Jump to content

כדור שלג בקיץ

Sawyer

Recommended Posts

אני לא קונה את הקטע של המלחמה. כי כל הקבוצות בארץ סובלות מהמצב באותו מידה, במיוחד ב״ש ואשדוד שנדפקו הכי הרבה.

הקטע עם במלחמה פשוט לא תירוץ כמו שהיה את ההפסד לבני יהודה לפני שנתיים ותירצו את זה באזעקה, אז בני יהודה היו באותו מצב.

טעות שלי, תצוגות הענק של ב"ש והפועל באירופה והעפלה של כולן לשלב הבא מוכיחה את הנקודה שלך.

אתה צריך להבין. זה משפיע, על כולם.

אז אם יש 2 קבוצות ואחת מהן יותר טובה ושתיהן מושפעות, אז הירידה של הטובה יותר תיהיה יותר דראסטית כי יש לה יותר לאן לרדת

זה התשובה לבני יהודה בטילים אגב.

כתבת שזה פחות ממה שחשבת אבל האמת שזה די הרבה. לא בקטע של תירוצים, בקטע עובדתי. אבל בכללי אני מסכים איתך.

אם תבדקו אתם תראו שגם בשנתיים האחרונות התקשורת לא הפסיקה בניסיונות שלה ליצר כדור שלג שלילי, כי ככה זה, ככה מייצרים רייטינג. היא ניסתה וניסתה אבל המכבי של השנתיים האחרונות פשוט הייתה גדולה על התקשורת.

בתקופה האחרונה התקשורת זיהתה עוד הזדמנות לעשות רעש וצלצולים מכלום (כולם שיש לפתור ולא להתעלם כמובן, אבל עדיין כלום) ולנסות לייצר כדור שלג נוסף. בנתיים נראה שהם בכיוון הנכון.

לדעתי בתור קהל יש לנו אפשרות לעצור את כדור השלג הזה, לפרק אותו ולהפוך אותו לכדור שלג חיובי מפלצתי שידרוס את כל השאר שעומדים בדרך.

המשחק הראשון שישוחק בבלומפילד יקבע הרבה להמשך העונה. יש שני תסריטים:

1. הקהל מחולק. קומץ שדבק בעקרונות שלו, מאות שנסחפים אחריו, מאות ששורקים מנגד, וארגון אוהדים אחד באמצע שיגרר לכל החגיגה.

2. הקהל מאוחד. באים להזכיר לכולם שלא משנה כמה יזיינו את השכל, כמה יטחנו ויטחנו על השלילי ועל הבעיות, בלומפילד מבצר. מכבי מעל הכל. יהיו שימשיכו בקו השלילי? לא ישמעו אותם.

קהל מאוחד שמתעסק בתפקיד האמיתי שלו ביחד עם האיכות שיש לנו במועדון הזה, יעצור כל כדור שלג שלילי וייצור כדור שלג חיובי מפלצתי שבסופו פרימו יצטרך מקום לעוד חולצה בארון.

לפני שנה זה היה אנחנו נגד כל העולם. השנה אנחנו צריכים שזה ישאר אנחנו נגד העולם ולא העולם נגדנו + אנחנו נגד עצמנו. ברגע שזה אנחנו נגד עצמנו אז לא יהיה לנו שום סיכוי לנצח את כל העולם.

לדעתי רק משחק סטייל רמת השרון לפני שנתיים יחזיר אותנו לעניינים.

אנחנו צריכים משחק שיכניס את השחקנים והקהל לטירוף (ואין כמו שילוב של סטירה ואז גג העולם, באותו משחק) וזה גם יתן פוש להמשיך.

בלי לשים לב ולא משנה מי אשם בזה, הפילוג שנוצר בין הארגון ומקורביו לבין הקהל הרחב רק הולך וגדל וכדאי מאוד שמשהו ינסה לשים לזה סוף לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

לפני שנה זה היה אנחנו נגד כל העולם. השנה אנחנו צריכים שזה ישאר אנחנו נגד העולם ולא העולם נגדנו + אנחנו נגד עצמנו. ברגע שזה אנחנו נגד עצמנו אז לא יהיה לנו שום סיכוי לנצח את כל העולם.

זה אנחנו נגד העולם רק שדברים הולכים טוב, מסיבה פשוטה שהקהל אף פעם לא היה מאוחד כי בעקרון בגדול יש שני סוגי אוהדים בקהל: סוג אחד שמתרכז נטו בהיבט הספורטיבי של המשחק (כנראה הרוב) וסוג שני שמנסה לקשור/לכפות את האמונות/הערכים/הפוליטיקה האישית שלהם לזהות הקבוצה. כך שבכל רגעי מחלוקת שהקהל שלנו יעמוד בהם אתה תראה את הפיצול הזה שיראה כאילו הוא רק גדל ברגעים האלו. לא שזה שונה מרוב הקהלים הגדולים אבל עדיין זה מבאס.

זה אנחנו נגד העולם רק שדברים הולכים טוב, מסיבה פשוטה שהקהל אף פעם לא היה מאוחד כי בעקרון בגדול יש שני סוגי אוהדים בקהל: סוג אחד שמתרכז נטו בהיבט הספורטיבי של המשחק (כנראה הרוב) וסוג שני שמנסה לקשור/לכפות את האמונות/הערכים/הפוליטיקה האישית שלהם לזהות הקבוצה. כך שבכל רגעי מחלוקת שהקהל שלנו יעמוד בהם אתה תראה את הפיצול הזה שיראה כאילו הוא רק גדל ברגעים האלו. לא שזה שונה מרוב הקהלים הגדולים אבל עדיין זה מבאס.

שיש ארגון מרכזי שמוביל את הקהל, חלק גדול מתפקידו הוא למצוא את הדרך להתחבר לשאר הקהל.

הקהל הרחב לא יעשה צעד מהסיבה הפשוטה שהוא לא מנוהל ,אין לו הנהגה(לעומת ארגון) והוא בנוי ממאות דעות שונות.

השאלה היחידה בנושא הזה היא האם הארגון יגלה בגרות וינסה למצוא את הדרך לבוא לקראת הקהל, או שנמשיך לראות את הקרע הזה רק הולך וגדל.

האנשים המובילים בארגון נמצאים שנים ביציע, מכירים את הצדדים הטובים והפחות טובים של הקהל הרחב ואני מקווה שהם ירצו וידעו להביא את הקהל להיות מאחוריהם.

זה ברור לי שלעולם לא נהיה מאוחדים במאה אחוזים כי יש אצלנו מגוון דעות לטוב ולרע לא רוצה שיהיה אצלנו רק דעה אחת כמו הפועל ובית"ר. הכוונה היא שלא נגיע למצב שבו ריבים ואגו ישפיעו על העידוד כמו שמתרחש בזמן האחרון. בשנה שעברה גם לא היינו מאוחדים במאה אחוז אבל עדיין הקהל דחף את הקבוצה קדימה. אני רק מקווה שמי שצריך לעשות חושבים יעשה את החושבים שלו ושלא נגיע למצב של קרע שישפיע על העידוד כמו שקורה עכשיו.

שיש ארגון מרכזי שמוביל את הקהל, חלק גדול מתפקידו הוא למצוא את הדרך להתחבר לשאר הקהל.

הקהל הרחב לא יעשה צעד מהסיבה הפשוטה שהוא לא מנוהל ,אין לו הנהגה(לעומת ארגון) והוא בנוי ממאות דעות שונות.

השאלה היחידה בנושא הזה היא האם הארגון יגלה בגרות וינסה למצוא את הדרך לבוא לקראת הקהל, או שנמשיך לראות את הקרע הזה רק הולך וגדל.

האנשים המובילים בארגון נמצאים שנים ביציע, מכירים את הצדדים הטובים והפחות טובים של הקהל הרחב ואני מקווה שהם ירצו וידעו להביא את הקהל להיות מאחוריהם.

אתה צודק, ככה זה אמור להיות. אבל לא הייתי בונה על זה במקרה הזה, הארגון, לפחות ממה שיצא לי להכיר, מאוד מקובע בדעות קצת מוזרות.

למשל, כשהיה את הבלאגן סביב האירועי משחק הגביע באשדוד היו הרבה מאוד אוהדים שחשבו שהאלימות מיותרת וקראו להפסיק עם שירים שיש בהם אלמנט גזעני(גם אם זאת לא הכוונה שלהם) והתגובה של הארגון הייתה, "סתמו, אנחנו היינו כאן לפניכם ונהיה גם אחריכם", עד היום אני לא מבין למה זה שהם משקיעים מזמנם הפנוי למען הקבוצה(שזה מבורך) נותן להם לגיטימציה להתנהג באופן אלים וזה גורם לי לחשוב שיש שם אנשים עם מניעים שהם לא טובת מכבי ת"א, או שזה לא האינטרס העיקרי שלהם וזה חבל.

רק החום שלנו האוהדים - יכול להמיס את ה-'כדור שלג' למים מרעננים וצוננים במטרה להגיע מוכנים לעונה.

לשדר לשחקנים המון אהבה ותמיכה,ב"ה נקווה לטוב

רק החום שלנו האוהדים - יכול להמיס את ה-'כדור שלג' למים מרעננים וצוננים במטרה להגיע מוכנים לעונה.

לשדר לשחקנים המון אהבה ותמיכה,ב"ה נקווה לטוב

אוגוסט אח שלי, מתכת נמסה בחום הזה.

עד מחזור ראשון כבר אין כדור

סוייר בחיי שהיה שווה לסבול ניחוסים שלך בפורום ובכדוריד בשביל לקרוא נושא כזה.

שאפו ומדויק.

הייתי שוקל לשלוח לדה באזר.

סוייר בחיי שהיה שווה לסבול ניחוסים שלך בפורום ובכדוריד בשביל לקרוא נושא כזה.

שאפו ומדויק.

הייתי שוקל לשלוח לדה באזר.

כמו שאני אומר תמיד, אין לי בעיה שכל דבר שלי יפורסם בכל במה אפשרית בלבד שיגיע לחשיפה מקסימלית

אין צורך בקרדיט או אפילו לפרסם תחת שמי/כינוי.

זה נוגע לכל הבמות מלבד פרימו ציון 3 - לך נמרודי אני לא מרשה לפרסם כתבים שלי.