Jump to content

אוסקר Out פאקו In? זעזוע רציני במכבי?

Sawyer

Recommended Posts

אני אוסיף את דעתי הלא מאוד מלומדת לנושא.....

אם אוסקר עוזב בגלל המצב (הביטחוני -לא המצב שהוא הביא את הקבוצה אליו...)

אז אני מבין אותו.

וזה לא קשור לזה שהוא מתגורר בתל אביב ולא בנחל עוז.

אימון זה הפרנסה שלו, ולא משהו שהוא (בראייתו) צריך לסכן את חייו ואת משפחתו.

בימים בהם אין פה סדר יום, החדשות עוסקות רק בטילים שמייורטים ונופלים בארץ - לא צריך לצפות מבן אדם שרק בא לעבוד פה להישאר בגלל איזו סיבה כלשהי.

נכון שיש זרים בליגה שלא עזבו - כמה מהם בארץ עכשיו? כמה מהם מתכננים לעזוב?

אולי זה לטובה.

דם חדש במועדון.

מישהו שלא יעביר את כל המשחק בלא לקום מהספסל.

"אני איתך והעולם מנגד, הם מחכים ליום שנישבר" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אוסקר יוצא אפס,ואני כמעט משוכנע ב-100 אחוז שהעזיבה שלו נובעת מהכישלון באירופה ולא מהמצב בארץ.

מעניין שהוא היחיד שלוקח כל כך קשה את המצב הזה ולא אף אחד אחר, אז שלא יספר לנו סיפורים.

שלום ולא להתראות.

נ.ב מקווה מאוד שטוריחו ושאר הצוות לא יעזו ביחד עימו, למרות שאני דיי פסימי.

אוסקר אכזבה גדולה . הלב שלו לא צהוב ולא נעליים. תבדקו אותי. תשמרו ותנצרו . רק אוסקר ילך תהייה הפסקת אש. מבחינת הטילים הוא מנחוס מבטן מנחוס.

וילאש בואש גם לא שיחק כדורגל מקצועני.

אני חם עליו אש, שיבוא כבר (ולא יישכח להביא איתו שני מקסיקנים במזוודה).

מקסימום נקבל איזה אייזק שחוח

הראש רוצה לשפוט, לומר עליו את כל הדברים שנאמרו עליו בברייטון רק לפני מספר חודשים. פחדן, חלש אופי, בורח מאתגרים, נטול עתיד. הראש זוכר את עמוד ענן ומתעקש שמדובר בנסיבה מחמירה. הוא היה כאן, הוא מבין. אז זה נמשך קצת יותר הפעם, אז אין סוף באופק, אז ייתכן שהעניינים יחמירו לפני שישתפרו. יש לו דקה וחצי ובטח סידרו לו ממ"ד. הראש גם כועס, הוא מבין שזו לא החלטה של רגע. זהו תהליך של מספר שבועות, שהקרין על ההתנהלות וכנראה שגם על ההכנות. הראש מחפש אשמים והאשם הגדול ביותר נראה כיום כאוסקר, שחירב את העונה האירופית במו ידיו. הראש מסרב לסלוח שוב. ההרגשה היא כשל גבר נבגד, שהבטיחו לו לא עוד, ורגע לפני שהניצוצות נדלקו בשנית, היא הסתלקה עם אותו תירוץ מדוקלם. הראש מסרב להקשיב היום, אבל הלב זועק. שנה הוא גלה, ראה את הארץ פורחת, השקט החריש אוזניים ומכבי טיילה באירופה. הוא שכנע את משפחתו בקדחתנות שהם רק נקלעו לפרק מקרי וזמני של תולדות מלחמות ישראל. וכמעט במקביל להגעתו זה קורה. כל התיאוריות וההבטחות קרסו בין רגע. עם כל הבטחה ש"תוך כמה ימים זה ייגמר" שהופרה הלחץ גבר. יש שאומרים שידע לאן נכנס, שלעומתו, אחרים נשארו. הוא לא ידע. הניסיון המועט שהיה לו פעל לרעתו במקרה זה, עורר טראומות ישנות מחד, אך סיכל את מנגנון ההרגעה מאידך. אחרים אכן נשארו, אך גם נסיבותיהם אחרות, וכך גם האלטרנטיבות שלהם. הלב עצוב היום, כך גם הראש. אם בעונה שעברה ה3-0 מול באזל היה רגע המשבר המכונן, העונה נראה שאנחנו ניצבים בפני אתגר שטרם ניצבנו לפניו. זה יכול להיות מה שישבור אותנו, מה שימוטט את מה שנבנה רגע לפני שיגיע מישהו אחר לבנות מחדש. וזו יכולה להיות התחלה. של רעב, של טיפוס, של כושר הסתגלות. אנחנו כבר לא פייבורטים, השובע הולך ומתרוקן. זו הולכת להיות עונה סבוכה ומורכבת, אפילו אם קצרה בהרבה מעונה שעברה, ואלו החדשות הטובות ביותר שקיבלנו מזה זמן רב.

אני בטוח שאם היינו עולים לאלופות הוא לא היה עוזב.

אבל עכשיו שאירופה רחוקה, עדיף מבחינתו לחפש אתגר חדש.

אני לא אבכה עליו, בקדנציה הראשונה שלו היה ענק!

בשניה בינתיים הקבוצה נראת לא מאומנת בכלל, שחקנים לא משחקים בעמדות שלהם והחילופים לא מבוצעים בזמן.

יש מצב שגם פאבלו בורח מפה?

אוסקר אכזבה גדולה . הלב שלו לא צהוב ולא נעליים. תבדקו אותי. תשמרו ותנצרו . רק אוסקר ילך תהייה הפסקת אש. מבחינת הטילים הוא מנחוס מבטן מנחוס.

זה מצד אחד מה שאני מרגיש, מצד שני לפני שהוא מאמן הוא בן-אדם איש משפחה והוא לא מחוייב לחיות את המציאות הזאת.

אני בטוח שאם היינו עולים לאלופות הוא לא היה עוזב.

אבל עכשיו שאירופה רחוקה, עדיף מבחינתו לחפש אתגר חדש.

אני לא אבכה עליו, בקדנציה הראשונה שלו היה ענק!

בשניה בינתיים הקבוצה נראת לא מאומנת בכלל, שחקנים לא משחקים בעמדות שלהם והחילופים לא מבוצעים בזמן.

יש מצב שגם פאבלו בורח מפה?

איזה פאבלו בורח, הוא פתח פה כבר צלמניה.

מה עשה במקסיקו? איך אפשר להוציא את המידע הזה?

ומסתמן שהוא אולי הזר עם הרקורד הכי טוב שבא לאמן בישראל. השאלה היא למה עד עכשיו הוא אימן רק במקסיקו ולא קפצו עליו באנגליה/ספרד.

חחחח אתה אומר את זה והתמונה שלך זה איקס על באזל

ובתקופה של סוזה פה לא הייתה אזעקה אחת בתל אביב

אני נקרע בין הרצון שלי שפאולו יצליח לרצון שבאזל תתפרק

מעניין מי יעמוד על הקווים בחמישי. או מי מכין את הקבוצה למשחק הזה..

Sent from my iPhone using Tap

אוסקר, ואז הוא יעזוב אחרי המשחק.

אחרי זה יש דרבי טוטו מצידי שטבק יעמוד על הקווים.

אני נקרע בין הרצון שלי שפאולו יצליח לרצון שבאזל תתפרק

קל

שיתן להם עונה מטורפת עם שמינית צמפיונס ודאבל ויעשה להם "ויברח" כמו אוסקר ויבוא לפה בסוף העונה

הם ממנים את אוסקר למאמן

כל החמאס עובר לשוויץ אזעקות בבאזל ואוסקר נלחץ מחרבן במכנסיים ומוריד אותם ליגה

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2