Jump to content

הקהל של מכבי. מולטימדיה.

yzfR125

Recommended Posts

לא חסר אנשים שיבואו ל11. לא מבין את האלה שעומדים ושותקים. מנוי ל7 עולה אותו דבר שם גם אפשר לשבת בשקט לראות בזווית טובה.

ולראות תגובות בפייסבוק של הפנאטיקס... אנשים מגעילים חסרי מושג. אחרי זה שואלים למה לא מוציאים הודעות באינטרנט למה לא מדברים פה עם אנשים. אפילו על שלט שאמור לקרב את כל הקהל אנשים מזיינים תמוח על בוז לרייכרט שהושתק מכיוון הגוש ועל עוד כל מיני שטויות הזויות.

שום מילה על הריב החדש שלנו בעד/נגד רייכרט? כמובן ש11 נגד 13

לא יודע, הייתי ב 11 ושמעתי בוז מכל הכיוונים בבלומפילד

כל 11 תומך בארגון תיהיה בטוח,השאר לא מעניינים וגם לא משפיעים חוץ מהשריקות בוז שלהם שהארגון קם לעודד

"השאר לא מעניינים ולא משפיעים"

מי ישמע יושבי שער 11 עברו יום סיירות בעידוד.

חלק לא גדול משער 11 (שהוא שער מאוד קטן) מעודד במשך כל/רוב המשחק , השאר מצטרפים מדי פעם לשירים , ברור שבתדירות יותר גבוהה

משאר היציעים (7 ו-2 למשל) מהסיבה הפשוטה שהם יושבים קרוב לגוש ושומעים את העידוד .

ביציעים רחוקים 80% מהזמן בקושי שומעים את שער 11 , בעיקר במשחקים נגד קבוצות עם קהל אורח.

המצב הזה כנראה לא ישתפר כי אותם אנשים שלא מעודדים בשער 11 יחדשו לשם את המנוי גם בשנים הבאות.

שער 13 ו8 שרו טוב מאוד לפני שבוע מה קרה היום הם נעלמו בושה וחרפה כל הכבוד לארגון היום גם עודדו את פאבלו למרות הבוז מ8...והתעלמו מהבוז לרייכרט...מוצצאצוס(לקחת לי את הלב) שיר ענקקקקק וגם אהבתי תחדש (סויייייי סלסטההה) רק מכבי שליייי...אם מישהו יכול שירשום תמילים...לסיכום הארגון היה מעולה שער 11 מצד שמאל יושן בעמידה כרגיל ושלא נדבר על 10 השער הכי מת בארץץ....

כן ראדי לא ראדי, כן מחאה לא מחאה, כן רייכרט לא רייכרט- אנשים ששורקים בוז כשהארגון קם ומתחיל לשיר הם, בלשון המעטה, מאוד מאוד טיפשים.

ועוד בשיר של מני לוי. אין מילים.

כנראה שהעונה האחרונה הייתה עונת שיא עבור הקהל שלנו

הקהל מפורק כולם נגד כולם, לא מאשים אף אחד אבל אני לא רואה איך כל השערים חוזרים להתאחד ביחד זה פשוט המון אגו.

מצחיק שכל אלה ב13 ששרים לראדי ולרייכרט (בלי קשר לצודקים או לא) הם אלה ששורקים בוז לפאבלו מרגוליס זיו והאחרים שלא פוגעים במשחק נתון.

וואללה היו לי מחשבות בשבועות האחרונים. בחלק הסכמתי עם הפנאטיקס, בחלק עם שאר הקהל. אבל היום? הבנתי סופית שאני מאה אחוז מאחורי האירגון. קהל של מטומטמים וצבועים. מה אתם מעודדים את ראדי סתם ושורקים בוז לפאבלו? מוחאים כפיים לרייכרט ומקללים את מרגוליס? חבורת אידיוטים. אין לי מילים.

שמחתי מאוד שהאירגון החליט(אני מקווה שחד פעמי) לא לעשות שירים מיציע ליציע. רק שאלה, יש סיבה שלא היו שירי שחקנים אחרי הגולים?

מה הקטע שש11 לא שיתף את שער הקהל נמאס כבר מכל המלחמות אלה

אתה רציני? זה בערך כמו שמישהו יירק עליך ברחוב ואתה תלחץ לו את היד ותאמר לו תודה רבה יישר כוח

מי ששרק לחואן פבלו בוז אתם לא אוהדי מכבי בשבילי

ואלה ששרקו בוז שהארגון קם לעודד בכלל מגעילים

אתם אוהדי מכבי ? או רק מתי שבא לכם לעודד דווקא את ראדי בשביל להוכיח משהו לארגון ?

דבר אחד אני שחכתי להגיד

אני אישית לא שמעתי שירה לנימני בדקה ה-88 ועל זה כל הכבוד לארגון שהבינו שעדיף בלי זה

ברור שעדיף בלי זה.

אם לא היה את הארגון אתמול כמעט בטוח שהיו את האלה שמתחילם שירה לנמני כמו במשחקים האחרונים.

צריך שיפול טיל בשער 13,הרעש שהם עושים נשמע רק בגלל הגג שמעליהם

חבורת שרמוטות ששורקים בוז שהארגון קם לעודד,שורקים בוז לפבלו בגלל שהוא לא מוציא כדור מהר(אבל אם היה מוציא כדור מהר ומאבד היו שורקים בוז גם)

פשוט חבורה של סמרטוטים אפסים גיס חמישי ביציעים כמה אושר שבמשחקי חוץ לא מרגישים את אותם אפסים

כן ראדי לא ראדי, כן מחאה לא מחאה, כן רייכרט לא רייכרט- אנשים ששורקים בוז כשהארגון קם ומתחיל לשיר הם, בלשון המעטה, מאוד מאוד טיפשים.

ועוד בשיר של מני לוי. אין מילים.

אמנם שריקות הבוז לחואן פאבלו אתמול מוכיחות עד כמה השער הזה בנוי מאנשים מפגרים וחסרי מח, אבל במקרה הספציפי הזה אתם טועים. קודם כל הם שרקו בוז כשהחברה מהארגון קמו ועשו רעש עוד לפני השיר עצמו. דבר שני כשמפקירים את מכבי למשך 12 דקות (בין אם זה צודק או לא) צריך לדעת לקחת אחריות ולהבין ששאר הקהל לא ילך לפי החליל העקום הזה גם הפעם. ודבר אחרון, לגבי העידוד אתמול בכללי, ברוב דקות המשחק (כנראה שאחרי מהלכים יפים בכל זאת נשברים) ובמיוחד בהתחלה רוב יושבי שאר השערים שהם לא 11 ולא מעט משער 11 פשוט לא עודדו בגלל ה12 דקות הראשונות של המשחק, ככה שלבדוק את רמת העידוד אתמול זה לא משקף.

סתם שאלה, איך אתם יודעים שאלה ששרקו בוז לפאבלו הם אלה שעודדו את רייכרט ו/או ראדי? זה שבשני המקרים היו שריקות באצטדיון שהגיעו מהכיוון המערבי הכללי זו לא בדיוק ראיה להרשעה.