Jump to content

Xbmc

Zizou

Recommended Posts

רק לפני חודש וחצי בערך שמעתי על התוכנה XBMC והאפשרויות שיש בה.

מאז הספקתי להתנתק מ YES (ולחסוך 3000 ש"ח בשנה), לקחת לפטופ ישן ולהתקין את התוכנה עם OpenELEC וזה פשוט עובד נהדר!

יש מאות ערוצי טלוויזיה (כולל ערוץ 1 ו - 10 בלי ערוץ 2,אז חייבים עידן פלוס), מאגר עצום של סרטים ותוכניות (כולל ישראלי) ואפשרות לצפות בשידורי ספורט באיכות נהדרת דרך SOPCAST ו - ACESTREAM.

יש עדיין כמה בעיות, וזה דורש התעסקות ראשונית די רצינית, אבל אני בסה"כ ממש מרוצה.

יש פה עוד משתמשים?

אני גם איתה, כמעט כל התוכן שאני צורך זורם דרך התוספים 1channel ו- IceFilms, אמנם לא התנתקתי מהוט כי ההורים צופים תמיד אבל מבחינת תוכן זה פשוט מטורף.

אני משתמש ב GoTV ו - GoMovies בגלל התמיכה בעברית.

וצופה בספורט דרך P2P streams

מה היתרונות של 1channel ו- IceFilms על התוספים האלה?

אם כבר חיברת מחשב אז תנסה גם POPCORN TIME

יש לי בחדר דונגל אנדרואיד עם XBMC עם כל התוספים+פופקורן טיים+SHOWBOX+PLEX

כל זה מחובר למחשב שלי שיש לו 12 טרה של סרטים וסדרות.

אף פעם לא משעמם לי....

הלפטופ מחובר לטלוויזיה בסלון ולכן אני נאלץ להשתמש ב WIFI.

אני לא רוצה להריץ כבלים בכל הבית, ולכן חשבתי לקנות מתאמי רשת על גבי חשמל.

יש למישהו המלצות על מתאמים במחיר סביר?

ארגנתי לי מערכת אובונטו עם כמה סקריפטים חביבים.
כל הסדרות שאני אוהב הוא מוריד לי פרקים חדשים כשהם יוצאים אוטומטית, מוריד תרגום, משנה להם את השם ומעביר לתיקיות מסודרות בשביל ה-XBMC ואז גם העטיפות מורדות אוטומטית. תענוג.

גם אני עם ישראלייב, גומוביס וגוטיוי עם הפיד העברי וכמובן xbmctorrent- עדיף בהרבה על פופקורן מוריו, עושה אותו דבר רק יותר טוב, פיטופי סטרימס וספורט דוויל, וכל התוספים הישראלים כמו מאקו ורשת.

הזמנתי מאיביי דונגל שיקלוט עידן פלוס ואני אסנכרן אותו כpvr client כשהוא יגיע, מה שיאפשר גם להריץ אותו בשאר המחשבים בבית שיריצו xbmc.

פראייר מי שמשלם היום להוט ויס, פשוט פראייר.

אגב, כמובן שyatse באנדרואיד משדרג את החוויה בכמה רמות. גם לאייפון יש שלטים.

אם כבר יש נושא אז גם שאלה - p2pstream אחרי העידכון האחרון לא מקבל פידים אוטומט מאתרי הסטרימינג הגדולים כמו וויזיוויג וצריך להזין לו כתובת סופקאסט. נכון או שפספסתי משהו?

וואלה התקנתי את זה השבוע ואני המאושר באדם. פשוט מאגר עצום ומטורף.

דבר אחד חסר לי שם - ערוצי הספורט הישראלים.

בכל מקרה, ראיתי קצת פרקים של הנסיך המדליק. איזה נוסטלגיות אדירות יש שם

ערוצים לייב שעובדים נורמלי ובפרט ערוצי הספורט הישראליים זה הדבר היחיד שחסר לא רק לך אלא בכללי. בינתיים נסתפק משידורים באתרים כיאה לליגת הפח שלנו.

גם אני עם ישראלייב, גומוביס וגוטיוי עם הפיד העברי וכמובן xbmctorrent- עדיף בהרבה על פופקורן מוריו, עושה אותו דבר רק יותר טוב, פיטופי סטרימס וספורט דוויל, וכל התוספים הישראלים כמו מאקו ורשת.

הזמנתי מאיביי דונגל שיקלוט עידן פלוס ואני אסנכרן אותו כpvr client כשהוא יגיע, מה שיאפשר גם להריץ אותו בשאר המחשבים בבית שיריצו xbmc.

פראייר מי שמשלם היום להוט ויס, פשוט פראייר.

אגב, כמובן שyatse באנדרואיד משדרג את החוויה בכמה רמות. גם לאייפון יש שלטים.

אם כבר יש נושא אז גם שאלה - p2pstream אחרי העידכון האחרון לא מקבל פידים אוטומט מאתרי הסטרימינג הגדולים כמו וויזיוויג וצריך להזין לו כתובת סופקאסט. נכון או שפספסתי משהו?

Note: Parsers are now gone from the addon and from my github temporary page. Feel free to distribute, host, take ownership, maintain, wtv. Here's a last link containing all of them: http://s000.tinyupload.com/?file_id=...01248105514970

To install them just extract the zip somewhere on your system and click add a new parser. Choose "local" and select the parser .tar.gz file.

אצלי אני מריץ על raspberry pi , ממליץ לכולם זה מכשיר מעולה .

פעם תחזקו יותר את הערוצים הישראלים , ואז נראה לי שהייתה בעיה עם החוקיות של זה ( לא זוכר ב-100%).

למי שיש כוח עושים עם זה דברים דיי יפים ^_^.

בכל מקרה יש פורום שמתעסק בתוספים לxbmc לא מעט , יכול לעזור להכיר דברים חדשים(מי שמעדיף עברית אז בכלל טוב).

למי שמשתמש בXBMC באיזה תוספים אתם משתמשים? יש מצב אתם נותנים לי הורדה? אני רוצה מלא סרטים סדרות ומשחקי כדורגל ואם אפשר תוסף למוזיקה גם

כנס לפורום שזה מעלייך נתן אליו קישור ותתחיל לפעול לפי המדריכים. המלצה שלי: gotv לסדרות, gomovies לסרטים, p2p stream לספורט