Jump to content

דור מיכה

MTA For Ever

Recommended Posts

אף אחד לא מדבר על זה, אבל דור מסיים חוזה בסוף העונה ויש לי תחושה שהוא לא יישאר במכבי. :(

יווצר פה מצב בדומה למה שהיה עם בן חיים, שחקן בית שטופח כשחקן הרכב יעזוב ללא תמורה(דמי השבחה לא גבוהים), והפסדנו כאן פעמיים.

לצערי, איך שהוא נראה מתחילת העונה, נראה שאין שום מגמת שיפור. כאילו הגיע לשיא בסוף העונה של אוסקר ותחילת העונה שעברה ומאז די עומד במקום (אם לא הלך אחורה). מאכזב במיוחד הרכרוכיות הזו, הבעיטה שלא משתפרת.

אמנם אנחנו בישראל, אבל לא יכול להיות שכבר 3 - 4 שנים והוא עדיין עם אותן רגליים צנומות. לא ברור גם איך אף אחד מאנשי הצוות הזרים שעובדים במכבי לא נותן לו תכנית אימונים שתשפר את זה.

עריכה: כל זה כמובן לא קשור באופן ישיר לחוזה שלו, שאני מקווה שיוארך.

לצערי, איך שהוא נראה מתחילת העונה, נראה שאין שום מגמת שיפור. כאילו הגיע לשיא בסוף העונה של אוסקר ותחילת העונה שעברה ומאז די עומד במקום (אם לא הלך אחורה). מאכזב במיוחד הרכרוכיות הזו, הבעיטה שלא משתפרת.

אמנם אנחנו בישראל, אבל לא יכול להיות שכבר 3 - 4 שנים והוא עדיין עם אותן רגליים צנומות. לא ברור גם איך אף אחד מאנשי הצוות הזרים שעובדים במכבי לא נותן לו תכנית אימונים שתשפר את זה.

תיזהר.

עוד מישהו יחשוב שאתה אומר אמת ויבוא ויתקוף אותך על הדברים האלה.

אני ממש לא מסכים איתך ולא יודע מה ראית במשחקים עד עכשיו.

ברוב המשחקים ששיחק היה המצטיין על המגרש. הדריבל שלו הכי טוב בארץ, ראיית משחק ומסירות עומק מצוינות, וזה בעיקר מה שנדרש משחקן בתפקיד שלו.

ביום שהוא ישפר את הסיומת ואת הבעיטה מרחוק שלו, הוא לא יהיה כאן.

לדעתי דווקא העובדה שיש שקט בגזרה שלו ולא סאגה בלתי נגמרת של חתם\לא חתם כמו עם דאבור דווקא מעודדת. אולי יש דברים מאחורי הקלעים ונקום בוקר אחד עם הארכת חוזה ל-5 שנים.

מלך הבישולים של הקבוצה בגיל 20 תחת רוטציה.. הילד ענק

אני ממש לא מסכים איתך ולא יודע מה ראית במשחקים עד עכשיו.

ברוב המשחקים ששיחק היה המצטיין על המגרש. הדריבל שלו הכי טוב בארץ, ראיית משחק ומסירות עומק מצוינות, וזה בעיקר מה שנדרש משחקן בתפקיד שלו.

ביום שהוא ישפר את הסיומת ואת הבעיטה מרחוק שלו, הוא לא יהיה כאן.

אני מצפה משחקן כמוהו ל- 8 שערים - 11 בישולים בעונה. בעונה שעברה הוא לא בעט 8 פעמים למסגרת. בחייכם, הוא אחת הסיבות העיקריות לתלות בזהבי בכיבוש שערים.

3 גולים ו- 9 בישולים לא עושים עלי הרבה רושם.

הוא שחקן טוב אין ספק, אבל לדעתי אובר-רייטד לגמרי. הוא חלש פיזית וראינו בחמישי שהוא לא יכול לשחק בקישור, הוא לא מהיר, אין לו אחד על אחד, הוא מוגבל מבחינה טכנית ומבחינת קורדינציה(ע"ע הבעיטה שלו מ6 מטר ב10 הדקות האחרות של המשחק נגד אסטראס שהלכה לשמיים) והוא עושה פעולות טובות לעתים רחוקות מדי וצפוי מדי.

אני לא רואה אותו משחק בקבוצה אחרת בארץ וכרגע לא רק שהוא לא מספיק טוב לאירופה, הוא על גבול ההרכב במכבי. יש לו עוד המון לשפר.

בחייכם, הוא אחת הסיבות העיקריות לתלות בזהבי בכיבוש שערים.

זה לא ממש מדויק.

התפקיד של דור בעיקרו הוא לייצר מצבים ותחילת מצבים ובזה הוא נהדר עם המסירות וראיית המשחק שלו, מי שאמור לעזור לחלוץ ולזהבי בניצול המצבים הוא השחקן בכנף השניה. זה עבד נהדר עם עטר, מן הסתם עם טב״ח הרבה פחות.

ואם היתה לו סיומת הוא כבר היה בחו״ל, מעדיף אותו אצלי(אם כי אין ספק כי הוא יכול וצריך להשתפר בעוצמות הגופניות).

אני תמיד נמנעת להגיב בנושא של דור, אבל לפעמים מגזימים פה בטירוף. אז רגע, בעצם דור מיכה שחקן בינוני שתופס מקום של שחקן אחר מהליגה שיכול להיות בהרכב במקומו? סליחה על הדרמטיות אבל עושה רושם שאם היה משחק בקבוצה אחר (אהלן קרית שמונה) הוא היה מקבל הרבה יותר קרדיט.

ואם נפרק את היכולת שלו מתחילת השנה, נגד מאריבור "בבית" הוא היה הכי טוב על המגרש, נגד אסטרס בחוץ מחצית ראשונה גדולה ובשנייה מסירה מדהימה לבן בסט שהחטיא, ומחצית טובה מאוד גם "בבית" נגדם. אז נכון הוא לא שחקן מושלם, מצד שני הוא עדיין צעיר והוא יכול לשפר את האספקטים החלשים שלו בעתיד

אבל בסדר, כנראה שמעריכים שחקן רק כשהוא עוזב.

מיכה עושה את מה שהוא יודע לעשות טוב מאוד. דריבל, חוכמת משחק, מסירות ברמה גבוהה.

אבל, בקבוצה בריאה שחקני הקו צריכים לתרום בערך 10 בישולים ועשרה שערים בעונה. לדור יש סיומת לא טובה בעליל, זה אספקט שמאוד חסר במשחק שלו והוא חייב לשפר אותו גם כדי לקבל הרכב במכבי.

מיכה עושה את מה שהוא יודע לעשות טוב מאוד. דריבל, חוכמת משחק, מסירות ברמה גבוהה.

אבל, בקבוצה בריאה שחקני הקו צריכים לתרום בערך 10 בישולים ועשרה שערים בעונה. לדור יש סיומת לא טובה בעליל, זה אספקט שמאוד חסר במשחק שלו והוא חייב לשפר אותו גם כדי לקבל הרכב במכבי.

10 בישולים ו-10 שערים בעונה? אתם אמיתיים?

כל קשר שייתן עונה כזאת בארץ ייחטף לחו"ל בלי למצמץ.

הגזמתם לגמרי.

הגזמתם לגמרי.

בוזגלו עשה את זה, נחטף הוא בטוח לא, חזר לארץ עם הזנב בין הרגליים. ומה שאתה מציג זו מציאות עלובה, שחקנים שעוד לא עשו כלום בכדורגל הישראלי מחפשים ישר לצאת לאירופה. ברקו, בניון, רביבו, רוזנטל, אבי כהן ז״ל, דודו אוואט... כל מי שיצא לאירופה אחרי שזכה בתארים הצליח. כמובן שיש יוצאים מן הכלל ל2 הצדדים.. אבל עדיין. אז מיכה מבחינת מספרים לא וואו, אבל התרומה שלו בשנתיים האחרונות הייתה אדירה, ואם הוא נזכה גם השנה באליפות, זו הזדמנות גדולה עבורו לצאת לאירופה עם כרטיס ביד.

אחי הקטן עובד בגלידריה בת"א, בקיצור נמני נכנס שמה לקנות

שאל את אבי מה קורה עם מיכה, ואם הוא יגמור כמו מונאס

אבי אמר שלעומת מונאס שלא עניין אותו כסף ורצה רק אירופה, דור רוצה להישאר במכבי והוא ישאר במכבי....

אם זה מרגיע מישהו

הגזמתם לגמרי

אז נלך על 8 ו8? סבבה?

גילי ורמוט, פדרו גלבאן, אלירן עטר, מאור בוזגלו, ישראל זגורי, אלי ביטון, חן עזרא

כל אלה שחקנים שנתנו מספרים דומים.

באספקט של הבישולים אין תלונות אליו.

מבחינת מספר שערים, תכליתיות איומים מול השער הוא חייב להשתפר.

והוא הגיע לרמה הזאת בפלייאוף לפני שנתיים עם אוסקר.

אחי הקטן עובד בגלידריה בת"א, בקיצור נמני נכנס שמה לקנות

שאל את אבי מה קורה עם מיכה, ואם הוא יגמור כמו מונאס

אבי אמר שלעומת מונאס שלא עניין אותו כסף ורצה רק אירופה, דור רוצה להישאר במכבי והוא ישאר במכבי....

אם זה מרגיע מישהו

הוא בטוח דתי.