Jump to content

נקודת המבט שלי למחאה של אתמול .

Moti

Recommended Posts

שלמה שרף עכשיו ביציע העיתונות מסביר למה צריכים להפסיד לדבר על מחירי הכרטיסים ולמה זה לגיטימי לקחת מחירים כאלה כשיש עלק ביקוש.

עוד שינוי שחייבים לעשות בראש זה להפסיק לכבד או לחשוב שאנשים כמו שלמה הם עניין שולי, ולתקוף אותם ספיציפית על דברים שהם אומרים. ברגע שאנחנו מתעלמים מזה הזבל הזה מנצל את הבמה שלו כדי למעוך אותנו בשביל החברים שלו.

שלמה שרף עכשיו ביציע העיתונות מסביר למה צריכים להפסיד לדבר על מחירי הכרטיסים ולמה זה לגיטימי לקחת מחירים כאלה כשיש עלק ביקוש.

עוד שינוי שחייבים לעשות בראש זה להפסיק לכבד או לחשוב שאנשים כמו שלמה הם עניין שולי, ולתקוף אותם ספיציפית על דברים שהם אומרים. ברגע שאנחנו מתעלמים מזה הזבל הזה מנצל את הבמה שלו כדי למעוך אותנו בשביל החברים שלו.

ככה זה כשהוא חבר קרוב של אלי טביב..

הבחור צודק בכל זאת יש עלויות של אבטחה ועוד המחיר במשחק כמו דרבי כן צריך להיות גבוה יותר ממחיר משחק של פ''ת מול עכו גם משחק של בארסה ריאל עולה יותר מבארסה עם אלצ'ה

ושוב אנחנו חוזרים לעניין של "מה אכפת לי?" מה אכפת לי מעלויות האבטחה אני אוהד שרוצה לבוא למגרש עם אבא וחבר ולא יגמור ערב נגד הפועל עכו ב 300 שקל

כן, גם 70 שקל זה יקר - נטו פלסטר למחאה.

מעל ל 50 שקל המחאה כשלון

בסדר אפשר לקחת 70 שקל נגד חיפה הפועל וביתר אבל כל השאר זו גניבה.

מהפייסבוק של מכבי

אנחנו שמחים לעדכן כי הגענו להסכם עם הנהלת הפועל רעננה על מחיר כרטיס אחיד של 50 ש"ח לאוהדי הקבוצה האורחת (במכירה מוקדמת בלבד) במשחקים בין שתי הקבוצות העונה!

סוף סוף גם אצלנו יש התעוררות ומקווה שעוד קבוצות ילכו איתנו להסכמים דומים. עכשיו גם את הטיעון של אנחנו לוקחים הכי הרבה לקבוצות חוץ אין להם. למורות שרעננה גם ככה לקחה לנו בעונה שעברה חמישים שקל זה מראה שגם במכבי מתחילים ללכת לקראתנו בקטע של הנסיונות להוזלת מחירים במחקי החוץ.

מצחיק שהם אומרים "הגענו להסכם" כאילו הצליחו לשכנע את רעננה, כשאשר אלון הודיע כבר שהוא מתכוון למכור כרטיסים ב-50 שקל לכל המשחקים העונה.

חשוב להוציא הודעה מראש, אם הייתי יודע על המחאה לא הייתי קונה כרטיס. אחרי שקניתי אין מצב שאני אבזבז את הכסף שלי לריק, אני עובד קשה בשבילו וכל שקל חשוב. אז שיגידו מראש - אם הכרטיס כולל עמלה עובר את ה-50 אז לא באים. או מקסימום להודיע ישר אחרי שמפרסמים את מחיר הכרטיסים. אבל לא לעשות סחבת של כן מוחים/לא מוחים כי זה סתם מבלבל והמחאה מאבדת מהעוקץ שלה. עכשיו שכולם ראו שזה רציני אני בטוח שבמשחקי החוץ הבאים עוד יותר אנשים לא יבואו. רק תודיעו מראש.

חשוב להוציא הודעה מראש, אם הייתי יודע על המחאה לא הייתי קונה כרטיס. אחרי שקניתי אין מצב שאני אבזבז את הכסף שלי לריק, אני עובד קשה בשבילו וכל שקל חשוב. אז שיגידו מראש - אם הכרטיס כולל עמלה עובר את ה-50 אז לא באים. או מקסימום להודיע ישר אחרי שמפרסמים את מחיר הכרטיסים. אבל לא לעשות סחבת של כן מוחים/לא מוחים כי זה סתם מבלבל והמחאה מאבדת מהעוקץ שלה. עכשיו שכולם ראו שזה רציני אני בטוח שבמשחקי החוץ הבאים עוד יותר אנשים לא יבואו. רק תודיעו מראש.

אין סיבה שלא תשתמש בכרטיס שקנית

הארגון הודיע שהמטרה שלא יכנס ללוזון כסף לכיס

אם קנית כרטיס ולא השתמשת בו הכסף עדיין נכנס

אם יהיה מחיר אחיד 50 שח נגיד, למה שאקנה מנוי שעולה 1200 שח?

משמע שזה יוריד את מחירי המנויים, כדי ש- ״ישתלם״, והופס שוב אנחנו ב 11 אלף מנויים ובלי כרטיסים זמינים.

משתלם לקנות מנוי ולו רק בגלל כל הכאב ראש שזה חוסך לך כל העונה בלהשיג כרטיסים.

אז עכשיו תתחיל מחאה של:

אני מנוי, מבטיח לקבוצה הכנסה על כל העונה.

אם כך, מגיעה לי ההטבה של לקנות ב 40 שח כפול מספר המשחקים הצפויים (כמו כרטיסיית אוטובוס שזולה ממחיר בודדות)

הגיע הזמן שנלך עד הסוף ואם אפשר צריך לגייס אוהדים של עוד קבוצות כי המחאה הזאת מעל הכל.

אם עברו 12 שנים מאז מחאת החולצות השחורות, שהתבססה מההתחלה על נושא היחס לאוהדים, מחירי הכרטיסים, מחירי הקולה במגרש, ומאז כלום לא השתנה, כנראה שהקול שלנו לא חזק מספיק.

מה זה אומר חמישים שקל במחירה מוקדמת בלבד? כמה יעלה באיצטדיון? האם באמת תהיה אפשרות לקנות ב50 או שבגלל העמלה זאת שוב עבודה בעניים? כדי באמת לברר את העניין ולפרסם עמדה יותר ברורה כמו שקרישי הציע.

אם יהיה מחיר אחיד 50 שח נגיד, למה שאקנה מנוי שעולה 1200 שח?

משמע שזה יוריד את מחירי המנויים, כדי ש- ״ישתלם״, והופס שוב אנחנו ב 11 אלף מנויים ובלי כרטיסים זמינים.

כי אתה לא קונה מנוי ליציע שמאחורי השער ב1200! אתה קונה אותו ב750

אז מה אתה רוצה? שגם שער 8 ו13 יימכרו באותו מחיר ששער 5 (לאורחים)?

אתה מתעלם לגמרי מחווית הצפייה והמיקום (ונגיד גם הגג בשערים 2,13)

תמיד שערים במיקום יותר טוב עולים יותר, וככה זה צריך להיות. לא צריך להגזים.