Jump to content

אוסקר Out פאקו In? זעזוע רציני במכבי?

Sawyer

Recommended Posts

זה אמיתי הקטע עם ברזי? מה קורה פה?!

הוא פשוט הזייה האפס הזה,זה כבר מתחיל לעצבן אותי.

הוא מדבר שטויות בכמויות,כמה מאמנים זבל עברו אצלנו ולא עשו כלום?

דיבר בתחילת השידור על תרבות דיון והוא לא מפסיק להתפרץ ולצעוק.

מה? הוא אמר שהוא מכיר אותו ופגש אותו בעבר, וגם עקב אחריו.

אמר שהוא היה עוד אופציה לאחר שסוזה עזב, ולכן הוא מכיר אותו, אבל בסופו של דבר הוא לא נבחר. כשנשאל לגבי החריגה של פאקו מהפרופיל הטיפוסי של ג'ורדי למאמן, במקום תשובה קלאסית בסגנון "אמנם הבאנו בעבר מאמנים שהיו שחקנים בעברם, אבל מעולם לא היתה מדיניות להביא רק מאמנים מפרופיל מסויים, פאקו הוא מאמן מצויין עם רקע מפואר ובלה בלה" הוא פחות או יותר אמר שלמצוא מאמנים בהתראה של שבוע באוגוסט זה לא פשוט וזה מה יש.

תקשיבו טוב הברזי הזה צריך ללכת להיבדק אני לא צוחק

הוא דפוק בשכל, הוא באמת מאמין לעצמו?

עושה את מה שכל עיתונאי ישראלי מנסה לעשות וזה לקדם מאמן ישראלי לקבוצה גדולה.

ראיתי שצחקו על קוסמיק פה לגבי הליגה המקסיקנית השנייה אז אני מרגיש צורך להגיב.

ברצינות, אין לכם מושג. הליגה המקסיקנית הבכירה היא בעשירייה הראשונה של הליגות פחות או יותר. זו כנראה הליגה הכי איכותית בדרום ומרכז אמריקה. הליגה השנייה שם לבטח פחות טובה מטבע הדברים, אבל גם סביר להניח שהיא טובה משלנו ברמתה הכללית (אולי מכבי ספציפית הייתה הכי טובה שם, אבל מנגד הפועל חיפה הייתה יורדת אחרי סיבוב אחד).

זה קצת מצחיק שישראלים שואלים את עצמם איך מאמן עם רזומה מוצא את עצמו בליגה המקסיקנית השנייה, אבל זה שהוא מגיע לפה זה סבבה לגמרי..

עפת על עצמך אחי. 1.השאלה שלי איך הוא הגיע לשם היתה כללית ובלי קשר למכבי (שעוד אפשר להבין כי עונה אחת טובה והוא יכול להשתדרג בגדול) כאחד עם רזומה מרשים בליגה אנגלית וספרדית מוזר לי שהוא הגיע לליגה מקסיקנית שנייה (!).

אחרי שכתבת שבנזמה מסוגל לסיים עונה של 20-25 שערים בליגה האנגלית, כשבליגה הספרדית הוא בקושי מגרד תמספרים האלה,אז גם אתה חביבי אין לך מושג.

פרימו הערבי: יום חמישי ג'ורדי אמר למיץ' רוני לוי

ברור, גולדהאר התקשר לומר לך כן?

לא רואה ערוץ הספורט (כי למה כן?) אבל בהחלט זה לא יהיה מפליא בעקבות טון הדברים של ג'ורדי. במענה לשאלה אם לא עדיף להביא מאמן ישראלי אפשר היה לחוש שהוא דווקא תמך בכיוון הזה אבל נדחה ע"י מיץ' שחשש מנסיגה גדולה מדי אחורה. סביר להניח שמיץ' דחף למינוי מאמן זר, ג'ורדי מצא את מה שמצא, שזה רחוק מהאידיאל כנראה, ולכן הפגין חוסר התלהבות מהבחירה.

אבי ברזי - WHO ARE YOU?! אני רוצה לראות את הבן זונה פעם אחת בבלומפילד. פעם אחת.

"בונקריסט, עוד סיבה להחזיר את המנוי".

זה אוהד? מה האינטרס שלו בלהגיד דבר כזה בשידור חי?

שמעו הרבה זמן לא ישבתי והקשבתי לפאנל בערוץ הספורט, וואו! כמה תיסכול אתה שומע מהם זה לא להאמין. איפה אנשי הספורט של פעם איפה המקצוענים שמדברים לעניין כמו נדב יעקובי? למה לא הביאו את אבי מלר שמבין דבר או שניים בליגה האנגלית? למה הם חושבים שהרפש הזה שיוצא להם מהפה תופס? ערוץ הספורט מזלזל בצופים שלו וחושב שהם חבורה של מטומטמים, הם רק לא מבינים שהם יפסידו בסופו של דבר.