Jump to content

אלירן עטר

סהר_בכר

Recommended Posts

http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2785983

#נמני_ללא_הפסקה

"מספר אוהדים של הצהובים הביעו תמיכה באקס ודיברו עם הקפטן שרן ייני, שענה להם: "אני מבטיח להעלות את הנושא"

נכון שאורי משיח קצת גדול אבל זאת לא סיבה לקרוא לו מספר אוהדים

בלי לעשות השוואה זה רק כדי להמחיש את הקטע...

אבל אם היו מציעים ליונייטד את רונאלדו, בהשאלה ועוד בחינם, הם אומרים לא תודה, יש לנו עומס בהרכב, הוא לא מתאים לשיטה? בחיים לא.

כולם יודעים מה הערך העליון והתרומה של אלירן למכבי, אם הוא היה חלוץ של 10-5 גולים בעונה היתי אומר נכון, אם אלירן לא היה מביא אותנו בעונת 2012 כמעט לבדו בחצי הראשון לאן שהיינו היתי אומר נכון

אבל אלירן זה חלוץ אקס פקטור לרמת ליגת העל, אין מה לעשות לא משווה אותו חס וחלילה לשם שרשמתי פה, אני רק אומר לרמת ליגת העל זה כמו רונאלדו

אפשר לעלות 3-4-3 ולוותר על אחד המגינים, וגם הוא וגם טל בן חיים וגם עדן וגם 3 קשרים אחורים עם שליטה במרכז, וגם זהבי יהיו בהרכב, הרי גם ככה המגינים שלנו הם בלמים אז אפשר לעשות הכל אם רק רוצים.

אם רוצים להבטיח את האליפות(על הנייר), עטר זה השחקן.

נכון שהעוצמות והאינטנסיביות של הקבוצה מעל הליגה(כולל חיפה), אבל ההתקפה לא מספיק מבריקה וקטלנית , וזה שזהבי הפך לחלוץ הבכיר והיחיד שניתן לסמוך עליו אומר הכל. הייתי מביא את עטר בלי לחשוב פעמיים. בקישור חשובה הכמות שתעבוד ללא הפסקה, בחלק הקדמי האיכות חשובה מהכמות(וכל חלוץ, למעט בן בסט שלא יעזוב מן הסתם, שווה החלפה בשביל שחקן כמו עטר).

שוב.

זהבי,פריצה,מיכה,טב"ח,יצחקי,מרגוליס,בדש + עטר זה יותר מדי.

ועוד שכחתי את בן בסט.

נערך על ידי שורה

התחייבתי לא להמשיך את הדיאלוג ההוא בנושא על קרויף, במיוחד כשנוכחתי לדעת מול איזה ראש בטטה אני עומד.

פה, אתה התחלת "דיאלוג". אולי תאמר לי היכן מותר לי לכתוב והיכן לא?

עצתי לך, אל תחלק "עצות", קשקשן.

תתרכז מדי כמה שעות/ימים לכתוב איזו הודעה פומפוזית שלא אומרת למעשה כלום, ועזוב אותי בשקט.

התחלתי דיאלוג איתך? ממש לא. רק הגבתי לרגשי הנחיתות שלך לאחר שהתעלמתי פעמיים בעבר ״משמש העמים״ שלך.

שחרר את האשכול ואותי מדברים אישים. אני מקווה שתוכל להתעלות.לא לזה נועד הפורום. וכן, אם אתה תמשיך לזהם אשכולות בהקשר שלי, זה יפסק. בדרך זאת או אחרת.

תודה.

שוב.

זהבי,פריצה,מיכה,טב"ח,יצחקי,מרגוליס,בדש + עטר זה יותר מדי.

ועוד שכחתי את בן בסט.

זהבי - אל

פריצה - בן 34

מיכה - לא גולר

טב"ח - לא גולר

יצחקי - בן 30 מתאושש מפציעה

מרגוליס - ספסל/רוטציה

בדש - בן 32

בן בסט - מקובל

עטר זה תוספת מעולה. שחקן של 10+ שערים מובטחים בעונה

זהבי - אל

פריצה - בן 34

מיכה - לא גולר

טב"ח - לא גולר

יצחקי - בן 30 מתאושש מפציעה

מרגוליס - ספסל/רוטציה

בדש - בן 32

בן בסט - מקובל

עטר זה תוספת מעולה. שחקן של 10+ שערים מובטחים בעונה

מסכים שעטר טוב יותר מרוב השמות הנ"ל והייתי רוצה לראות אותו במכבי. אבל לא במצב הנתון הנוכחי. עם כל האהבה אליו הייתי מעדיף שישאר בצרפת שנה ואז יחזור אלינו.

לעתיד= עטר הכרחי למכבי.

למצב הנוכחי = יגרום רק בעיות .

שמעו אני בעד להחזיר את עטר אבל שאני רואה אוהדים באים לאימון ומבקשים שחקן כזה או אחר זה מחזיר אותי לתקופות שחורות וחשוכות של הקבוצה, מקווה מאוד שמה שלא יהיו השיקולים, הקהל לא יהיה אחד מהם.

שמעו אני בעד להחזיר את עטר אבל שאני רואה אוהדים באים לאימון ומבקשים שחקן כזה או אחר זה מחזיר אותי לתקופות שחורות וחשוכות של הקבוצה, מקווה מאוד שמה שלא יהיו השיקולים, הקהל לא יהיה אחד מהם.

תהיה רגוע. הקהל לא יהווה שום שיקול בהחלטה של קרויף אם להחזיר או להחזיר את אלירן.

חושב כמו שורה. בזמן הנוכחי אין מה להחזיר את עטר, אולי אפשר לדבר על ינואר/עונה הבאה.

בזמן הזה צריכים לתת את האמונה בבן בסט שמאז שהוא חזר הוא חסר ביטחון וצריכים להחזיר לו אותו.

מסכים שעטר טוב יותר מרוב השמות הנ"ל והייתי רוצה לראות אותו במכבי. אבל לא במצב הנתון הנוכחי. אם כל האהבה אליו הייתי מעדיף שישאר בצרפת שנה ואז יחזור אלינו.

לעתיד= עטר הכרחי למכבי.

למצב הנוכחי = יגרום רק בעיות .

לאיזה בעיות בדיוק?

לאיזה בעיות בדיוק?

נכון שזה לא אותו תסריט ואנשים במערכת אחרים. אבל זוכר מה קרה שעטר ראה קצת ספסל במכבי? יפה.

כמות כוכבים עצומה על ספסל, שאין לך אירופה = מתכון לכישלון.

היה מתאים למכבי של פעם. לא של ג'ורדי.

אני שומע פה דיבורים על עומס בחוליה ההתקפית.

אם עטר באמת אופציה אין מה לחשוב פעמיים.

מרגוליס, מיכה, בן חיים, יצחקי, בדש, פריצה, בן בסט.

שבעה שחקנים, רק 2-3 מהם פותחים.

מרגוליס השאלה. בדש\פריצה, שחרור.

ואז נקבל חוליה התקפית חזקה ובריאה של שישה שחקנים מהטופ על 2-3 עמדות.

כן, רק שבינתיים מרגוליס לא מפסיק לקבל קרדיט, ואם פאקו לא ירצה לוותר עליו ? בנוסף, זה קל להגיד בדש/ פריצה לשחרר אבל זאת לא החלטה שאפשר לעשות בכזאת קלות.

נכון שזה לא אותו תסריט ואנשים במערכת אחרים. אבל זוכר מה קרה שעטר ראה קצת ספסל במכבי? יפה.

יכול להיות שאתה צודק בתכלס,

אבל אני מאמין שהוא התבגר. אין מצב שזה אותו עטר של לפני כמה שנים.

יכול להיות שאתה צודק בתכלס,

אבל אני מאמין שהוא התבגר. אין מצב שזה אותו עטר של לפני כמה שנים.

גם אם עטר התבגר, יש לך עוד 6546546546 שחקני התקפה שרוצים דקות בדיוק כמוהו. וזו בעיה. אני מעריץ שלו ואני יותר מאשמח אם יחזור למכבי- אבל לא עכשיו.

גם אם עטר התבגר, יש לך עוד 6546546546 שחקני התקפה שרוצים דקות בדיוק כמוהו. וזו בעיה. אני מעריץ שלו ואני יותר מאשמח אם יחזור למכבי- אבל לא עכשיו.

נניח שה11 הפותח הוא:

פאבלו, ייני, טיבי, קרלוס, עב"ה, אלברמן, נוסא, זהבי, עטר, טב"ח, בן בסט

אז הספסל יכול להיות:

לוי, שפונגין, ראדי, מיטרוביץ', פריצה, מיכה, יצחקי

ובדש ביציע או שאפשר לשחרר אותו

(יש שחקן ששכחתי? כי יש לי הרגשה ששכחתי)

וכל מחזור מישהו אחר ישב ביציע או בספסל. זה בריא לשחקנים וזה יצור תחרותיות ויותר עניין לעונה הזאת מבחינה מקצועית לשחקנים והקבוצה.. אבל כן, כמו שאתה אומר זה יכול ליצור גם בעיות

מסכים אתך שאם עטר בא ולא משוחרר אף חלוץ זה מוגזם, אבל להחליף את בדש או פריצה(בגילו וכושרו הנוכחי) בשחקן כמו עטר זה שדרוג גדול להתקפה.

ולמי שטוען שעטר זו החתמה לטווח קצר, גם פריצה הוא שחקן לעוד עונה אחת, ובדש זה שחקן שאם היה בהפועל היה ברמה של שלומי אזולאי.

בנוסף יש לנו שלושה חלוצים שבשיטה הנוכחית יכולים לשחק בעיקר בשפיץ, להחליף אחד מהם בשחקן יותר רבגוני זה רעיון לא רע.

לא שעם ההתקפה הנוכחית אנחנו לא יכולים לדרוס את הליגה, אבל יכול להיות שבמאני-טיים זה יהיה ההבדל בין מקום 1 ל-2.

אם עטר חוזר:

חלוץ 9 : בן בסט (בדש/פריצה)

אגף שמאל : עטר (באנקר בהרכב)

10 : זהבי (באנקר בהרכב)

אגף ימין : טב"ח/מיכה (מרגוליס) - בינואר מיכה יעזוב, ויצחקי יקח את הדקות שלו.

קישור : ראדי + איגיבור + אלברמן (מיטרו / אייבינדר/לוגסי)

הגנה : שרן/שפונגין + טיבי + גרסיה + עמב"ה

נראה לי שגם ככה מיכה רוצה לעזוב השנה, כמו שהיה עם דאבור... אז בהחלט יש מקום להביא את עטר

אם עטר חוזר:

חלוץ 9 : בן בסט (בדש/פריצה)

אגף שמאל : עטר (באנקר בהרכב)

10 : זהבי (באנקר בהרכב)

אגף ימין : טב"ח/מיכה (מרגוליס) - בינואר מיכה יעזוב, ויצחקי יקח את הדקות שלו.

קישור : ראדי + איגיבור + אלברמן (מיטרו / אייבינדר/לוגסי)

הגנה : שרן/שפונגין + טיבי + גרסיה + עמב"ה

נראה לי שגם ככה מיכה רוצה לעזוב השנה, כמו שהיה עם דאבור... אז בהחלט יש מקום להביא את עטר

אצל פאקו הבאנקרים היחידים כרגע הם זהבי, טיבי וקרלוס.