Jump to content

Nfl 2014

Omer

Recommended Posts

לא שמעתי על זה... וואו...

http://sports.walla.co.il/item/2822657

B8APYqNCQAA3rlU.jpg

פייר, כששמעתי על זה צחקתי מרוב שזה כ"כ ניו אינגלנד. טיפוסי. בסופו של דבר כולם יזכרו להם שביליצ'ק רימה ושמאז הם לא זכו, ועכשיו עד שהם בדרך לזכות שוב - מגיע הדבר הזה.

בריידי ייזכר בתור אולי גדול הקוורטרבקים, בהחלט אחד הגדולים, אבל כל הסיפורים האלה יעיבו על הקריירה האדירה שלו. בין אם אחראי ובין אם לא. חבל, באמת חבל.

אגב, בעד מי אתם? אני מתלבט. דיפלייטגייט די הוציא לי את החשק מהפטס, ועדיין מגיע לבריידי. אני גם אוהב את גרונק ואת אדלמן. מגיע לשלושת אלה לזכות לדעתי.

אז איפה רואים את הסופרבול ?

במרכז עם עדיפות לבירה ללא תחתית..

יש אירוע דיי גדול של WINGS BAR בהאנגר 11 -

https://www.facebook.com/events/697150470404259/?ref_dashboard_filter=upcoming

יעלה לך משהו כמו 130 ש"ח נראה לי הכרטיס (צריך לקנות מראש, יש שם לינק. זה היה יותר זול בתחילת המכירה). יש כנפיים בלי הגבלה, ולא הצלחתי להבין אם זה כולל כמות מסוימת של בירה. זה לא זול, אבל בכל מקרה מדובר במשחק של בערך 4-5 שעות, אז ככה שגם אם תשב בבר ממוצע אתה תוציא לא פחות מ-100-150 ש"ח על שתייה ואוכל.

האמת שחבל לשתות יותר מדי במשחק כזה. כלומר, אם כבר אז לקראת הסוף.

ב-4 בלילה יש את טקס הפרסים של העונה, כנראה רוג'רס או וואט ה-MVP (ואולי אולי מארי).

אישית אני חושב שוואט לא יכול להיות MVP, ולא כי הוא שחקן הגנה אלא מהסיבה הפשוטה שהוא לא הגיע לפלייאוף. נכון שזה כי הוא משחק עם נגרים ולא באשמתו, ואם הוא היה מצליח לסחוב את הגרוטאות האלה (מה שהוא כמעט הצליח לעשות) אז יכול מאוד להיות שהיה מגיע לו, אבל שחקן שלא עלה לפלייאוף פשוט לא יכול להיות MVP.

אני מקווה שיוסטון תתחזק כי אני מאוד מסמפט אותם (בין היתר בגללו), וכי זה בזבוז ששחקן עצום כזה לא מתמודד בשלבים המכריעים. אני מת לראות אותו בפלייאוף, ומתחרה באיזה גמר קונפרנס.

לראות אותו מול בריידי למשל יכול להיות ענק.