Jump to content

ברוך הבא פאקו!

שורה

Recommended Posts

הכתבה בוואן של רז אמיר עליו מעניינת

נשמע שהבן אדם פריק כדורגל, הוא למד שלוש שנים לפני שהתחיל לאמן במקסיקו שיטות כדורגל וטקטיקות חדשות. שהוא עוד אימן עם בניטז הם לקחו שנת שבתון ללמוד את פרגסון.

רוצה לראות תניהול משחק שלו

קדימה פאקו אין לנו מה להפסיד, אם אנחנו עוברים את אסטרס ביום חמישי, הוא קונה את עולמו.

אה וכמובן - ברוך הבא פאקו!

הוא לא יאמן בחמישי.

פסקה מהכתבה ב ONE

אומרים שכל מאמן מצליח מתחיל עם עוזר טוב לצידו, ופאקו היה אולי העוזר הכי טוב שבניטס יכול היה לבקש. גאון פיזיולוגי ששם את הכושר הגופני בראש סולם העדיפויות. רס"ר קשוח שלא מוכן להתפשר על האיכות באף אימון. קורא משחק נהדר, כזה שיודע לנתח מהלכים של הקבוצות היריבות עוד לפני שהתרחשו. האחראי על כל מערך ההכנה לקראת המשחקים ובקיצור - הכוח המניע שדחף את בניטס.

אנשים שלא קשורים לספורט יושבים כרגע בפאנל מביך בערוץ, מלכלכים ושוחטים איש מקצוע שלא שמעו עליו מעולם.

שכונה.

לדעתי, הרמה הטקטית בליגת העל כל כך נמוכה ככה שכל מאמן סביר מהבחינה הזאת במונחים של אירופה יעשה כאן בית ספר לשאר הקבוצות(ע"ע סוזה).

מה שמצחיק זה שכל מי שהם מצרפים לשידור ויש לו חצי מושג, למשל נדב יעקובי, מנסה להרגיע אותם אבל הם כבר מזמן יצאו למסע נקמה שלא קשור לשום דבר ממה שקורה כרגע במציאות.

תהיו אופטימיים ותעמדו מאחורי הקבוצה, זה הכל.

אחרי שקראתי את הכתבות- נשמע כמו האיש מקצוע הכי מפואר שדרך כאן. רקורד מדהים. נכון הוא לא אימן בתור מאמן ראשי יותר מדי אבל הוא עבר כ"כ הרבה בכדורגל שהליגה שלנו קטנה עליו.

אני מאמין גדול בגורל. מאמין שהיינו צריכים לעבור את החרא של נמני/רב"ש/מזרחי/איווניר בשביל לזכות בג'ורדי. אולי אוסקר ופאולו הם הכנה לדבר האמיתי- פאקו.

הוא יהיה נוכח מן הסתם אך לא יאמן. זה גם הכי הגיוני סה"כ הוא הרי הוא לא מכיר שום שחקן לפני משחק חשוב למועדון. מי כן? אני יכול להעריך שתורג'מן אבל לא באמת יודע.

הוא יהיה נוכח מן הסתם אך לא יאמן. זה גם הכי הגיוני סה"כ הוא הרי הוא לא מכיר שום שחקן לפני משחק חשוב למועדון. מי כן? אני יכול להעריך שתורג'מן אבל לא באמת יודע.

ניר לוין בקל

הכתבה בוואן של רז אמיר עליו מעניינת

נשמע שהבן אדם פריק כדורגל, הוא למד שלוש שנים לפני שהתחיל לאמן במקסיקו שיטות כדורגל וטקטיקות חדשות. שהוא עוד אימן עם בניטז הם לקחו שנת שבתון ללמוד את פרגסון.

רוצה לראות תניהול משחק שלו

מאמן חצי מפרגוסון לוקח כאן אליפות עם אשדוד

אנשים שלא קשורים לספורט יושבים כרגע בפאנל מביך בערוץ, מלכלכים ושוחטים איש מקצוע שלא שמעו עליו מעולם.

שכונה.

לדעתי, הרמה הטקטית בליגת העל כל כך נמוכה ככה שכל מאמן סביר מהבחינה הזאת במונחים של אירופה יעשה כאן בית ספר לשאר הקבוצות(ע"ע סוזה).

מה שמצחיק זה שכל מי שהם מצרפים לשידור ויש לו חצי מושג, למשל נדב יעקובי, מנסה להרגיע אותם אבל הם כבר מזמן יצאו למסע נקמה שלא קשור לשום דבר ממה שקורה כרגע במציאות.

תהיו אופטימיים ותעמדו מאחורי הקבוצה, זה הכל.

מי?

לא שמעתי עליו מעולם אז כל מה שאני יכולה להגיד זה שהוא נראה ממש ממש זקן ומבחינה חיצונית אכן מדובר בירידה דרסטית בהשוואה לאוסקר וסוזה.

אבל כמובן שזה לא מה שחשוב. אני מקווה שהוא שווה משהו ובמיוחד מקווה שהוא ילמד מהר את הקבוצה ואת הליגה. אין ספק שכולם יצטרכו לתת לו זמן ולהיות סבלניים.

בהצלחה.

כשהוא היה עוזר מאמן של בניטז לפני כמה שנים הוא היה העוזר מאמן הכי טוב במנג'ר, אי אפשר היה להביא אותו למכבי בשום מצב, עכשיו כשהוא ניהיה מאמן היו חייבים להוריד לו את הפרופיל כי אחרת הוא היה יותר טוב ממוריניו.

לא שמעתי עליו מעולם אז כל מה שאני יכולה להגיד זה שהוא נראה ממש ממש זקן ומבחינה חיצונית אכן מדובר בירידה דרסטית בהשוואה לאוסקר וסוזה.

אבל כמובן שזה לא מה שחשוב. אני מקווה שהוא שווה משהו ובמיוחד מקווה שהוא ילמד מהר את הקבוצה ואת הליגה. אין ספק שכולם יצטרכו לתת לו זמן ולהיות סבלניים.

בהצלחה.

יהיה נחמד להקפיץ את זה עוד שבועיים