Jump to content

אסטרס טריפוליס - מכבי תל אביב, משחק מס' 1

lobster

Recommended Posts

מכבי צריכה חלוץ 9 מהרמות הגבוהות, מכבי צריכה קשר אחורי מהיר ודומיננטי, מכבי צריכה מגן שמאלי לפחות שיתמוך בהתקפה, ולא שרן ייני...מכבי צריכה שוער שמביא נקודות ונותן בטחון להגנה

מכבי לא חיזקה עמדות בעתיות

חואן פאבלו פשוט לא ברמה של מכבי, פריצה עם כל האהבה אליו מעבר לשיא וצריך לחשוב על העתיד, גם קשר אחורי שיתן לאלברמן תחרות בריאה, כי אלברמן אומנם שחקן אחראי וחכם, אבל איטי ....והיום זה פשוט צעק ברמות הסטריות ומכבי צריכה שגרסיה יתחיל להתעורר ויפסיק להיות פוץ ומקובע, ויתחיל להתאים את השיטה שלו לסגל הנוכחי ולא להפך...כי עד עכשיו השיטה שלו נכשלה.

אם נפסיד את האליפות זה לא מצדיק את זה שאתה מוותר עליה באוגוסט.

ומי שמסביר בדיעבד שוויתר כי הנה, הוכחה שהפסיד, זה פחות או יותר ההגדרה של לוזר לדעתי.

!

הזוי איך אוסקר לא יודע לעשות התאמות עפ"י היריבה שהוא משחק מולה... ממש מתסכל.

הוא מכניס חלוץ במקום חלוץ, קיצוני במקום קיצוני, במקום להוציא קשר ולהכניס חלוץ שיהיה מחץ, או שאם כבר חלוץ אחד אז להוציא את ראדי שפשוט לא היה טוב

להזיז את נוסא מימין לאמצע ולהכניס את בן חיים לצד שמאל ואז להזיז את מיכה לימין, הבן אדם כאילו משחק בפיפא מכניס קשר במקום קשר וחלוץ במקום חלוץ סתם כי נגמר להם הסוס.

מכבי אפילו לא משחקת כפי שהיא שיחקה תחתיו בעונה הראשונה, זה פשוט לא נראה טוב, סוזה (לפחות בחצי הראשון של העונה) היה מאלתר, מנסה, חי את המשחק

מעיר תוך כדי, אוסקר אפור לגמרי, סקונד חאלף סקונד חאלף, אבל מאמן טוב צריך לדעת לעשות שינויים לא מתוכננים עפ"י מהלך המשחק וזה פשוט לא זה מהמשחק הראשון.

מעניין אותי אם הייתה עבודת סקאוט על הקבוצה היריבה, כי איך שזה נראה זה לא ממש קרה.

על פי מה שראינו היום, נראה לי שאני מכיר את אסטראס יותר ממה שמכבי מכירה.

ברור לי שזה לא המצב, אבל זה רק מעצים עד כמה ההכנה למפגש הזה הייתה לקויה.

זה היה דה בלאסיס שייצר לייוונים שני גולים, השחקן שאתה אמור להיות הכי מוכן אליו.

פעם ראשונה אתה נותן לו שטח פעולה חופשי לייצר כדור עומק מסוכן 20 מטר מהרחבה שלך, מבלי שהוא בכלל נזקק לאיזשהי פעולת השתחררות ״בלתי ניתנת לעצירה״, אתה פשוט מאפשר לו מרחב פעולה לעשות את שלו. כדור מתוחכם אחד לרחבה, ההגנה מתבלבלת, הכדור ברשת.

פעם שנייה אתה נותן לשפונגין לכסות אותו בכדורי הקרן, כשאתה יודע שמדובר בשחקן עם משחק ראש יוצא דופן. שפונגין.

הוא נוגח, עדן מציל מהקו, השני ברשת. שים עליו את ייני בקרנות והוא לא רואה כדור.

ההכנה של הקבוצה למשחק הייתה ההיפך המוחלט מהערך שמכבי מקדשת בשנתיים האחרונות - מקצוענות.

קוסמיק, מי ישמור אותו ? אלברמן? חצי פצוע ואיטי להחריד...לא מסוגל להחזיק את הקישור של מכבי עונה שלמה, בטח שלא באירופה(לא רלוונטי כבר)מכבי כבר שכחו למה שחררו את שפונגין, השחקן שיחק בקבוצות ברמת ליגת העל ומטה לפני שחזר, ההתעקשות לשחק עם שרן ייני לא ברורה למרות שאין לו מקום בהרכב , עדין מחפשים בכח לתקוע אותו איפה שהוא וזה רק הפאן ההגנתי, בשער יש לך שוער עם רמת אינטליגנציה נמוכה שמרשה בלבול וחוסר בטחון להגנה, לא ברור למה מכבי טייחו את הנושא הוא לא היה טוב ממיטרוביץ בתור זר ואת האחרון שחררו, קיצור גם אם הכינו וגם אם לא, החולשה של מכבי היתה התרון מוחלט ליוונים בפרמטרים משמועתיים כאלה. מכבי לא התחזקה בצורה משמעותית לא יודע אם זה ג'ורדי, גולדהאר או המצב הבטחוני אבל זה פוגע קשה בקבוצה, קובי מויאל היה פנוי ויכל לסגור לנו תענין של אלברמן זה דוגמא קטנה לכשלון.

לא מבין את ההצבה של נוסא באגף. בן חיים היה צריך להיות שם או לפחות זהבי.

בכל מקרה, רואים ניצוצות מנוסא, הוא פשוט מלא חלודה ויקח זמן עד שהוא יחזור לעצמו.

כנ"ל לגבי בן בסט, שהוצב באמצע אבל עבר לא מעט לאגף. הוא צריך להיות ברחבה ולחכות לכדורים, לא זה שמספק אותם.

השניים האלה עוד יתנו הרבה למכבי, אני רק מקווה שבמידה ונעוף מאירופה זה לא יפגע במוטיבציה שלהם (ושל שאר השחקנים, אבל במיוחד הם).. כי זה ברור שאירופה זאת הסיבה העיקרית שהם באו למכבי.

ובעניין הקהל היווני, דבר שלא ראיתי התייחסות אליו פה בפורום או בתקשורות. כשהשחקנים שלהם הגיעו לרחבה שלנו הקהל הפעיל אזעקה. לנוכח המצב בארץ, זה דבר מאוד מכוער ולא ספורטיבי לעשות. אסור לשתוק על זה לאופ"א.

מקריאה של כל נושא המשחק עכשיו, יש פה חבורה גדולה של לוזרים כפויי טובה שזה בלתי נתפס.

אני לא יודע אם זה שזה בלהט המשחק מהווה תירוץ כלשהו, אבל זה בהחלט בלתי נסבל.

מתלוננים פה על כפיות הטובה של אנשים בבלומפילד בזמן משחקים, תסתכלו קצת על עצמכם ועל מה שאתם כותבים כאן. מביך.

לובסטר העבודה שלך בנושאים ארוכים הייתה הרבה יותר טובה... בכל המשחקים בהם לא פתחת נושא, לא הפסדנו.(אני חושב.) :thumbs:

תתחיל להכביר במילים