Jump to content

13.8

(:Ben

Recommended Posts

מטורף שעברו כבר 11 שנים.

היום הזה יזכר כיום הכי שחור שלי כאוהד ואני מאמין שגם לרוב אוהדי מכבי, עד היום לא מסוגל לסלוח לקלינגר וללוני על מה שעשו לנו והסבל של השנתיים שלאחר מכן.

ובנימה זו, 8 זה בדם אבי נמני לעולם.

יום הכי שחור כאוהד???!!?? חחח מה אתה אוהד מכבי או אוהד נימני חחח ואי ואי כמה ימים שחורים עברנו עם מכבי כדי שאני בכלל יזכור תיום הזה זה אפילו לא בטופ 2457785557 שלי כאוהד

יום הכי שחור כאוהד???!!?? חחח מה אתה אוהד מכבי או אוהד נימני חחח ואי ואי כמה ימים שחורים עברנו עם מכבי כדי שאני בכלל יזכור תיום הזה זה אפילו לא בטופ 2457785557 שלי כאוהד

בלה בלה בלה אוהדי נמני בלה בלה בלה התנשאות בלה בלה בלה אנחנו יותר טובים ממכם.

יום אחושרמוטה שחור.

ואם אתה לא רואה/מבין את זה. אתה אידיוט.

כן יום הכי שחור שלי כאוהד יותר מכל הפסד בדרבי או השפלה מול קבוצה מליגה ז בגביע המדינה.

אין קשר לאוהד נמני פשוט יום שחור למכבי תל אביב לא משנה כמה תנסו לגמד את זה.

יום אחושרמוטה שחור.

אף אחד לא אומר שזה לא היה יום עצוב, כולנו היינו בהלם ומאוד עצבניים על קלינגר (ולוני) באותו יום, ובאמת שעברנו שנים מאוד רעות בעקבות זה.

אבל עבר כל כך הרבה זמן, ומכבי היום היא לא מה שהייתה אז.

כיום אנחנו לא מעניינים את אבי נמני המלך הבלתי מעורער של מכבי (ובצדק, כי הוא פרש ויודע שנגמר) אז זה קצת מביך להתעסק בזה כל כך הרבה זמן אחרי, ועוד שהוא חזר למכבי מאז!

מקרה נמני, בו שמנו (אנחנו האודים) או נמני עצמו או הקבוצה או ההנהלה את הבנאדם הזה מעל המועדון הוא דבר שאסור שיקרה יותר.

נמני הוא השחקן שהכי אהבתי במכבי אי פעם, ואפילו היום "8nimni" זה ססמא אצלי לכל מני חשבונות שלי באינטרנט (לא לפורום הזה :mushy: ) אבל אני חושב לקחנו את זה למקום שזה לא צריך להיות (ויסלחו לי כל החבר'ה שהוא היה אצלם בבר מצווה, הוא באמת היה יותר מסתם שחקן אני מודה).

זה פשוט נהיה כל כך in לשנוא את אבי שזה מחליא אותי.

כן 13.8 זה אחד מהימים הכי שחורים שלי במכבי . והייתי עד להרבה תבוסות

חוסר הרגשות שלכם והרבוטיות שלכם גורמת לי באיזשהו מקום לרחם עליכם כי אתם פשוט לא חווים את עוצמות הרגש שאנחנו מרגישים.

זה פשוט נהיה כל אחד in לשנוא את אבי שזה מחליא אותי.

כן 13.8 זה אחד מהימים הכי שחורים שלי במכבי . והייתי עד להרבה תבוסות

חוסר הרגשות שלכם והרבוטיות שלכם גורמת לי באיזשהו מקום לרחם עליכם כי אתם פשוט לא חווים את עוצמות הרגש שאנחנו מרגישים.

לא כל מי שלא חושב שנימני הוא מעל המועדון הוא שונא את נימני.

אף אחד פה לא רשם שהוא שונא אותו (או רמז לזה) רק אמרו לכם להתעורר כי האהבה שלכם אליו זה לא אהבה, זה מחלה.

אח שלי אני לא מחנה נמני , לא מתחיל שירים לנמני וכמעט שגם לא שר לו (אלא אם שורקים בוז ממש חזק )

אבל להגיד שה13.8 זה לא אחד מהימים השחורים שלכם בתור אוהד זה קצת מנטרל את הרגש מכל הסיפור. ורגש זה דבר מאוד עיקרי באהדת ואהבת קבוצה

אולי נעשה שכל מי שרושם תגובה בנושא הזה ספציפי חייב לרשום את הגיל שלו?

אני אהיה מופתע מאוד לראות אנשים בני 25+ טוענים שזה לא אחד הימים השחורים שהיה להם. או שהם לא היו בעניינים אז, מה שבטוח שביום הזה היו אנרגיות קשות, אווירה קשה. זה לא משנה אם היית אוהד נמני/בנין/שרף או ברוך דגו.

יום קשה? זה היה חודש הזויי ורע שהפך את המועדון הזה לאפור במשך הרבה מאוד שנים קדימה.

ללכת לאימונים היה כבר כמו ללכת למשחק בשבת,העיקר שהכל מאחורינו והיום יש דרך אחרת.

אבל,מפה ועד לשכוח וללגלג על היום הזה,בחיאת,לא מתאים בכלל.

אני לא מתומכי נמני,וגם לא חושב שצריך לשיר לו במשחקים...

ועדיין,זה יום רע מאוד בהיסטוריה של מכבי שגרר אחריו עוד הרבה שנים רעות.

יום אחושרמוטה שחור.

תגיד מה אתה ליצן ? אמרתי שאי אפשר לדעתייי להגיד על יום כזה הכי שחור שהיו כל כך הרבה דברים שחורים כמו 4 וחצי שנים בלי לנצח דרבי...כמו עונות של כשלון מוחץ...בעיות בקהל קשות...ואני לא צריך לספר לך על עוד הרבה דברים כאלה כי אתה הייתה באותם תקופות חרא...וחוויתה כמוני ימים יותר שחורים מאותו יום..שבשביל כולנו אני מאמין היה מבאס ברמה אדירה באותם זמנים אבל להגיד הכי שחור? זה להיות הזוי..

אני לא מתומכי נמני,וגם לא חושב שצריך לשיר לו במשחקים...

ועדיין,זה יום רע מאוד בהיסטוריה של מכבי שגרר אחריו עוד הרבה שנים רעות.

מסכים... אבל, מפה ולהפוך את זה ליום אבל זה קצת מוגזם.

ד״א, שים לב מתי הצטרפת לפורום( תאריך )... אירוני קצת...

הוא השחקן הכי גדול שלנו והיה הכי מזוהה איתנו אבל הוא לא מעל המועדון תבינו את זה כבר

כל הפסד שלנו לא משנה אם זה דרבי, משחק באירופה או הפסד זניח נגד קבוצה בינונית בארץ הוא שחור יותר מהיום הזה

:o :o :o

כן מה לעשות.. הקבוצה חשובה יותר מבן אדם אחד

אי אפשר לקחת מה שהוא עשה זה יישאר תמיד ואל תחשוב שאני שורק לו בוז מכל סיבה שהיא, אם זה שהוא מקדם את השחקנים שהוא מייצג גם שזה בא על חשבוננו או מעביר ביקורת כפרשן.

אולי נעשה שכל מי שרושם תגובה בנושא הזה ספציפי חייב לרשום את הגיל שלו?

אני אהיה מופתע מאוד לראות אנשים בני 25+ טוענים שזה לא אחד הימים השחורים שהיה להם. או שהם לא היו בעניינים אז, מה שבטוח שביום הזה היו אנרגיות קשות, אווירה קשה. זה לא משנה אם היית אוהד נמני/בנין/שרף או ברוך דגו.

אני בעד, אבל מבקש שגם כל אחד יכתוב בן כמה הוא היה כשזה קרה, כי אנשים שהיו בני 25 פלוס (אני לא ביניהם) אז לא נראה שלקחו את זה אפילו עשירית קשה ממה שאנשים בנושא הזה.