Jump to content

רבע גמר גביע הטוטו- נושא משחק

הילד בן 30

Recommended Posts

אגב, שים לב למהלך הראשון של בן בסט.

בליגה שלנו הוא חיה.

ככה יהיה גם נוסא.

בשביל הליגה שלנו הכל יכול להספיק, גם בן הרוש שנראה נוראי במשחקים המוקדמים באירופה. מה שכן, עם כל ההגנתיות של נוסא(הדבר היחיד לזכותו שאפשר להגיד שהוא מחלץ כדורים טוב) אני לא יודע מה הוא יתרום לנו כשנצטרך את כל הפוש נגד הקטנות שמתגוננות. שים במאץ'-אפ מולו את ראדי, ותראה שהשני עדיף לנו ברוב המכריע של המשחקים בליגה.

בשביל הליגה שלנו הכל יכול להספיק, גם בן הרוש שנראה נוראי במשחקים המוקדמים באירופה. מה שכן, עם כל ההגנתיות של נוסא(הדבר היחיד לזכותו שאפשר להגיד שהוא מחלץ כדורים טוב) אני לא יודע מה הוא יתרום לנו כשנצטרך את כל הפוש נגד הקטנות שמתגוננות. שים במאץ'-אפ מולו את ראדי, ותראה שהשני עדיף לנו ברוב המכריע של המשחקים בליגה.

תשמע,זה פשוט מדהים שאתה מצד אחד אומר ״סומך על העיניים שלי״ ומצד שני מדבר על מיטרוביץ (!!!) כמישהו שעולה באיזשהו פרמטר על נוסא.למען האמת,לא הייתי בוחר במיטרוביץ בשום מצב.יותר מזה?תשאל אותי אם מיטרוביץ או ליאור ז׳אן,אני לוקח את ז׳אן.שלפחות יהיה מצחיק.

ראית את נוסט בדיוק 2 משחקים וכבר קבעתשמיטרוביץ טוב ממנו,שראדי עולה עליו ושהוא מחרב התקפות.היית מציע לך שתביט על הקישור שלך שוב ותבין כמה הוא צמא לשחקן כמו נוסא.וזה על סמך מה שהוא היה,כי באמת שכרגע אחרי 2 משחקים,אי אפשר לקבוע כלום,לפה או לפה.לעומת זאת?מיטרוביץ?אחד הזרים החלשים שהגיעו למכבי בפער.