Jump to content

מה עם העידוד

Viking Rade

Recommended Posts

לא מהארגון וגם לא מכיר את חזי סימנטוב אבל ממה שהבנתי בין שורות האשכול:

הארגון מגיע אבל לא יהיה עידוד. אלא אם כן תחול התפתחות בפרשה האחרונה.

הארגון די מאוכזב מהקהל שתפס את הצד של מכבי (יש גם אחרים אבל הרוב...), לכן גם לדעתי הוא לא טורח לעדכן בנושא, סוג של אמירה.

לא מהארגון וגם לא מכיר את חזי סימנטוב אבל ממה שהבנתי בין שורות האשכול:

הארגון מגיע אבל לא יהיה עידוד. אלא אם כן תחול התפתחות בפרשה האחרונה.

הארגון די מאוכזב מהקהל שתפס את הצד של מכבי (יש גם אחרים אבל הרוב...), לכן גם לדעתי הוא לא טורח לעדכן בנושא, סוג של אמירה.

איך הבנת את זה לגבי המשחק בפתח תקווה?

לא מבין איך הארגון מצפה לשיתוף פעולה של הקהל הרחב אם הוא בעצמו לא משתף אותו בתוכניות ונותן לאנשים לנחש מה יקרה

מובן הקטע של "מדברים במגרש ולא באינטרנט" אבל לפעמים צריך לשנות גישה.

איך הבנת את זה לגבי המשחק בפתח תקווה?

מכמה דברים שנאמרו פה, אבל זו הנחה שלי.

אשמח אם יהיה עידוד מן הסתם אבל לא נראה לי שהארגון פשוט יכול לחזור ולעודד כאילו כלום, די ברור שמבחינתו נחצו כאן כמה קווים.

לא אכפת לי שעשו מחאה אבל אני פשוט לא מצליח להבין למה אנשים חושבים שהארגון לא חייב לאף אחד כלום.

המועדון עוזר לארגון, מקנה ושומר לו כרטיסים למשחקי חוץ (כולל דרבי וקרית אליעזר), לעתים משתף איתו פעולה בעידוד; אוהדים תורמים להם כסף; ומעל הכל, הם קיבלו את הזכות - לא חובה, זכות! - להיות ארגון האוהדים המוביל ולמעשה היחיד של הקבוצה בשער 11.

אז אם זו מעמסה כל כך קשה ובלתי מתגמלת, ואם זה גורם להם כזו עגמת נפש, שיוותרו על זה.

אבל ברור לכווווווווווווווווווווווווווווווווווווולם שזה לא המצב. הרי במשך עשור היו שני ארגונים שנאבקו אחד בשני - מילולית ופיזית - כדי להיות במצב של הפנאטיקס היום. אז עכשיו שהם מונופול הם לא חייבים לאף אחד כלום?! הם משרתים רק את עצמם?!

קיבלו את הזכות להיות ארגון האוהדים המוביל?

טענה מגוכחת.

אתה אומר את זה כאילו הקבוצה בחרה מספר אוהדים באופן אקראי ואמרו להם "מהיום אתם ארגון אוהדים"

הם לקחו על עצמם את מה שחייב שיהיה, ארגון אוהדים. כל חבר ארגון יכל להיות אוהד שמגיע למשחק ולחכות שמישהו אחר יעשה את עבודת הקודש הקשה הזו.

ואם הם מאמינים שמה שקורה בקבוצה זה לא בסדר, אז זכותם למחות נגד זה.

כל מה שאמרתי זה שהאמירה, ש״הארגון לא חייב לקהל הרחב כלום״, היא אמירה לא נכונה.

מי שחושב אחרת, שיבושם לו. מקווה בשביל כולנו שלא יחליטו מחר על כל מיני עקרונות חדשים.

לא אמרת לפני 3 חודשים שאתה מעודד את ראדי?

תמשיכו לקלל את בן חיים וזהבי יחבורה של צבועים אני בטוח שלא שמחת בגול שלו

ראדי מסתמרטט כל יום שעובר. יכל ממזמן לגמור את הסיפור הזה, לבקש להיפגש עם החבר׳ה ואחרי זה לבקש שיוותרו להם. הוא אפילו לא מנסה לעשות שלום. ערבי ישראלי טיפוסי.

אין לי כלום עם בן חיים, סתם נגוע וטיפש. חייל שלי. גול יפה, קפצתי גבוה ממך בדוק.

זהבי אדום לנצח, גם אם תשפכו עליו טמבור.

ולא הבנתי? אז אתה מעודד או לא מעודד? אתה לא חושב שנהיה קצת מפחיד בשער 11? משטרת מכבי ת״א. מגעיל, רוצים להלחם בזה? תעלו מחירים נראה אם זה יעבוד. אבל לחנך ילדים מתלהבים? מה זה פה בצפר?

אייכס. מגעיל.

קיבלו את הזכות להיות ארגון האוהדים המוביל?

טענה מגוכחת.

אתה אומר את זה כאילו הקבוצה בחרה מספר אוהדים באופן אקראי ואמרו להם "מהיום אתם ארגון אוהדים"

תגיד אתה חושב שאנשים פה טיפשים או שכולם סנילים ?

שאני אביא לך לינקים למריבות שהיו פה על מי יהיה מי יוביל ומי ינהיג ? ( זה בלי מה שהלך מאחרי הקלעים ).

אז בפירוש כן, עם המנהיגות באה גם אחריות. אני לא קובע כמה איך ולמי, אבל אחריות מסוימת קיימת ואי אפשר להתעלם מזה.

עובדתית הארגון קם עם הבטחה שהוא יוכל לעשות את הדברים טוב יותר ולהתמודד טוב יותר עם הבעיות שהיו בשטח.

כולל הטענה שהם יסתדרו טוב יותר עם מכבי ששמה מכשולים ומיררה את החיים לשחקן ה12.

יש דברים שהם עושים טוב יותר ויש דברים שעדיין כנ' טעונים שיפור

הם ומכבי יאלצו לפתור וללבן את הבעיות לרבות את בעיית הגישה של מכבי לנושא האוהדים והסיוע לארגון האוהדים. שני הצדדים חייבים את זה לקבוצה ולאוהדים גם יחד אבל בעיקר לעצמם.

לפנטיקס כארגון אין אופציות אחרות למעט החזרה לעידוד בשלב כזה או אחר מחאה ארוכה בסגנון מה שעשה השחקן ה12 היא לא אופציה קיימת.

ולקבוצה אין אופציה אחרת כי ארגון אוהדים אחר לא יוקם

ראדי מסתמרטט כל יום שעובר. יכל ממזמן לגמור את הסיפור הזה, לבקש להיפגש עם החבר׳ה ואחרי זה לבקש שיוותרו להם. הוא אפילו לא מנסה לעשות שלום. ערבי ישראלי טיפוסי.

ולא הבנתי? אז אתה מעודד או לא מעודד? אתה לא חושב שנהיה קצת מפחיד בשער 11? משטרת מכבי ת״א. מגעיל, רוצים להלחם בזה? תעלו מחירים נראה אם זה יעבוד. אבל לחנך ילדים מתלהבים? מה זה פה בצפר?

אייכס. מגעיל.

״ערבי ישראלי טיפוסי״?????

תקשיב למה שאתה אומר זה גזעני ומגעיל בכל כך הרבה רמות

״ערבי ישראלי טיפוסי״?????

תקשיב למה שאתה אומר זה גזעני ומגעיל בכל כך הרבה רמות

להיות ערבי ישראלי, זה להינות מהפירות של המדינה, לסבול טיפה גזענות, לבכות על זה הרבה, להפקיר את האחים הפלסטינים שלהם להישחט בעזה ולא לצאת על ארגוני הטרור שתורמים לכך, כלומר לא לבחור צד כי יש כאן ״קונפליקט״ ולא טרור.

לדעת שהרבה יותר טוב להיות במדינת ישראל מאשר במדינת פלסטין, כי במדינת פלסטין יסקלו באבנים על כל ״חטא״ ויהודים בכלל יוצאו להורג, אבל לא להגיד את זה כדי שברגע האמת יוכלו לתקוע לנו סכין בגב. בדיוק כמו שהם לא עוזרים לאחיהם בפלסטין (מינימום זה לעזוב ולא לשלם מיסים לממשלה ששוחטת את אחיהם לא?), כך גם לא יעזרו לנו.

גם אם לערביי ישראל אין כוונה להרוג אותנו, הם בטח לא ישמרו עלינו כשהעניינים יסתבכו.

למה שראדי לא יתבטא בעד מדינת ישראל? יתפלל לשלומם של החיילים, יבקר עם השחקנים חיילים פצועים, שחקן במעמדו יכול לעשות בשביל השלום, יכול להודות שהיחס לערבים במדינה או לפחות אליו הוא מדהים וכיף להיות ערבי במדינת ישראל, וכי הוא בטוח שאזרחי המדינה והממשלה עושים הכל כדי לא לפגוע בחפים מפשע והוא מצר על כך שהוא מפחד ללכת לעזה לעזור לבני עמו להשתחרר ממצור הטרור. הכי קל זה לבכות אכלו לי שתו לי. תאמינו לי התבטאויות יותר ישראליות -אפילו מינימאליות- זהבה גלאון- היו עוזרות לו וגם הוגנות כלפי הקהל שלו.

, ולא רק לבכות שמקללים אותו 9 טיפשים (בגלל הגזענות שבקללות, אבל לא לחבב ערבים ישראלים שמתחמקים מתמיכה בישראל זה ממש לא טיפשות) ושהמשטרה היהודית תעשה סדר בעם שלה, מזכיר קצת את אחמד טיבי.

אני מציע ליישר את כל ההדורים עוד לפני פתיחת העונה.. חייבים שהאוהדים & הקבוצה ילכו יד ביד ולהצליח ביחד..!

4 המחזורים הראשונים מאד מאד מאד חשובים. יכולים לברוח לליגה אם פותחים בעוצמה, פשוט חייבים לפתוח חזק מאד את הליגה.

הקסקט עכשיו בוחש בנעשה ואיפה שאפשר להזיק לנו , כולל סיכסוך-אוהדים, דיבור עם כתבים ע"מ להוציא כותרות גנאי נגד מכבי ואוהדיה ,

ועוד מספר דברים שעלולים לגרום לאי-שקט תעשייתי - תפנימו , זה רק משרת את האוייבים !!

לכן, קברניטי האוהדים/ארגון - שיהיו יצירתיים, ולעשות את ה-"סולחה" עם מי שצריך בצורה שקטה, חשאית וכמובן בדרך הטובה והנכונה ביותר בלי "אגו" לאף צד.

בסך-הכל מכבי היא החיים שלנו, ותמיד נהיה איתה, אז חבל , אנחנו בשנים של מומנטום מטורף - אז שלא ננצל את זה עד-תום.. (אלמדון)!?

-----

ולגבי ראדי, באימ-אמא שלכם !! מספיק ! הוא פורש עוד שנה-שנתיים , אז חלאס, תתעלמו !!!

דמיינו עכשיו שאנחנו בקיץ 2016, סתם לדוגמא, ראדי כבר פרש וחס וחלילה בעקבות התנהגות שהיא לא נכונה ושלילית בשנתיים שמעכשיו עד הפרישה שלו

(בכוונה רשמתי ככה בעדינות).. ובעקבות כך - קרה מקרה של עזיבה שאף אחד לא רוצה לדמיין....

אז, מה נגיד אחר כך!? לכן, תקדימו תרופה למכה , ותראו את הנולד. עזבו את ראדי, פשוט רדו ממנו. (לא מגן עליו ולא מעניין אותי).

הנוסחא פשוטה מאד : תעודדו את מכבי !!!

ראדי סמרטוט כי הוא לא מגן על מי שמקלל אותו - הודעה שנכתבה באמת.

ככה זה במכבי. או שאתה איש גדול או שאתה איש קטן.

אין בינוניות. אפשר לסלוח לילדים טיפשים, תכונה אלוהית. אנשים גדולים לא נכנסים למריבות קטנות- יכול היה לתת להם הזדמנות שנייה לפחות, נפגש, מנסה לעשות סולחה, להבין מה הם רוצים- אפילו לא מנסה. לא לרמה של שחקן גדול כמו ראדי, אבל מה אפשר לצפות מערבים. 50,000$ והם מחביאים מחבל במחסן. 0 בשלום. מת לראות אוהד מכבי אחד! שהיה מקלל את ראדי אם היה מעלה תמונה עם פצוע ואומר כמה מילים! מי ישמע מה ביקשנו (שוחרי השלום), טיפה להגדיל ראש? טיפה לא לפחד מה״ציבור הערבי״ ? בטח שאתה חזק כמו ראדי. דברים קטנים הוא מפחד לעשות, והוא מצפה שילדים מושפעים לא יפחדו לשנות את דרכם. דוגמא ומופת.

אני גם ימני וגם לא אוהב את ראדי (מקצועית נטו, הוא לא ברמה) אבל אתה מגזים ונכנס למקומות שרק מעצבנים אותך יותר.

הוא לא צריך להתעסק ולהתייחס לפולטיקה יש מספיק סמרטוטים בתקשורת שיעשו את זה, אבל כן היה נחמד מצדו לארגן סולחה שתשתיק את התקשורת ותעזור למכבי.

למרות שאני רוצה להאמין ומקווה שאם הייתה פנייה הוא גם יסכים לאחת כזאת .. מה שאני לא בטוח זה שהמקללים יסכימו..

מי שצריך לתת הזמנות שניה צריך להיות זה שעובד עבורה ומבקש אותה?

אפילו בלי קשר לראדי, בלי קשר לארגון, בלי קשר למכבי ובלי קשר לכלום. אני מנסה לקרוא את זה שוב ושוב ואני :blink:

אייכס. מגעיל.

חחח מה קרה התהפכת כמו סטייק תוך 3 חודשיים

אה ותאמין לי שזהבי כרגע שונא הפועל לא פחות ממך

ככה זה במכבי. או שאתה איש גדול או שאתה איש קטן.

אין בינוניות. אפשר לסלוח לילדים טיפשים, תכונה אלוהית. אנשים גדולים לא נכנסים למריבות קטנות- יכול היה לתת להם הזדמנות שנייה לפחות, נפגש, מנסה לעשות סולחה, להבין מה הם רוצים- אפילו לא מנסה. לא לרמה של שחקן גדול כמו ראדי, אבל מה אפשר לצפות מערבים. 50,000$ והם מחביאים מחבל במחסן. 0 בשלום. מת לראות אוהד מכבי אחד! שהיה מקלל את ראדי אם היה מעלה תמונה עם פצוע ואומר כמה מילים! מי ישמע מה ביקשנו (שוחרי השלום), טיפה להגדיל ראש? טיפה לא לפחד מה״ציבור הערבי״ ? בטח שאתה חזק כמו ראדי. דברים קטנים הוא מפחד לעשות, והוא מצפה שילדים מושפעים לא יפחדו לשנות את דרכם. דוגמא ומופת.

מי שצריך לארגן את אותה סולחה זה הילדים הטיפשים כמו שקראת להם (ביננו הם ממש לא ילדים, טיפשים הם כן), ואז אם ראדי לא לא יסלח אתה יכול לספר שהוא לא סולח וקטנוני - נראה לי קצת בזוי ששחקן שמקללים אותו יבקש לעשות סולחה.

שנית לכל עינייני הפוליטיקה ראדי ממש לא צריך להיכנס, כמו שאתה לא צריך. פוליטיקה וכדורגל לא הולכת ביחד, תלמדו את זה כבר

לקהל הרחב זה מצטייר כמחאה על הזכות להיות גזענים, להבריח את גולדהאר ולהלחם על הזכות להתחרות על תואר הקהל הגדול בפלייאוף התחתון ביחד עם בית"ר ירושלים.

כל עוד המחאה היא של 200 אנשים לא ישתנה כלום.

רוצים את תמיכת הקהל ? תסבירו את עצמכם בצורה ברורה וכדאי מאוד שהמסר לא יהיה גזעני.

יש לכם השפעה על כל כך הרבה ילדים ביציע ואתם אפילו לא רואים את זה.

במקום לצאת נגד הגזענות אתם מחזקים אותה.

כל עוד זה מחאה שקטה אין לאף אחד זכות להגיד להם מילה. אם זה יעבור לקללות ופגיעה במכבי אז הם יבינו שעם כל הכבוד לארגון מכבי מעל לכל.

אנשים פה זורקים דברים לאוויר ועל סתם.

"דרבי זה דרבי,הדרבי מעל הכל".

אתם חייבים להבין שיש פה חיים של אנשים,אז נכון היו קללות שהם לא במקום אבל יש דרך וצורה לפתור אותה.

היו פה ימים ששחקן ניסה את מזלו מול הקהל והיום הוא משחק באיזה ליגה ארצית

איפה הימים איפה.

כל עוד המחאה היא של 200 אנשים לא ישתנה כלום.

רוצים את תמיכת הקהל ? תסבירו את עצמכם בצורה ברורה וכדאי מאוד שהמסר לא יהיה גזעני.

יש לכם השפעה על כל כך הרבה ילדים ביציע ואתם אפילו לא רואים את זה.

במקום לצאת נגד הגזענות אתם מחזקים אותה.

אין סיכוי בעולם שמישהו מחוץ לארגון או יצטרף למחאה הזו.

אתם חייבים להבין שיש פה חיים של אנשים,אז נכון היו קללות שהם לא במקום אבל יש דרך וצורה לפתור אותה.

איפה הימים איפה.

?

איפה הימים איפה.

כמה אליפויות לקחנו ודרבים ניצחנו באותם ימים?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.