Jump to content

ליגת החלומות של ספורט 5 - והפעם ליגת העל

Arthur Read

Recommended Posts

מילא אידריסיו(חיפה זה באמת מ), אנשים פה שמים את גוזלן(כולל אני), איבדנו את השפיות לגמרי בפגרה הזו.

כל גול של גוזלן חצי פורום באוויר..

חחחחחח לגמרי..

להיפך, לדעתי הקישור מביא הכי פחות נקודות... מגן שלא סופג זה מיחסית הרבה נקודות ואם אתה לוקח הגנה חזקה אז סבירות גבוהה שתקבל הרבה ניקוד...ואם אחד מהם גם מבשל- בכלל מלא ניקוד..

לגבי קישור, הם מקבלים קצת על כל דבר, לדעתי עדיף כמה שפחות קשרים.

לא סגור על זה

4 קשרים זה 8 נקודות באנקר רק על דקות משחק אם עשית בחירות חכמות. נגיד אחד מה4 מבשל? 11 נקודות סה"כ

3 בהגנה זה נגיד 6 נקודות באנקר...ואז צריך לקוות לשער נקי, ולא לשכוח שצהובים וספיגות אפילו מורידים ניקוד

עריכה:

חח עכשיו שמתי לב שאני עם 4 בהגנה בעצמי

איזה התלבטות

nttlosa.png

ככה בסדר? ומי קפטן?

קודם כל חשוב לבחור שחקן הגנה שסיכוי גבוה שהקבוצה שלו לא תספוג ואם הם סופגים אז גם יורד ניקוד...לכן פאס מסכנין שמשחקים נגד חיפה וגם קובי מוסא (בכל זאת הפועל פ"ת) סיכוי גבוהה שיספגו.

Chris, on 18 Aug 2014 - 16:09, said:

לא סגור על זה

4 קשרים זה 8 נקודות באנקר רק על דקות משחק אם עשית בחירות חכמות. נגיד אחד מה4 מבשל? 11 נקודות סה"כ

3 בהגנה זה נגיד 6 נקודות באנקר...ואז צריך לקוות לשער נקי, ולא לשכוח שצהובים וספיגות אפילו מורידים ניקוד

עריכה:

חח עכשיו שמתי לב שאני עם 4 בהגנה בעצמי

איזה התלבטות

את ה8 נקודות באנקר אתה צריך לקבל ככה או ככה

השאלה אם אתה משקיע ב4 שחקני הגנה מתוך אמונה שלפחות 2 מהם לא יספגו ואלי אחד גם יבשל

או ב4 קשרים שאולי יבשלו או יבקיעו...

אגב שלא תבין לא נכון, אני בקישור שמתי אולי רק שלושה אבל כאלה עם סבירות גבוהה שיבקיעו או יבשלו- זהבי, קהת ואלטמן

גם אני, זהבי מליקסון וספאדסיו.

ההתלבטות שלי היא אם לוותר על עופר ורטה ולקחת איזה אור אוסטוינד/בן בן יאיר, אבל נראה לי שאשאר עם ורטה

אגב, בן בן יאיר יכול להיות הפתעה והוא ממש זול

נראה טוב,אבל בגלל שהמחזור ליגה תקוע בין משחקי הפלייאוף אז כל מה שקשור לשחקני מכבי למעט קרלוס,טיבי וזהבי זה סימן שאלה כי יהיה רוטציה. לדעתי הוא ישמור על בן בסט לאירופה ויתן לו לנוח מול פ"ת.

כמו אליפות...5 קשרים שלכאורה צריכים להביא מספרים ,רק בהתקפה אולי הלכת על צמד חלוצים פרווה.

ברגע שזרקתי את כל הכסף על הקישור, אין הרבה אופציות

רק אם אני אקח שוער זול יותר, אני יוכל לשפר קצת תהתקפה