Jump to content

רוצים לנסות להוריד מחירים?

melody

Recommended Posts

לא פעם ולא פעמיים הוכח כוחה של המדיה החברתית והלחץ שאנשים מפעילים פה על האינבוקס של מכבי. כשהיה מוזיקה בבלומפילד והתחלנו לשלוח הודעות הורידו אותה. כשרצינו לסבסד מחירים נגד מאריבור סיבסדו לנו.

יש מי ששומע, יש מי שעונה, תמיד.

בינינו, אם אנחנו לוקחים 100₪ למשחק איך אפשר לצפות שלנו ייקחו 50? עכשיו שכל אחד יזיז את העכבר, ירשום facebook.com בשורת רשת למעלה, ירשום הודעה לפייסבוק של מכבי שמבקשת מהם לנסות ולהגיע להסכם הדדי עם כמה שיותר ראשי קבוצות להוריד למחיר אחיד של עד 60₪, הרי אנחנו כמעט סולד אאוט במנויים מה הם מפסידים מזה? תבקשו מההנהלה להראות נכונות ורצון, שגם אם יסרבו לה לפחות נדע מי ונדע שניסתה. אבל אל תקראו את זה ותחזרו חזרה לנושא אחר. אני בלב שלם מאמין שאם תעשה פנייה של בערך 600 איש מחר על הבוקר יהיה על זה דיון בהנהלה וקבלת החלטות שתועיל לנו. תזכרו, אנחנו לא מבקשים מהם לבקש מפ״ת להוריד את המחיר, אלא להוריד בעצמם ולפעול להסכם הדדיות בין הקבוצות. בדיוק כמו שהפועל ובן זקן עשו בשנה שעברה. תנו בראש ותתחילו לעשות ופחות לדבר. אני עכשיו שולח, ואתם?

אני חושב שדווקא אצלנו זה הכי קל להוריד מחירים כי כל האיצטדיון הוא כבר במילא סולד אאוט

ואם מורידים מחירים לקבוצות אורחות אז אנחנו רק נרוויח מזה במשחקי חוץ

רוצים להוריד מחירים? תארגנו חרם של כלל אוהדי מכבי על המשחק בשבוע הבא. שכל מי שתכנן ללכת למשחק יגיע לאיצטדיון וישאר בחוץ.

מהר מאוד המחירים ירדו.

אי אפשר לצפות שכולם ילחמו בשבילנו כשאנחנו לא מסוגלים להלחם בשביל עצמנו.

שאלה לאלה שמציעים שנוריד את המחיר לקהל אורח שבא לבלומפילד - מה אתם חושבים יקרה אח"כ? או יותר נכון, נראה לכם שאוהדי מכבי לא יתעצבנו? איך אנחנו משלמים, במנוי, פר משחק יותר מאשר אורחים משלמים על משחק חד פעמי?

זה בעיה רצינית. בסופו של יום, אלה שאכפת להם ממשחקי החוץ זה אלפים בודדים, שאר בלומפילד לא יראה את זה בעין יפה ויתעצבן. זה יגרום לזה שמכבי לא תוכל להמשיך עם זה ולכן תצטרך או להוריד את מחירי המנויים או להחזיר את המחיר למה שהוא היום. מעניין מה הם יעשו...

בכל מקרה, אני חושב שזה צעד מבורך. ולדעתי, על אף שהרבה מנסים לקשר בין הדברים, אין קשר בין המחיר בבלומפילד למחיר שנשלם במשחקי חוץ. מספיק שפעם אחת יבואו ללוזון 100 אוהדים של מכבי למושבה, במקום 5000, ותראו איך שבוע אחרי הזה כולם יורידו מחירים, בלי קשר למחירים שהאוהדים שלהם ישלמו כשיבואו לבלומפילד להתארח אצלנו.

שאלה לאלה שמציעים שנוריד את המחיר לקהל אורח שבא לבלומפילד - מה אתם חושבים יקרה אח"כ? או יותר נכון, נראה לכם שאוהדי מכבי לא יתעצבנו? איך אנחנו משלמים, במנוי, פר משחק יותר מאשר אורחים משלמים על משחק חד פעמי?

זה בעיה רצינית. בסופו של יום, אלה שאכפת להם ממשחקי החוץ זה אלפים בודדים, שאר בלומפילד לא יראה את זה בעין יפה ויתעצבן. זה יגרום לזה שמכבי לא תוכל להמשיך עם זה ולכן תצטרך או להוריד את מחירי המנויים או להחזיר את המחיר למה שהוא היום. מעניין מה הם יעשו...

בכל מקרה, אני חושב שזה צעד מבורך. ולדעתי, על אף שהרבה מנסים לקשר בין הדברים, אין קשר בין המחיר בבלומפילד למחיר שנשלם במשחקי חוץ. מספיק שפעם אחת יבואו ללוזון 100 אוהדים של מכבי למושבה, במקום 5000, ותראו איך שבוע אחרי הזה כולם יורידו מחירים, בלי קשר למחירים שהאוהדים שלהם ישלמו כשיבואו לבלומפילד להתארח אצלנו.

כניסה חד פעמית עם מנוי נוער לשער 11 עולה סביבות 40 שח

המחירים לשער חמש יהיו בהתאם

אין סיבה שאף אוהד מכבי יתעצבן

כניסה חד פעמית עם מנוי נוער לשער 11 עולה סביבות 40 שח

המחירים לשער חמש יהיו בהתאם

אין סיבה שאף אוהד מכבי יתעצבן

היא עולה יותר מ 40. יותר קרוב ל 50

עדיין 60 שקל מחיר אחיד זה יהיה מכובד

היא עולה יותר מ 40. יותר קרוב ל 50

עדיין 60 שקל מחיר אחיד זה יהיה מכובד

אכן אריה צודק. טעות שלי, חישבתי את המחיר כאילו ל11 עולה כמו ל8. 60 שקלים למשחק בבלומפילד מחיר הוגן.

מנוי מבוגר לשער 7 יוצא לי 63 שקל למשחק. אם מכבי מודעים העונה שהם מביאים לקבוצות האורחות כרטיס ב-60 בתמורה לכך שהם מחייבים את הקבוצות האלו לאותם מחירים כשאנחנו נגיע לשם אז לי אישית אין בעיה עם זה כי אני אחד שגם הולך מדי פעם גם למשחקי חוץ. אבל זה אומר שבעונה הבאה הם גם יצטרכו להוריד את מחיר המנוי כי בכל זאת מי שעושה מנוי צריך לצאת לו יותר זול פר משחק ממי שלא עושה מנוי. אני עדיין מחזיק בדעה שלנו יש הרבה יותר כוח כאוהדים מאשר לאוהדי עכו, סכנין וכו ושאם אנחנו רוצים לעשות חרם מאורגן למי שדופק לנו מחירי שחיטה לא כל כך צריך לעניין אותנו כמה מכבי לוקחת ואם נעשה חרם כזה הקבוצות יורידו מחירים כמו גדולים.

מנוי מבוגר לשער 7 יוצא לי 63 שקל למשחק. אם מכבי מודעים העונה שהם מביאים לקבוצות האורחות כרטיס ב-60 בתמורה לכך שהם מחייבים את הקבוצות האלו לאותם מחירים כשאנחנו נגיע לשם אז לי אישית אין בעיה עם זה כי אני אחד שגם הולך מדי פעם גם למשחקי חוץ. אבל זה אומר שבעונה הבאה הם גם יצטרכו להוריד את מחיר המנוי כי בכל זאת מי שעושה מנוי צריך לצאת לו יותר זול פר משחק ממי שלא עושה מנוי. אני עדיין מחזיק בדעה שלנו יש הרבה יותר כוח כאוהדים מאשר לאוהדי עכו, סכנין וכו ושאם אנחנו רוצים לעשות חרם מאורגן למי שדופק לנו מחירי שחיטה לא כל כך צריך לעניין אותנו כמה מכבי לוקחת ואם נעשה חרם כזה הקבוצות יורידו מחירים כמו גדולים.

האמת שכשהמועדון סולד אאוט ממנויים,המדד היחידי הוא כבר ממש לא המחיר,למרות שהוא העיקרי.. אבל בשביל ה"עוד 3 שקלים האלה",אתה בעצם מבטיח לעצמך מקום בכל המשחקים מול הגדולות,חוסך טרחה של עמלות כאלה ואחרות ושלא נדבר על תור בקופות ולחצים של "יש לי כרטיס או לא"

ואגב לא מסכים עם הנאמר פה על המנוי פר משחק /משחק יחיד, זה שיש לך מנוי אתה מבטיח את מקומך באיצטדיון ברכישה אחת לכל משחק בית בעונה. אם ניקוב פר משחק יעלה לי 65₪ וכרטיס בכל פעם יעלה למי שלא מנוי 60₪ מבחינתי זה אש, אני מעדיף לשלם עוד 80₪ בשנה ולהבטיח לי שקט בכל שבוע ואת המקום שלי בכל משחק בית בבלומפילד. תתחילו לשלוח יעצלנים!!

ואגב לא מסכים עם הנאמר פה על המנוי פר משחק /משחק יחיד, זה שיש לך מנוי אתה מבטיח את מקומך באיצטדיון ברכישה אחת לכל משחק בית בעונה. אם ניקוב פר משחק יעלה לי 65₪ וכרטיס בכל פעם יעלה למי שלא מנוי 60₪ מבחינתי זה אש, אני מעדיף לשלם עוד 80₪ בשנה ולהבטיח לי שקט בכל שבוע ואת המקום שלי בכל משחק בית בבלומפילד. תתחילו לשלוח יעצלנים!!

בלי קשר לכדורגל בכל תחום שיש מי שעושה מנוי אז זה צריך לצאת לו יותר משתלם. אבל אין ספק שמאה שקל למשחק לכאלו שלא עשו מנוי זה מחיר יקר. גם המחירים של המנויים אצלנו די יקרים. כמו שרשמתי אין לי בעיה שמכבי ייקחו לקבוצות אורחות מחיר נורמלי בתנאי שכאשר אנחנו נגיע לשם אז נקבל גם את אותו המחיר. כולנו היינו חיילים, סטודנטים או סתם בלי הרבה כסף אחרי הצבא ואני בהחלט מבין את מי שמאה שקל זה מחיר שיקר לו. רק בשנה האחרונה ללמודים יכולתי להרשות לעצמי סוף סוף לעשות מנוי.

זה בכלל לא קשור למחירי המנויים.

אם הייתה לכם בעיה עם מחירי המנויים היה אפשר לטפל בה כשהיא הייתה רלוונטית, לא כשנמכרו 10,500 מהם, על שלל המחירים.

למכבי יהיה הכי קל לצאת בצעד להורדת מחירי כרטיסים כי ההפסד שלה יהיה מינימלי, גם אם יעשו את זה ב-50 שקל.

ולגמרי חושב שזה ראוי שיקרה, כמו שאני חושב שאני לא צריך לשלם 90 שקל כשאני הולך למשחק בפ"ת, אין שום סיבה שאוהד פ"ת ישלם 90 שקל כשהוא בא לבלומפילד.

כרטיס בארץ לא צריך לעלות יותר מ-50 שקל, גג 60.

דרבי / חיפה - נפרגן עם 80.

כל דבר יותר מזה זה פשע.

מחירי הכרטיסים זה לא שורש הבעיה אלא רק סימפטום שלה. כל עוד אין לנו אצטדיון כדורגל נורמלי שהולם את מידותינו המחירים ימשיכו להיות גבוהים.

זה בכלל לא קשור למחירי המנויים.

אם הייתה לכם בעיה עם מחירי המנויים היה אפשר לטפל בה כשהיא הייתה רלוונטית, לא כשנמכרו 10,500 מהם, על שלל המחירים.

למכבי יהיה הכי קל לצאת בצעד להורדת מחירי כרטיסים כי ההפסד שלה יהיה מינימלי, גם אם יעשו את זה ב-50 שקל.

ולגמרי חושב שזה ראוי שיקרה, כמו שאני חושב שאני לא צריך לשלם 90 שקל כשאני הולך למשחק בפ"ת, אין שום סיבה שאוהד פ"ת ישלם 90 שקל כשהוא בא לבלומפילד.

כרטיס בארץ לא צריך לעלות יותר מ-50 שקל, גג 60.

דרבי / חיפה - נפרגן עם 80.

כל דבר יותר מזה זה פשע.

אני לא מצדיק את המחירים אבל ההנהלות יודעות במיוחד שמשחקים עם חיפה או הפועל בעיקר שמוקצים לנו רק 1800 כולם ירצו לבוא ולא משנה מה יהיה המחיר כל הכרטיסים ימכרו... עד שלא ישימו לזה סוף (חוק מפורש או מחאה של אוהדים) זה יישאר ככה לצערי..

בעלי הקבוצות לא אשמים, יש דבר בעסקים שנקרא הצע וביקוש.

ברגע שאנחנו טורפים כרטיסים במחירים האלה הם ימשיכו לעלות, אם האיצטדיון יהיה ריק יורידו מחירים.

מחירי הכרטיסים זה לא שורש הבעיה אלא רק סימפטום שלה. כל עוד אין לנו אצטדיון כדורגל נורמלי שהולם את מידותינו המחירים ימשיכו להיות גבוהים.

המושבה, נתניה, טדי, סמי עופר ובלומפילד זה לא איצטדיונים מספיק הולמים בשביל הכדורגל הפח שלנו? הלוואי והרמה תגיע לרבע מהאיצטדיונים.

המושבה, נתניה, טדי, סמי עופר ובלומפילד זה לא איצטדיונים מספיק הולמים בשביל הכדורגל הפח שלנו? הלוואי והרמה תגיע לרבע מהאיצטדיונים.

נכון שאלה איצטדיונים משופרים שלא היו עד לפני כמה שנים אבל כנראה שלא... למה לעשות איצטדיון בלי מושבים מאחורה? אם משקיעים אז להשקיע עד הסוף... מקווה שאת רמת גן יהרסו (שיפול שם פאג'ר מכל סוג אפשרי מצידי) ויבנו שם איצטדיון של 50 אלף מקומות ואפילו יותר אם אפשר כדי לגרום לזה שגם שיהיה ביקוש נגיד למשחק גמר גביע כמעט כל מי שירצה יוכל להגיע בלי להיכנס להגרלות או כל דרך אחרת שגורמת לאי ודאות כמו השיחות בלאן או כל משרד כרטיסים אחר

והבחור שהגבת לו התכוון לזה שלמכבי עצמה אין איצטדיון הולם... 15 אלף לא מספיק אני חושב שגם 25 לא יספיק אבל פרה פרה.. כל עוד יהיה מעט כרטיסים וביקוש גבוה המחירים ימשיכו להיות גבוהים..

נכון שאלה איצטדיונים משופרים שלא היו עד לפני כמה שנים אבל כנראה שלא... למה לעשות איצטדיון בלי מושבים מאחורה? אם משקיעים אז להשקיע עד הסוף... מקווה שאת רמת גן יהרסו (שיפול שם פאג'ר מכל סוג אפשרי מצידי) ויבנו שם איצטדיון של 50 אלף מקומות ואפילו יותר אם אפשר כדי לגרום לזה שגם שיהיה ביקוש נגיד למשחק גמר גביע כמעט כל מי שירצה יוכל להגיע בלי להיכנס להגרלות או כל דרך אחרת שגורמת לאי ודאות כמו השיחות בלאן או כל משרד כרטיסים אחר

והבחור שהגבת לו התכוון לזה שלמכבי עצמה אין איצטדיון הולם... 15 אלף לא מספיק אני חושב שגם 25 לא יספיק אבל פרה פרה.. כל עוד יהיה מעט כרטיסים וביקוש גבוה המחירים ימשיכו להיות גבוהים..

למה לנתניה ופ"ת לבנות מאחורי השערים ? חוץ ממכבי הפועל וחיפה הם לא ממלאים את האיצטדיון, וגם זה מספיק 13 אלף מקומות.

מזה עם בונים אז עד הסוף ? אתה מדבר כאילו לא מדובר בעשרות מיליונים

ומסכים איתך שלמכבי מגיע איצטדיון ברמה של סמי עופר וטדי, אפילו לבאר שבע בונים עכשיו.

מה שכן על המחירים אני לא נוטה להסכים איתך (כן הגיונית אם יהיה איצטדיון של 50 אלף למכבי וימכרו מנוי ב300 שקל סיכוי גבוה שיהיה 25 אלף מנויים) אבל זה לא משהו שיקרה,

כמו שאין ביקוש למשחק הפועל חיפה-אשדוד ועדיין המחירים 50-100

אם לפני כמה שנים הייתה טענה שזה הגיוני שקבוצות אורחות בבלומפילד צריכות לשלם מחיר גבוה, כי מדובר במתקן איכותי עם חווית צפייה מהנה, הרי שהטענה כבר לא רלוונטית כל כך, כאשר רוב הקבוצות בליגה משחקות באיצטדיונים חדשים ויפים.

נשאר לחכות שב"ש תעבור לאיצטדיון החדש שלה, ושאשדוד תרד ליגה.