Jump to content

רוצים לנסות להוריד מחירים?

melody

Recommended Posts

אומנם נשמע הגיוני אבל אני בכל זאת לא מסכים איתך. הוצאות הבטחה זה לא בהכרח אומר שהאוהד הפשוט אמור לממן אותם. מצידי שההתאחדות עצמה תממן את זה.

להגיד שזה בגלל הוצאות ההבטחה זה להוציא את בעלי הקבוצות תמימים ומסכנים, והם לא. אני מבטיח לך שגם אם המשטרה הייתה באה לבעלי הקבוצות ואומרת להם שההוצאות הבטחה ירדו בחצי, בעלי הקבוצות לא היו מורידים מחירי כרטיסים, כי למה להם כשאפשר להרויח עוד ועוד? ככה התרגלו בארץ.

אני מבטיח לך שבכל מקום אחר בעולם הוצאות ההבטחה הם לא פחות כבדות, וברוב העולם הקהל פי כמה וכמה בעייתי ואלים, ועדיין כרטיס למשחק נגד מכבי פ"ת עולה יותר מהרבה איצטדיונים בעולם.

יופי. אתה אומר שאתה לא מסכים ומצידך שההתאחדות תממן את זה....

אבל אתה אומר מה שמצידך ואני מסביר לך את המציאות. אף גוף לא מממן את ההוצאות האלה אז מי יממן את זה אם לא האוהד ?

לא מסכים איתך שברוב המקומות בעולם עלויות האבטחה גבוהות כמו פה. במשחקים גדולים יש יחס של משהו כמו סדרן/שוטר על כל 15 אוהדים. (זה בערך כמו שבאולד טראפורד יהיו 3000 שוטרים וסדרנים - לדעתי, מהפעמים שהייתי שם, אין חצי מהכמות הזאת. אולי שליש...)

לא יודע באיזה עוד מדינות דורשים יחס כל כך גבוהה של סדרנים שוטרים/קהל. לדעתי אצלנו, כמו בכל תחום, תגלה שהעלויות הן מהגבוהות בעולם. (חלק מזה בצדק חלק סתם תרבות של כסת"ח וחפיפניקיות - כי התפוקה של כל מאבטח היא נמוכה מאוד)

אני חושב שאם היו מורידים להם את עלויות האבטחה אז כן היו מורידים מחיר - כמובן שיש לקבוע את זה בחקיקה כדי למנוע את זה שינצלו את זה רק בשביל לעשות עוד רווח.

בשורה התחתונה המשטרה מצידה עושה מה שהכי קל לה - כסת"ח. היא דורשת עוד ועוד מאבטחים סדרנים ושוטרים כדי שאם חס וחלילה יקרה אסון, אז הם יצאו בסדר בועדת החקירה. (לא שהם בטעות ימנעו את האסון - כמו שלא מנעו את אמיר רנד או פסטיבל ערד).

כאשר הדימוי של קהל הכדורגל הוא עברייני ואלים (ויש גם בקרבנו כאלה שלא בדיוק עוזרים בקטע הזה) אז המשטרה לא מוכנה לקחת סיכונים ומעדיפה להשאר בצד הבטוח. שאתה תשלם כמה שצריך ושהם לא יצטרכו לחטוף בועדת חקירה.

במקרה הכי רע...אל תבוא לכדורגל. פחות כאב ראש בשבילם.

אתה באמת משווה את האוהד האנגלי לאוהד הערס הישראלי?

תשווה בין האוהד הטורקי, האיטלקי או היווני לישראלי. אלו תרבויות קצת יותר קרובות. אתה מוזמן גם להשוות בין אוהד כדורסל לאוהד כדורגל ישראלי.

יופי. אתה אומר שאתה לא מסכים ומצידך שההתאחדות תממן את זה....

אבל אתה אומר מה שמצידך ואני מסביר לך את המציאות. אף גוף לא מממן את ההוצאות האלה אז מי יממן את זה אם לא האוהד ?

לא מסכים איתך שברוב המקומות בעולם עלויות האבטחה גבוהות כמו פה. במשחקים גדולים יש יחס של משהו כמו סדרן/שוטר על כל 15 אוהדים. (זה בערך כמו שבאולד טראפורד יהיו 3000 שוטרים וסדרנים - לדעתי, מהפעמים שהייתי שם, אין חצי מהכמות הזאת. אולי שליש...)

לא יודע באיזה עוד מדינות דורשים יחס כל כך גבוהה של סדרנים שוטרים/קהל. לדעתי אצלנו, כמו בכל תחום, תגלה שהעלויות הן מהגבוהות בעולם. (חלק מזה בצדק חלק סתם תרבות של כסת"ח וחפיפניקיות - כי התפוקה של כל מאבטח היא נמוכה מאוד)

אני חושב שאם היו מורידים להם את עלויות האבטחה אז כן היו מורידים מחיר - כמובן שיש לקבוע את זה בחקיקה כדי למנוע את זה שינצלו את זה רק בשביל לעשות עוד רווח.

בשורה התחתונה המשטרה מצידה עושה מה שהכי קל לה - כסת"ח. היא דורשת עוד ועוד מאבטחים סדרנים ושוטרים כדי שאם חס וחלילה יקרה אסון, אז הם יצאו בסדר בועדת החקירה. (לא שהם בטעות ימנעו את האסון - כמו שלא מנעו את אמיר רנד או פסטיבל ערד).

כאשר הדימוי של קהל הכדורגל הוא עברייני ואלים (ויש גם בקרבנו כאלה שלא בדיוק עוזרים בקטע הזה) אז המשטרה לא מוכנה לקחת סיכונים ומעדיפה להשאר בצד הבטוח. שאתה תשלם כמה שצריך ושהם לא יצטרכו לחטוף בועדת חקירה.

במקרה הכי רע...אל תבוא לכדורגל. פחות כאב ראש בשבילם.

שים לב מה הבחור מתחתיך רשם, אני יותר כיוונתי לקהלים שהוא הזכיר, פחות לאנגלי. לקהלים כאלה סדרנים בני 60 שעולים שקל תשעים זה לא מספיק.

בכל מקרה, כל עוד אתה האוהד אומר שאתה צריך לשלם בגלל עלויות ההבטחה, ככה זה ישאר.

כשאתה תצא לחרם עם אמירה ש"על הזין שלי עלויות ההבטחה, אני בחרם", הרבה אנשים שם למעלה יעשו פתאום מאמץ ואתה פתאום תגלה שהם דווקא כן יכולים למצוא הסדר. כל עוד אתה משלם הם לא מתאמצים.

ברגע שאתה יוצא לחרם מול המועדונים ופוגע בהם ישירות אתה סך הכל מפעיל את כח הרצון שלהם כדי לפעול בנושאים הגדולים יותר כמו עלויות הבטחה וכדומה.

לך יש את הכח כצרכן להשפיע בעקיפין על החלטות גדולות יותר בכך שאתה פוגע ישירות קודם כל בבעלי הממון וגורם להם לשנות את המציאות בעזרת הכח וההשפעה שיש להם.

זאת דעתי.

אז אין לך מושג מהי תרבות אולטראס. מצטער.

וזו הודעה מביכה למדי.

טוב, מסתבר שטעיתי.

החלטה מבורכת!

מה עושים מי שקנה כרטיס לפני הדחייה של המשחק?

הארגון מחרים את המשחק באופן רשמי,כתבו עכשיו בפייס.

כל הכבוד להם שאפו ענק

פשוט להגיד את האמת שלארגונים שלנו כנראה יש כרגע ( ותמיד..) 'מלחמות' יותר חשובות ממלחמות הקהל הרחב...

העיקר ימשיכו לכתוב לנו שהם אלה ששומרים על היציע ועל הכדורגל...פעם אחת לא ראיתי תפנאטיקס עושים מחאה או צעד כלשהו לטובת הקהל הרחב.

כל המחאות, השבתות העידוד למיניהן, תמיד היו אך ורק למען אג'נדות פרטיות שלהם.

מצחיק שיש פה עוד כאלה שמעזים לרדת על הקופים. הלוואי עלינו ארגון שבכלל אכפת לו מהקהל הרחב.

לא נראה לי שיש מישהו מהארגון שבכלל הגיב בנושא הזה (העיקר מנהלים נושא של 20 עמודים על משהו שהרבה פחות עקרוני לקהל הרחב, והרבה יותר עקרוני לבערך 10 אנשים מתוכם)

אני חושבת שאתה צריך להתנצל...

מי שקנה שיחזיר תכרטיס

חייבים להלחם בתופעה הזאת

בעקרון לאן לא מאפשרים החזרת כרטיסים פחות משבוע לפני האירוע.

אני אנסה, נראה מה יהיה.

אני חושבת שאתה צריך להתנצל...

האמת שאני לא חושב

א. כי בשעת כתיבת הדברים הארגון לא פרסם שהוא לא מגיע. יותר מזה, בשעת כתיבת הדברים הוא לא חשב בכלל על לא להגיע

ב. קרו דברים בשעות האחרונות שגרמו לשינוי כיוון הזה. הארגון "נגרר" להחרמה הזאת לא הלך או הוביל אליה כמו שארגון אוהדים אמור לעשות. (ראה הקופים)

ג. עפ"י כל הרחש מסביב יש פה יותר מהחרמה בגלל מחירי הכרטיסים. הרבה מעבר. לא שמישהו בארגון יודה בזה פה אבל מן הסתם יש לזה יותר קשר לדברים שקשורים בארגון מאשר בדברים שקשורים לקהל הרחב.

אבל כמו שלמדתי, אצל הארגון הזה תמיד רב הנסתר על הגלוי, ולעולם הרי לא ישתפו את האוהדים במה שבאמת הולך, וכנראה שהולך..

הרי תפקידנו רק לעמוד מהצד ולהריע לחבורת האמיצים...

אז אני לא מצטרף לברכות כל כך מהר.

למה בציון ההודעה על המחאה נכתב : "הנהלה של מלשינים"?

אגב נראה שהקרע בין ההנהלה לקהל הוא פשוט עצום.

איזה קרע יש בין ההנהלה לקהל?

אני מכיר הרבה מאוד אנשים בקהל של מכבי וכולם אוהבים את ההנהלה (כולל אותי) ומתפללים שלוש פעמים ביום לכיוון קנדה.

איזה קרע יש בין ההנהלה לקהל?

אני מכיר הרבה מאוד אנשים בקהל של מכבי וכולם אוהבים את ההנהלה (כולל אותי) ומתפללים שלוש פעמים ביום לכיוון קנדה.

הוא התכוון לארגון

האמת שאני לא חושב

א. כי בשעת כתיבת הדברים הארגון לא פרסם שהוא לא מגיע. יותר מזה, בשעת כתיבת הדברים הוא לא חשב בכלל על לא להגיע

ב. קרו דברים בשעות האחרונות שגרמו לשינוי כיוון הזה. הארגון "נגרר" להחרמה הזאת לא הלך או הוביל אליה כמו שארגון אוהדים אמור לעשות. (ראה הקופים)

ג. עפ"י כל הרחש מסביב יש פה יותר מהחרמה בגלל מחירי הכרטיסים. הרבה מעבר. לא שמישהו בארגון יודה בזה פה אבל מן הסתם יש לזה יותר קשר לדברים שקשורים בארגון מאשר בדברים שקשורים לקהל הרחב.

אבל כמו שלמדתי, אצל הארגון הזה תמיד רב הנסתר על הגלוי, ולעולם הרי לא ישתפו את האוהדים במה שבאמת הולך, וכנראה שהולך..

הרי תפקידנו רק לעמוד מהצד ולהריע לחבורת האמיצים...

אז אני לא מצטרף לברכות כל כך מהר.

"תמיד רב הנסתר על הגלוי" ואתה בכל זאת ממהר להסיק כמה שיותר מסקנות.

רציני עכשיו , אמרת מקודם שהם צריכים להצטרף על המחאה , מה זה משנה אם הארגון שלך הוא זה שהתחיל או מחליט לשתף פעולה למען מטרה חשובה לכולנו?

מצד אחד אומרים שהארגון שם זין על הקהל ומצד שני אומרים שעכשיו הוא נגרר אחריו כי הקהל ביקש החרמה.

מצד אחד אומרים שהארגון לא עושה כלום למען כלל הקהל ועכשיו שהוא מצטרף למחאה הזאת עדיין הוא לא בסדר.

מצד אחד אומרים שהארגון הוא מטפח גזענות ביציע ושהוא שותק משחק שלם פתאום לשיר "אין אדומים אין פיגועים" זה בסדר גמור כי בוז לא היה והשירה הייתה די חזקה בדרבי.

האם קיים איזשהו סרט שהארגון יעשה משהו ולא יהיו כל כך הרבה תלונות?

אני בדרך כלל לא אוהב להיכנס לכל הוויכוחים המפגרים האלה שנמשכים עד דף 353856247264 , אבל כאחד שמסתכל מהצד זה נראה כאילו אנשים מחפשים בכוח רק איפה ללכלך.

מבלי להיכנס לפרשנויות ספקולוצית או אנא ערף מה , הארגון הודיע על חרם על אותו משחק (ולא משנה מה הסיבה באמת)? יש פה הזדמנות לעשות מחאה גדולה , הרי כל הזמן הטענות היו שכיחידים זה לא יעבוד ואם הארגון יבוא אז תמיד יבואו הרבה , הנה הארגון לא בא , בואו נעמיד את כל הטענות האלה במבחן