Jump to content

מחירי כרטיסים למשחק נגד מכבי פ"ת

liron1006

Recommended Posts

פשש איזה יופי גאון שכמותך מעניין מה אתה עושה בחיים שכל כך היה לך קשה להבין מה שכתבתי ההתנשאות נוזלת ממך שזה גבר כבר מגעיל כפרעלייך תוריד קצת פוזות אני בטוח שאתה לא משהו מיוחד ולא עשית משהו מיוחד בחיים המסכנים שלך בתור מישהו שהיה לו כמה שנים ברוך השם מנוי לשער 11 ליד אלירן "הגבר" גבר האיש גדר המסור כל החברה שלו קיללו בלי סוף את ראדי שלא נדבר במשחק אליפות בבאר שבע שלא רצו שראדי התקרב לחגיגות ובקיצר אדון גאון מתנשא מסריח יש דבר כזה שנקרא דיסלקטיות וואלה מודה אחינו אני לא טוב עם סמני פיסוק וואלה יש גם אנשים כאלה אדון גאון כן כן תתפלא לא שזה פגע בי בחיים עד עכשיו ברוך השם תעודות בגרות יש... עכשיו עוד מעט מתגייס לקרבי (אני לא יודע לאן אתה התגייסת לא נראלי משהו אולי אולי איזה שריונר מסריח כזה ) אבל בטוח שלא אהבו אותך שם כי אתה מהתל אביבים המתנאשים ההמגעילים האלה שאני כל כך שונא ובקיצר אתה על הזין שלי גבר נחקנו ממך!

קודם כל, אני לא תל אביבי (קרוב, אבל לא)

כל הכבוד לך שאתה מתגייס לקרבי, הלואוי שתגיע למקום שבו אני הייתי אם לא יותר טוב מזה (למרות שאני בספק).

ואל תזלזל בשריונרים, זה נקרא התנשאות, כפרה

פשש איזה יופי גאון שכמותך מעניין מה אתה עושה בחיים שכל כך היה לך קשה להבין מה שכתבתי ההתנשאות נוזלת ממך שזה גבר כבר מגעיל כפרעלייך תוריד קצת פוזות אני בטוח שאתה לא משהו מיוחד ולא עשית משהו מיוחד בחיים המסכנים שלך בתור מישהו שהיה לו כמה שנים ברוך השם מנוי לשער 11 ליד אלירן "הגבר" גבר האיש גדר המסור כל החברה שלו קיללו בלי סוף את ראדי שלא נדבר במשחק אליפות בבאר שבע שלא רצו שראדי התקרב לחגיגות ובקיצר אדון גאון מתנשא מסריח יש דבר כזה שנקרא דיסלקטיות וואלה מודה אחינו אני לא טוב עם סמני פיסוק וואלה יש גם אנשים כאלה אדון גאון כן כן תתפלא לא שזה פגע בי בחיים עד עכשיו ברוך השם תעודות בגרות יש... עכשיו עוד מעט מתגייס לקרבי (אני לא יודע לאן אתה התגייסת לא נראלי משהו אולי אולי איזה שריונר מסריח כזה ) אבל בטוח שלא אהבו אותך שם כי אתה מהתל אביבים המתנאשים ההמגעילים האלה שאני כל כך שונא ובקיצר אתה על הזין שלי גבר נחקנו ממך!

תפסק אח שלי, זה בלתי קריא ומתיש,

קודם כל, אני לא תל אביבי (קרוב, אבל לא)

כל הכבוד לך שאתה מתגייס לקרבי, הלואוי שתגיע למקום שבו אני הייתי אם לא יותר טוב מזה (למרות שאני בספק).

ואל תזלזל בשריונרים, זה נקרא התנשאות, כפרה

אל תהיה בספק אני בטוח יגיע למקום יותר טוב מאיפה שאתה היית ניסית להשפיל אותי גבר לא הלך לך אולי חברייך לפורום הזה חושבים שכן אבל זה מזיז לי תזין ואני יודע טוב מאוד שהבנת מה כתבתי אבל ניסת ליפגוע בי כי אני לא טוב בסמני פיסוק כי יש לי דיסלקטיות קיצר תהיה בריא ותצליח בחיים שלך אמן

מה רע בשריון יא חתיכת מזדיין? ובסוף שומע מ הוא המתנשא.

דביל

זה נחשב גילוי עריות?

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

לא אתה רק על הזין שלי לא יותר מזה אל תתלהב גבר

מה רע בשריון יא חתיכת מזדיין? ובסוף שומע מ הוא המתנשא.

דביל

כי שריונרים הם מסכנים מה נעשה?!? כל מי שנדפק במנילה קיבל שריון לא קשור להתנשאות פשוט בצבא זה עובד קצת אחרת

לא אתה רק על הזין שלי לא יותר מזה אל תתלהב גבר

כי שריונרים הם מסכנים מה נעשה?!? כל מי שנדפק במנילה קיבל שריון לא קשור להתנשאות פשוט בצבא זה עובד קצת אחרת

אז מי שרצה שריון גם מסכן?

אז מי שרצה שריון גם מסכן?

חחח וואלה לא אבל אחרי זה הוא נהיה מסכן כי הוא הבין שהוא טעה בבחירה שלו בדרך כלל זה ככה כפרה אולי אתה מיוחד ונהנהת שם אני ממה ששמעתי על שריון אמרו לי להתרחק משם

גם גילוי עריות וגם משכב זכר? פשש

חחח לא הולך לך היום אתה יוצא סתם אוטיסט אני אישית לא הומו אבל יש לך בעיה גם עם הומאים וגם עם דיסלקטים בקיצר גזעני בטוח אתה שר גם נגד ראדי מממ מתאים לך יותר לה פמליה יש להם משחק בבאר שבע יחסית כרטיס בזול לך תקנה אין שם מחאה בנתיים

אחת ההודעות היותר מפגרות שיצא לי לקרוא בזמן האחרון

ועדיין קראת אותה זאת הייתה מטרתי אתה יכול ללכת להזיין עם חברייך הפאנטיקס אותי זה לא מעניין

חחח לא הולך לך היום אתה יוצא סתם אוטיסט אני אישית לא הומו אבל יש לך בעיה גם עם הומאים וגם עם דיסלקטים בקיצר גזעני בטוח אתה שר גם נגד ראדי מממ מתאים לך יותר לה פמליה יש להם משחק בבאר שבע יחסית כרטיס בזול לך תקנה אין שם מחאה בנתיים

בעיות עם הומואים דיסלקטים וערבים אין לי, בעיה עם אנשים שחושבים שאפשר לרשום מה בזין שלהם ולקלל חופשי בפורום ולקרוא לכל בנאדם שני מפגר דווקא יש

רק טוב שיהיה לך

עריכה: אוטיסטים הם אנשים מקסימים יצא לי לפגוש כמה מהם בהתנדבות, חבל שאתה מתייחס לזה כעלבון

תפסק אח שלי, זה בלתי קריא ומתיש,

גונסון איזה שם בחרת גבר יש יותר מושפע ממך גונסון מתיש מתיש אבל קראת ומבחנתי זה מספיק ככה אני כותב ואתה יכול להזדיין מפה ולא לקרוא אני את שלי יכתוב

בעיות עם הומואים דיסלקטים וערבים אין לי, בעיה עם אנשים שחושבים שאפשר לרשום מה בזין שלהם ולקלל חופשי בפורום ולקרוא לכל בנאדם שני מפגר דווקא יש

רק טוב שיהיה לך

עכשיו אתה מאשים אותי שאני קללתי את כל הפורום אחרי שכולם יצאו עלי כי כתבתי בלי סמני פסוק תמשיך לנסות להאשים אותי אחרי שניסת להשפיל אותי בשביל לקבל לייקים ולא הלך לך ושיצאת גם גזען גם נגד הומאים וגם מתנשא אני יהיה לי טוב אני מקווה שלך לא ותבין שאולי זה כיף לנסות להשפיל אנשים אבל לא עלי אחינו לא עלי ואני יכתוב מה שבאלי לפחות אני בנאדם לא מחפש לרדת על סתם אנשים כי משעמם לי ואני מחפש את זה ...

גונסון איזה שם בחרת גבר יש יותר מושפע ממך גונסון מתיש מתיש אבל קראת ומבחנתי זה מספיק ככה אני כותב ואתה יכול להזדיין מפה ולא לקרוא אני את שלי יכתוב

אולי זה השם שנתנו לו הוריו?

אתה מנסה להוציא את כולם מפגרים, בזמן שזה הפוך.

אתה נגד קריאות נאצה וקריאות גזעניות, אבל להגיד אוטיסט זה בסדר ?

אולי זה השם שנתנו לו הוריו?

אתה מנסה להוציא את כולם מפגרים, בזמן שזה הפוך.

שים לב שניסו לרדת פה על השם שלי מליון פעם ועל זה שאני לא יודע לשים סמני פיסוק הפכו אותי לבאנדם מטומטם שאי אפשר ליקרוא את מה שהוא כותב ובאמת שזה מוגזם כי אפשר להבין טוב מאוד אתה מה שאני כותב קיצר מנסים ליפול עלי פה לא ילך לכם חברים אתם מזיזים לי תביצה השמאלית אני יודע להחזיר

קודם כל תפסיק עם הרגשי נחיתות, אף אחד לא מחפש אותך.

דבר שני, אתה האחרון שיכול לדבר על מתנשאים אחריי ההודעה הקודמת שלך על השריונרים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.