Jump to content

הקהל של מכבי. מולטימדיה.

yzfR125

Recommended Posts

צריך שיפול טיל בשער 13,הרעש שהם עושים נשמע רק בגלל הגג שמעליהם

חבורת שרמוטות ששורקים בוז שהארגון קם לעודד,שורקים בוז לפבלו בגלל שהוא לא מוציא כדור מהר(אבל אם היה מוציא כדור מהר ומאבד היו שורקים בוז גם)

פשוט חבורה של סמרטוטים אפסים גיס חמישי ביציעים כמה אושר שבמשחקי חוץ לא מרגישים את אותם אפסים

צריך שיפול עלייך, ספציפית טיל... אתה עוד אחד מאלה שמכלילים בין כולם... אני יושב בשער 13, לא שרקתי בוז פעם אחת ואני יכול להבין למה שרקו בוז לארגון ברגע שהם התחילו לעודד כן יש גם צד שני, להגיד שזה מוצדק זה כבר משהו אחר כי אני חושב שזאת הייתה טעות וטוב שבסוף הארגון סחף ברגעים מסוימים את הקהל הרחב

אבל הכי חשוב זה שכולם חארות ושכולם צריכים למות...

צריך שיפול עלייך, ספציפית טיל... אתה עוד אחד מאלה שמכלילים בין כולם... אני יושב בשער 13, לא שרקתי בוז פעם אחת ואני יכול להבין למה שרקו בוז לארגון ברגע שהם התחילו לעודד כן יש גם צד שני, להגיד שזה מוצדק זה כבר משהו אחר כי אני חושב שזאת הייתה טעות וטוב שבסוף הארגון סחף ברגעים מסוימים את הקהל הרחב

שאני אומר שער 13 אני מדבר על אלו שבאים בישביל הבלאגן ו לעשות דווקא ולחפש מלחמות,מה לעשות שאלו הפנים של שער 13

זה לא בהכללה כמובן, אבל זה בהחלט הרוב של 13.

שאני אומר שער 13 אני מדבר על אלו שבאים בישביל הבלאגן ו לעשות דווקא ולחפש מלחמות,מה לעשות שאלו הפנים של שער 13

ב2012/13 הפנים של שער 13 היו שער מרגש בזכות קומץ קטן שגרם לשער הזה להיות פעיל יותר מבעבר... מה השתנה? אז יש כאלה שמעודדים את ראדי ורייכרט בצורה מוגזמת ומעדיפים לשרוק בוז על דברים מקצועיים כמו טעויות של שחקנים... גם לעשות את זה זה לא נכון אבל לך תחנך אותם

ב2012/13 הפנים של שער 13 היו שער מרגש בזכות קומץ קטן שגרם לשער הזה להיות פעיל יותר מבעבר... מה השתנה? אז יש כאלה שמעודדים את ראדי ורייכרט בצורה מוגזמת ומעדיפים לשרוק בוז על דברים מקצועיים כמו טעויות של שחקנים... גם לעשות את זה זה לא נכון אבל לך תחנך אותם

עם זה שהם מעודדים את רייכרט וראדי בהגזמה וגם שזה בניגוד לדעתי לא אמרתי כלום,שהם שורקים בוז לפבלו ולארגון שם הם כבר הטריפו אותי

עם זה שהם מעודדים את רייכרט וראדי בהגזמה וגם שזה בניגוד לדעתי לא אמרתי כלום,שהם שורקים בוז לפבלו ולארגון שם הם כבר הטריפו אותי

מבחינת הגיון לשרוק בוז בגלל יכולת מקצועית זה עדיף על לשרוק בוז לא משנה אם שחקן יעשה משחק מדהים ובכל זאת יקבל שריקות

מבחינתי עדיף שאף אחד לא יקבל שריקות בוז וכולם יקבלו אהדה... לא משנה אם זה זהבי ראדי רייכרט בן הרוש פבלו או גאל

מבחינת הגיון לשרוק בוז בגלל יכולת מקצועית זה עדיף על לשרוק בוז לא משנה אם שחקן יעשה משחק מדהים ובכל זאת יקבל שריקות

מבחינתי עדיף שאף אחד לא יקבל שריקות בוז וכולם יקבלו אהדה... לא משנה אם זה זהבי ראדי רייכרט בן הרוש פבלו או גאל

רייכרט לא ראוי לשום מחיאת האף לשום קריאת עידוד תפסיקו להיות עיוורים תפתחו תעיניים תכבדו את עצמכם ואל תיהיו חיוביים עם בן אדם שאיחל לנשיא קבוצת הכדורסל שלכם להתאבד, בן אדם ששר על פאנל,שאיחל לכם שואה ולהגיע למשרפות,ולא!אין הבדל בין גיל 17 לגיל 20

בן אדם שמדבר ככה אז ידבר ככה גן עכשיו

בן אדם שאהד הפועל בצורה כזאת אז יאהד גם עכשיו וישנא אותכם בשקט ושיעזוב פה יפתח את הפה עליכם

בן אדם שנותן לגיטימציה לקרובי משפחה ליצנים שלו לדבר ככה ושיהיה להם גם את האומץ על לחשוב לבוא ל בלומפילד ו"לטפל" בשורקי הבוז

כל מי שתומך בו,תתאפסו על עצמיכם ומהר כי כל אוהד הפועל או חיפה שרואה אותכם מעודדים בן אדם כזה פשוט רואה אותכם בדיחה ותאמין לי שבהפועל שחקן כזה לא היה זוכה לשום תמיכה ובטח שגם לא בחיפה

רייכרט לא ראוי לשום מחיאת האף לשום קריאת עידוד תפסיקו להיות עיוורים תפתחו תעיניים תכבדו את עצמכם ואל תיהיו חיוביים עם בן אדם שאיחל לנשיא קבוצת הכדורסל שלכם להתאבד, בן אדם ששר על פאנל,שאיחל לכם שואה ולהגיע למשרפות,ולא!אין הבדל בין גיל 17 לגיל 20

בן אדם שאהד הפועל בצורה כזאת אז יאהד גם עכשיו וישנא אותכם בשקט ושיעזוב פה יפתח את הפה עליכם

בן אדם שנותן לגיטימציה לקרובי משפחה ליצנים שלו לדבר ככה ושיהיה להם גם את האומץ על לחשוב לבוא ל בלומפילד ו"לטפל" בשורקי הבוז

כל מי שתומך בו,תתאפסו על עצמיכם ומהר כי כל אוהד הפועל או חיפה שרואה אותכם מעודדים בן אדם כזה פשוט רואה אותכם בדיחה ותאמין לי שבהפועל שחקן כזה לא היה זוכה לשום תמיכה ובטח שגם לא בחיפה

אתה חושב שזהבי לא קילל אותנו בחגיגות כלשהן של הפועל?

ולא לעודד את רייכרט זה באמת מובן אבל למה לשרוק בוז? להוריד לו את הביטחון? בתכלס הוא משחק עבור הקבוצה שלנו והאינטרס שלנו זה שהקבוצה תצליח איתו או בלעדיו וכרגע המאמן בוחר שזה יהיה איתו אז אפשר לא לעודד אותו אבל לא צריך לשרוק בוז כי זה גם פוגע בקבוצה

אתה חושב שזהבי לא קילל אותנו בחגיגות כלשהן של הפועל?

ולא לעודד את רייכרט זה באמת מובן אבל למה לשרוק בוז? להוריד לו את הביטחון? בתכלס הוא משחק עבור הקבוצה שלנו והאינטרס שלנו זה שהקבוצה תצליח איתו או בלעדיו וכרגע המאמן בוחר שזה יהיה איתו אז אפשר לא לעודד אותו אבל לא צריך לשרוק בוז כי זה גם פוגע בקבוצה

לא חושב שיש תיעוד לאיזשהן קללות מיוחדות של זהבי כלפינו כשהיה בהפועל

ויודע מה? גם אם היו, מהרגע שחזר לארץ וחתם במכבי, הוא הבהיר בצורה הכי מפורשת שיש שהוא כולו צהוב ואנטי הפועל.

לא חושב שיש תיעוד לאיזשהן קללות מיוחדות של זהבי כלפינו כשהיה בהפועל

ויודע מה? גם אם היו, מהרגע שחזר לארץ וחתם במכבי, הוא הבהיר בצורה הכי מפורשת שיש שהוא כולו צהוב ואנטי הפועל.

לטב"ח יש תמונה מתאילנד או משו כזה שכתוב לו על היד fuck maccabi .. לא נוקט עמדה רק מציין עובדה

כל ההבדל בין רייכרט לזהבי זה שלזהבי לא היה אז פייסבוק. לעשות לך 1+1 או שתעשה לבד? לפחות אל תשקר לעצמך ותמציא לעצמך סיפורים.

סתם שאלה, איך אתם יודעים שאלה ששרקו בוז לפאבלו הם אלה שעודדו את רייכרט ו/או ראדי? זה שבשני המקרים היו שריקות באצטדיון שהגיעו מהכיוון המערבי הכללי זו לא בדיוק ראיה להרשעה.

איך אתה יודע שתפוז הוא כתום? יש עיוורי צבעים שמוכנים להישבע שזה בצבע אפור.

די ברור לי הכיוון של הקהל הרחב, הם מנסים לתמוך בכל השחקנים שעושים להם בוז בשביל לנסות "לעודד" אותם כי הם מסכנים ולא יפה ששורקים להם, ובגלל שהרבה מהם גם צבועים ומגעילים אז הם שורקים בוז שלא הולך ולשחקנים שלא משחקים טוב.

הרי ברור שלשחקן שלא משחק טוב אפשר וראוי לשרוק בוז ועל שחקן שפותח את הבוקר שלו לצלילי שיר שמאחל תאונת מטוס וצוהל במותו של מוני פנאן צריך לרחם ולגלות סימפתיה...

כל ההבדל בין רייכרט לזהבי זה שלזהבי לא היה אז פייסבוק. לעשות לך 1+1 או שתעשה לבד? לפחות אל תשקר לעצמך ותמציא לעצמך סיפורים.

האמת שהיה אז פייסבוק בתקופה ששיחק בהפועל, ועדיין הוא לא פרסם שום דבר כזה.

תפסיקו לחפש סיבות להגן עליו, ילד בן 16 זה אוטיסט? ילד בן 16 לא מודע למה שהוא רושם?

אם זה ככה תעדכנו את משרד החינוך, שלא יעשו בגרויות לילדים בני 16 כי הם לא יודעים מה הם רושמים.

ילד זין שבע"ה יקרע את הצולבת בקרוב ויגמור את הקריירה לפני גיל 20.

ברגע שרשמת שאתה מבין למה שרקו בוז לארגון בזמן שהם מעודדים בשיר של מני לוי, הוכחת שהוא צודק ואתה אחד מאלה שכן צריך שיפול עליו טיל, אתה ורוב שער 13 המוייסרים- קדימה למכבי נורדיה במילא משחקי חוץ עומד להיות סבל צרוף לך ולדומייך "הצד השני"...

האמת שהיה אז פייסבוק בתקופה ששיחק בהפועל, ועדיין הוא לא פרסם שום דבר כזה.

תפסיקו לחפש סיבות להגן עליו, ילד בן 16 זה אוטיסט? ילד בן 16 לא מודע למה שהוא רושם?

אם זה ככה תעדכנו את משרד החינוך, שלא יעשו בגרויות לילדים בני 16 כי הם לא יודעים מה הם רושמים.

ילד זין שבע"ה יקרע את הצולבת בקרוב ויגמור את הקריירה לפני גיל 20.

אני האחרון שיחפש סיבות להגן עליו, פשוט הצביעות והניסיון ליצור מציאות אחרת מטריף אותי. וכשזהבי היה בן 16 יש מצב שהוא כתב away בicq יותר מאשר מצב שהוא רשם בפייסבוק, בחיאת

אמנם שריקות הבוז לחואן פאבלו אתמול מוכיחות עד כמה השער הזה בנוי מאנשים מפגרים וחסרי מח, אבל במקרה הספציפי הזה אתם טועים. קודם כל הם שרקו בוז כשהחברה מהארגון קמו ועשו רעש עוד לפני השיר עצמו. דבר שני כשמפקירים את מכבי למשך 12 דקות (בין אם זה צודק או לא) צריך לדעת לקחת אחריות ולהבין ששאר הקהל לא ילך לפי החליל העקום הזה גם הפעם. ודבר אחרון, לגבי העידוד אתמול בכללי, ברוב דקות המשחק (כנראה שאחרי מהלכים יפים בכל זאת נשברים) ובמיוחד בהתחלה רוב יושבי שאר השערים שהם לא 11 ולא מעט משער 11 פשוט לא עודדו בגלל ה12 דקות הראשונות של המשחק, ככה שלבדוק את רמת העידוד אתמול זה לא משקף.

שלא ילכו לפי "חליל עקום " , אבל שלא ישרקו בוז שהארגון מעודד בשירים לגיטימיים לכל הדעות .

הארגון היה בשקט במשחקים האחרונים ולא שרק בוז שהקהל עודד . לא הייתה שום סיבה לשרוק להם בוז שהם התחילו לעודד.

http://www.youtube.com/watch?v=Fwo6vvI5xPI

הבוז פה הוא גם בשיר עצמו ולא רק לפני .

שלא ילכו לפי "חליל עקום " , אבל שלא ישרקו בוז שהארגון מעודד בשירים לגיטימיים לכל הדעות .

הארגון היה בשקט במשחקים האחרונים ולא שרק בוז שהקהל עודד . לא הייתה שום סיבה לשרוק להם בוז שהם התחילו לעודד.

שער 10 כל כך מת שזה עצוב

ברגע שרשמת שאתה מבין למה שרקו בוז לארגון בזמן שהם מעודדים בשיר של מני לוי, הוכחת שהוא צודק ואתה אחד מאלה שכן צריך שיפול עליו טיל, אתה ורוב שער 13 המוייסרים- קדימה למכבי נורדיה במילא משחקי חוץ עומד להיות סבל צרוף לך ולדומייך "הצד השני"...

אמרתי מילה על השירה למני לוי?

הארגון עשה הקדמה לשיר הזה של חצי דקה בערך בזה שהם עשו רעש וקמו ואז התחילו השריקות המכווונות לארגון לפני השירה למני

שער 10 כל כך מת שזה עצוב

הוא כ"כ מת ששמעתי בסרטון ששרו "אני יושב ושר היום" .. המצב קשה

לטב"ח יש תמונה מתאילנד או משו כזה שכתוב לו על היד fuck maccabi .. לא נוקט עמדה רק מציין עובדה

כן, אבל טב"ח גדל כאוהד מכבי, וכשחקן הוא בעיקר זונת קהל, אין לי בעיה עם זה.

אתמול הוא צייר על היד פאק מכבי, היום הוא שר כל פליט אדום הוא בן זונה, ומחר הוא ישיר ירוק עולה.

והכי חשוב - מאז שהגיע למכבי, הוא הבהיר שכולו צהוב נכון להיום. ברגע שרייכרט יעשה מאמץ מינימלי להראות לנו כקהל את זה, מרבית שריקות הבוז ייפסקו. לא כי נאמין שהוא צהוב בדם ושונא הפועל, אלא כי הוא לפחות מנסה להתקרב לקהל ולא שם זין.

תכלס אם להיות ישרים אז הסטטוס קוו שבו שחקנים מהפועל לא מתקבלים בעין יפה במכבי נשבר שוב כשבן חיים וזהבי עברו והפכו להיות שחקנים דומיננטים.

לפני כן היו בודדים ולא בולטים שחצו את הכביש..

בכל מקרה הגבול נפרץ מתישהו ועכשיו יש כאלה שמנסים לשים גבול חדש.

ריכרט שייך לחלק המזוהם ביותר באוהדי הפועל , אלו שקודם שונאים מכבי ובשם זה חצו את כל הגבולות האפשריים. אלו שמרשים לעצמם לשיר שירי שואה/גזים/לצחוק על אסונות וטרגדיות - שירים שהם מחוץ לקונצנזוס גם בקרב ארגוני האוהדים בארץ (חוץ מהפועל).

עכשיו השאלה אם אומרים , "הגבול כבר נחצה, אין שום משמעות לכלום מעבר לניצחונות ולתארים ולא משנה פסיק מעבר.."

או שמנסים לשמור על איוזשהי גחלת ומינימום של כבוד עצמי.

רוב האוהדים שטחיים ומן הסתם רוצים להנות מההצלחה הנוכחית ושאף אחד לא יקלקל להם את המסיבה עם כל מיני עקרונות וחארטות למנהם, כשהמסיבה תגמר הם כבר לא יהיו זה בטוח.

ושאף אחד לא ינסה לשכנע שמדובר באוהדים עם תפיסת עולם אנטי גזענית שנמאס להם ממשהו , אין להם שום דרך רציונלית או אידאל כלשהו אחר, סתם עדר ששורק בוז מעודד ומקלל לפי לוח התוצאות במגרש.

אוהדי הצלחות נטו ולא פסיק מעבר.

עכשיו אפשר להתחיל להתווכח..