Jump to content

הנחה למנויי מכבי תל אביב

סבסטנו

Recommended Posts

אז ככה.. אני רושם את ההודעה בשמו של בחור בשם יוסי, הוא קנה את המסעדה מול שער 5 בבלומפילד, שנקראת עכשו "המטבח של דוריס" רחוב שארית ישראל23.

הוא אוהד מכבי, ויודע שעד עכשו האזור הזה והמסעדה עצמה הייתה מזוהה עם אוהדי הפועל, אז כמ שאמרתי הוא אוהד מכבי ורוצה שהמקום יהיה מזוהה עם אוהדי מכבי תל אביב ולכן הוא מציע מבצע ליום רביעי הקרוב למשחק גביע הטוטו:

כל מי שיציג מנוי במסעדה יוכל לקבל:

שווארמה בפיתה + פחית ב30 ש"ח

ו\או נקניקיה בלחמנייה + טרופית ב15 ש"ח

מקווה שתהנו.

לא מכיר את המקום, אבל תחשוב שבמבצע אתה מקבל שווארמה בפיתה ב24, ופחית ב6.

בהרבה מקומות שראיתי מוכרים פיתה ב28-29 ופחית ב8, ככה שלא בטוח שזה לא מבצע נורמלי.

שכל אחד פשוט יעשה את השיקול שלו ויראה אם זה נראה לו סביר בהתאם למקומות באיזור/המקום שהוא בדרך כלל אוכל בו

שוב פעם, זה מקום חדש והתחלתי, אם זה יזרום טוב אולי יעשו עוד מבצעים ודברים דומים.

חוצמיזה לעשות הנחה אפילו קטנה לעשרת אלפים איש, זה לא הולך ברגל

שוב פעם, זה מקום חדש והתחלתי, אם זה יזרום טוב אולי יעשו עוד מבצעים ודברים דומים.

אם הוא ימכור עשרת אלפים פיתות עם שווארמה במשחק בגביע הטוטו באמצע השבוע - אני נותן לנהל לי את החיים.

אם הוא ימכור עשרת אלפים פיתות עם שווארמה במשחק בגביע הטוטו באמצע השבוע - אני נותן לנהל לי את החיים.

נראלי שהבנת את הכוונה.. הוא יכל להחליט שהוא עושה מכירה נגיד רק לשער 11

אני לא רוצה להכנס לזה,ולא להכנס לאדם בפרנסה,ובאמת שיחסית למחירים בשוק(באזור תל אביב) זה מחיר סביר,אבל לעשות הנחה? הוא מרוויח מאות אחוזים על כל מנה שהוא מוכר. אני יודע שיש שיקלולים של שכירות המקום וכו',אבל עדיין,הוא לא מפסיד על המנה הזאת..ואני יודע את זה בוודאות.

אני לא רוצה להכנס לזה,ולא להכנס לאדם בפרנסה,ובאמת שיחסית למחירים בשוק(באזור תל אביב) זה מחיר סביר,אבל לעשות הנחה? הוא מרוויח מאות אחוזים על כל מנה שהוא מוכר. אני יודע שיש שיקלולים של שכירות המקום וכו',אבל עדיין,הוא לא מפסיד על המנה הזאת..ואני יודע את זה בוודאות.

ברור שהוא לא מפסיד.. אני לא אומר לרגע שהוא מפסיד כסף מהמבצע הזה. אבל עוד פעם אני ארשום, הוא עושה את המבצע רק למנויים של מכבי בגלל זה פרסמתי את זה פה, לא בשביל לקדם לו את העסק ( כן, יש לי רצון שהוא יצליח אפילו שאני לא מכיר אותו ממש טוב), אם הוא סתם היה פותח מחוץ לבלומפילד והיה עושה מבצעים אז תאמין לי שלא הייתי פותח את הנושא הזה.

שמעו, זה מקום חד ולא מוכר, מקום כזה מוכר בד"כ שאוורמה ב24-26 ש"ח לפיתה.

קולה ב7-8.

ההנחה פה היא מזערית, אבל בסדר. בוא נראה אם שווה משהו לפני שקוטלים.

יש שאוורמה כבש?

וואלה בבני ברק היה מגש פיצה ב10 שקל(!) מול מכון מור,עד שהעלו את זה בחודשים האחרונים ל15,ובכניסה לברק מכיוון פתח תקווה יש פרגיות\חזה\שניצל ב10 שקל משו כזה..ושלא נדבר בכלל על מחירי השווארמות בירושלים(כמובן שבאיכות חרא,אבל למאנצ' זה בן זונה).

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.