Jump to content

בן רייכרט - מה אתם רוצים ממנו?

Mushon8

Recommended Posts

בשונה ממנהגנו בקודש, אני נאלץ שלא להסכים איתך. איני רוצה להעביר את חיי בלחפש דברים לכעוס עליהם, אבל הכדורגל הוא בדיוק המקום בו אני מאפשר לעצמי, תחת הגבלות מסוימות כמובן, להתיר מעט את הרסן. הכדורגל הוא אמוציונלי והניסיון לעשות רדוקציה למונחי היגיון נתקל לעתים רבות במחסום. אני לא שונא את בן רייכרט, אני גם לא כועס עליו במיוחד. אני חושב שהוא עשה דבר טיפשי כפי שכולנו עושים דברים טיפשיים, וזה בסדר גמור. אבל גם כשאנחנו עושים דברים טיפשיים אנחנו מבינים שמוטל עלינו עול האחריות לגביהם. אדם שעומד בפני ערכאת דין מביע חרטה על מעשיו כי הוא יודע שהחברה תקל איתו, הוא יודע שיש לחרטה משמעות רבה. בן רייכרט מתעקש, כרגע, שלא להביע חרטה. הוא מתעלם באופן גורף מבקשות חוזרות ונשנות מאוהדים להתנצלות פשוטה על מעשה טיפשי. שחקנים אוהבים לשחק במועדונים גדולים, וזה לא רק בגלל כסף, מעמד או הצלחה מקצועית. שחקנים אוהבים לשחק במועדונים גדולים כי יש להם קהל גדול, וזה מרגש וכיף. אבל כל הכיף הזה כרוך בהכרה שהקהל הזה הוא לא רק אוסף של רובוטים, אלא אנשים בעלי רגשות. ואם פוגעים בקהל, אפשר להתנצל. לא רוצה להתנצל? לא חייב, אבל אנחנו לא חייבים שום דבר בחזרה.

כל מילה.

האפס דיבר על המוות של אדם שהיה מזוהה מאוד עם מכבי (מוני), אז היה בן 16, סבבה, בגלל זה קיבל את האפשרות להביע חרטה. הוא בוחר מסיבה לא מובנת שלא לעשות את זה.

בניגוד לבוז לראדי, או לבוז תיאורטי לערן זהבי מלך ישראל, יש כאן סיבה מוצדקת לקלל אותו. ועדיין לא אעשה את זה כי זה פוגע במכבי. אבל גם לא יקבל עידוד או מחיאות כפיים ממני.

אישית אני מקווה שיסרב לצאת להשאלה, כדי שיתייבש ביציע. הלוואי שיעשה את זה גם בעונה הבאה ובזאת שאחריה, והלוואי שיגמור את הקריירה העלובה שלו.

ברצינות יש למישהו ספק שאם ערן היה נתפס בהתבטאות כזאת הוא היה מתנצל?

תענו על זה ברצינות בבקשה.. אם הוא יבקש סליחה אז מה יקרה? היחס אליו ישתנה? תאהבו אותו?

אני אישית אתייחס אליו כאל כל שחקן. זה עדיין יסריח בעיניי שלקח לו כ"כ הרבה זמן, אבל אם אתרשם שההתנצלות כנה (אפילו אם הוא מתחרט רק בגלל היחס שמקבל כרגע מהאוהדים), אשתדל לשכוח את העבר שלו, ויקבל ממני יחס כמו כל שחקן אחר.

כמובן שעכשיו ההתנצלות שלו תצטרך להיות הרבה יותר משכנעת ממה שהייתי דורש אם היה מתנצל ברגע שחתם. ושוב אכתוב, אני הגנתי עליו כשחתם. הייתי בטוח שיתנצל ושלא אמורה להיות שום בעיה. טעיתי לצערי.

ילד זין אחושרמוטה גם יש לו פרצוף שדורש כאפות לפנים.. אוהד הפועל קלאסי. אבל בוז וקללות בזמן המשחק הוא לא יקבל ממני, כי מכבי מעל הכל, בטח מעל החוצפן הזה.

ילד זין אחושרמוטה גם יש לו פרצוף שדורש כאפות לפנים.. אוהד הפועל קלאסי. אבל בוז וקללות בזמן המשחק הוא לא יקבל ממני, כי מכבי מעל הכל, בטח מעל החוצפן הזה.

גם בנוסף להכל כסחן ופרובקטור רציני על המגרש, לא עושה לי טוב לראות אותו עם מדי מכבי קיצור

יכול לתת לך אלף דוגמאות של שחקנים שעברו מריאל לבארסה שזו יריבות פי 500 יותר כבדה משלנו להפועל. והם הפכו למלכים שם.

היריבות בין ברצלונה לריאל לא יותר כבדה מהיריבות בינינו. היא מפורסמת פי מליון, אבל השנאה הספורטיבית בין מכבי להפועל לא פחותה מהשנאה שם.

לא יודע, ראיתי עכשיו את התקציר.

דור בעיני לא פחות מכבי מאף אוהד ונראה שהוא שמח איתו בשער וקפץ עליו.

ארגון האוהדים צריך לשבת איתו ולהסביר לו שהדברים שאמר בעבר מפריעים לחלק מהקהל ושמצפים להתנצלות.

יש פה אובר דמוניזציה.

אם בן רייכרט היה עושה את מה שהוא עשה

בגיל 18 שיש לו קצת בינה ושכל היתי אומר אולי אתם צודקים

אבל הוא היה ילד בן 15 עוד ינוקא בחיתולים של אמא שלו יש לו חלב אם

מן הסתם גם אתם הייתם ילדים, הוא התבגר

שחררו אותנו מהילד בן 16 שלא הבין מה הוא עושה

הוא הבין טוב מאד, כשאתה ילד אתה אולי נסחף אבל אתה לא טיפש שלא מבין משמעות של מילים. ואם הוא נסחף ועכשיו בבגרותו הוא מתחרט אז שיעשה מעשה ויתנצל פומבית בפני מי שהוא צריך להתנצל בפניו.

יש זונות קהל שימצצו להקהך של הקבוצה שהם משחקים ופתאום עוברים לקבוצה הכי מרה ויעשו אותו דבר. אין מה לעשות זה התרבות כדורגל היום, כמעט ואין סמלים באמת.

אבל הוא אשכרה אוהד הפועל שאשכרה משחק במכבי. איך העובדה הזאת לא משגעת לכם את המוח. שינצל שלא יתנצל זה לא מעניין, הבנאדם אוהד הפועל וזה לא יישתנה.

אף אחד לא זוכר עונה שעברה איך הוא קיצץ לשחקנים שלנו את הרגליים? הוא חתיכת בן זונה מנייאק

אפילו קצת כבוד עצמי אין לכם?

היריבות בין ברצלונה לריאל לא יותר כבדה מהיריבות בינינו. היא מפורסמת פי מליון, אבל השנאה הספורטיבית בין מכבי להפועל לא פחותה מהשנאה שם.

לא הרבה יודעים אבל היתה חד צדדית עד שנות התשעים. בדומה לקטע שלנו עם חיפה, מדריד צחקו על ברצלונה על זה שלא שונאים אותם.

יש ספר שקיבל ביקורות טובות ששם למטרה להפריך את כל המיתוסים המוגזמים בנוגע ליריבות הזאת. קראתי חלק וזה מעניין מאוד. מתבסס בין היתר על המון המון ראיונות עם אנשים משני הצדדים שהיו שחקנים ובעלי תפקידים בשני המועדונים. ידעתם למשל שהקבוצה שפרנקו "אהד" וקיבלה עזרה היא בכלל אתלטיקו? פרנקו לא היה מונרכיסט, זה שמדריד היתה "ריאל" רק הוריד לו ממנה, והמשטר רק רכב על ההצלחה שלה קצת אחרי 5 זכיות בליגת האלופות ואמר שמייצגת את ספרד. אוהדי מדריד עד היום לא מבינים מה רוצים מהם כשמשייכים אותם לפרנקו. אבל בסופו של דבר הספר טוען שאמנם הבסיס ליריבות הוא לא פוליטי בשיט, אבל הרבה מהמיתוסים נהפכו למציאות מרוב שאוהדי שתי הקבוצות שוכנעו ושיכנעו את עצמם בנוגע אליהם. מרתק.

מה יריבות מה פה מה שם

הוא אשכרה היה ילד בן 15 שהוא אמר את זה

מה הוא הבין עוד היה לו שלט בחדר כניסה לבנות אסורה

גדל לו תלתל ראשון באשך השמאלי

תעזבו את הילד כבר ולא אני לא בא להגן עליו הוא יצטרך להוכיח הרבה שמגיע לו לשחק בקבוצה שלנו והוא טוב

אין צורך גם לעודד אבל לא צריך לקלל אותו

טל בן חיים לבש פאק מכבי ושבוע אחרי זה חתם במכבי

לא ידעתי אם זה פורסם כבר,ראיון של הפרה עם רייכרט אחרי המשחק אתמול.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.175970.html

שיפרסם הודעת התנצלות פומבית בפני משפחת פנאן במקום להתחנף לקהל של מכבי. מאוד פשוט.

ושוב במקום להתנצל הוא מתחנף. "מקווה שהקהל ישכח את האמירות שלי מגיל מאוד צעיר"

לפני שהוא מקווה לדבר כזה שילמד להתנצל

ושוב במקום להתנצל הוא מתחנף. "מקווה שהקהל ישכח את האמירות שלי מגיל מאוד צעיר"

לפני שהוא מקווה לדבר כזה שילמד להתנצל

מרתיח עוד יותר אמירות כאלה, עדיף שיתעלם וזהו.

יש הבדל בין קללות בין קבוצות לבין ביזוי כבוד המת, ואחרי שעשה מעשה כזה מזעזע שיפרסם התנצלות בפני כל משפחת פנאן. אני לא צריך את ההתנצלות כי אני לא אעודד אותו גם אחרי שיפרסם.

מה יריבות מה פה מה שם

הוא אשכרה היה ילד בן 15 שהוא אמר את זה

מה הוא הבין עוד היה לו שלט בחדר כניסה לבנות אסורה

גדל לו תלתל ראשון באשך השמאלי

תעזבו את הילד כבר ולא אני לא בא להגן עליו הוא יצטרך להוכיח הרבה שמגיע לו לשחק בקבוצה שלנו והוא טוב

אין צורך גם לעודד אבל לא צריך לקלל אותו

טל בן חיים לבש פאק מכבי ושבוע אחרי זה חתם במכבי

אני כל הזמן שומע על ילדים בני 15 שאתם אומרים שאין להם שיערות על הביצים.

רק לי היה?

שיפרסם הודעת התנצלות פומבית בפני משפחת פנאן במקום להתחנף לקהל של מכבי. מאוד פשוט.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4568788,00.html

הדבר הכי מעודד מכל התקופה חרא הזאת של הלכלוכים והוגעל נפש נגד הקהל של מכבי, זה שאם חשבנו ש-90% מהאוהדים שלנו צריכים או להקים מכבי נורדיה או למות, אז מתברר שהאחוז הוא 70-80 לאט לאט אחרי איזה עונה שתיים לא טובות וניפטר מעוד חארות ונחזור לחצי חצי הרגיל...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.