריך לדעת לסמוך עליהם ועל הבחירות שלהם ולהבין שאם הם החליטו משהו כנראה שיש סיבה ומשהו עומד מאחורי זה וזה מעבר ל״ משחק גדול״ ו״ משחק קטן״

זה קשה, אולי לעיתים לא הגיוני אבל זו הדרך הנכונה כי אם כל אחד מאיתנו יחליט לבד מתי כן ומתי לא הישועה לא תבוא.. תן להם לפעול ועוד זמן להוכיח לא יתאים לך? תשמיע את קולך ותן דעתך שוב.

כל הקטע של המחאה הזאת שהיא באמת תצליח זה להחרים את המשחקים הגדולים ולא הקטנים המשחקים הקטנים לא יתפסו כותרת בחיים אבל אם הצד של מכבי היה ריק מול ב"ש היית שומע את זה טוב טוב

איך אתה משווה בין 90 שקל לפ"ת - קבוצה קטנה ומשחק משמעם

לבין 80 שקל (10 פחות) למשחק העונה, נגד היריבה שלך (עם חיפה) לתואר.

בחיאת.

איך אתה משווה בין 90 שקל לפ"ת - קבוצה קטנה ומשחק משמעם

לבין 80 שקל (10 פחות) למשחק העונה, נגד היריבה שלך (עם חיפה) לתואר.

בחיאת.

+כרטיסי סטודנט

עזוב, מתווכח לשם הוויכוח, הבנתי תראש כבר לפני שני עמודים. הוא פה בשביל הוויכוחים. אני בספק כמה מכבי רלוונטית לעניין.

ולנושא, ישר כוח לאחים לסמל.

וכמו שכתבתי בנושא של הכרטיסים לב"ש, אני חושב שקיבלתם החלטה טקטית נכונה לגבי המשחק הזה.(בראייה קדימה של המאבק)

אני חושב דווקא שהראייה המרחבית שלכם את המאבק יותר נכונה מאשר של אלה שמנסים לעקוץ אותכם ולהוציא את הרוח מהמפרשים בשם איזה עקרון רצף כלשהו (??) שמעולם לא התחייבתם עליו ולא כל כך ברור איך הוא מתקשר למטרות של המאבק כפי שהוצגו.

אני כבר לא נכנס לסיבות שלכם כן/לא.

ברגע שאתם אומרים שמשחקים גדולים הם לא ברי החרמה כי מישהו אחר ילך, אתם בעצם אומרים שלמחאה הזאת אין גב מלבד כמה אלפים בודדים.

אם זאת התמונה שאתם מציגים, אתם מפסידים בגדול.

אין כזה דבר נכון / לא נכון להחרים כשאתה כבר בתוך המחאה, אם כל צד במחאה יעשה לביתו, הפסדתם.

עשיתם טעות, לא משנה מה הסיבות. לנסות להציג את זה כמהלך מחושב זה לזלזל באינטיליגנציה של אנשים.

כשהייתה המחאה ב2003/4 לא היו שום יוצאים מהכלל.

כשהחליטו שאין עידוד במשחקי בית אז אין עידוד, בלי אבל ולא משנה אם זה דרבי, ב״ש או כפ״ס.

מניח שזה הרבה יותר קשה לוותר לגמרי על משחק (בדיעבד, לא כזה) מאשר פשוט לשתוק, עדיין, זה נראה כאילו המחרימים מחפשים סיבות למה לא להחרים משחקים בעלי עניין גבוה במקום לבחור בפתרון הקשה והאפקטיבי הרבה יותר.

וחלאס להגיד שהמחיר לב״ש היה 80, הוא לא. לכולכם יש את ההוכחות בכיס.

כשאתם מדברים על עמלות, אתם מפספסים את העיקר, אנחנו כאוהדים למי אכפת כמה כסף זה עמלות.. לי אכפת כמה אני מוציא כסף ברוטו על משחק כדורגל.. אז מבחינתי שאומרים שהמחיר הוא 80 ש"ח פלוס עמלות וזה יוצא 93 ש"ח אז מבחינתי הכרטיס עולה 93 ש"ח!!! אני באופן אישי ופרטני החרמתי את המשחק הזה, אני לא מתכנן יותר לשלם את הסכומים האלה ונכון שעשיתי שגיאות ושילמתי סכומים גבוהים מאלה אבל לא עוד.

מבחינתי הדיון צריך להיות מה גובה המחיר כולל עמלות! ומצידי שייקחו עמלה על גירוד בגב והסנפת עלים.

נ.ב : אני מאוד מעריך את הארגון אחים לסמל על כל פועלם ( מבצעי התרמה וכו' ) ואת ארגון הפאנטיקס, מה שרשמתי לא אומר שאני נגד הארגונים אלא רק נותן את רשמיי ואת מחשבותיי.

ההבדל הוא כשארגון כזה מחליט להחרים או לא, זה בעצם על עצם ההגעה.

כשיש כרטיס ב93₪ בב''ש ורכבת הלוך חזור עולה 60₪ בערך (נראה לי יותר.

אני לא יכול להחליט, כי כלכלית אין לי בכלל תקציב לזה. כמו שאין לי תקציב למנוי לשער 2/13 .

אין לי את התקציב של 600-700₪ בחודש, 2 חוץ 2 בית דלק/תחבורה אוכל)

הכרטיס צריך להיות 40-50₪ מחיר אחיד, זה מה שהליגה הזאת שווה ובלי יותר מדי לשגע ת'שכל.

עם כל הכבוד לארגונים אצל אף אחד מהם אין הסבר מה הדרישות ומה שקורה זה שכולם נוסעים לב''ש ומשאירים את המוחאים, שאין להם בכלל אפשרות בחירה, מאחור.

תפנית נוספת במחאת הכרטיסים בליגת העל בכדורגל? מכבי תל אביב מסרה כי הקבוצה החליטה לפנות מחר (שלישי) לקבוצות המשתייכות לקטגוריה B בליגת העל עם הצעה של עיקרון ההדדיות במכירת כרטיסים במשחקים בין שתי הקבוצות.

על פי ההצעה, שיושמה כבר במשחק הבית הראשון באיצטדיון בלומפילד נגד הפועל רעננה (ב-21 בספטמבר), כרטיסים לאוהדי הקבוצה האורחת יתומחרו ב-50 שקל בלבד (לא כולל עמלה) במכירה מוקדמת בלבד.

התנאי להצעה הוא עיקרון ההדדיות, על פיו ייגבה מחיר זהה של 50 שקל מאוהדי מכבי תל אביב במשחקי החוץ בין הקבוצות.

ההצעה של אלופת השנתיים האחרונות מיועדת למכבי פתח תקוה, הפועל פתח תקוה, הפועל חיפה, הפועל עכו, עירוני קרית שמונה, הפועל רעננה, מכבי נתניה, בני סכנין ומ.ס אשדוד. המתווה הוצג למנהלת הליגות, וגם בדיון של ועדת פניות הציבור בכנסת ב-30 בספטמבר.

http://sports.walla.co.il/?w=/157/2791394