Jump to content

משחק רשמי בסמי עופר לפני מכבי חיפה

gilgil28

Recommended Posts

כמה נקודות לגבי האיצטדיון החדש בחיפה:

1. בתור אוהד מכבי, אני לגמרי אדיש לגבי מי ישחק את המשחק הראשון או איפה יתקיים הדרבי. אני שמח שהאפשרות שנשחק שם לפני מכבי חיפה כואבת להם כל כך, אבל האמת היא שאם הם היו אדישים כלפי האפשרות הזאת זה היה מוציא לעניין את העוקץ.

2. הרבה פה דיברו על מצב הפוך ומה היינו עושים, אז ככה: אם היה נבנה בתל אביב איצטדיון עירוני, הוא היה משמש כבית לכל קבוצות תל אביב ולא שייך לנו באופן בלעדי ככה שבאמת הייתי אדיש לגבי מי תחנוך אותו, אנחנו, הפועל, בני יהודה או בית"ר ולא הייתי מרגיש שאני בעל הבית. אם היה נבנה לנו איצטדיון פרטי של המועדון, אין לי ספק שהקבוצה הייתה חונכת אותו באירוע חגיגי עם משחק שלא קשור לאף אחת מהמסגרות המושחתות בישראל לפני שהייתה מזמינה קבוצות אחרות להתארח שם, לפחות כשמדובר בהנהלה הנוכחית.

3. החלפת הביתיות סכנין-חיפה. אין מה לדבר על ספורטיביות מכיוון שכל המפעל נעדר ספורטיביות, אבל מה שכן, מדובר בטורניר רשמי של ההתאחדות\המנהלת. אם היא תאפשר לקבוצה להעביר משחק מהאיצטדיון שלה לאיצטדיון של הקבוצה האורחת משיקול של רווח לאחת הקבוצות(הפעם זה לארח ראשונים, בפעם הבאה זה יהיה כסף או מרחק), זה בעצם ייצור תקדים לאישור החלפת ביתיות כזאת בליגה. מה תגיד המנהלת כקבוצה תרצה לארח באיצטדיון אחר ותפנה לבית הדין\משפט?

ולאוהד של חיפה שהגיב פה, "זויינתם"? באמת? מה אתה בן 9?

זה יהיה ממש מצחיק אם הם יחנכו את האיצטדיון במשחק ביתי של פאקינג סכנין נגדם בפאקינג גביע הטוטו, במיוחד לאור העובדה שיכלו לארח שם את הדרבי החיפאי, וויתרו כי העדיפו לחכות לליגה ושיהיה איצטדיון מלא (כמובן שאין להם אוהדים כדי למלא אותו, אז הם אירגנו הסעות לילדים מהדרום ויחלקו להם כרטיסים בחינם, ועדיין אני בספק אם הוא יהיה מלא)

אני לא אשכח איך כל המדינה קמה שהפועל פ"ת החליטה להעביר את משחק האליפות ב2003 של מכבי מהארווה לאיצטדיון רמת גן, שלהזכירכם בלומפילד היה האיצטדיון הביתי גם אז.

אז עכשיו מזיזים משחק חוץ של חיפה למגרשה הביתי זאת החלטה שערורייתית וחסרת תקדים. לא שבאמת אכפת לי מי ישחק קודם באיצטדיון, לדעתי מראש הדיון לגבי זה בתקשורת הוא מפגר, ואיתמר צ'יזיק מתעסק בבולשיט, וכנראה לאיתמר צ'יזיק יש זיכרון קצר כי גם ב2006 נפלו טילים על חיפה. אז שיראה קצת סולידריות, ולא בגלל האיצטדיון המפגר. אני הייתי מציע לו שיתן לבאר שבע לארח קודם כל בשביל סולדריות אם זה כל כך חשוב לו. יש מלחמה בחוץ חיפה ואוהדיה קצת שכחו את זה..

רשמית המשחק שלהם בעילוט :yahoo:

ביממה האחרונה פעלו ראשי מכבי חיפה נמרצות לשחק את משחק גביע הטוטו נגד בני סכנין באצטדיון "סמי עופר".
לאחר הבהרה מצד היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, לפיו לא ניתן להעביר את המשחק שנחשב למגרש הביתי שלנו, לא נותר לנו אלא לקבל את ההחלטה לקיים את ההתמודדות בעילוט.

פייסבוק מכבי חיפה

"הירוקים מעוניינים לחנוך החדש מחר ב-19:45 במסגרת גביע הטוטו. בתמורה, הקבוצה מהמגזר תוכל לשתף את גדיר וריאן"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא זה גדול , פשוט הזיה

nimi9 כתב:
שלחו מיילים לחמאס שיתפרק מנשקו וירים דגל לבן...

"אם זה לא עוזר אז שישגרו טילים לעבר שטחים פתוחים בחיפה"

חמאסניקים כבר אמרנו?

"אזרח" ישראלי מייחל לנפילת טילים בשטחה הריבוני של מדינת ישראל

בעיה שלהם. הם היו צריכים לחנוך את האצטדיון העירוני של חיפה בדרבי שנערך לפני שבוע.

ולגבי המשחק עצמו, מקווה שלא נגדיל את התקציב של הפועל בכך שיבואו אלפי אוהדים ואם אפשר לא לסכן שחקנים מרכזיים אצלנו, שבכל זאת המשחק יערך 72 שעות אחרי המשחק בקפריסין.

לא הבנתי את "לא נגדיל את התקציב של הפועל" הזה שלכם, יש משחק של מכבי, למה אתם חושבים על התקציב של הפועל? אלא אם כן המחיר יהיה מוגזם ואז צריך להחרים וגם זה לא בגלל התקציב של הפועל אלא כי אנחנו לא צריכים לתת לגיטימציה לקבוצות אחרות לזיין אותנו.

לא הבנתי את "לא נגדיל את התקציב של הפועל" הזה שלכם, יש משחק של מכבי, למה אתם חושבים על התקציב של הפועל? אלא אם כן המחיר יהיה מוגזם ואז צריך להחרים וגם זה לא בגלל התקציב של הפועל אלא כי אנחנו לא צריכים לתת לגיטימציה לקבוצות אחרות לזיין אותנו.

אני חושב בגלל שזה נחשב משחק בית של הפועל.

אני חושב בגלל שזה נחשב משחק בית של הפועל.

אני יודע שזה משחק בית של הפועל, הכוונה הייתה מה ההיגיון להחרים את המשחק כי זה יגדיל את התקציב של הפועל.

רשום באתר של הפועל שאין שינוי. מת לצלם את עצמי בסמי עופר ולשלוח הודעה לחבר אוהד חיפה שאני הייתי פה לפניך. חהה זה כל כך מצחיק הקטע הזה רק שברקוביץ' לא יצא בן של זונה עם מחירי הכרטיסים. אם המחיר הוא יותר מ-50 מקווה שאנשים לא יכלו

כי זה פאקינג משחק ידידות שהפכו אותו למשחק רשמי על מנת שמהמרים יוכלו להמהר עליו בווינר