Jump to content

אוסקר שוקל לעזוב?

הילד בן 30

Recommended Posts

השבוע הקרוב הוא קריטי. אני מניח שהוא יעזוב ועם כל הצער ו למרות שהוא ללא ספק המאמן האהוב עליי בכל העולם אחוש הקלה עבורו. לא מגיע לו.

לא יעזוב, הכל יגמר ויהיה בסדר.

לא יודע אם יעזוב או לא, אבל הקטע של הכל יגמר ויהיה בסדר זה כבר משהו שאתה נאחז בו מעל חודש. בתוך תוכך אני בטוח שאתה מאוד מוטרד מכל העסק ואולי אתה מנסה שוב את טקטיקת בן-בסט.

לא יודע אם יעזוב או לא, אבל הקטע של הכל יגמר ויהיה בסדר זה כבר משהו שאתה נאחז בו מעל חודש. בתוך תוכך אני בטוח שאתה מאוד מוטרד מכל העסק ואולי אתה מנסה שוב את טקטיקת בן-בסט.

1. בן בסט הגיע בסוף, לא? פףףף

2. שמע, אם זה לא יגמר בסוף ותיהיה מלחמה לנצח אני הולך להיות ממש ממש ממש ממש מבואס. ממש.

אם הוא עוזב אני שוקל להתאבד.

וברצינות, מאמין שלא, אבל אני אבין אותו לגמרי אם הוא יעזוב. זה עצוב, זה כואב, אבל המציאות פה לא מאפשרת לצוות זר לעבוד פה. בטח לא בתל אביב, או בדרום.

אני היחיד ששומע בטלוויזיה או ברדיו על אזעקה בתל אביב ודבר ראשון חושב על אוסקר והצוות ?

כן אתה היחיד. הרוב חושבים על סלט קולסלואו או ירדנה ארזי

לא אבכה אם יעזוב.

להפך.

בתזמון כזה, כשיש מלחמה, השוק עצמו מלא במאמנים ובישראל בכלל - שפע.

תוסיף לזה את ההליכה של הצוות המקצועי איתו ואת הקלות להחליף אותם.

מבורך.

הלוואי.

מעדיף את זה אפילו על זה שזהבי יגמור את העונה בתיקול משולב שכולל את קרלוס גרסיה דור מיכה ועדן בן בסט ויוביא למותם.

גם לא, אבל את מי תביא עכשיו? את ניר לוין לעונה?

תורג׳מן.

לא אומר חלילה שאני רוצה שהוא יעזוב או משהו בסגנון, פשוט שלא אבכה.

גם לא ממש שמחתי כשהוא חזר.

אין פה ליגה כרגע ו כמו שזה נראה מבלי להתיימר יותר מידי זה לא עניין של כמה ימים. הדרום סופג המון חרא ואין ערך ספורטיבי לכלום. הליגה יכולה בקלות להדחות גם מעבר לשבוע הקרוב וזהו גם סוג של פתח יציאה. הלוואי ותהיה הפסקת אש והכל יחזור למקומו אבל אחרי 11 הפסקות אש כושלות ועם האופק הנוכחי זה יהיה נאיבי. אגב לא רוצה להיכנס לפוליטיקה מן הסתם אבל אם חלק מהמחיר הוא פגיעה במכבי ובספורט בכלל אין שאלה בכלל שנספוג את זה רק שהביטחון יחזור.

אני מתייחס בעירבון מאוד מוגבל לכל ידיעה שמגיעה על מכבי, עם דגש מיוחד על ידיעות שכוללות ציטוטים מתוך המועדון. זה פשוט נשמע לי לא אמין ונוגד את הגישה שמכבי נוקטת מול התקשורת, אז לשחרר הודעה לגבי עניין כל כך רגיש? תמוה.

אבל צריך לקחת בחשבון שזה משהו שהיה לו משקל בהחלטה שלו לעזוב לפני שנה ואת הסיכוי שהידיעה נכונה;

במקרה כזה, צר לי ועם כמה שאני אוהב אותו, שיסע לשלום.

אנחנו חיים במדינה לא קלה, אתם יודעים, אי אפשר להתנהל עם מאמן שמושפע כל כך בקלות מהמצב הביטחוני, גם אם זה לא תלוי בו לגמרי.

מעבר לכך שזה לא רציני, אני בטוח שזה פוגע לו בתפקוד וגם עובר לשחקנים, שאני מאמין שגם ככה לא נהנים מהמצב.

בהחלט בין הדברים הראשונים שקופצים לראש :|

מניח שלך ספציפית עולה לראש לתפוס מרחב מוגן. אבל בתור בנאדם שלא מכיר אישית אף אחד שגר בתל אביב יוצא לך לשמוע על אזעקה שם אז אתה חושב על אוסקר ושאר הזרים המבוהלים. לא צחקתי.