Jump to content

אלירן עטר

סהר_בכר

Recommended Posts

http://www.one.co.il/Article/212935.html

צפו: אלירן עטר פותח את הלב ומדבר על הכל

"המועדון הזה הוא משהו אחר, משהו שנכנס עמוק ללב. לא אשחק בשום קבוצה אחרת בארץ".

עטר מאושר, אבל מתגעגע ליצחקי. וגם: זהבי ואירופה.

(14.2.2013)

עשית לי התקף לב + עצוב בלב כי עכשיו אני עוד יותר רוצה שיחזור

מני והצרפתים סיכמו להידבר שוב טלפונית עד יום חמישי כשבינתיים מתכוון הסוכן להתחיל לגשש אצל המועדונים בארץ באשר לקליטתו של עטר. אוהדי מכבי תל אביב החלו להפעיל את הלחץ שהם יודעים לייצר על ראשי המועדון על מנת שעטר יחזור לקבוצה. יחד עם זה, מהשיחות שניהלו האוהדים עם אנשים במועדון, עלה הרושם שמכבי לא תחזיר בשלב הזה את עטר, גם במחיר שהוא יחזק את המועדונים שייאבקו עם מכבי תל אביב על האליפות.

למכבי יש תבנית מסוימת. מבחינה כלשלית כמובן, וגם מבחינת מצב השחקנים בחלק הקדמי. אין הרבה שחקנים שעבורם אתה חורג ממנהגך ורגע לפני פתיחת העונה מחתים אותם למרות שיש לך שחקנים מקדימה, עטר הוא אחד ששווה לשבור עבורו את המסגרת.

הבעיה היא ובכלל מה שמוזר זה למה כל הנושא הזה לא בער לפני חודשיים ונמני ועטר החליטו השבוע על חזרה לארץ?! כאילו מה הם באמת האמינו שמשהו במעמד שלו ישתנה העונה בריימס? עכשיו הקבוצות סגורות והסיכוי של עטר להגיע למועדון צמרת בארץ (לא שיש הרבה) בתנאים טובים עבורו הם נמוכים יותר.

מני והצרפתים סיכמו להידבר שוב טלפונית עד יום חמישי כשבינתיים מתכוון הסוכן להתחיל לגשש אצל המועדונים בארץ באשר לקליטתו של עטר. אוהדי מכבי תל אביב החלו להפעיל את הלחץ שהם יודעים לייצר על ראשי המועדון על מנת שעטר יחזור לקבוצה. יחד עם זה, מהשיחות שניהלו האוהדים עם אנשים במועדון, עלה הרושם שמכבי לא תחזיר בשלב הזה את עטר, גם במחיר שהוא יחזק את המועדונים שייאבקו עם מכבי תל אביב על האליפות.

כמו שציינו כבר, זה נראה כאילו נמני כתב את זה כדי לשחוט עוד כסף ממכבי

למכבי יש תבנית מסוימת. מבחינה כלשלית כמובן, וגם מבחינת מצב השחקנים בחלק הקדמי. אין הרבה שחקנים שעבורם אתה חורג ממנהגך ורגע לפני פתיחת העונה מחתים אותם למרות שיש לך שחקנים מקדימה, עטר הוא אחד ששווה לשבור עבורו את המסגרת.

הבעיה היא ובכלל מה שמוזר זה למה כל הנושא הזה לא בער לפני חודשיים ונמני ועטר החליטו השבוע על חזרה לארץ?! כאילו מה הם באמת האמינו שמשהו במעמד שלו ישתנה העונה בריימס? עכשיו הקבוצות סגורות והסיכוי של עטר להגיע למועדון צמרת בארץ (לא שיש הרבה) בתנאים טובים עבורו הם נמוכים יותר.

אל תשכח שנ׳גוג חתם ביום (או ממש בימים האחרונים) של החלון

שזה אומר בעצם שעטר נדחק לגמרי לקצה הרוטציה

ואז גם נסגר החלון באירופה..

אז זה אומר שהוא יושאל בטוח

מה מעשנים שם?

ריימס רוצה להשאיל, לא למכור..

ריימס מעדיפה למכור, מי שהעלה את כל עניין ההשאלה על הפרק זה נמני.

?

חושב שאתה טועה, אולי היה סיכום בינואר, אבל אני חושב החוזה נחתם בקיץ עד לקיץ 2015.

גם חואן פאבלו וגם פריצה חתמו על חוזה זהה מבחינת נק׳ היציאה של המועדון. חוזה לעונה אחת שכולל נק׳ יציאה בספטמבר או בינואר (עד תום מועד ההעברות) בתמורה לפיצוי של 100,000$

זאת אומרת שהחוזה עד יוני2015 אבל ניתן להשתחרר מהחוזה גם עכשיו

עטר חיכה לשיחה, היא לא הגיעה, הזמן הולך ואוזל ולכן נמני מבעיר את הגזרה. זו בדיוק הסיבה שבשביל עטר לא צריך לשבור שום מסגרת. לו היו רוצים אותו, היו מחתימים אותו לפני חודשיים. היה הרבה יותר מהיר, פשוט וזול מבן בסט ולא פחות זמין אז מעכשיו. עטר לא מרוצה, אבל אין הצעות. נמני ניסה לנער את העץ כמיטב יכולתו ואם לא יהיה ברירה יטפסו חזרה למטה בטענה ש"ריימס לא מוכנה להתפשר".

למיטב זכרוני עטר התראיין בתחילת עונת המלפפונים ואמר שהגיע מאמן חדש והוא מקווה שתהיה לו את ההזדמנות להילחם על מקום בהרכב,ולכן למכבי לא היה סיכוי לפתוח אפילו במו״מ עם ריימס

ההגעה של החלוץ החדש לריימס ומספר הדק׳ המועט שקיבל בתחילת העונה (מה היה שם? 10 דק׳ ב4 משחקים נראה לי??) גרמו לעטר להבין שהוא נדחק החוצה ולבקש מנמני לבדוק מה קורה כי חשוב לו לשחק,

זה נראה שריי מס נמצאת בעמדת כח והיא לא זו שדוחפת לפרידה (לפחות כך נראה כלפי חוץ)

עטר חיכה לשיחה, היא לא הגיעה, הזמן הולך ואוזל ולכן נמני מבעיר את הגזרה. זו בדיוק הסיבה שבשביל עטר לא צריך לשבור שום מסגרת. לו היו רוצים אותו, היו מחתימים אותו לפני חודשיים. היה הרבה יותר מהיר, פשוט וזול מבן בסט ולא פחות זמין אז מעכשיו. עטר לא מרוצה, אבל אין הצעות. נמני ניסה לנער את העץ כמיטב יכולתו ואם לא יהיה ברירה יטפסו חזרה למטה בטענה ש"ריימס לא מוכנה להתפשר".

בסדר, הביקורת פה בעיקר על מכבי שעל פניו לא מתעניינת בכלל.

לא יודע, חצי מהתגובות תוהות איך אפשר לשכנע את עטר לחזור דווקא אלינו או איך לשכנע את מיץ' להוציא עוד כמה גרושים בשבילו. לא נראה שרוב האנשים מפנימים שג'ורדי פשוט לא רוצה שהוא יחזור.

לא יודע, חצי מהתגובות תוהות איך אפשר לשכנע את עטר לחזור דווקא אלינו או איך לשכנע את מיץ' להוציא עוד כמה גרושים בשבילו. לא נראה שרוב האנשים מפנימים שג'ורדי פשוט לא רוצה שהוא יחזור.

מסכים, בלי קשר מרגיש לי כאילו ג'ורדי כבר עזב ומכבי על נהג אוטומטי.

כן, חצי מהתגובות זה ביקורת למה מכבי (ג׳ורדי) לא רוצה והיתר איך לשכנע. טוב, לא בדיוק, אבל בערך.

לג'ורדי יש את השיקולים שלו, אני מעריך שהם דומים לאלה שהצגתי. למרות כל מה שכתבתי, ולמרות שלא הייתי רוצה שיחזור, מבאס אותי לראות אותו בקבוצה אחרת.

להבנתי הוא הולך לבאר שבע אגב.

ממש לא אכפת לי אם הוא מרוצה או לא. פשוט אנחנו משוועים לו מקצועית.

לג'ורדי יש את השיקולים שלו, אני מעריך שהם דומים לאלה שהצגתי. למרות כל מה שכתבתי, ולמרות שלא הייתי רוצה שיחזור, מבאס אותי לראות אותו בקבוצה אחרת.

להבנתי הוא הולך לבאר שבע אגב.

להבנתי=דעה או משהו מוכח?