Jump to content

אוסקר Out פאקו In? זעזוע רציני במכבי?

Sawyer

Recommended Posts

הדבר היחיד שקשה לי איתו זה שהוא לא עזב כבר לפני המפגש הראשון מול אסטרס ובא ישב על הספסל וריחם על עצמו בזמן שהמשחק מעניין לו תביצה

אני לא כועס על אוסקר גם אני וגם רובכם הייתם עושים את אותו הדבר.זה פשוט בא בטיימינג הכי גרוע אי פעם. זה עכשיו המבחן של המועדון הזה,בקושי יותר גדול מזה לא נוכל להיתקל זה הזמן להראות את הכוח

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

באחד מהדפי פייסבוק של חמאס הם די לוקחים תעזיבה של אוסקר לחובתם

הצליחו לזעזע את ביטחונם של הספרדים

זכורה לי איזו אמירה של אוסקר בסמוך לחזרתו על כך שאם המצב הביטחוני שוב יתדרדר אז הוא לא יעזוב בשנית ושהקשיים אז כבר לא רלוונטיים. האם מישהו זוכר דבר דומה?

וואלה לא מבין אתכם.
תמיד צריך להיות מאחורי הקבוצה באש ובמים אבל שצריך להכנס במישהו כי זה מגיע לו אז צריך להגיד את הדברים כמו שהם.
אוסקר זיין אותנו. איך שלא תסתכלו על זה.
הביא אותנו באפס הכנה למשחקים במוקדמות, פשוט ראית קבוצה לא מאומנת נגד קבוצות כן מאומנות. היינו חייבים לעבור את מאריבור ועכשיו בנקדות הזמן הזאת אני יכול להגיד בוודאות שזה היה 90% על הגב של אוסקר הכשלון הזה. כן, כשלון. היום יותר מתמיד זה ברור שזה היה כשלון כי אם באמת היה לכם מאמן שאכפת לו והיה עושה את העבודה שלו היינו היום נגד סלטיק בפלייאוף.
בטיל הראשון הוא היה צריך ללכת. זה בושה איך שהוא שיחק בנו. ועוד יותר אם עכשיו הוא יעבור ללידס או משהו כזה. לא מבין מה כולכם "מבינים אותו".
הוא הכתים את עצמו במכבי, אהבתי אותו לאללה ושמחתי שהוא חזר אבל היום זה כתם לכל החיים שלא יודע כמה זמן אם בכלל יקח עד שאני אסלח לו. תמיד אזכור לו את האליפות ההיא אבל היום הזה הוא כתם על אוסקר. לא פחות.

ראיתי שצחקו על קוסמיק פה לגבי הליגה המקסיקנית השנייה אז אני מרגיש צורך להגיב.

ברצינות, אין לכם מושג. הליגה המקסיקנית הבכירה היא בעשירייה הראשונה של הליגות פחות או יותר. זו כנראה הליגה הכי איכותית בדרום ומרכז אמריקה. הליגה השנייה שם לבטח פחות טובה מטבע הדברים, אבל גם סביר להניח שהיא טובה משלנו ברמתה הכללית (אולי מכבי ספציפית הייתה הכי טובה שם, אבל מנגד הפועל חיפה הייתה יורדת אחרי סיבוב אחד).

זה קצת מצחיק שישראלים שואלים את עצמם איך מאמן עם רזומה מוצא את עצמו בליגה המקסיקנית השנייה, אבל זה שהוא מגיע לפה זה סבבה לגמרי..

יעשה רק טוב למכבי משהו חדש מאמן חדש רעל בעניים..

אוסקר יצא אפס ופחדן אין ליגת אלופות אז עוזב ומשאיר אותנו שיש לנו עוד יומיים משחק שיקבע לאן העונה הזאת תלך, המשחק הכי חשוב העונה!

לגביי המאמן שיהיה לו בהצלחה יש לי תחושה טובה לגביו נקווה לטוב.. יאללה מכבי