Jump to content

רוצים לנסות להוריד מחירים?

melody

Recommended Posts

הייתי שמח אם הייתה פעילות משותפת של כל הארגונים של הקבוצות בארץ שיעשו יד אחת בכל מה שקשור למחאה על הכרטיסים אבל בעולם שלנו זה פשוט חסר סיכוי... כל ארגון ילכלך על השני ותוסיפו לזה את השנאה וזה יכול להוביל לדברים לא נעימים

בכל זאת מכבי יודעת שההכנסה שהיא תעשה ממשחקים נגד כל קבוצה שהיא לא חיפה ביתר ב''ש והפועל אז צריך לחתור להסכם עם שאר הקבוצות למחיר אחיד של 50 שקל בלי קשר לגבר, אישה, ילד או מבוגר במילא רוב הקבוצות שמתארחות אצלנו לא ממלאות את שער 5 ושער 4 בעצם שייך לנו אז במקום לעשות רווח של 2000 שקל מ20 אוהדים שלמכבי פתח תקווה שיבואו למשחק איתנו נעשה רווח של 1000 שקל מאותם 20 וכשאנחנו נתארח שם ונביא לשם 5000 איש במקום שכל אחד ישלם 100 והם יעשו חצי מיליון שקל הכנסה מהכרטיסים הם יעשו קופה יפה של 250 אלף שקל... זה ימשוך יותר צופים מכל הקהלים בארץ ובעיה אחת מתוך ה742 בעיות שיש בכדורגל הרקוב שלנו תיפטר... ובפועל אני מאמין שאנחנו נמשיך לשלם 100 שקל למשחק נגד רעננה והמחירים בדרבי ימשיכו לטפס כל שנה מחדש

דרך פשוטה וברורה להורדת המחירים שמשום מה לא מדברים עליה היא להיפטר מהעלוקה מוצצת הדם הזו שנקראת משרד כרטיסים. הלחץ האמיתי שלנו צריך להיות בכיוון הזה. דרך מאוד קלה לחסוך 10-15% ממחיר הכרטיס ואף יותר כשקונים נוער.

דרך פשוטה וברורה להורדת המחירים שמשום מה לא מדברים עליה היא להיפטר מהעלוקה מוצצת הדם הזו שנקראת משרד כרטיסים. הלחץ האמיתי שלנו צריך להיות בכיוון הזה. דרך מאוד קלה לחסוך 10-15% ממחיר הכרטיס ואף יותר כשקונים נוער.

לרוב הקבוצות אין אתר נורמלי שיכול להיות עם אופציה כזאת (עזוב את זה שיש קבוצות בכלל בלי אתר)... בגלל זה חייבים את המשרד כרטיסים.. בקשר לקבוצות כמו מכבי וחיפה אני באמת לא מבין למה צריך כשיש מערכת שפועלת גם בנושא השיווקי אני בטוח שהן יכולות לפעול לבד בנושא הזה.. אולי לא הכל אנחנו יודעים בקשר לזה.. אני עוד לא מבין מה קרה בכלל עם החוק של העמלה

מכבי נגד רעננה, מחיר כרטיס לשער 5 :

105 ש"ח

בכל משחק חוץ אנחנו פשוט נקבל את זה כמו בומרנג, זה מתחיל כבר עכשיו במושבה.

אשכרה בתור סטודנט, בלתי אפשרי יהיה ללכת למשחקי חוץ.

זה לא נכון.

במשחקי חוץ לוקחים לנו הרבה כסף כי יודעים שנבוא בהמונים.

אין קשר לעובדה שמכבי לוקחת הרבה על משחקים בבלומפילד כי הוא סולד אאוט.

להפך, אם האוהדים הרבים של הפועל רעננה לא רוצים לבוא לבלומפילד - אפשר לפתוח מכירה לקהל הרחב של מכבי גם לשער 5.

הכל זה עניין של היצע וביקוש!

כל הכבוד לחיפה בקטע הזה (זה ממש מטריד שאני מוצא את עצמי מצדיק אותם כל כך הרבה לאחרונה כולל עם הקללות לטווטחה המנוול), הלוואי שכולם יצטרפו אליהם, וזאת הדרך היחידה להזיז משהו כל היתר זה סתם דיבורים, אף אחד לא יוריד שקל בשביל הפרצוף היפה של מישהו תהיו בטוחים.

למנש: זיו צודק ובמשחק שאבי חזר בטדי היו 400-500 בלבד ומאז לעולם השערורייה של 120 ש"ח לכרטיס מבוגר (132 עם העמלה), לא חזרה...

העסק מאוד פשוט - כל עוד אוהדים שלנו ימשיכו ללכת ולשלם כספים כאלו כי "אני לא יכול, זו התמכרות, ואני לא יכול להשאיר את הקבוצה לבד, ואם לא אני יהיו אחרים" אז המחירים ימשיכו להיות כאלה.

סה טו.

פשוט להגיד את האמת שלארגונים שלנו כנראה יש כרגע ( ותמיד..) 'מלחמות' יותר חשובות ממלחמות הקהל הרחב...
העיקר ימשיכו לכתוב לנו שהם אלה ששומרים על היציע ועל הכדורגל...פעם אחת לא ראיתי תפנאטיקס עושים מחאה או צעד כלשהו לטובת הקהל הרחב.
כל המחאות, השבתות העידוד למיניהן, תמיד היו אך ורק למען אג'נדות פרטיות שלהם.

מצחיק שיש פה עוד כאלה שמעזים לרדת על הקופים. הלוואי עלינו ארגון שבכלל אכפת לו מהקהל הרחב.

לא נראה לי שיש מישהו מהארגון שבכלל הגיב בנושא הזה (העיקר מנהלים נושא של 20 עמודים על משהו שהרבה פחות עקרוני לקהל הרחב, והרבה יותר עקרוני לבערך 10 אנשים מתוכם)

אני לגמרי בעד הטרנד הזה, ואשמח אם כל הארגונים יצטרפו למחאה ולא יגיעו למשחקים.

יש מחאות ויש מחאות. הרגשה שלי שימשיכו להגיע למשחקים.

הבחור החיפאי צודק ב 1000000 אחוז אחי.

העניין הוא שהארגון שלך לא משלם את המחיר שאתה משלם לדרבי ורובם נכנסים עם כרטיסי נוער אז למה שהם יחרימו משחק בגלל מחירים ?

אפשר פשוט להשבית עידוד בגלל אג'נדות פרטיות שלהם. זה הרי מה שבאמת מעניין.

פעם אחת אני רוצה שמכבי לא יעבירו לארגון כרטיסים למשחקי חוץ ויעמידו אותם לקנות כרטיסים איתך בקופה, מעניין אם אז לא תהיה החרמה של משחק (חלילה לא בגלל המחיר כמובן, אלא בגלל "הפגיעה בשומרי היציע")

הבחור החיפאי צודק ב 1000000 אחוז אחי.

העניין הוא שהארגון שלך לא משלם את המחיר שאתה משלם לדרבי ורובם נכנסים עם כרטיסי נוער אז למה שהם יחרימו משחק בגלל מחירים ?

אפשר פשוט להשבית עידוד בגלל אג'נדות פרטיות שלהם. זה הרי מה שבאמת מעניין.

פעם אחת אני רוצה שמכבי לא יעבירו לארגון כרטיסים למשחקי חוץ ויעמידו אותם לקנות כרטיסים איתך בקופה, מעניין אם אז לא תהיה החרמה של משחק (חלילה לא בגלל המחיר כמובן, אלא בגלל "הפגיעה בשומרי היציע")

כל ארגון אוהדים מקבל את ההטבות האלה.

וחוץ משה , לפני שנה שהפנאטיקס ניסו לארגון מחאה נגד ההתאחדות ובית הדין בעקבות העונש ( מחה לא למען אד׳נדה פרטית שלהם ) הם לא קיבלו סכין בגב , אלא חרב.

אגב, רק תשימו לב שהקהל בארץ כל כך התרגל שמזיינים אותו שהוא בעצמו מבקש להגיע למחירים של 40/80. זה עצוב.

זה בדיוק כמו שבחנויות בגדים דופקים לכם מחירים של 250 שקל לחולצה ואז עושים הנחה של 50 שקל ומרצים אתכם. זה נקרא עבודה בעיניים, אל תיפלו בזה.

הכדורגל הישראלי לא שווה יותר מ50 שקל אחיד. לדעתי אפילו 40. הכדורגל הישראל משווע למחירים נמוכים כדי למלא איצטדיונים.

כולם צועקים כל הזמן אין פה תרבות ספורט. צועקים ולא עושים כלום. אין פה תרבות ספורט כי קודם כל אין פה רצון להביא קהל. בלי קהל, איצטדיונים מלאים ואוירה בכל מגרש לא יעזור גם 10 בעלים עשירים - הכדורגל הישראלי ישאר במקום.

מנסים לקדם את הכדורגל הישראלי ולדלג על נושא הקהל, כי זה נושא כואב. כואב לכיס של העסקנים.

הקהל הוא הבסיס להצלחה. בלי קהל, בלי דור צעיר ביציעים - אין תרבות ספורט.

וחוץ משה , לפני שנה שהפנאטיקס ניסו לארגון מחאה נגד ההתאחדות ובית הדין בעקבות העונש ( מחה לא למען אד׳נדה פרטית שלהם ) הם לא קיבלו סכין בגב , אלא חרב.

וואלה ? למה מי עשה את הבלאגן באשדוד שעליו נענשנו ? (להזכירך אנשים עם קפוצ'וני נינג'ה שהקיפו את השופט ואת ג'קי)

למי לקחו מנוי ? למה ?

ניסו להסיט את האש מההתנהגות שלהם לבתי הדין בדיוק בשביל שזה לא ידבק בהם כארגון מול ההנהלה (מה שקרה) ומול הקהל (מה שלא קרה)

רכבו על העונש הלא פורפורציונאלי של הדיין ההזוי על מנת להסיט את האש מההתנהגות שלהם ומאנשיהם 'לשחיתות' של בתי הדין.

לא מגנים על אף אחד חוץ מעל עצמם ואנשיהם.

מה בין זה לבין מחאה על מחירי כרטיסים?

מה שהוא אמר שהקופים - למרות שגם הם נהנים ככל הנראה מאותן הטבות - עושים את המחאה הזו.

בכל אופן, לא ברור לי למה אנשים ממשיכים להסתכל על כמה מכבי לוקחת מהיריבות שלה. זה רלוונטי רק לדרבי / חיפה ואולי ב"ש / בית"ר. לגבי כל יתר הקבוצות זה לא רלוונטי בכלל. הדבר היחידי שרלוונטי הוא כמה אוהדים יבואו במחיר 100 וכמה אוהדים יבואו במחיר 60.

ובלי קשר, רביד צודק. לאן = עלויות נוספות בשעור 10-15% משווי הכרטיס וזה משהו שאפשר לחסוך אותו די בקלות. הבעיה היא - לאן נותנת עבור רוב קבוצות הליגה ערבויות לבקרה התקציבית, ורוב הקבוצות חייבות את הערבויות האלה.

קסטור זאת הייתה תגובה לזה שהוא אמר שמה שמניע את הפנאטיקס במחאות שלהם זה אג׳נדה פרטית.

אי אפשר לנהל מחאה על נושא שנוגע את כלל האוהדים בזמן שאתה בעצמך נרדף (ולא נכנס לזה שאם בצדק או לא).

זה נראה כאילו מחפשים פה רק איך להשליך על הארגון כל מיני דברים , וגם שהארגון כן ניסה לעשות מחאה שלא נוגעת רק לעצמו , כמו אחרי אשדוד שנה שעברה , הוא נבגד על ידי ההנהלה אחרי שהיא (לטענת הארגון , ואני מאמין לזה בגלל שהוא זוכה אחר כך) גורם בכיר רנדומלי בארגון שלא היה במשחק/היה אבל לא היה לו קשר להתפרעות (לא זוכר במדויק) ופשוט הקריבה אותו כדי לרצות את אותם גורמים שמחו נגדם.

כל הכבוד לקופים על המחאה שלהם , הלוואי וגם הפנאטיקס יצטרפו אבל כרגע אי אפשר לבוא אליהם בטענות .

חבל שלא התאגדנו מראש כמו שצריך לקראת המשחק הזה, עכשיו זה כבר די מאוחר כי יש מלא אוהדים שקנו כבר כרטיסים ( עוד מלפני דחיית המשחק)

יש פה שעת כושר שאני לא יודע אם תחזור, התאחדות עכשיו והודעה משותפת של אירגוני האוהדים הגדולים בארץ + תקשורת + מנהלת חדשה שרוצה להוכיח את עצמה

ואנחנו יכולים לשנות פה את המצב לשנים קדימה

קסטור זאת הייתה תגובה לזה שהוא אמר שמה שמניע את הפנאטיקס במחאות שלהם זה אג׳נדה פרטית.

אי אפשר לנהל מחאה על נושא שנוגע את כלל האוהדים בזמן שאתה בעצמך נרדף (ולא נכנס לזה שאם בצדק או לא).

זה נראה כאילו מחפשים פה רק איך להשליך על הארגון כל מיני דברים , וגם שהארגון כן ניסה לעשות מחאה שלא נוגעת רק לעצמו , כמו אחרי אשדוד שנה שעברה , הוא נבגד על ידי ההנהלה אחרי שהיא (לטענת הארגון , ואני מאמין לזה בגלל שהוא זוכה אחר כך) גורם בכיר רנדומלי בארגון שלא היה במשחק/היה אבל לא היה לו קשר להתפרעות (לא זוכר במדויק) ופשוט הקריבה אותו כדי לרצות את אותם גורמים שמחו נגדם.

כל הכבוד לקופים על המחאה שלהם , הלוואי וגם הפנאטיקס יצטרפו אבל כרגע אי אפשר לבוא אליהם בטענות .

הוא ענה לך על הטענה הזו.

ורק אוסיף, שאולי, רק אולי, אם הארגון היה נלחם בכל כוחו למען הקהל הרחב בדברים שחשובים לקהל הרחב, הקהל הרחב היה נאות להילחם למען הארגון בדברים שחשובים בעיקר לארגון (בכל מקרה לא למען גזענות, כן, אבל אולי על הרחקות בלתי מוצדקות של אוהדים).

נוצר פה מצב די אבסורדי (אבל מעניין) שדווקא בעלי הקבוצות ישמחו לרכב על המחאה הזאת.

בעלי הקבוצות זועקים כבר כמה שנים כנגד הוצאות האבטחה המאוד גבוהות שהם נדרשים לשלם (בעקבות הנחיות המשטרה),

תחשבו שמבחינת אל טביב אם יש לו צפי של 30,000 איש והוא לא מתמחר כרטיס למשחק ב 100 שקל הוא מפסיד כסף. כי ידרשו ממנו מאות שוטרים וסדרנים לאירוע בסדר גודל שכזה.

חיים רמון השבוע אמר שבדרבי היה לו איצטדיון מלא אבל הוא הפסיד כסף.

לדעתי לבעלי הקבוצות אין שום בעיה לקבוע כרגע מחיר מקסימום של 80/40 אפילו 50 (לחלקם) רק שיסבסדו או יפחיתו להם מדרישות האבטחה.

נוצר פה שוק שלם שמתפרנס מהכדורגל בחסות חוק הספורט - שצעקתם להוציא את המשטרה מהיציעים אז המשטרה לקחה צעד אחורה אבל מחייבת על כל שוטר 2 סדרנים + שוטרים מסביב למגרש.

קיצר, זה לא כזה פשוט, כי המאבק פה הוא בכלל לא מול ראשי הקבוצות - זה מול המשטרה ומשרד הספורט. עד שהם לא יעשו מעשה (סבסוד הוצאות, או שינוי פקודות האבטחה) אין ממש מצב להורדת מחירים.

אני בעד מחאה כי מחאה זה הדבר היחידי שיכול להציף את הנושא לסדר היום ולאלץ את הגורמים הרלוונטיים לחשוב על פתרונות יצירתיים. כרגע מי שסובל זה האוהדים ובעלי הקבוצות בעוד שחברות האבטחה חוגגות.

נוצר פה מצב די אבסורדי (אבל מעניין) שדווקא בעלי הקבוצות ישמחו לרכב על המחאה הזאת.

בעלי הקבוצות זועקים כבר כמה שנים כנגד הוצאות האבטחה המאוד גבוהות שהם נדרשים לשלם (בעקבות הנחיות המשטרה),

תחשבו שמבחינת אל טביב אם יש לו צפי של 30,000 איש והוא לא מתמחר כרטיס למשחק ב 100 שקל הוא מפסיד כסף. כי ידרשו ממנו מאות שוטרים וסדרנים לאירוע בסדר גודל שכזה.

לדעתי לבעלי הקבוצות אין שום בעיה לקבוע כרגע מחיר מקסימום של 80/40 אפילו 50 (לחלקם) רק שיסבסדו או יפחיתו להם מדרישות האבטחה.

נוצר פה שוק שלם שמתפרנס מהכדורגל בחסות חוק הספורט - שצעקתם להוציא את המשטרה מהיציעים אז המשטרה לקחה צעד אחורה אבל מחייבת על כל שוטר 2 סדרנים + שוטרים מסביב למגרש.

קיצר, זה לא כזה פשוט, כי המאבק פה הוא בכלל לא מול ראשי הקבוצות - זה מול המשטרה ומשרד הספורט. עד שהם לא יעשו מעשה (סבסוד הוצאות, או שינוי פקודות האבטחה) אין ממש מצב להורדת מחירים.

אני בעד מחאה כי מחאה זה הדבר היחידי שיכול להציף את הנושא לסדר היום ולאלץ את הגורמים הרלוונטיים לחשוב על פתרונות יצירתיים. כרגע מי שסובל זה האוהדים ובעלי הקבוצות בעוד שחברות האבטחה חוגגות.

אומנם נשמע הגיוני אבל אני בכל זאת לא מסכים איתך. הוצאות הבטחה זה לא בהכרח אומר שהאוהד הפשוט אמור לממן אותם. מצידי שההתאחדות עצמה תממן את זה.

להגיד שזה בגלל הוצאות ההבטחה זה להוציא את בעלי הקבוצות תמימים ומסכנים, והם לא. אני מבטיח לך שגם אם המשטרה הייתה באה לבעלי הקבוצות ואומרת להם שההוצאות הבטחה ירדו בחצי, בעלי הקבוצות לא היו מורידים מחירי כרטיסים, כי למה להם כשאפשר להרויח עוד ועוד? ככה התרגלו בארץ.

אני מבטיח לך שבכל מקום אחר בעולם הוצאות ההבטחה הם לא פחות כבדות, וברוב העולם הקהל פי כמה וכמה בעייתי ואלים, ועדיין כרטיס למשחק נגד מכבי פ"ת עולה יותר מהרבה איצטדיונים בעולם.

רק אתקן שהעובדה הזאת כמובן לא נכונה, וזה לא משנה אם הוא אמר את זה או לא.

יש להם כ-6000 מנויים, עם עלות ממוצעת של 1000 שקל למנוי (בתכלס הרבה יותר), תחלק את זה ב-20 משחקים בעונה, וזה 300 אלף שקל למשחק.

ככה שאם ה-400 אלף שקל שהוא עשה מהאוהדים שלנו לא הספיק לו, אז המנויים שלו כן.

אבל בלי קשר כן, ההוצאה על אבטחה מוגזמת.

טוב עשיתי לייק לדף כרטיס לכל כיס.

15 מהחברים שלי עשו לזה לייק

2 אוהדי ביתר

3 אוהדי חיפה

אוהד הפועל

וכל השאר מכבי

זה נראה טוב, אם כולם יחרימו זה באמת יכול להצליח