Jump to content

מכירת כרטיסים לדרבי בגביע הטוטו

Recommended Posts

"ארגון החזית הכחולה 06 פותח במחאה ובמידה שלא ירדו מחירי הכרטיסים, קורא לאוהדי הקבוצה להחרים הכניסה ולצפות במשותף במשחק ב"סטלמך בר" באיצטדיון ראש הזהב. פניה מטעם הארגון הועברה להנהלת הקבוצה שתפעל בנושא ותעדכן בהקדם", נמסר בנוסף, "במידה ולא תתכבד בקשתנו, נפעל להשארת יציעי האצטדיון יתומים".

עכשיו תאר לך שמכבי פנאטיקס מודיעים שהם מחרימים את המשחק בעקבות מחירי הכרטיסים (עזוב את זה שגם ב 50 שקלים לא שווה ללכת למשחק טוטו לדעתי, זה עניין אחר)

נראה לך ששערים 11 ו 8 היו מלאים? אין מצב.

יש סיכוי לא רע שבמקרה כזה ברקוביץ' היה מחזיר את המחיר ל 50 שקלים.

לגמרי.

מזיינים אתכם 93 שח למשחק גביע טוטו מסריח שלא מעניין אף אחד ואתם כמו נרקומנים רצים וקונים.

אתם אלה שמצילים את הפועל מקריסה כלכלית.

פשוט ככה. וכל שנה אותו סיפור. מה לעשות התמכרות זו התמכרות ולצערי גם אם בפעם הבאה המחיר יהיה 120 שקלים יהיו עדיין את המכורים שיקנו כרטיס. חבל.

למה הקבוצה לא עושה משהו? יכולה להחליט - לא מושכים את הכרטיסים מהפועל.

מישהו אמר פה שגם אנחנו לקחנו להם כזה מחיר כשאירחנו אותם בטוטו לפני 91637484 שנה אז אנחנו נתלונן אבל ההנהלה לא יכולה לבוא בטענות אליהם כל עוד אצלנו זה אותו דבר

למה הקבוצה לא עושה משהו? יכולה להחליט - לא מושכים את הכרטיסים מהפועל.

אם הקבוצה תעשה את זה, עוד יתקפו אותו אוהדים שלנו בטענה שמכבי מונעת מהם לראות דרבי במחיר מופקע. מכבי לא צריכה לעשות כלום, הקהל זה הבעיה.

וואלה לא מבין מה אתם בוכים מכבי למשחקי הבית שלה לוקחת בול אותם מחירים ואפילו יותר אז לפני התלונות למה לא מחרימים את הפועל תשאלו את מכבי למה הם לוקחים בול אותם מחירים לכל מישחק בליגה לא משנה בכלל מול מי שזה הבעיה האמיתית לא המחירים של הפועל לדרבי שאיך שמכבי לוקחת מחירים אז המחירים של הפועל סבירים !

וואלה לא מבין תשאלו את מכבי למה הם לוקחים בול אותם מחירים לכל מישחק בליגה

ענית לעצמך, 93 שקל על פאקינג משחק אימון, לא ליגה, משחק אימון.

וואלה לא מבין מה אתם בוכים מכבי למשחקי הבית שלה לוקחת בול אותם מחירים ואפילו יותר אז לפני התלונות למה לא מחרימים את הפועל תשאלו את מכבי למה הם לוקחים בול אותם מחירים לכל מישחק בליגה לא משנה בכלל מול מי שזה הבעיה האמיתית לא המחירים של הפועל לדרבי שאיך שמכבי לוקחת מחירים אז המחירים של הפועל סבירים !

מה זה משנה הפועל מכבי? לוקחים לך 80 שקל לגביע המחליפים ואתה משלם, אחר כך יקחו לך 130 לליגה כי אתה ידוע כאחד שמשלם. ככה זה עובד.

פחחחחחחחחחחחחח

אם זה היה הפוך ומכבי היו מארחים אני מבטיח לכם שזה היה בדיוק אותו מחיר שהיא הייתה לוקחת לדרבי

ושנית מכבי ת"א גובה את המחיר הכי גבוה מקבוצות חוץ כל השנה אז די לזיין תמוח

פחחחחחחחחחחחחח

אם זה היה הפוך ומכבי היו מארחים אני מבטיח לכם שזה היה בדיוק אותו מחיר שהיא הייתה לוקחת לדרבי

ושנית מכבי ת"א גובה את המחיר הכי גבוה מקבוצות חוץ כל השנה אז די לזיין תמוח

לא שאני אוהב את העובדה שמכבי גובה את המחירים הכי גבוהים, אבל אתה צריך להבין שאצלנו האיצטדיון סולד אאוט כל שבוע.

מבחינת הפועל למשל, חצי בלומפילד ריק, והם דופקים לך מחיר גבוה. זה בכלל לא אותו הדבר, בטח כשמדובר בגביע הטוטו. לא סתם הם פותחים לנו את שער 8, הקהל שלהם לא מספיק מטומטם כדי לשלם את המחיר הזה למשחק אימון, אבל הקהל שלנו כן.

זה פאקיינג גביע הטוטו מה סביר בלתת להם 93 שקל למפעל כזה. בליגה זה מחיר לגיטמי לשלם על דרבי 100 שקל אבל גביע הטוטו? אבל אנשים פה פריירים אז שישלמו רק חבל שבמשחק הבא נגד איזה הפועל עכו אני יצטרך בגללם לשלם הרבה כסף

בין היתר בשביל זה הוקמה מנהלת ליגה, בשביל לפקח וליצור מציאות חדשה. ולסווג משחקים לפי קטגוריות ולפי מחירים. עם כל הכבוד שזה דרבי אחרי הרבה זמן ותחילת עונה שכולם צמאים לכדורגל זה עדיין גביע הטוטו שהוא רלוונטי כקליפת השום אז אדון ברקו שכל הזמין מטיף ומטיף משחיל לנו אותה עם 93 שקלים.

מה קרה להולך איתך כמו נרקומן , הכל בשביל מכבי ולכל משחק הגעתי?

קל לצעוק את זה אבל קשה ליישם? אתם מגזימים בטירוף! אני חייל שמגיע מהדרום הרחוק באפטר מפגר בשביל לראות מכבי אחרי יותר מחודשיים וחצי , ונחשו מה אני משלם על עצמי מה600 שקל בחודש ועדיין שורד

קשה לכם לשלם 50/90 ? אל תבואו - לגיטימי . אבל אל תתריסו לאחרים ותגרמו נזק לקבוצה. המחירים סבירים מאוד

קל לצעוק את זה אבל קשה ליישם? אתם מגזימים בטירוף! אני חייל שמגיע מהדרום הרחוק באפטר מפגר בשביל לראות מכבי אחרי יותר מחודשיים וחצי , ונחשו מה אני משלם על עצמי מה600 שקל בחודש ועדיין שורד

קשה לכם לשלם 50/90 ? אל תבואו - לגיטימי . אבל אל תתריסו לאחרים ותגרמו נזק לקבוצה. המחירים סבירים מאוד

סבבה, אם אתה אוהב שמזיינים אותך בתחת תהנה

שומע אחי? אני לא פספסתי דרבי ליגה ב8 שנים האחרונות. יחד עם זאת, זה שהפועל בוחרים להחתים את בן והבה וחאטב עוביידה (מתנצל אם טעיתי בשם) למרות שאין להם שקל, זו ממש לא אשמתי, ואני בטח לא אהיה זה שיממן את הסיפור הזה.

יש רק 2 דברים אינסופיים, היקום והטמטום האנושי, ואני לא בטוח לגבי היקום...(אלברט איינשטיין).

מטומטמים הייתם וכאלה תישארו.

סבבה

סליחה שנתתי 50 ש''ח כדי להגיע לראות את הקבוצה שלי, סליחה שהתגעגעתי לבלומפילד.

אף אחד לא שואל אותך אם לקנות או לא.

ענית לעצמך, 93 שקל על פאקינג משחק אימון, לא ליגה, משחק אימון.

בתור אחד שלא יכל לעשות השנה מנוי בגלל שאני מתגייס בנובמר גם משחקי גביע הטוטו מכבי לוקחת אפילו לא בדרבי אותם מחירים גבוהים! מול רעננה המסריחה הם שדדו במחירים ואפחד לא מתלונן פתאום עכשיו כולם קופצים כי המנויים צריכים לקנות כרטיס כמו כולם...

שומע אחי? אני לא פספסתי דרבי ליגה ב8 שנים האחרונות. יחד עם זאת, זה שהפועל בוחרים להחתים את בן והבה וחאטב עוביידה (מתנצל אם טעיתי בשם) למרות שאין להם שקל, זו ממש לא אשמתי, ואני בטח לא אהיה זה שיממן את הסיפור הזה.

בשתי דרבי חוץ אחרונים שהייתי שילמתי מעל 120 שקל לכרטיס, אם היית בהם כמו שאתה אומר גם אתה שילמת מחיר כזה. בדרבים האלה לא מימנת להם שחקנים? תפסיקו להיות צבועים ולחפש תירוצים לא להגיע לגביע הטוטו.

ולזה מעליך, אני לא אוהב שמזיינים אותי בתחת, אני אוהב את מכבי . ואם אני חייל שמקהל משכורת מצחיקה יכול להרשות לעצמי לראות מכבי ב50 שקל, גם בן אדם עובד עם משכורת מינימום יכול לבוא ב90 שקל.

לסיכום- כל מי שלא מגיע כי הוא שם זין על גביע הטוטו מחפש להצדיק את סה בתירוץ המפגר הזה של מימון הפועל

אתם שוכחים שה-93 שקל האלו כוללים 13 ש"ח עמלה.

10% עמלת משרד הכרטיסים שהופכת את זה ל-88 שקל ועוד 5 שקל על עמלת טיפול באינטרנט.

אז עשו חוק בכנסת והחכמים בלאן הצליחו לעקוף אותו, ככה זה כשעושים חצי עבודה...

החוק צריך להגדיר במפורשות שמחיר הכרטיס באינטרנט צריך להיות כמחיר הכרטיס בקופות, ולא לעשות חוק שאי אפשר לגבות עמלה בטלפון/אינטרנט, כי אז פשוט יוסיפו את מחיר העמלה למחיר הסופי באינטרנט. בעצם רגע, כבר עשו את זה.

בשתי דרבי חוץ אחרונים שהייתי שילמתי מעל 120 שקל לכרטיס, אם היית בהם כמו שאתה אומר גם אתה שילמת מחיר כזה. בדרבים האלה לא מימנת להם שחקנים? תפסיקו להיות צבועים ולחפש תירוצים לא להגיע לגביע הטוטו.

ולזה מעליך, אני לא אוהב שמזיינים אותי בתחת, אני אוהב את מכבי . ואם אני חייל שמקהל משכורת מצחיקה יכול להרשות לעצמי לראות מכבי ב50 שקל, גם בן אדם עובד עם משכורת מינימום יכול לבוא ב90 שקל.

לסיכום- כל מי שלא מגיע כי הוא שם זין על גביע הטוטו מחפש להצדיק את סה בתירוץ המפגר הזה של מימון הפועל

קודם כל, רק בדרבי אחד שילמתי מעל ל120 שקל כרטיס. הדרבי ההוא היה דרבי ליגה, ושילמתי את המחיר הזה כי יכלנו לקחת אליפות באותו משחק. גביע הטוטו הוא מפעל שתכליתו הוא משחקי אימון שאפשר להמר עליהם בווינר. אני אוהב את מכבי לא פחות ממך, הייתי כנראה גם ביותר משחקים ממך ובמגרשי חוץ שאתה לא היית בהם. אני לא משלם 80 שקל על משחק אימון בשביל לסגור להפועל גרעונות. אני יכול להרשות לעצמי את ההוצאה הכספית, ובוחר שלא להוציא אותה. אין פה שום שיקול של קמצנות, אל תדאג.

לא שאני אוהב את העובדה שמכבי גובה את המחירים הכי גבוהים, אבל אתה צריך להבין שאצלנו האיצטדיון סולד אאוט כל שבוע.

מבחינת הפועל למשל, חצי בלומפילד ריק, והם דופקים לך מחיר גבוה. זה בכלל לא אותו הדבר, בטח כשמדובר בגביע הטוטו. לא סתם הם פותחים לנו את שער 8, הקהל שלהם לא מספיק מטומטם כדי לשלם את המחיר הזה למשחק אימון, אבל הקהל שלנו כן.

אז במילים אחרות בגלל שבלומפילד סולד אווט בוא נזיין את אוהדי היריבה ואחר כך נתפלא למה המחקי חוץ שלנו כל כך יקרים

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk