Jump to content

אוסקר שוקל לעזוב?

הילד בן 30

Recommended Posts

תורג'מן עונה ראשונה בבוגרים ככה בבום בלי כלום? בחיאת.

עונת האליפות עם אוסקר הייתה העונה הראשונה שלו עם קבוצת בוגרים

just saying

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

בוא נגיד ככה - אם המצב העכשווי הביא לזה שהוא עוזב בכל מקרה בסוף העונה, כמו שהוא עזב בסוף העונה של עמוד ענן -

אז מעדיף שיעזוב עכשיו ולא בסוף.

בכל מקרה - מאמין די בביטחון שהוא נשאר.

תורג'מן עונה ראשונה בבוגרים ככה בבום בלי כלום? בחיאת.

מעדיף את תורג׳מן הבוסרי אך אחוז הדרייב והמוטיבציה שמקבל את הזדמנות חייו, על פני אוסקר מדוכדך ונטול אתגרים.

שוב, אתה צריך לקחת בחשבון שאני ואתה מגיעים מנקודות מוצא שונות - אני לא חושב שאוסקר הוא מאמן מספיק טוב כדי שכל דבר פחות מ 100% מחויבות ואמביציה מצידו יספיק כדי לראות קבוצה טובה על הדשא.

אם הוא יגיע עם עצמו להחלטה שהוא רוצה לעזוב, אז אני אכבד אותה, בטח לא אכעס, אולי אפילו אבין - אבל ארגיש שהוא לא האיש שאני רוצה בתור מאמן.

* Chris ניסח מצויין את התחושה שלי.

אבל.. אתה מסכים איתי שהמלחמה לא תשאר לנצח.

גם אם הוא לא יתן 100% עכשיו בשבוע שבועיים חודש.. חודשיים (דיי? כמה עוד? זה לא מלחמת 100 השנים) אז ברגע שזה יגמר הוא יהיה כולו כאן.

גם ככה לא באמת נשחק כל עוד יש טילים.

זה לא עובד ככה.

אין סוויצ׳ של on/off.

הקבוצה שלנו צריכה עכשיו מאמן חזק, כרזימתי ואמביציוזי יותר מתמיד. מישהו שיחזיק את החבילה הזו ויעזור להוציא אותה מהדאון שהיא חווה.

זה קורה באימונים, זה קורה באסיפות - וזה צריך להתחיל עכשיו.

אתה חושב שאם תחליף עכשיו מאמן זה יביא לך את שלב הבתים?

אם נניח שהספינה הזאת הפליגה כבר, נשאר לך להילחם על הליגה (וגביע). בסופו של דבר המלחמה תיגמר והליגה תיפתח, ואז כן, כשהוא יודע שהוא מגיע לאימון וחוזר ממנו ואין אזעקות בדרך או בלילה כשהוא יושן, הסוויץ' של ה on יידלק באופן אוטומטי.

לשאלתך, לא.

לגבי הנקודה השניה, זו דעתך. אני חושב אחרת.

חשוב לציין שכל הדיון הזה הוא תאורטי לחלוטין.

אין לי מושג אם אוסקר חושב על עזיבה. אני גם מאלו שחושבים שהמלחמה לא השפיעה באופן כל כך דרמטי על

הבנייה והאימונים של הקבוצה.

האמת אולי זה מסביר את זה שהוא היה נראה קצת כבוי וחסר חשק במשחק האחרון.. למרות שלדעתי זו עדיין לא סיבה.

מישהו זרק את השם של תורג'מן, ואם כבר מדברים תיאורטית, אז אני בעד

מאמן מעולה

יכול להיות שזה מוקדם מדי, אבל גם כמו שאמרו פה, אוסקר היה כאן מאמן בוגרים לראשונה

ואפילו קלינגר הגיע מביתר באר שבע והביא אליפות.

והם אלו שהביאו שניים מתוך 3 האליפויות האחרונות שלנו.

אז רזומה עשיר לא תמיד פקטור

רק חייב לציין

כמובן שאני מתפלל שהמלחמה תיגמר כמה שיותר מהר ומעדיף שאוסקר יישאר.

מצטער שאני על תקן משבית שמחות אבל בואו נתרכז בזה שהמלחמה תגמר נקודה.
מי שבאמת חושב על אוסקר בזמן אזעקה צריך ללכת להבדק...
ילד בן 4 מת אתמול ואתם חושבים על אוסקר בזמן אזעקה. וואלה. אתם אוהדים אמיתיים כל הכבוד.

תכניסו דברים לפרופורציות בחיאת רבאק.

האמת שאפילו לי אין ראש לכדורגל, אז בטח שגם לו אין.

לא יודע מה חשב לעצמו, לא היה צריך לחזור, היה צריך להישאר באנגליה, מכבי זה צעד אחורה גם לעומת ליגה שניה.

יש לי שאלה

מתי הוא הגיע?

עם הפרצופים החמוצים שלו בספסל, אני לא אתפלא אם הטילים זה רק תירוץ, נראה אותו עוד מעט בפאוק עם קרויפי שותה אוזו ואוכל גירוס.

יא סטייקים מה זה לא אסון אם הוא ילך? שם כסף שכל מי שפתאום התהפך עליו פה השפריץ ליטרים כשהוא שמע שהוא חוזר.

שמחתי שחזר אבל זה לא אומר שאם הוא ילך נרד ליגה והעונה תהיה אסון, יש לך את עמיר תורגמן כמו שכבר אמרתי אם לא הולכים על ברק בכר לדוגמה ששניהם מאמנים שהייתי שמח לראות במכבי במיוחד במצב הנוכחי שאין ממש סיכוי שתצליח להחתים פה מאמן זר.

חבל אם הוא יעזוב, אבל אם הוא כבר עכשו חושב על זה וזה משפיע עליו ועל מכבי אולי עדיף שמכבי יגידו לו ״להתראות״ ולסיים את זה יפה, זה עדיף מאשר זה שתגמר המלחמה, ופתאום יהיה איזה אזעקה בתל אביב, באמצע אימון והוא ייקח את הרגליים שלו ויברח, ואז נתקע בלי מאמן באמצע העונה..

תגובות פה של אנשים מדהימות אותי.

אם אוסקר זז מטר ממכבי ובטח שהעונה עוד לא התחילה- זו מכת מוות. משבר אמיתי שלא נקום ממנו בעונה הזו.

המוטיבציה של השחקנים תיהיה בריצפה, כל מאמן אחר שלא יבוא- לא יהיה טוב מאוסקר בשום אופן - וכל האווירה במועדון תיהיה אווירת מוות.

תשובות כמו עמיר תורג'מן הן על גבול הבדיחה/פיגור.

מצד אחד אפשר להבין אם אוסקר אכן שוקל לעזוב, מצד שני מדובר פה בכתבה של צנציפר, הבחור הזה כותב כתבות על סמך המחשבות שצצות לו בראש

מה אפשר להבין? מה זה בית זונות? יש לו חוזה והוא צריך לעמוד בחוזה שלו, זה מקום עבודה והוא מקבל כסף, כתוב לגולדהאר פריאר על המצח? זה לא שאנחנו יושבים עכשיו בעזה ובניינים מתמוטטים פה, אז יש קצת אזעקות, בבסקוניה כל הזמן יש פיגועים של המחתרת, באנגליה יש מהומות, בארה"ב מדינה שלמה שם בהפגנות...בכל מקום בעולם יש בלאגן, אם אוסקר יבקש לעזוב בגלל דברים כאלה אז הוא לא מקצועי....