Jump to content

רוצים לנסות להוריד מחירים?

melody

Recommended Posts

כרטיסים נגד הפועל רעננה

מחירי הכרטיסים:

מחיר כרטיסים באינטרנט ובטלפון:

שערים 2/13

115 ₪

שערים 5,7,8

מבוגר – 105 ₪

נער/חייל/אישה – 55 ₪

באמת שאם אלה המחירים אין לנו מה להתלונן שנגיע לנתניה ונשלם שם למעלה מ100 שקל בסיבוב השני

איפה ראית את המחירים האלה?

מכבי פרסמו עכשיו שהמחירים לגביע הטוטו יהיו 50 שקלים (בעלי מנויים כניסה חינם)

מעניין אותי מה התפקיד של המנהלת אם לא לדאוג קודם כל לדברים האלה? (או שרגע, המנהלת בעצם לא מורכבת מבעלי אינטרסים?)

לדעתי הדרך הטובה ביותר להורדת מחירי כרטיסים היא לא ללכת למשחקי חוץ. כן זה קשה, כן זה דופק את מכבי, אבל בשביל לשנות צריך לנקוט בצעדים כואבים מה לעשות.

הגיע הזמן שבעלי הקבוצות יבינו שהכח אצלנו לא אצלם. עכשיו המחירים מגיעים ל110-115 שקל, על מה? עד לפני כמה שנים לא היו חושבים אפילו בצחוק לעבור את ה100 שקל, מה השתנה?

כרטיס בארץ לא צריך לעבור את ה50 שקל, לא שקל אחד יותר. לא רק לטובת הצרכן, אלא גם ובמיוחד לטובת הכדורגל הישראלי. 50 שקל כרטיס אחיד יביא יותר משפחות, יותר ילדים. הגיע הזמן להפסיק לחשוב שזה לגיטימי לשחק בארץ מול איצטדיונים ריקים.

מעבר למחיד האחיד לדעתי המועדונים וההתאחדות צריך לעשות יותר מבצעים, יותר מאמץ כדי לגרום לנו להגיע למגרשים. במקום להתעסק במספר זרים וכל מיני חרטות הגיע הזמן שידאגו לדבר הכי חשוב - לנו.

מה זה המחירים האלה?

הורדיו בכאילו את עמלת ה15 שקל אז מעלים ככה?

לא הורידו ולא נעליים!

שנה שעברה היית משלם 100+15

והיום אתה תשלם 115.

השינוי הוא שכבר אסור להם לפרסם את המחיר בלי העמלה.

למה לנתניה ופ"ת לבנות מאחורי השערים ? חוץ ממכבי הפועל וחיפה הם לא ממלאים את האיצטדיון, וגם זה מספיק 13 אלף מקומות.

מזה עם בונים אז עד הסוף ? אתה מדבר כאילו לא מדובר בעשרות מיליונים

ומסכים איתך שלמכבי מגיע איצטדיון ברמה של סמי עופר וטדי, אפילו לבאר שבע בונים עכשיו.

מה שכן על המחירים אני לא נוטה להסכים איתך (כן הגיונית אם יהיה איצטדיון של 50 אלף למכבי וימכרו מנוי ב300 שקל סיכוי גבוה שיהיה 25 אלף מנויים) אבל זה לא משהו שיקרה,

כמו שאין ביקוש למשחק הפועל חיפה-אשדוד ועדיין המחירים 50-100

עכשיו זה מיותר

אבל מההתחלה היו צריכים לבנות איצטדיון של 15 אלף מקומות אבל סגור מכל הכיוונים

הם בנו 2 יציעים כי זה יותר זול משמעותית

הנה התשובה של מכבי ששלחו לי לפייסבוק:

״

היי , תודה על פנייתך.

מכבי תל אביב לא שינתה את מחירי הכרטיסים שלה כבר מספר שנים, המחיר כמובן נקבע בהתאם להוצאות האבטחה ולצערנו המחירים גבוהים מאוד. מכבי תל אביב היא הקבוצה שמשקיעה הכי הרבה כסף בקיום משחקי בית אם זה בכמויות האבטחה והסדרנות ואם בהשקעה בחוויית המשחק.

אנחנו כן בוחנים אופציות לעשות סיכומים עם קבוצות מסוימות ובמידה והצעד יבשיל לטובת אוהדי הקבוצות ולקבוצות עצמן אנו נעשה זאת.

תודה רבה״

הרבה כסף הולך על חברות האבטחה שלא באמת עושות משהו.

העיקר שאיזה ארטיק נזרק אז כל האשמה היא על הקבוצה בלבד.

משהו בעניין הזה חייב להשתנות.

הרבה כסף הולך על חברות האבטחה שלא באמת עושות משהו.

העיקר שאיזה ארטיק נזרק אז כל האשמה היא על הקבוצה בלבד.

משהו בעניין הזה חייב להשתנות.

האבסורד הוא שגם שתופסים את האשמים הקבוצות נקנסות (ובמקרים יותר מעצבנים גם שאר האוהדים נענשים).. אני לא מבין את ההגיון הזה..

נקווה שאולי לפחות החשיפה הזאת תעזזר לנושא:

http://one.co.il/Article/238950.html

תגובה מלאה של מכבי:

תודה על פנייתך. מכבי תל אביב לא שינתה את מחירי הכרטיסים שלה כבר מספר שנים, המחיר כמובן נקבע בהתאם להוצאות האבטחה ולצערנו המחירים גבוהים מאוד. מכבי תל אביב היא הקבוצה שמשקיעה הכי הרבה כסף בקיום משחקי בית אם זה בכמויות האבטחה והסדרנות ואם בהשקעה בחוויית המשחק. הקבוצה האורחת יושבת בדרך כלל בשער 5 ושער 4 נמכר לאוהדי מכבי תל אביב, אנחנו לא נמכור לאותו שער (4-5 הוא מחובר) לקבוצה אורחת ב50 ולקבוצה ביתית ב-100 שקלים. אם המחירים ירדו, אנשים יפסיקו לקנות מנויים וייקנו כרטיסים בלבד. עם כניסת הפייר פליי של אופ"א נכנס מרכיב מאוד חשוב לתקציב הקבוצה, http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Financial_Fair_Play_Regulations העקרון העיקרי שמנחה זה להוציא את מה שאתה מכניס כמובן עם סייגים מסוימים. מה שכן, אנחנו בוחנים אופציות לעשות סיכומים עם קבוצות מסוימות ובמידה והצעד יבשיל לטובת אוהדי הקבוצות ולקבוצות עצמן אנו נעשה זאת. תודה רבה

הנה אם זה המחירים שאנחנו לוקחים למשחק מול הפועל רעננה (שבמקרה הטוב יבואו 50 אוהדים שלהם) לא מפתיע שכשאנחנו נביא לשם 4000 איש כל אחד גם ישלם 100

תגובה מלאה של מכבי:

תודה על פנייתך. מכבי תל אביב לא שינתה את מחירי הכרטיסים שלה כבר מספר שנים, המחיר כמובן נקבע בהתאם להוצאות האבטחה ולצערנו המחירים גבוהים מאוד. מכבי תל אביב היא הקבוצה שמשקיעה הכי הרבה כסף בקיום משחקי בית אם זה בכמויות האבטחה והסדרנות ואם בהשקעה בחוויית המשחק. הקבוצה האורחת יושבת בדרך כלל בשער 5 ושער 4 נמכר לאוהדי מכבי תל אביב, אנחנו לא נמכור לאותו שער (4-5 הוא מחובר) לקבוצה אורחת ב50 ולקבוצה ביתית ב-100 שקלים. אם המחירים ירדו, אנשים יפסיקו לקנות מנויים וייקנו כרטיסים בלבד. עם כניסת הפייר פליי של אופ"א נכנס מרכיב מאוד חשוב לתקציב הקבוצה, http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Financial_Fair_Play_Regulations העקרון העיקרי שמנחה זה להוציא את מה שאתה מכניס כמובן עם סייגים מסוימים. מה שכן, אנחנו בוחנים אופציות לעשות סיכומים עם קבוצות מסוימות ובמידה והצעד יבשיל לטובת אוהדי הקבוצות ולקבוצות עצמן אנו נעשה זאת. תודה רבה

תגובה נורא יפה אבל שורה תחתונה, משחק בארץ עולה יותר ממשחק בגרמניה.

הכח נמצא רק אצלנו ואם אאנחנו קונים אז מגיע לנו לשלם את המחירים האלה

כל קבוצות האוהדים צריכים לצאת בהודעה שמעכשיו לא מגיעים למשחקים שהמחיר עולה על 40/80

תוך שבועיים שכל הקבוצות מקיימות את ההבטחה הזאת לא נשלם יותר ואם שוב יעלו בדרבי/חיפה גם משחקים כאלה צריכים להחרים

זה ממש כואב לי לעשות את זה ואני אפילו קצת נגעל מעצמי בגלל זה אבל כשמגיע לכימיקלים פרגון אז מגיע

דרך אגב מי שעוד לא מכיר את העמוד כרטיס לכל כיס אז שיעשה להם לייק. מקווה שיתחילו פה גל מחאתי ושזה לא יהיה דבר חולף.

https://www.facebook.com/pages/%D7%9B%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%A1-%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%9B%D7%99%D7%A1/276506632549802?fref=ts

10676412_866134640077820_863430964761801

הקופים אולי יחרימו, אבל אני לא רואה מצב שבו הפנאטיקס או האולטראס של הפועל מחרימים ולא מגיעים למשחק

כי? מה השוני בדיוק?

כי לצערי אתם יותר חזקים בהחרמות משחקים. אגב אני מאוד מקווה שבאמת בסוף תחרימו וחוץ מאיזה 100 איש לא יהיו ירוקים בטדי. אגב אני חושב שעם הבאז החדש בכל מקרה יבואו גם עם המחיר המופקע איזה 2,000 איש של חיפה. כמו שגם כשאנחנו ניסינו להחרים את משחק החזרה של אבי בטדי זה לא בדיוק עבד.

כי לצערי אתם יותר חזקים בהחרמות משחקים. אגב אני מאוד מקווה שבאמת בסוף תחרימו וחוץ מאיזה 100 איש לא יהיו ירוקים בטדי. אגב אני חושב שעם הבאז החדש בכל מקרה יבואו גם עם המחיר המופקע איזה 2,000 איש של חיפה. כמו שגם כשאנחנו ניסינו להחרים את משחק החזרה של אבי בטדי זה לא בדיוק עבד.

לא מבין, מה זה אומר בדיוק אתם יותר חזקים בהחרמת משחקים? מאיזה סיבה?

להזכיר לך שהקהל של מכבי ת"א זה הקהל שיזם הכי הרבה חרמות? זה לא נאמר בסרקסטיות, אך ורק עובדות.

אני לא יודע מה תהיה התוצאה בסוף בטדי, מן הסתם הארגון לא יכול למנוע מכל האוהדים להגיע, במיוחד שמדובר במפגש כל כך פיקנטי. אבל מן הראוי שארגון שמתיימר להוביל ולהנהיג קהל כל כך גדול - ייקח החלטה כל כך חשובה.

אני כן מאמין שמספיק באזז של 5 משחקים רצופים בו ארבעת הקהלים הגדולים בארץ מחרימים משחקי חוץ עד שהמחירים ירדו, וזה יגמר. ואם זה ייקח יותר? אז שייקח. הגיע הזמן לשים אותנו האוהדים לפני כולם. בסוף, אני מאמין שאני לא צריך לשכנע אתכם, זוהי גם טובת המועדון שאתם עומדים מאחוריו.

כי? מה השוני בדיוק?

כי אלה שני ארגונים עם תרבות אולטראס, לא יחרימו.

מספיק לראות שהפנאטיקס קנו כרטיסים וישבו בתוך היציע בדרבי במקום לא להיות שם לגמרי.

בחיפה הסיפור שונה לדעתי, והקופים אוהבים לנצל טרנדים.